Calendari Mensual Club

F.C. MARTINENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

F.C. MARTINENC (PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/01/2019
09:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B EP BADALONA CENTRE - EPBC C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B JOVENTUT LES CORTS C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CBSAPS C.T. INFANTIL FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CAMPING BIANYA ROSER C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CBS CANYELLES DE NOU BARRIS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A COALCI - C.B. SANT JOSEP C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/01/2019
20:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET PÀLCAM C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.E.J. L'HOSPITALET C C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CB PRAT-AIGUES DEL PRAT C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B. NOU ESPLUGUES C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
13:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A C. JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A SEDIS NAGRUP C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET JESUS MARIA ST. ANDREU C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET C E.E. BRAFA A C.T. SENIOR B MASCULI PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/01/2019
20:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B U.E. SANT ANDREU VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET VIROLAI A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
16:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.B. NOU ESPLUGUES U20 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
26/01/2019
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A JAC SANTS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

Partits com a VISITANT

F.C. MARTINENC

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/01/2019
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
12/01/2019
09:30
LA SALLE BONANOVA-GRYFFINDOR F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
12/01/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
12/01/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI FEM. C.B. LA FARIGOLA
CLOT, 2 (DARRERA GASOLINERA)
12/01/2019
16:00
EPSA A F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
12/01/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/01/2019
10:00
U.E. SANT ANDREU B F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.T. SENIOR B MASCULI CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
13/01/2019
12:00
U.E. SANT ANDREU F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. SOTS-25 MASCULI A CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
13/01/2019
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/01/2019
09:00
LESTONNAC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
19/01/2019
09:30
LA SALLE BONANOVA VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
19/01/2019
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/01/2019
12:00
JOVENTUT LES CORTS F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/01/2019
12:45
SAFA HORTA F.C. MARTINENC BÀSQUET B MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
19/01/2019
16:00
CBVALLS HOTEL CLASS F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/01/2019
17:45
CBSAPS F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
20/01/2019
10:30
A.E. BELLSPORT F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
20/01/2019
10:30
SESE B F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/01/2019
12:00
A.E. BELLSPORT F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
26/01/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
26/01/2019
10:30
CEMONTSENT CET-10 BLAU F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
26/01/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/01/2019
11:30
AE BADALONÈS B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
26/01/2019
18:00
NOU BÀSQUET OLESA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
27/01/2019
10:15
COALCI - C.B. SANT JOSEP B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD