Calendari Global Club

CLUB BASQUET CERDANYOLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
10/09/2022
16:00
CB. CORNELLÀ A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/09/2022
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BASKET ALMEDA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/09/2022
17:30
U.E. CLARET C CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
24/09/2022
18:30
C.B. MANYANET LES CORTS CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
24/09/2022
19:15
MATARÓ PARC BOET 2007 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
25/09/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
25/09/2022
12:30
COALCI - CB SANT JOSEP B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
25/09/2022
17:30
HOTEL CIUTAT MARTOTELL - C.B. MARTORELL CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
25/09/2022
17:45
COMODALITY - U.B.SANT ADRIA CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
01/10/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA UB SANT ADRIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A UE BARBERA A C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BASQUET SANT PERE BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE MATARO - PRAM C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C BC MORABANC ANDORRA 2006 AUTOESCOLA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/10/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CN CALDES A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. VILADECAVALLS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA UB SANT ADRIA B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C QBASKET SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB TARRAGONA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C CENAX ALMACELLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
08/10/2022
09:00
BC SANT JOAN DESPI A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
08/10/2022
10:45
UE MATARO HOMS - CAM CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
08/10/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLAU CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
08/10/2022
12:30
CB CANET CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
08/10/2022
16:00
UE BARBERA C CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
08/10/2022
17:45
SEDIS SIDECO CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
08/10/2022
18:00
BÀSQUET SANT BOI A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
09/10/2022
09:00
C.B. SANTFELIUENC D CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
09/10/2022
12:00
CEB SANT JORDI DE RUBÍ A CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/10/2022
12:00
SANT GERVASI 1R ANY CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
09/10/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
09/10/2022
13:30
UE SANT CUGAT BLAU CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
09/10/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/10/2022
16:15
GRAMENET BC TARONJA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/10/2022
17:45
CBSAPS-SD ESPANYOL A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
09/10/2022
18:15
AE LES CORTS-UBAE A CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/10/2022
17:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
15/10/2022
09:15
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
15/10/2022
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/10/2022
10:45
SANT GABRIEL RIPOLLET CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
15/10/2022
10:45
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
15/10/2022
12:00
C.B BON PASTOR CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY E.P. BON PASTOR
C/ SANT ADRIÀ 134
15/10/2022
12:30
C.B. SANTA COLOMA CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
15/10/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
15/10/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/10/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C CAPPONT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/10/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2022
09:15
SABADELL BQ VALLES U16P1 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/10/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA CB MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2022
11:00
SABADELL BQ VALLES MM U11 CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
16/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA C CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2022
16:00
SFERIC VERD CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/10/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CEB SANT JORDI BLAU C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CEB SANT JORDI BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B UE BARBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
10:45
BARÇA B CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
23/10/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B UE BARBERA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
23/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA C UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB. CORNELLÀ A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2022
17:30
CAPPONT CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/10/2022
18:30
SANT GERVASI 1 CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/10/2022
19:00
LA SALLE MANRESA 1 CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/10/2022
16:15
BASKET ALMEDA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/11/2022
09:00
EL CÍRCOL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/11/2022
09:00
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/11/2022
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
05/11/2022
10:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
05/11/2022
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
05/11/2022
10:30
BASKET ALMEDA CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA AE BADALONES B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/11/2022
12:30
SFERIC 2012 BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
05/11/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/11/2022
18:00
CB CERDANYOLA AL DIA A EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/11/2022
09:30
C.B GASSÓ CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
06/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA A MATARÓ PARC BOET 2007 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/11/2022
12:00
C.B.CASTELLAR A CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
06/11/2022
12:30
E.B. ROSELLA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
06/11/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/11/2022
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/11/2022
09:00
E.B. ROSELLA VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA ESCOBOL POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/11/2022
10:15
BASQUET SANT PERE BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
12/11/2022
10:30
UE BARBERA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
12/11/2022
10:30
UE MATARO - PRAM CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/11/2022
11:45
BASQUETPIASABADELL BLAU CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
12/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/11/2022
12:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/11/2022
16:00
CB TARRAGONA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
