Calendari Mensual Club

F.C. MARTINENC

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

F.C. MARTINENC

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:15
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. VERD-NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
09:30
A.E.S.E. 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
09:30
C.E.B. SANT JORDI BLANC C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
11:00
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B BLAU I VERMELL BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
11:00
BASKET CORAS C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
13:00
BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU MARÍ BLAU MARÍ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
16:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NEGRA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
19:30
BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
21:00
C.E. VILATORTA C.C. SOTS-25 MASCULI A FESTUC NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/10/2018
21:00
CB LA SALLE HORTA B C.T. SENIOR B MASCULI VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/10/2018
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/10/2018
17:45
C.B. SANTA PERPÈTUA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/10/2018
19:15
CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/10/2018
20:45
BASKET ALMEDA NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NEGRA NEGRO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
11:00
JAC SANTS 05 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LILA LILA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
11:00
C.E.J. L'HOSPITALET B C.T. MINI FEM. NEGRA NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
13:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. MORATADA MORAT PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
19:30
C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VERMELLA VERMELL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
21:00
UB MIR C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/10/2018
21:00
GRAMENET BC B C.T. SENIOR B MASCULI GRISA GRIS PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
09:30
C.B.BON PASTOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
09:30
CB LA SALLE HORTA GROC C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERDA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
09:30
SALESIANS BADALONA B C.T. MINI MASC. BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
11:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B NEGRE NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
11:00
CB LA SALLE HORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO VERDA VERD PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. INFANTIL FEMENI TARONJA TARONJA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
12:30
DENTAL MARCÈ I SAGARRA - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAU BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
16:00
U.E. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL/GROC NEGRE PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
17:30
BASQUETPIASABADELL B C.C. SOTS-25 FEMENI BLAU FOSC BLAU FOSC PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/10/2018
19:15
CB TARRAGONA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45

Partits com a VISITANT

F.C. MARTINENC

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
06/10/2018
09:00
C. E. LA MARINA C.T. MINI MASC. RAYADA ROJO/NEGRO NEGRO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
06/10/2018
09:00
CB SANT JUST C.T. MINI FEM. GROC GROC PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/10/2018
10:30
PAIDOS-SALLENT C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARONJA TARONJA PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
06/10/2018
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI FEM. TARONJA TARONJA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/10/2018
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2018
16:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERMELLA VERMELL COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/10/2018
17:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VERDA NEGRE REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/10/2018
19:15
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. VERDA VERD PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
07/10/2018
10:45
BÀSQUET PRATENC B - PRAT ACTIU!! C.C. SOTS-25 FEMENI VERMELLA NEGRE C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
07/10/2018
16:00
JOVENTUT LES CORTS B C.T. CADET FEM. PROMOCIO GROGA GROC INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/10/2018
18:00
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERDA BLAVA DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
13/10/2018
19:00
CE MARISTES MONTSERRAT C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. BLAVA BLAU PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
14/10/2018
16:00
C.E. LA MARINA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B RAYADA ROJO/NEGRO NEGRO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
14/10/2018
17:00
SANT GERVASI C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAVA BLAU ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
14/10/2018
17:00
CB SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/10/2018
18:00
CLUB BASQUET GUINARDÓ C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NEGRA NEGRE EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
14/10/2018
19:30
C.E. LA MARINA B C.T. SENIOR B MASCULI RAYADA ROJO/NEGRO NEGRO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
19/10/2018
19:30
JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. INFANTIL FEMENI VERD-NEGRE NEGRE-VERD ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
20/10/2018
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2018
09:30
PÀLCAM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU BLAU D I N A M I S
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
20/10/2018
12:00
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
20/10/2018
12:30
AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI VERDA VERD POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/10/2018
12:45
LA SALLE BONANOVA-GREMLIMS C.T. MINI FEM. VERMELLA NEGRE COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/10/2018
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO NEGRE NEGRE I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/10/2018
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. SALMÓ SALMÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/10/2018
19:00
C.B. CIUTAT VELLA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
20/10/2018
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A SALMÓ SALMÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/10/2018
11:00
JOVENTUT LES CORTS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL GROGA GROC INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/10/2018
19:00
C.B. PREMIÀ DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NEGRE NEGRE PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
27/10/2018
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS A C.T. MINI MASC. VERD I GROC VERD COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
27/10/2018
10:00
LESTONNAC C.T. MINI FEM. BLAU MARI BLAU MARÍ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/10/2018
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA NEGRE POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
27/10/2018
10:45
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. VERDA NEGRE ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
27/10/2018
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2018
18:15
CLUB BASQUET PEDAGOGIUM B C.T. SENIOR B MASCULI VERD-NEGRE NEGRE PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
28/10/2018
12:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VERMELLA VERMELL COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
28/10/2018
12:30
CLUB NATACIO CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
28/10/2018
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NEGRA NEGRE PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
28/10/2018
12:45
LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERMELLA-NEGRE NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
28/10/2018
18:00
C.B. CIUTAT VELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A BLAU MARI BLAU MARI CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
28/10/2018
19:45
LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VERMELLA-NEGRA NEGRE-VERMELL POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD