Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
AE TEIA | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA CDT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
01/10/2023
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
08/10/2023
|
17:00
|
CB IPSI B | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
AE TEIA | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:30
|
AE TEIA | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BASQUET NEUS B | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB.CANET | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
29/10/2023
|
09:30
|
ADE FUSTER CATGAS ENERGIA | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
29/10/2023
|
19:15
|
CBSFC1946 | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
AE TEIA | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/11/2023
|
16:30
|
AE TEIA | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
AE TEIA | BASQUET-CEISSA C | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
AE TEIA | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
UE MATARO FM -ILF | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. CABRILS B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
26/11/2023
|
10:00
|
A.E. TEIÀ | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
A.E. TEIÀ | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | BASQUET NEUS B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
AE TEIA | GRANERIA CASTELLS ACB PALAU | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
AE TEIA | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA B | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
17/12/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
20/12/2023
|
20:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
13/01/2024
|
12:00
|
AE TEIA | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/01/2024
|
16:30
|
AE TEIA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B. CABRILS | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
20/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:45
|
ON TOUR ACB PALAU | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/01/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CBSFC1946 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
27/01/2024
|
20:45
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
03/02/2024
|
16:30
|
AE TEIA | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM -ILF | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CB CALELLA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CANOVELLES BC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
AE TEIA | CB IPSI B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
AE TEIA | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
24/02/2024
|
11:45
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
ESCOLA PIA TERRASSA | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
BOSCO HORTA | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
24/02/2024
|
20:00
|
ACB PALAU | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
AE TEIA | ADE FUSTER CATGAS ENERGIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:30
|
AE TEIA | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
09/03/2024
|
16:15
|
CB LA LLAGOSTA CDT | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB TONA B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB VILA DE MONTORNÈS | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | C.B. CABRILS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | ON TOUR ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AE TEIA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:30
|
AE TEIA | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
06/04/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA C | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
06/04/2024
|
17:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
AE TEIA | BÀSQUET ALELLA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
16:30
|
AE TEIA | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
GRANERIA CASTELLS ACB PALAU | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
20/04/2024
|
17:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC 2 | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
27/04/2024
|
16:30
|
AE TEIA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | A.E. TEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
04/05/2024
|
16:15
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILA DE MONTORNÈS | AE TEIA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AE TEIA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
11/05/2024
|
16:30
|
AE TEIA | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |