Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | C.B. LLINARS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | INOXPRES ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
02/03/2024
|
16:30
|
LA CANTONADA CB CALELLA | UE.MONTGAT - VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
03/03/2024
|
10:15
|
CB CALELLA MIXTE | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB CALELLA VERD | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB CALELLA | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
08/03/2024
|
21:00
|
LA CANTONADA CB CALELLA | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB CALELLA | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | C.B. CABRILS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA VERD | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA | CB PARETS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CB CALELLA | LA VALLALTA BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
18:15
|
CB CALELLA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
20:00
|
CB CALELLA | A.E. SANT ANDREU NATZARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CALELLA TARONJA | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB CALELLA | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB CALELLA | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
19:30
|
LA CANTONADA CB CALELLA | CB LA ROCA - THE ROCK - | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA GARRIGA 2015 | CB CALELLA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB LA GARRIGA | CB CALELLA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | CB CALELLA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB GRANOLLERS 2 | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | CB CALELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:00
|
CB LES FRANQUESES | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB CALELLA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CALELLA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
10/03/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
AE BADALONÈS | LA CANTONADA CB CALELLA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONTIGALA ROSSINI, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
11:45
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | CB CALELLA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB CALELLA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
ESPAIS SUSANNA-AECAM SANTA SUSANNA | CB CALELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |