Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET SANTA PERPETUA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET SANTA PERPETUA (PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/04/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA CB ARTÉS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE CB. LLINARS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA VERD C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.N. SABADELL B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
18/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB VILA DE MONTORNÈS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA BASQUET-CEISSA A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/04/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA C.B. SANT ANDREU GROC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA C. B. SOLSONA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/04/2020
17:30
C.B. SANTA PERPETUA CB GRANOLLERS 5-ESM PROJECTES ENG. C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
26/04/2020
10:30
LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.B. SENTMENAT C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET SANTA PERPETUA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/04/2020
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. SANTA PERPETUA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/04/2020
16:00
C.B. LA LLAGOSTA A C.B. SANTA PERPETUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO RIERA SECA
AV. RIERA SECA, S/N
18/04/2020
16:30
C.B.CASTELLAR C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
18/04/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B LLAR 56 - C.B. SANTA PERPETUA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/04/2020
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
25/04/2020
10:15
SANT GABRIEL RIPOLLET A C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
25/04/2020
10:30
CLUB NATACIÓ CALDES B C.B. SANTA PERPETUA MIXTE NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
25/04/2020
10:30
CB. LLINARS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
25/04/2020
12:00
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS C.B. SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
25/04/2020
12:45
S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS BLANC C.B. SANTA PERPETUA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
25/04/2020
16:00
CB VILADECAVALLS C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
25/04/2020
19:00
UE BARBERA B C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
26/04/2020
09:30
GRAMENET BC 'BLAU' C.B. SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49