Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:00
BASQUET NEUS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. BLAVA BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/10/2018
09:00
SANT GERVASI 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/10/2018
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-INFANTIL FEM. NEGRA NEGRE PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/10/2018
10:30
AE SANT ANDREU NATZARET C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/10/2018
10:30
COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.T. PRE-MINI MASC. GROC LILA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/10/2018
10:30
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI BLAU I BLANC BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/10/2018
12:00
C.B. SANTA PERPÈTUA VERD C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/10/2018
12:00
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA C.T. CADET FEM. PROMOCIO BLANCA BLAU PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
06/10/2018
19:15
CE PALAMOS DC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GROC I BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
09:00
C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B TARONJA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
10:30
C.B. CANET C.T. SOTS 21 FEM. VERMELL VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
12:30
CAMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
16:00
CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NEGRE NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
17:45
CLUB ARENYS BÀSQUET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VERDA I BLANCA / NEGRE VERD / VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
19:30
ESCOLAPIS SARRIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CORAL NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/10/2018
19:15
CLUB BÀSQUET TONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GROGA I VERMELLA GROC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/10/2018
21:00
A.B. GORNAL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B VERMELLA/NEGRE VERMELL/NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/10/2018
10:45
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL BLANCA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/10/2018
12:30
CB LA VALL D'EN BAS A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/10/2018
16:00
C.B. ALISOS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELLA VERMELL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/10/2018
17:45
SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/10/2018
19:30
C.B. VILATORRADA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VERDA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/10/2018
09:00
CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERD VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/10/2018
10:30
SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/10/2018
10:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLANCA BLANC PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/10/2018
12:00
AE BOET MATARO A C.T. PRE-MINI MASC. TARONJA TARONJA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
09:00
CB VILA DE MONTORNÈS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERD/NEGRE NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
10:30
C.B. RIPOLLET C.T. SOTS 21 FEM. BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
12:30
ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA, BLANCA, NEGRA VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
16:00
LLUISOS DE GRACIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NEGRA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/10/2018
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VERD I GROC VERD POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
09:00
C.B. LA ROCA C.T. MINI MASC. LILA LILA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
09:00
SALESIANS BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. BLAU FOSC BLAU FOSC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU C.T. MINI MASC. BLAU BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
09:00
ALZINA-CEISSA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GRANA NEGRE PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
27/10/2018
10:30
SANT GERVASI 2 C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.T. MINI FEM. GROGA GROC POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
10:30
BF VILADECANS A C.T. PRE-MINI FEM. AZUL AZUL POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/10/2018
10:30
A.BÀSQUET BUFALÀ VERD C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
27/10/2018
12:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NEGRE NEGRE PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
27/10/2018
12:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.T. CADET FEM. PROMOCIO GROC LILA PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
27/10/2018
19:15
LLUISOS DE GRACIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARONJA TARONJA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
10:45
SANT IGNASI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERMELLA/NEGRA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
12:30
CEB GIRONA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
16:00
C.B. CORNELLÀ C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
17:45
JOVIAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NEGRA NEGRE POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/10/2018
19:30
BIM C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B LILA LILA POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:00
C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI FEM. GRANA-BLANCA GRANA-BLANC C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
06/10/2018
09:30
SALESIANS BADALONA A C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
06/10/2018
09:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. MINI MASC. VERD LIMA VERD LIMA PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST
AV. MAURI S/N
06/10/2018
10:30
C. JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERD I NEGRE VERD I NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
06/10/2018
10:30
CLUB NATACIO CALDES B C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/10/2018
10:30
C.B. PALAFOLLS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRA I GROC NEGRE I GROC EL PALAUET DE PALAFOLLS
C/ BAIX S/N.
06/10/2018
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA - BLANCA BLAU PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
06/10/2018
12:00
MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI FEM. VERMELLA VERMELL COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
06/10/2018
16:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B NEGRA-VERMELLA NEGRE SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
06/10/2018
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2018
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAU BLAU PISTA COBERTA D'ATLETISME DE CATALUNYA
CAMI DE CAN QUADRES, 190
07/10/2018
11:15
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL MORATADA MORAT HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
07/10/2018
12:30
LLUISOS DE GRACIA BLAU C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/10/2018
19:00
REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELLA I NEGRE NEGRE REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2018
19:30
U.E. MONTGAT - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VERMELL VERMELL POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
14/10/2018
10:45
ARENYS BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. VERDA I BLANCA / NEGRA VERD PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/10/2018
18:30
CB GRANOLLERS 1 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
14/10/2018
19:30
MARISTES ADEMAR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/10/2018
09:00
ASME C.T. PRE-INFANTIL MASC. LILA/BLANC LILA/BLANC COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
20/10/2018
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ C.T. PRE-MINI FEM. VERD NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASC. NEGRE NEGRE PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
10:45
U. B. LLEFIÀ C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/10/2018
11:00
U.B. SANT ADRIÀ 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
20/10/2018
11:30
U.E.B. MARTORELLES C.T. MINI MASC. GROC - VERMELL VERMELL PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
20/10/2018
12:00
CE MARISTES SANTS-LES CORTS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAU MARÍ BLANC MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
20/10/2018
12:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO GROGA/NEGRE GROC/NEGRE PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
20/10/2018
17:00
A.D.E. FUSTER C.T. MINI MASC. VERDA VERD A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
21/10/2018
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.T. MINI FEM. GROGA NEGRE P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
21/10/2018
09:30
BASQUETPIASABADELL C.T. PRE-MINI FEM. BLAU FOSC BLAU FOSC ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
21/10/2018
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL BLANCA/VERMELLA VERMELL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/10/2018
16:00
LLUISOS DE GRACIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/10/2018
18:00
C.B. CABRERA A - CANDAU FERRETERIA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
21/10/2018
18:45
SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
21/10/2018
19:00
C.E.B. SANT JORDI C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B BLAVA BLAU PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
27/10/2018
09:45
U.B. SANT ADRIÀ VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. VERMELLA VERMELL SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
27/10/2018
10:30
AE BOET MATARO 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
27/10/2018
16:00
U. B. LLEFIÀ A C.T. PRE-MINI MASC. BLAVA BLAU POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2018
17:45
SALESIANS BADALONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAU FOSC BLAU FOSC PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/10/2018
19:00
C.E.B. SANT JORDI C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
28/10/2018
16:00
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. PRE-INFANTIL FEM. GROC LILA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
28/10/2018
16:15
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NEGRA VERMELL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/10/2018
17:00
BASQUET DRAFT GRAMENET C.T. SOTS 21 FEM. GROGA/NEGRE GROC/NEGRE PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
28/10/2018
18:30
C.B. CIC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. BLAVA BLAU JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD