Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/09/2023
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ BLAU | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA AUSA | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
24/09/2023
|
18:00
|
CB.SALOU | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.B.MARTORELL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST | AEC COLLBLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA GROC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB GAVÀ 13 | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
18:00
|
AESE A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
01/10/2023
|
10:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
01/10/2023
|
10:45
|
BASQUET NOU BARRIS B | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
01/10/2023
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | SANTOS - C.B. CORBERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | CB ABRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST | BASQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI B | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASKET ALMEDA GROC | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
07/10/2023
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR B | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
18:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | TGN BÀSQUET 06-07A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | ELS MONJOS BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2013F | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.E. XAMBA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/10/2023
|
18:00
|
AB VENDRELL | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2009M | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CUMSA - CB SANT JUST | CB ROQUETES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
VODAFONE - CB SANT JUST | REUS PLOMS SALLE | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
FEDAC-HORTA | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM C | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA BLANC | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | C.E. XAMBA BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. VILADECANS | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
29/10/2023
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | REUS PLOMS SALLE U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
29/10/2023
|
16:15
|
CB TARRAGONA BLAU 2 | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
CB MORELL A | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | CB SANT JOSEP | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
01/11/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
03/11/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | CB IGUALADA CFB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | CB GAVÀ 13B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | DRAFT GRAMENET 2013 GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CB SENTMENAT | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
05/11/2023
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
VOLVO DISELAUTO CBT | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | BASKET ALMEDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | CB CASTELLBISBAL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
08/11/2023
|
21:30
|
A.E. BELLSPORT | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SERGIO MANZANO AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7 |
|
10/11/2023
|
18:15
|
CB SANT JUST BLAU | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/11/2023
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
10/11/2023
|
19:45
|
CB SANT JUST | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | CB GAVÀ 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
OPTICAUNIVERSITARIA ESCOBOL CBS | ESCOLETA GROC | ESCOBOL | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/11/2023
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | AB SALLE CBT 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BASETIS - SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
15/11/2023
|
19:30
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET LLOR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | BASKET ALMEDA MIXT GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB ABRERA BLANC | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
BASQUET LLOR A | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.E.THAU | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
11:15
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
19/11/2023
|
12:15
|
CUMSA - CB SANT JUST | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/11/2023
|
18:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | BBA CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ESCOLETA GROC | CV VILADECANS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
ESCOLETA BLAU | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | BBA CASTELLDEFELS 2013F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
ELS MONJOS BC | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | BASKET ALMEDA GROC | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
26/11/2023
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
01/12/2023
|
18:30
|
CB SANT JUST | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | MVP CERVELLÓ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET PÀLCAM C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | JOVENTUT BADALONA 4 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
C.B. VILADECANS B | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
11:30
|
C.E. XAMBA BLAU | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
03/12/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB SANT JUST | EPSA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/12/2023
|
18:45
|
BASQUET NEUS | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB GAVÀ 13B | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2013 GROC | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BASQUET MOLINS NEGRE | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CB IGUALADA CFB | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/12/2023
|
12:00
|
AB CUNIT | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | ELS MONJOS BC A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/01/2024
|
12:15
|
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES B | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/01/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
14/01/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB SANT JUST | CB TURO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ESCOLETA GROC | MVP CERVELLÓ | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
10:15
|
ESCOLETA BLAU | BÀSQUET LLOR A | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST 09 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET 2008 | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
20/01/2024
|
12:45
|
MVP CERVELLÓ | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
20/01/2024
|
20:15
|
CB CASTELLBISBAL A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/01/2024
|
12:15
|
CB VALLS HOTEL CLASS | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB IGUALADA IMA | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS BLAU | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | CB VALLS BNA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
UE BARBERA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | MCDONALD'S SANT VICENÇ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
08:45
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | ELS MONJOS BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ-16 ESCOLA BLAU | ESCOLETA GROC | ESCOBOL | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2013F | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB CAMBRILS BLAU | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET A | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
AESE 1 | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
VODAFONE - CB SANT JUST | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | LA SALLE MANRESA AUSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | MVP CERVELLÓ BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
C.B.MARTORELL | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB REGINA | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB PARETS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
AESE A | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLA | ESCOLETA GROC | ESCOBOL | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
04/02/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET LLOR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | MANYANET SANT ANDREU 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA 2 | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
TGN BÀSQUET 06-07A | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CUMSA - CB SANT JUST | A.E. BELLSPORT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET LLOR A | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB ROQUETES B | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
10:00
|
CB SANT JUST | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/02/2024
|
11:30
|
CB SANT JUST GROC | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
25/02/2024
|
16:15
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB SANT JUST | C.E. XAMBA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
01/03/2024
|
19:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BARÇA B | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BARÇA CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES BLANC | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | ESCOLETA GROC | ESCOBOL | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE U18 | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2013M | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | CB TARRAGONA BLAU 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
UE BARBERA | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | UB SANT ADRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | BASQUET PÀLCAM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
GRAMENET BC BLAU | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
09/03/2024
|
18:15
|
BASKET ALMEDA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2008M | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | VOLVO DISELAUTO CBT | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | CB SENTMENAT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB CASTELLBISBAL C | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ESCOLETA BLAU | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
ESCOLETA GROC | CB GAVÀ-16 ESCOLA BLAU | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST | DRAFT GRAMENET 2008 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM B | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
13:15
|
UB SANT ADRIA VERMELL | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
BASETIS - SESE B | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
JOVENTUT BADALONA 3 | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
AB SALLE CBT 2 | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
22/03/2024
|
19:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/03/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | AESE 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
ESCOLETA GROC | B.F. CORNELLA | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ-16 ESCOLA VERMELL | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | BBA CASTELLDEFELS 2013F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
06/04/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
ELS MONJOS BC | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
07/04/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SFB | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.E.THAU | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | CB REGINA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 10A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
13/04/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
B.F. CORNELLÀ B | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
UE MATARO FM -IGF | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CB PARETS BLANC | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
14/04/2024
|
16:15
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/04/2024
|
18:00
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/04/2024
|
18:15
|
BASKET ALMEDA GROC | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
14/04/2024
|
19:45
|
CB SANT JUST | TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/04/2024
|
21:15
|
BASQUET MOLINS | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ESCOLETA GROC | OPTICAUNIVERSITARIA ESCOBOL CBS | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ESCOLETA BLAU | VILABÀSQUET VILADECANS | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR B | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST 09 | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU 09 | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ B | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
C.E. XAMBA | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
EPSA | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
MUSEU DEL COMIC - CASTELLDEFELS FEMENÍ A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | C.B. VILADECANS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/04/2024
|
20:15
|
SANTOS - C.B. CORBERA | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | BÀSQUET LLOR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | AEC COLLBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | BASQUET LLOR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | CB PEDAGOGIUM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
27/04/2024
|
18:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA C | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
ELS MONJOS BC A | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | BBA CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST | UE BARBERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
04/05/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | ESCOLETA BLAU | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR A | ESCOLETA GROC | ESCOBOL | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
18:15
|
CB TURO | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
04/05/2024
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
05/05/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
05/05/2024
|
17:00
|
CB MORELL A | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CUMSA - CB SANT JUST | BASQUET SITGES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST 09 | BBA CASTELLDEFELS 2008M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST GROC | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
ADE FUSTER MIXTE | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BASQUET PÀLCAM | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
UB SANT ADRIA | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
11/05/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
17:30
|
CB VALLS BNA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | CB VALLS HOTEL CLASS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | CB CASTELLBISBAL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
MCDONALD'S SANT VICENÇ | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | UE BARBERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/05/2024
|
10:00
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |