CENTRE D'ESPORTS IPSI

Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 22-02-2018 i hora 6:05 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a activitats@basquetcatala.cat
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
   (Calendari de totes les jornades)
Partits com a LOCAL de CENTRE D'ESPORTS IPSI al POLIESPORTIU IPSI
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
03/02/2018 09:00 U.E. HORTA B C.T. INFANTIL MASCULI [+]
03/02/2018 11:00 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.C. INFANTIL MASCULI NIVELL A [+]
03/02/2018 12:30 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
03/02/2018 16:00 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
03/02/2018 17:30 A.E. BOET MATARO 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
03/02/2018 19:15 C.B. RIPOLLET A - TAPAS MAVERICK C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
04/02/2018 09:00 C.B. CORBERA C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C [+]
04/02/2018 10:30 LLIÇA D'AMUNT 1 C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
04/02/2018 12:15 C.B. RAMON LLULL BLANC C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
10/02/2018 19:45 JOVENTUT LES CORTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
11/02/2018 09:00 LLUISOS DE GRACIA BLANC C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
11/02/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL A C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
11/02/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
17/02/2018 09:00 ESCOLAPIS SARRIA C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
17/02/2018 10:30 LLUISOS DE GRACIA C.T. INFANTIL FEMENI [+]
17/02/2018 12:00 C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. CADET MASCULI [+]
17/02/2018 16:00 VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 17:30 C.B. LA SALLE HORTA C.T. CADET FEMENI [+]
17/02/2018 19:15 C.B. ÀGUILES-PLASFOC C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
18/02/2018 09:00 B.C. SANT JOAN DESPI A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/02/2018 10:30 A.E. MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
18/02/2018 12:15 A.E. AULA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
18/02/2018 17:30 JOVENTUT LES CORTS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
24/02/2018 09:00 BASQUET NOU BARRIS NEGRE C.T. CADET MASCULI [+]
24/02/2018 10:30 CAN TOY.ES - MARISTES ADEMAR B C.T. INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 12:00 ZAMAR 2000 SALLE PLOMS REUS C.C. INFANTIL MASCULI NIVELL A [+]
24/02/2018 16:00 CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 17:30 CLUB NOU BASQUET VILANOVA - GROC C.T. CADET FEMENI [+]
24/02/2018 19:15 LLUISOS DE GRACIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
25/02/2018 09:00 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
25/02/2018 10:30 F.C. MARTINENC BASQUET C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
25/02/2018 12:15 CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
25/02/2018 17:30 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
Partits com a LOCAL de CENTRE D'ESPORTS IPSI al COL·LEGI I.P.S.I. - 1
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
03/02/2018 09:30 LLIÇA D'AMUNT C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
03/02/2018 11:00 F.C. MARTINENC BASQUET C.T. MINI FEMENI [+]
03/02/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.T. MINI FEMENI [+]
17/02/2018 09:30 TOYOTA STARBAIX C.B. L'HOSPITALET BLANC C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 11:00 C.B. ALISOS C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 12:30 UE MATARO-M1M C.T. MINI MASCULI [+]
23/02/2018 18:45 U.E. HORTA 09 C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
24/02/2018 09:30 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
24/02/2018 11:00 A.E. L'ESQUITX ST. SADURNI C.T. MINI FEMENI [+]
24/02/2018 12:30 A.E.S.E. C.T. MINI FEMENI [+]
Partits com a VISITANT de CENTRE D'ESPORTS IPSI
Data Hora Equip Local Categoria Més Info
03/02/2018 09:00 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
03/02/2018 09:00 C.B. COLL C.T. MINI MASCULI [+]
03/02/2018 09:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA B C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
03/02/2018 09:15 LIMA-HORTA BASQUET B C.T. INFANTIL FEMENI [+]
03/02/2018 10:30 C.B. SANT JUST C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 U.E. MONTGAT - A C.T. MINI MASCULI [+]
03/02/2018 10:45 DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
03/02/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET MASCULI [+]
03/02/2018 11:30 EP BADALONA CENTRE - EPBC C.T. MINI MASCULI [+]
03/02/2018 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA B C.T. CADET FEMENI [+]
03/02/2018 16:00 CB PRAT - AIGÜES DEL PRAT C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
03/02/2018 17:45 MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
03/02/2018 18:00 U.E. BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
07/02/2018 18:45 GRAMENET BC- SAN MIGUEL C.T. MINI FEMENI [+]
10/02/2018 18:15 LA CASA AGENCY-C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
10/02/2018 21:00 A.E. BADALONES A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
11/02/2018 16:00 JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
11/02/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
11/02/2018 18:15 SFERIC TERRASSA 1 - APLIDIUM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
11/02/2018 19:30 CBSAPS C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
17/02/2018 09:00 LOLLO CAFFÈ - CB CABRILS C.T. INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 11:00 C.B. CUBELLES C.T. MINI FEMENI [+]
17/02/2018 11:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES PIM C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 11:30 C.B. SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. JUNIOR FEMENI NIVELL A [+]
17/02/2018 12:00 C.E. LA MARINA C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C [+]
18/02/2018 09:00 B.C. SANT JOAN DESPI 1 C.T. CADET MASCULI [+]
18/02/2018 16:00 C.E.B EL PAPIOL C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
18/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
18/02/2018 19:15 C.B. SANT JUST A C.C. SOTS 21 MASCULI NIVELL A-1 [+]
24/02/2018 10:15 SALESIANS BADALONA C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 10:30 SESE B C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
24/02/2018 10:30 JAC SANTS B C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 10:30 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO C.T. INFANTIL FEMENI [+]
24/02/2018 16:00 U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 17:30 C.B. RIPOLLET VERMELL - HERMACAR TALLERES C.T. JUNIOR MASCULI NIVELL C [+]
24/02/2018 18:00 A.B. EL VENDRELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
24/02/2018 19:30 C.B. ROQUETES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
24/02/2018 19:30 BASQUET SITGES A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
25/02/2018 09:15 U.E. HORTA C.T. PRE-INFANTIL FEMENI [+]
25/02/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
25/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +