Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
15:45
|
CB TARRAGONA 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/09/2023
|
11:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
23/09/2023
|
17:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | EL MASNOU BASQUETBOL | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
12:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | MATARÓ PARC BOET 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB CAMBRILS BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
30/09/2023
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CEB SANT JORDI | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MBM | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
SFERIC 09 VERD | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
01/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
01/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
A.E. SALLENT | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
BÀSQUET BERGA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
01/10/2023
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
01/10/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB NOU BADIA - IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB PARETS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B.CASTELLAR MASC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB REGINA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | EL CÍRCOL B 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | A E MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | SABADELL BQ VALLÈS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/10/2023
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BC MORABANC ANDORRA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
15/10/2023
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U17M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
15:45
|
UE BARBERA C | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
21/10/2023
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
C.B. RIPOLLET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS RAMBLA PINATONS, S/N |
|
22/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
22/10/2023
|
14:30
|
CB TARRAGONA 2 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
22/10/2023
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
22/10/2023
|
19:15
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SESE B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
16:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
18:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB GRANOLLERS 5 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB TARRAGONA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | AESE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLUB NATACIÓ SABADELL C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
01/11/2023
|
20:00
|
MATARÓ PARC BOET 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
SFERIC 2012 VERD | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
04/11/2023
|
16:30
|
CB SOLSONA | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
04/11/2023
|
16:30
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
JAC SANTS BARCELONA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/11/2023
|
20:00
|
52MOMENTS CBS U15 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
05/11/2023
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 3 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | AESE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | SFERIC 09 VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
18/11/2023
|
10:00
|
CB NOU BADIA - IM | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB ABRERA BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB REGINA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
18/11/2023
|
13:15
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
EL CÍRCOL B 2008 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
18/11/2023
|
18:00
|
ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
SABADELL BQ VALLÈS 1 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
19/11/2023
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/11/2023
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
17:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
S.A. SÚRIA | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB PARETS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BÀSQUET MANRESA B | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | UE BARBERA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | SABADELL BQ VALLÈS U17M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/12/2023
|
21:00
|
BASQUET LLOR | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 5 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/12/2023
|
12:15
|
U.E. HORTA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
AESE A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
C.B. MARTORELL B | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
E.B. ROSELLA | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CBU LLORET SAMBA HOTELS | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | 52MOMENTS CBS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
27/12/2023
|
12:15
|
CB TORELLÓ MMV – ASTOR ASSESSORIA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
17:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
BARICENTRO BARBERA | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
13/01/2024
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
14/01/2024
|
17:15
|
C.B. VILADECAVALLS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
14/01/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET A | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | SANT GERVASI 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB IPSI A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB NOU BADIA - MM | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/01/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
27/01/2024
|
17:30
|
PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
27/01/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
20:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/01/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U17 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB IGUALADA IMA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
28/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UB SANT ADRIA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTA COLOMA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUET BERGA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/02/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 10A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
10/02/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS 2015 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/02/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/02/2024
|
17:45
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
U.E. HORTA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
UE BARBERA B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
A E MINGUELLA B - DRIVIM | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/02/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. RIPOLLET A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
29/02/2024
|
18:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
18:15
|
NOU BÀSQUET OLESA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
02/03/2024
|
20:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
VIROLAI A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/03/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
03/03/2024
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA A | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB SENTMENAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JAC SANTS BARCELONA A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB MONTPEDRÓS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
12:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/03/2024
|
13:15
|
LA SALLE MANRESA 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
17/03/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/03/2024
|
13:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/03/2024
|
09:40
|
CB L'HOSPITALET | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:20
|
CB ARTÉS | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:40
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:20
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U14 | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:20
|
CB CERDANYOLA AL DIA | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:40
|
CB L'HOSPITALET | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB NOU BADIA - MM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.B. CABRILS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
AESE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
07/04/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | JAC SANTS BARCELONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
13/04/2024
|
09:45
|
UB SANT ADRIA BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
13/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
13/04/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET MANRESA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
14/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET MOLINS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | U.E. HORTA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BASQUET LLOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
27/04/2024
|
10:00
|
AESE BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
01/05/2024
|
17:00
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BARICENTRO BARBERA | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | VIROLAI A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
05/05/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZRET-GROC | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
11/05/2024
|
17:30
|
CB IPSI A | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
12/05/2024
|
10:30
|
SFERIC BLANC | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
12/05/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
19/05/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
25/05/2024
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |