Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO LA SALLE MANRESA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO LA SALLE MANRESA (COL.LEGI LA SALLE MANRESA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA B NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA 1 BÀSQUET PÀLCAM B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA 1 CLUB NATACIO TERRASSA 1 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 1 CAL GAL - S.A. SÚRIA C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
13:30
LA SALLE MANRESA 2 BAR ETE C.B.MARTORELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
16:00
LA SALLE UMANRESA CLUB NATACIÓ SABADELL A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA SGOL CB CASTELLET - CASA ARIMANY C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B CLUB NATACIÓ SABADELL B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/04/2024
10:45
LA SALLE MANRESA A ODENA CLUB BASQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA B LONECESITO - BÀSQUET PIERA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA 1 CB SANT JOSEP B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
10:45
LA SALLE MANRESA 1 CE PALAMÓS - U15 BLAU C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
12:30
LA SALLE MANRESA B CB GAVÀ 10 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
14:00
LA SALLE MANRESA A CB GRANOLLERS 1 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
16:00
LA SALLE UMANRESA C.E SANT NICOLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA SGOL CB SANTA COLOMA B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
13/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B CB SANTPEDOR - MARTISA C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A CLUB BÀSQUET PUIG-REIG C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A SESE A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA B CB CASTELLET C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA B CB CASTELLET C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 1 C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 2 CB GAVÀ 13B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
16:00
LA SALLE MANRESA AUSA A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA 1 CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
14/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B CB REGINA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA 1 MANRESA CBF 1 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA 1 VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA A C.E SANT NICOLAU GRANA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 1 LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA B PAIDOS-ASFE U10F BLANC C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
13:15
LA SALLE MANRESA A CB GAVÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
16:00
LA SALLE MANRESA S.A. SÚRIA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA A JOVENTUT LES CORTS U14 C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
20/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA 1 AE CLARET C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
10:45
LA SALLE MANRESA A CB LES FRANQUESES VERD C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
12:30
LA SALLE MANRESA 1 UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
16:00
LA SALLE MANRESA B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA 2 C.B. NAVAS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA 2 CLUB NATACIO TERRASSA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/04/2024
18:45
LA SALLE MANRESA 1 U13 C.E SANT NICOLAU C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA 1 BÀSQUET PÀLCAM B C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
09:00
LA SALLE MANRESA A UE BARBERA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA 1 VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
10:30
LA SALLE MANRESA A BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 2 CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
11:45
LA SALLE MANRESA B CLUB NATACIÓ SABADELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
16:00
LA SALLE UMANRESA AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA SGOL AE BADALONÈS C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B CB CERDANYOLA AL DIA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/04/2024
12:45
LA SALLE MANRESA 1 BÀSQUET GIRONA U13 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/04/2024
17:45
LA SALLE MANRESA AUSA CB TARRAGONA BLAU 2 C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/04/2024
19:30
LA SALLE MANRESA 2 MESTRANS - CB IGUALADA CMB C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO LA SALLE MANRESA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM LA SALLE MANRESA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/04/2024
09:00
VEDRUNA CARME SABADELL LA SALLE MANRESA B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA DEL CARME
JOSEP RENOM 31
06/04/2024
09:15
AB VENDRELL 2 LA SALLE MANRESA 1 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
06/04/2024
09:15
BÀSQUET MANRESA BLAU LA SALLE MANRESA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/04/2024
10:45
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD LA SALLE MANRESA B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
06/04/2024
12:00
SALESIANS BADALONA LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
06/04/2024
12:15
C.B.CASTELLAR MASC B LA SALLE MANRESA 2 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
06/04/2024
12:30
UNIO ESPORTIVA BARBERA LA SALLE MANRESA 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
06/04/2024
14:15
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC LA SALLE MANRESA B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/04/2024
16:00
CB TORELLÓ JM NEGRE LA SALLE MANRESA 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
06/04/2024
17:15
BASQUET SANT PERE A LA SALLE MANRESA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
07/04/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE LA SALLE MANRESA 1 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
07/04/2024
12:00
CB SOLSONA LA SALLE MANRESA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
07/04/2024
17:45
CB SANTPEDOR LA SALLE MANRESA C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
12/04/2024
18:30
MANRESA CBF 1 LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
13/04/2024
09:00
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) LA SALLE MANRESA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
13/04/2024
09:00
52MOMENTS CBS BLAU LA SALLE MANRESA 1 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
13/04/2024
09:00
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD LA SALLE MANRESA A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/04/2024
11:45
ESCOLA PIA GRANOLLERS LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO METAL·LIC TUBO
CAMP DE LES MORERES, S/N
13/04/2024
12:00
CB MANYANET LES CORTS GROC LA SALLE MANRESA 1 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/04/2024
13:15
U.E. HORTA LA SALLE MANRESA A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
13/04/2024
17:30
CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ LA SALLE MANRESA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
13/04/2024
19:00
UE BARBERA A LA SALLE MANRESA 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
13/04/2024
19:15
CB SOLSONA U18M LA SALLE MANRESA B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
14/04/2024
09:00
JET TERRASSA U10 LA SALLE MANRESA B C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
14/04/2024
12:30
C.B GRUP BARNA BLANC LA SALLE MANRESA A C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/04/2024
17:00
SFERIC 07 BLANC LA SALLE MANRESA 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
20/04/2024
09:00
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ ESCOBOL PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
20/04/2024
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL LA SALLE MANRESA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/04/2024
12:00
UE.MONTGAT LA SALLE MANRESA 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/04/2024
12:30
BC TECLA SALA B LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
20/04/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA LA SALLE MANRESA SGOL C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/04/2024
19:45
UNIO ESPORTIVA BARBERA B LA SALLE MANRESA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/04/2024
19:45
SABADELL BQ VALLÈS 1 LA SALLE MANRESA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
21/04/2024
09:00
A.E. SALLENT LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
21/04/2024
10:30
BÀSQUET SANT BOI LA SALLE MANRESA B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
21/04/2024
12:00
BC SANT JOAN DESPI A LA SALLE MANRESA AUSA C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/04/2024
12:00
CLUB BÀSQUET OCELLS DE GUALBA LA SALLE MANRESA 2 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
21/04/2024
19:45
AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL LA SALLE UMANRESA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
27/04/2024
09:00
C.B. MARTORELL LA SALLE MANRESA B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
27/04/2024
09:00
CB SANTPEDOR LA SALLE MANRESA B C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
27/04/2024
10:30
BASKET ESPLUGUES A LA SALLE MANRESA A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
27/04/2024
10:30
CB IGUALADA MM1 LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/04/2024
11:00
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA LA SALLE MANRESA B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
27/04/2024
11:00
CB ARTÉS LA SALLE ESCOBOL MASCULÍ ESCOBOL PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
27/04/2024
12:00
SANT GERVASI 1 LA SALLE MANRESA 1 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
27/04/2024
12:00
C.B. NAVAS LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ ESCOBOL PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
27/04/2024
16:00
BÀSQUET MANRESA VERMELL LA SALLE MANRESA 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
27/04/2024
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LA SALLE MANRESA 1 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/04/2024
10:15
CLUB NATACIÓ SABADELL B LA SALLE MANRESA B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/04/2024
10:30
JAC SANTS BARCELONA U17 LA SALLE MANRESA 1 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/04/2024
12:30
CB MATADEPERA TARONJA LA SALLE MANRESA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
28/04/2024
13:30
CE VILA OLÍMPICA LA SALLE MANRESA C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
28/04/2024
16:15
CB ARTÉS B LA SALLE MANRESA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N