12/11/2022
16:00
UB SANT ADRIA CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
12/11/2022
18:00
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/11/2022
18:00
C.B. VILADECAVALLS CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/11/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA C C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2022
09:00
QBASKET SANT CUGAT TARONJA CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA C.B. CIC A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C EL GAT NEGRE - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA CB CANET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B UE SANT CUGAT BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A BC SANT JOAN DESPI A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
15:45
BÀSQUET SITGES A CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
19/11/2022
19:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/11/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. SANTFELIUENC D C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C UE BARBERA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
11:00
CB TARRAGONA B CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B GRAMENET BC TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
17:00
BAR TITO CB BALAGUER B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
22/11/2022
19:00
CB CERDANYOLA AL DIA A UE MATARO HOMS - CAM C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA C.B. SANTA COLOMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
10:30
C.E SANT NICOLAU 2015 CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA ESCOBOL MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
26/11/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B BON PASTOR C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A SABADELL BQ VALLES MM U11 C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VILA-SECA MI ALCAMPO C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C CN TÀRREGA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/11/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A AE BADALONES COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA SANT QUIRZE B.C. C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SABADELL BQ VALLES U16P1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA B CBSAPS-SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/12/2022
09:00
UE BARBERA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
03/12/2022
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
03/12/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
03/12/2022
10:45
CEB SANT JORDI BLAU CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
03/12/2022
11:00
JOVENTUT BADALONA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
03/12/2022
12:00
UE SANT CUGAT GROC CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/12/2022
12:30
JOVENTUT BADALONA 2 CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
03/12/2022
13:30
ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
03/12/2022
18:15
BARICENTRO BARBERA CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
03/12/2022
19:15
AEC COLLBLANC CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/12/2022
19:45
UE BARBERA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
04/12/2022
10:30
CB GRANOLLERS 1 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
04/12/2022
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
04/12/2022
12:00
UE SANT CUGAT 2006 CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/12/2022
12:15
UE BARBERA A CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
07/12/2022
19:30
CEB SANT JORDI BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
17/12/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA BASQUET SANT PERE ESCOLA ESCOBOL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SFERIC 2012 BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C CENG PETROIMR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C NAYOX CBF LLEIDA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/12/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. RIPOLLET A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA A EL CÍRCOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B E.B. ROSELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B.CASTELLAR A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C C.B GASSÓ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
13:15
CB CERDANYOLA AL DIA B CREU ALTA SABADELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA A BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/01/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA C CB SECÀ SANT PERE B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/01/2023
12:45
CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA CLUB NATACIO TERRASSA BLANC ESCOBOL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/01/2023
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
14/01/2023
18:00
BASKET ALMEDA CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/01/2023
12:15
CB GRANOLLERS 3 CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
15/01/2023
12:45
CB TARRAGONA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/01/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA C HOTEL CIUTAT MARTOTELL - C.B. MARTORELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2023
19:45
SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/01/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA UE BARBERA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A UB SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. SANT QUIRZE A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B UE MATARO - MLM C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRIS C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/01/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BC TECLA SALA A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. ARGENTONA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A GRAMENET BC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A BASKET ALMEDA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2023
18:00
CENAX ALMACELLES CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ALMACELLES
AV. DIPUTACIO, S/N
27/01/2023
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
28/01/2023
09:00
UE BARBERA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/01/2023
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/01/2023
10:30
SARROCA BÀSQUET CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA
PASSEIG ESPORTIU, 15-17
28/01/2023
10:30
LLAVANERES MARESME 2012 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
28/01/2023
12:00
BASKET ALMEDA GROC CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/01/2023
12:15
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/01/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA C COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/01/2023
20:15
CB CERDANYOLA AL DIA A MATARÓ PARC BOET 2007 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2023
09:00
ESCOBOL BLAU SANT GERVASI CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA ESCOBOL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
29/01/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA U.E. CLARET C C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2023
11:00
U.E. HORTA A CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
29/01/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA C SEDIS SIDECO C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA A COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/02/2023
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
04/02/2023
09:00
AE BADALONES CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
04/02/2023
09:00
C.B. SANTFELIUENC A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/02/2023
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
04/02/2023
12:00
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2007 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
04/02/2023
12:00
JOVENTUT SANT VICENÇ CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
04/02/2023
13:30
UE MATARO - PRBM CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
04/02/2023
16:00
CN CALDES CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
04/02/2023
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
04/02/2023
18:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
04/02/2023
19:15
UB SANT ADRIA B CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
05/02/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/02/2023
10:30
CB GRANOLLERS 1 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/02/2023
12:30
CN CALDES A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
05/02/2023
15:30
BC MORABANC ANDORRA 2006 AUTOESCOLA OLÍMPICA CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/02/2023
16:00
TRIOMF - UB MIR CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
05/02/2023
17:30
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
11/02/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA A.E. SANT ANDREU NATZARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B BASQUET SANT PERE BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
15:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CBSAPS-SD ESPANYOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
15:45
CB CERDANYOLA AL DIA C SANT GERVASI 1R ANY C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/02/2023
20:15
CB CERDANYOLA AL DIA A BÀSQUET SANT BOI A COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
09:00
C.E SANT NICOLAU BLANC CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
12/02/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B MONTMELÓ C.B. C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VILADECANS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C ADE FUSTER B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA C CAPPONT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CARNISSERIES SOLER BBA 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2023
12:30
ELS MONJOS B.C. CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
12/02/2023
16:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/02/2023
12:45
NAYOX CBF LLEIDA CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
18/02/2023
13:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
18/02/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/02/2023
18:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CEB SANT JORDI DE RUBÍ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/02/2023
09:45
BC TECLA SALA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
25/02/2023
10:30
CB IMMA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
25/02/2023
10:45
CEB SANT JORDI BLAU CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
25/02/2023
10:45
CB.CANET NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
25/02/2023
12:00
SFERIC 2013 BLANC - MAXCOLCHON CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
25/02/2023
12:15
C.B. SENTMENAT CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
25/02/2023
16:00
C.B. SANT QUIRZE A CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
25/02/2023
19:15
C.B GRUP BARNA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/02/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA A UE MATARO HOMS - CAM C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/02/2023
12:30
CAPPONT CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
26/02/2023
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
26/02/2023
16:00
CB MATADEPERA TARONJA CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
26/02/2023
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/02/2023
19:00
CB SECÀ SANT PERE B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
26/02/2023
19:15
CB MATADEPERA TARONJA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
26/02/2023
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
04/03/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
10:45
BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 - GRIS CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
04/03/2023
12:00
C.B. ARGENTONA NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
04/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UB SANT ADRIA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A BARÇA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
04/03/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SANT GERVASI 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CANOVELLES BC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B EEM MEDIONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB TARRAGONA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2023
18:45
EL GAT NEGRE - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
05/03/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/03/2023
09:00
SEGRO C.B. MOLLET A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
11/03/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/03/2023
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/03/2023
11:00
UB SANT ADRIA BLAU CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
11/03/2023
12:00
SANT GABRIEL RIPOLLET A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
11/03/2023
12:55
C.B. ESPARREGUERA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
12/03/2023
09:00
AE BADALONES B CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/03/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/03/2023
09:15
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT BLANC CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
12/03/2023
10:30
SFERIC BLANC CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/03/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B U.E. HORTA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/03/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C BAR TITO CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/03/2023
17:45
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/03/2023
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
12/03/2023
18:15
BASKET ALMEDA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/03/2023
09:00
C.B. SANT QUIRZE A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
18/03/2023
09:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
18/03/2023
10:30
UE BARBERA A CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
18/03/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B UE MATARO - PRBM C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/03/2023
12:30
UB SANT ADRIA VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/03/2023
13:30
GRAMENET BC CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
18/03/2023
17:30
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
18/03/2023
18:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
18/03/2023
18:00
CN TÀRREGA B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
18/03/2023
18:00
UE MATARO - MLM CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/03/2023
10:30
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/03/2023
12:15
CB IPSI A CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2007 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/03/2023
17:00
C.B. CIC A CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/03/2023
18:45
C.B. CIC A CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/03/2023
19:45
MATARÓ PARC BOET 2007 CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
24/03/2023
20:45
SANT IGNASI CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/03/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A C.E SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B LLAVANERES MARESME 2012 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB TARRAGONA B COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B UE BARBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
26/03/2023
10:45
CARNISSERIES SOLER BBA 2007 CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
26/03/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA BÀSQUET SITGES A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C SARROCA BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BASKET ALMEDA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB GRANOLLERS 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C NAYOX CBF LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/04/2023
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/04/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/04/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A AE BADALONES C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/04/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA B CB.CANET NEGRE C.T. PRE-MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/04/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/04/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A C.B. SANTFELIUENC A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/04/2023
12:30
MARISTES ADEMAR CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/04/2023
16:00
CB VILA-SECA MI ALCAMPO CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/04/2023
16:00
C.B. RIPOLLET CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
15/04/2023
16:15
CBSAPS-SD ESPANYOL CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
15/04/2023
17:30
SANT QUIRZE B.C. CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
15/04/2023
19:00
CENG PETROIMR CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
15/04/2023
19:30
AE BADALONES CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/04/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B TRIOMF - UB MIR C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/04/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C JOVENTUT SANT VICENÇ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/04/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/04/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/04/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/04/2023
09:00
C.B. LLIÇÀ DE VALL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
22/04/2023
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
22/04/2023
11:00
CB VILADECANS VERD CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
22/04/2023
12:00
MONTMELÓ C.B. CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
22/04/2023
12:45
BASQUET SANT PERE BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
22/04/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/04/2023
17:30
ADE FUSTER B CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
22/04/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C UE SANT CUGAT 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/04/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BARICENTRO BARBERA COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/04/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B ELS MONJOS B.C. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/04/2023
09:30
CB VILADECANS VERD CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
23/04/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA AEC COLLBLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/04/2023
16:00
UE MATARO HOMS - CAM CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/04/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/05/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/05/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A CEB SANT JORDI BLAU C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/05/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B BC TECLA SALA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/05/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SFERIC 2013 BLANC - MAXCOLCHON C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/05/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B CB IMMA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/05/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. SANT QUIRZE A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/05/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C C.B. SENTMENAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/05/2023
12:45
NAYOX CBF LLEIDA CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
07/05/2023
16:15
BASQUETPIASABADELL BLAU CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
07/05/2023
18:00
C.B. RIPOLLET A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
07/05/2023
19:50
C.B. RIPOLLET - SERRA VILA MOTORS CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/05/2023
09:30
EEM MEDIONA CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
13/05/2023
11:00
UB SANT ADRIA VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
13/05/2023
12:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
13/05/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/05/2023
16:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/05/2023
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
13/05/2023
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA C CB GRANOLLERS 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/05/2023
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/05/2023
19:30
CANOVELLES BC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
14/05/2023
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS CB CERDANYOLA AL DIA A C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
14/05/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/05/2023
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
20/05/2023
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/05/2023
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/05/2023
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/05/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA B UB SANT ADRIA BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/05/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SEGRO C.B. MOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/05/2023
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
20/05/2023
17:30
C.B. SANTA COLOMA B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
20/05/2023
17:45
BC TECLA SALA A CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/05/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/05/2023
09:30
CB CERDANYOLA AL DIA B C.B. ESPARREGUERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/05/2023
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/05/2023
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A SFERIC BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8