Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA (POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM LA SALLE MANRESA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/04/2024
10:30
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CLUB NATACIO TERRASSA A C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM CB MOLLET U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/04/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB VALLS E.S. VAZQUEZ C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
16:00
A E MINGUELLA B - DRIVIM BASQUET NOU BARRIS C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/04/2024
19:30
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM UE MATARO - SBF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM BC SANT JOAN DESPI A C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/04/2024
19:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
13/04/2024
20:55
A.E. MINGUELLA - DRIVIM GRAMENET BC B C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM BÀSQUET ALELLA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
12:30
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB SANT JOSEP B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
16:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM AULA ESCOLA EUROPEA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM IBERSOFAS - CB ARGENTONA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/04/2024
19:30
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM CB MATADEPERA TARONJA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM BÀSQUET PÀLCAM B C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C.B. VILADECANS VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM JAC SANTS BARCELONA U10 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C.E. XAMBA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB GRANOLLERS 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CE LA SALLE BONANOVA BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/04/2024
18:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM UE.MONTGAT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM CB.CIUTAT VELLA A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
12:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM CB PREMIA DE DALT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
16:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM BASQUET-CEISSA C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM FINQUES EDUARD - CB ARGENTONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/04/2024
19:30
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM REFORMIT ARENYS BÀSQUET 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM SESE A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
27/04/2024
20:55
A.E. MINGUELLA - DRIVIM CB GAVÀ 2 C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM CB. CORNELLA B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
10:45
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM PETROPINTO ASFE U17F C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
12:15
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM BASQUET SANT PERE FEMENI C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
16:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM CB VILADECANS C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
17:45
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM ODONTOMED JET TERRASSA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/04/2024
19:30
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA (PAVELLO POMAR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
06/04/2024
10:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
06/04/2024
10:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
06/04/2024
12:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM BASQUET NOU BARRIS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
06/04/2024
12:00
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM CB PEDAGOGIUM B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM F.C. MARTINENC BÀSQUET C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM PALAU PROJECTES ACB PALAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
10:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM JAC SANTS BARCELONA U14 2 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
10:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM ESCOLA IPSI 10 C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
12:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
20/04/2024
12:00
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM AB PREMIÀ BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/04/2024
18:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COL.LEGI CULTURAL
TERMES ROMANES 10
06/04/2024
09:00
BC SANT JOAN DESPI B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
06/04/2024
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
06/04/2024
10:30
LLAVANERES MARESME 2012 A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI MASCULÍ NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
06/04/2024
12:30
CB.CANET A.E. MINGUELLA C - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
06/04/2024
16:00
CB. CORNELLA B A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
06/04/2024
16:15
GEFF CBSAPS-SDE A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
07/04/2024
09:00
UE SANT ANDREU A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
07/04/2024
09:00
BASQUET MOLINS A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/04/2024
09:15
GRAMENET BC A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
07/04/2024
12:30
CB.CIUTAT VELLA A.E. MINGUELLA A - DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
07/04/2024
16:30
SESE B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/04/2024
17:15
CLUB NATACIO TERRASSA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
07/04/2024
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
13/04/2024
10:30
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/04/2024
11:00
U.E. CLARET B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/04/2024
11:00
ABC GRUP BC TECLA SALA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
13/04/2024
12:00
GRAMENET BC TARONJA A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
13/04/2024
12:00
UE MATARO - PRAM A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/04/2024
12:30
VIROLAI A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/04/2024
16:00
CB CALELLA A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
13/04/2024
16:00
CANOVELLES BC A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
13/04/2024
16:15
CLUB NATACIO TERRASSA A A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
13/04/2024
17:45
UE MATARO - PRGM A.E. MINGUELLA C - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
14/04/2024
09:00
AE BADALONÈS NEGRE A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
14/04/2024
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
14/04/2024
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
14/04/2024
13:30
VILÀBASQUET VILADECANS A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
14/04/2024
16:00
CB MONTPEDRÓS A E MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
14/04/2024
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
14/04/2024
17:45
HOMS UE MATARÓ A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/04/2024
19:15
CANOVELLES BC A.E. MINGUELLA B - DRIVIM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
19/04/2024
19:15
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL.LEGI CULTURAL
TERMES ROMANES 10
20/04/2024
09:00
MANRESA CBF U15 A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/04/2024
12:00
A. BASQUET BUFALÀ A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
20/04/2024
17:45
CB SANTA COLOMA B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/04/2024
19:30
CB SANTA COLOMA A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
21/04/2024
16:00
CB.CIUTAT VELLA A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
21/04/2024
16:00
AE BADALONÈS A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
21/04/2024
16:00
CB. CORNELLÀ B A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
21/04/2024
19:30
CB SANT JOSEP A A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/04/2024
19:30
CB MANYANET LES CORTS GROC A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
27/04/2024
09:00
C.E MARISTES SANTS LES CORTS A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI FEMENÍ MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
27/04/2024
09:15
SAFA-HORTA A.E. MINGUELLA C - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
27/04/2024
10:30
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
27/04/2024
10:30
C.B. LLINARS A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
27/04/2024
10:30
C.E. XAMBA NEGRE A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/04/2024
10:45
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/04/2024
17:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/04/2024
18:00
CB ADEPAF TXOT'S A.E. MINGUELLA A - DRIVIM COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
27/04/2024
18:15
LA VALLALTA BC A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
27/04/2024
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
28/04/2024
09:00
BASQUET MOLINS LIMA A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
28/04/2024
10:30
SAGRAT COR SARRIA A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
28/04/2024
10:30
S.E SANT JOAN DE MATA A A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/04/2024
12:00
UE.MONTGAT - VERMELL A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
28/04/2024
16:45
C.B.COLL - BLAU A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
28/04/2024
17:30
S.E SANT JOAN DE MATA A E MINGUELLA B - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/04/2024
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD A.E. MINGUELLA B - DRIVIM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
28/04/2024
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A A.E. MINGUELLA C - DRIVIM C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/04/2024
18:15
C.B. GUIXOLS A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS
C/ CALLAO S/N
28/04/2024
19:30
UER PINEDA DE MAR A.E. MINGUELLA A - DRIVIM C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35