Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES BLANC | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES A | BÀSQUET LLOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES B | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES B | MVP CERVELLÓ BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
19:30
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES C | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SITGES C | SARROCA BÀSQUET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES A | AESE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES B | A.E. BELLSPORT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BASQUET SITGES | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
23/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2009M | BÀSQUET SITGES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SITGES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | BÀSQUET SITGES C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET SITGES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
AESE A | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
SANTOS - C.B. CORBERA | BASQUET SITGES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | BÀSQUET SITGES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | BÀSQUET SITGES BLANC | ESCOBOL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
AESN CANYELLES | BÀSQUET SITGES C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
16/03/2024
|
13:00
|
BIM | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
23/03/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |