Calendari Global Club

SECCIO ESPORTIVA SANT JOAN MATA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
11:00
C.B. CIUTAT VELLA A S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
29/09/2019
16:00
BÀSQUET NOU BARRIS A S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
29/09/2019
19:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
29/09/2019
19:45
VIROLAI S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/10/2019
09:00
JAC SANTS 07 S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
05/10/2019
09:00
C.B. COLL S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
05/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
05/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
05/10/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
05/10/2019
12:30
C.B. GUINARDÓ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
05/10/2019
12:30
BÀSQUET PÀLCAM S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
05/10/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/10/2019
09:00
S.E. SANT JOAN DE MATA B SANTA DOROTEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/10/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA JESUITES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
06/10/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CB CASTELLET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
11/10/2019
19:30
JESUITAS GRACIA KOSTKA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
12/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
11:00
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A ADE FUSTER C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
12:30
CB GRUP BARNA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
12/10/2019
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/10/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA EPSA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA A S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/10/2019
19:15
S.E. SANT JOAN DE MATA JOVENTUT LES CORTS C C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA BÀSQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/10/2019
09:30
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CE LA MARINA NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/10/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA TEMPLE - U.E. HORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/10/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. CASTELLBISBAL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C CBSAPS C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
10:30
DOMINIQUES BARCELONA S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
19/10/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU 09 S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
19/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BÀSQUET NOU BARRIS C C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
10:45
BÀSQUET PRATENC - LISANT S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
19/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A MARISTES ADEMAR C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
16:00
UE BARBERA A S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
19/10/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A.E. BELLSPORT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/10/2019
17:30
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
20/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2019
17:45
JOVENTUT LES CORTS S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/10/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2019
19:30
C.B. GUINARDÓ A S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
26/10/2019
09:00
SANT IGNASI S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
26/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B JESUÏTES EL CLOT C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
26/10/2019
10:00
UE SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
26/10/2019
11:00
C.B. ALISOS S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
26/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
26/10/2019
12:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
26/10/2019
18:00
CB VILADECANS S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
27/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. CIUTAT VELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2019
09:15
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA SAGRAT COR SARRIA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2019
12:15
SESE B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
27/10/2019
19:30
CB LA SALLE HORTA S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
02/11/2019
12:45
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT U21 S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/11/2019
20:45
C.B. SANTFELIUENC B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
03/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C CE LA MARINA MIXTE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
10:30
SESE B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B CB GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. SANTA COLOMA B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
18:30
C.B. ALISOS A S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
10/11/2019
10:30
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
10/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
11:00
B.F. CORNELLA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
10/11/2019
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
12:15
AEC COLLBLANC A S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
10/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA QBASKET SANT CUGAT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/11/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BÀSQUET PÀLCAM C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
11:00
A.E.S.E. S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
16/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. COLL C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/11/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA VEDRUNA GRÀCIA VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/11/2019
17:45
CE LA MARINA S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
16/11/2019
18:00
C.B. RAMON LLULL VERMELL S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA JAC SANTS 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. GUINARDÓ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B LESTONNAC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
17/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A BÀSQUET PÀLCAM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
09:00
CE LA MARINA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
23/11/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA JESUITAS GRACIA KOSTKA C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
16:00
EPSA A S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
23/11/2019
17:00
ADE FUSTER S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
23/11/2019
17:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/11/2019
09:30
JOVENTUT LES CORTS C S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
24/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
11:30
BÀSQUET NOU BARRIS S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
24/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
19:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/11/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CB LA SALLE HORTA “A” C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
24/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
30/11/2019
10:00
UE SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
30/11/2019
10:30
MARISTES ADEMAR S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
30/11/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
30/11/2019
10:45
CBSAPS S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/11/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
11:00
U.E. CLARET S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
30/11/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA MANYANET SANT ANDREU 09 C.T. MINI FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
30/11/2019
18:30
BASKET CORAS S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
01/12/2019
09:00
BÀSQUET NOU BARRIS C S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
01/12/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA UE BARBERA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
01/12/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BÀSQUET PRATENC - LISANT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
01/12/2019
12:00
A.E. BELLSPORT S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
01/12/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
01/12/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A B.C. TECLA SALA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
01/12/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
13/12/2019
18:30
JESUÏTES EL CLOT S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA JESUÏTES EL CLOT
VALENCIA, 680
14/12/2019
09:00
C.E MARISTES SANTS LES CORTS S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. MINI FEM. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
14/12/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
14/12/2019
10:30
SAGRAT COR SARRIA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET MASC. PROMOCIO SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
14/12/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B C.B. ALISOS C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
14/12/2019
11:00
C.B. CIUTAT VELLA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
14/12/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
14/12/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA A UE SANT ANDREU C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
14/12/2019
12:30
CBSAPS A S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
14/12/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
14/12/2019
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CB VILADECANS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
15/12/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
15/12/2019
11:15
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
15/12/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA SANT IGNASI C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
15/12/2019
16:00
CB CASTELLET S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
15/12/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/12/2019
18:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
21/12/2019
09:00
C.B. SANTA COLOMA B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
21/12/2019
10:30
MANYANET SANT ANDREU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
21/12/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
21/12/2019
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
21/12/2019
11:00
CB GRUP BARNA BLANC S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
21/12/2019
12:00
BOSCO HORTA S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
21/12/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
22/12/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/12/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B.F. CORNELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/12/2019
12:00
CE LA MARINA MIXTE S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
22/12/2019
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/12/2019
12:30
C.B. CASTELLBISBAL S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
22/12/2019
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/12/2019
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. CIUTAT VELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/12/2019
19:30
BÀSQUET NOU BARRIS A S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
11/01/2020
09:00
SANTA DOROTEA S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
12/01/2020
12:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
12/01/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/01/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. GUINARDÓ A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/01/2020
16:45
CLOTET SUZUKI SANT BOI S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
19/01/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/01/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/01/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A TEMPLE - U.E. HORTA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
25/01/2020
11:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
25/01/2020
19:15
JESUITES CASP S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
26/01/2020
12:30
JOVENTUT LES CORTS B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/01/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT U21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
01/02/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
01/02/2020
19:00
QBASKET SANT CUGAT S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/02/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
02/02/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A CB LA SALLE HORTA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/02/2020
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
09/02/2020
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/02/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/02/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. RAMON LLULL VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/02/2020
09:30
CB LA SALLE HORTA “A” S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
23/02/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B AEC COLLBLANC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
23/02/2020
19:15
CB SANT JUST S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
23/02/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A C.B. ALISOS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
29/02/2020
12:00
LESTONNAC S.E. SANT JOAN DE MATA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
29/02/2020
12:30
BÀSQUET PÀLCAM S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
01/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
08/03/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER C S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
08/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
08/03/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A CB NOU ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
15/03/2020
10:30
B.C. TECLA SALA B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
15/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CE LA MARINA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/03/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
22/03/2020
19:30
S.E. SANT JOAN DE MATA A CBSAPS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
29/03/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
19/04/2020
10:45
U.E. CLARET B S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
26/04/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
10/05/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD