Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SOLSONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SOLSONA (PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
10:45
C. B. SOLSONA C.B. ARGENTONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
01/02/2020
12:15
C. B. SOLSONA C.B. VOLTREGA M C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
01/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
01/02/2020
19:15
C. B. SOLSONA CB TORELLÓ SOTS 25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
09:30
C. B. SOLSONA TARONJA NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
11:00
C. B. SOLSONA MIXT EB ROSELLA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
12:15
C. B. SOLSONA ESCOLA PIA TERRASSA C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
16:00
C. B. SOLSONA ASFE SANT FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
08/02/2020
19:15
C. B. SOLSONA NEGRE C.B. PRATS DE LLUÇANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
09/02/2020
12:00
C. B. SOLSONA C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/02/2020
09:30
C. B. SOLSONA CB ARTÉS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/02/2020
11:00
C. B. SOLSONA CB TORELLÓ MM1 C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/02/2020
12:15
C. B. SOLSONA CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
15/02/2020
16:00
C. B. SOLSONA C.B. REGINA CARMELI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/02/2020
12:00
C. B. SOLSONA CREU ALTA SABADELL C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
22/02/2020
19:15
C. B. SOLSONA BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
29/02/2020
10:45
C. B. SOLSONA CBF CERDANYOLA B C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
29/02/2020
12:00
C. B. SOLSONA PAIDOS-ASFE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
29/02/2020
17:45
C. B. SOLSONA BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SOLSONA (PAV. MUNICIPAL CARDONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/02/2020
17:00
BASQUET CARDONA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
09/02/2020
18:30
BASQUET CARDONA C.B. PUIG-REIG C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SOLSONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
12:30
EB ROSELLA C. B. SOLSONA C.T. MINI FEM. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
01/02/2020
13:00
ODENA CLUB BASQUET C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
01/02/2020
16:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ BASQUET CARDONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
01/02/2020
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
02/02/2020
09:00
C.B. SANTPEDOR B C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
02/02/2020
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/02/2020
19:45
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/02/2020
10:45
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLANC C. B. SOLSONA C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
08/02/2020
11:00
CB ARTÉS C. B. SOLSONA C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
08/02/2020
11:00
C.B. NOU BADIA C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
08/02/2020
16:30
C.B. RODA C. B. SOLSONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
15/02/2020
10:30
C.B. LA MERCÈ C. B. SOLSONA MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
15/02/2020
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
22/02/2020
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
23/02/2020
17:30
LA SALLE MANRESA BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/02/2020
09:30
S.A. SURIA C. B. SOLSONA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
29/02/2020
11:15
UB SANT ADRIA BLAU C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
29/02/2020
12:30
CLUB BASQUET PUIG-REIG C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
29/02/2020
16:00
LA SALLE BONANOVA C. B. SOLSONA TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33