Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
19:30
VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARONJA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/11/2018
09:00
C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B TARONJA VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/11/2018
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. SOTS 21 FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
04/11/2018
16:00
U.E. HORTA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERD NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
10:30
C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. PRE-MINI MASC. VERD I NEGRE VERD I NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
16:00
CB TORREFARRERA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLANCA BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
10/11/2018
21:00
C.B. VILADECAVALLS - NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B VERDA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
09:00
C.B. CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARONJA VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
10:45
U.E. HORTA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
12:30
C. JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERD I NEGRE VERD I NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
16:00
U.E. HORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
17:45
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. GRANA BLAU MARÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
11/11/2018
19:30
CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2018
09:00
OUTLETMOTO,COM - C.B. GRUP BARNA C.T. PRE-INFANTIL MASC. NEGRE VERMELL PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/11/2018
09:00
CB MANLLEU C.T. PRE-INFANTIL FEM. GROGA/VERMELLA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2018
09:00
A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. PRE-INFANTIL FEM. NERGRE NEGRE PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/11/2018
10:30
U.E. SANT ANDREU VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERMELL/GROC NEGRE PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/11/2018
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ B C.T. PRE-MINI MASC. BLAU MARÍ BLAU MARÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2018
12:00
UB MIR B C.T. PRE-MINI MASC. BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/11/2018
12:00
ARENYS BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA I BLANCA / NEGRA VERD PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/11/2018
16:00
U.B. LLEFIÀ B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAVA BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
18/11/2018
09:00
AE SANT ANDREU NATZARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/11/2018
10:30
CB VILA DE MONTORNÈS C.T. SOTS 21 FEM. VERD/NEGRE NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/11/2018
12:30
A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B TARONJA TARONJA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/11/2018
16:00
LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VERMELLA-NEGRA NEGRE-VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/11/2018
19:45
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT BLANCA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
09:00
SALESIANS BADALONA A C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
09:00
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. MINI MASC. VERD LIMA VERD LIMA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
09:00
MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI FEM. VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
09:30
C. JOVENTUT BADALONA 2011 VERD JOSE NOGUES PRE-MINI MIXTE E. VERD I NEGRE VERD I NEGRE POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
24/11/2018
10:30
CLUB NATACIO CALDES B C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
10:30
LLUISOS DE GRACIA BLAU C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
10:30
C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI FEM. GRANA-BLANCA GRANA-BLANC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/11/2018
10:30
EPBC - EP BADALONA CENTRE PRE-MINI MIXTE E. TARONJA NEGRE POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
24/11/2018
12:00
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
24/11/2018
12:15
C. JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERD I NEGRE VERD I NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
10:45
C.E. SANT NICOLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL GRANA-BLANCA GRANA-BLANC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
12:30
C.B. PALAFOLLS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRA I GROC NEGRE I GROC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
16:00
U.E. BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLANCA BLANC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
17:45
UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/11/2018
19:30
U.B. LLEFIÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
03/11/2018
16:00
C.E.B. SANT JORDI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
04/11/2018
16:30
CANOVELLES BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
04/11/2018
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. SALMÓ SALMÓ POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
04/11/2018
17:45
C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. GRANA-BLANCA GRANA-BLANC C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
04/11/2018
18:00
BASQUETPIASABADELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAU FOSC BLAU FOSC ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
10/11/2018
09:00
A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN -B- C.T. MINI MASC. BLANCA BLANC POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
10/11/2018
09:00
AE BADALONÈS B C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA NEGRE C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
10/11/2018
09:00
C. JOVENTUT BADALONA 2011 PENYA NICO LAPROVITOLA PRE-MINI MIXTE E. VERD I NEGRE VERD I NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/11/2018
09:45
AE LES CORTS-UBAE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERDA VERD POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
10/11/2018
10:30
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. BLANCA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERMELLA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
10/11/2018
11:00
U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLANCA BLAU COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
10/11/2018
11:00
SALESIANS BADALONA 3 PRE-MINI MIXTE E. BLAU BLAU A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
10/11/2018
12:00
C.B. CALELLA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARONJA VERD PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/11/2018
12:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B NEGRA-VERMELLA NEGRE SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
10/11/2018
12:30
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. VERMELLA VERMELL COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
10/11/2018
12:45
U.B. SANT ADRIÀ BLAU C.T. MINI MASC. VERMELLA VERMELL C.B. BETSAIDA
MAJOR CANTONADA MONGES
10/11/2018
16:00
U.B. SANT ADRIÀ 4 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERMELLA VERMELL SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
10/11/2018
17:30
CENTRE CATOLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. VERDA/BLANCA VERD CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
10/11/2018
17:45
U.B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLAVA BLAU POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
10/11/2018
18:00
SD ESPANYOL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BLANC I BLAU BLAU SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
11/11/2018
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. PRE-INFANTIL FEM. GROGA NEGRE P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
11/11/2018
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. SOTS 21 FEM. BLANCA BLANC POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
11/11/2018
12:15
CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2018
16:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT VERMELLA VERMELL PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/11/2018
09:00
GRAMENET BC BLAU C.T. MINI MASC. GRISA GRIS PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
17/11/2018
10:15
CB LES FRANQUESES BLANC C.T. MINI MASC. VERD VERD PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/11/2018
10:30
AE BOET MATARO TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/11/2018
10:45
BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2018
11:15
LA SALLE BONANOVA-GRYFFINDOR C.T. MINI FEM. VERMELLA NEGRE COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
17/11/2018
13:00
VALLDOREIX FC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B VERD I BLANCA BLANC ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
17/11/2018
16:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NEGRA VERMELL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/11/2018
17:30
CB GRANOLLERS 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/11/2018
18:00
BASQUET ARBUCIES C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NEGRE I VERMELL NEGRE I VERMELL PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES
ZONA ESPORTIVA CAN PONS
17/11/2018
19:30
AE SANT ANDREU NATZARET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
18/11/2018
09:45
JAC SANTS 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LILA LILA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
18/11/2018
12:45
CBF CERDANYOLA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/11/2018
16:00
U.E. MATARO-MBM C.T. MINI MASC. GROGA GROC CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
18/11/2018
19:00
C.B. CASTELLAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A GROGA NEGRE NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
24/11/2018
09:15
C.B. CABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
24/11/2018
10:00
BASQUET NEUS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLAVA BLAU PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/11/2018
10:30
C.B. SANTA PERPÈTUA VERD C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERD PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
24/11/2018
10:30
SANT GERVASI 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLAVA BLAU ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
24/11/2018
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-INFANTIL FEM. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/11/2018
10:30
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI BLAU I BLANC BLAU B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
24/11/2018
12:30
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO BLANCA BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2018
19:00
CAMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERMELLA VERMELL COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/11/2018
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELL I NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
25/11/2018
09:30
OUTLETMOTO,COM - C.B. GRUP BARNA C.T. PRE-INFANTIL MASC. NEGRE VERMELL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/11/2018
10:45
U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLANCA BLAU PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
25/11/2018
11:30
CB CENTELLES C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
25/11/2018
12:30
CBSAPS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NEGRE NEGRE POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
25/11/2018
12:30
AE SANT ANDREU NATZARET C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/11/2018
17:00
A.B. RONÇANA C.T. SOTS 21 FEM. NEGRE/VERD NEGRE/VERD PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
25/11/2018
19:45
C.B. COLL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GROC BLAU PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD