Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/09/2023
|
18:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/09/2023
|
18:30
|
DRAFT GRAMENET | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
17/09/2023
|
18:15
|
OCA GLOBAL - CBSALOU | C.B. PRAT | LEB PLATA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
23/09/2023
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
23/09/2023
|
18:15
|
C.B. PRAT | OCA GLOBAL - CBSALOU | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
23/09/2023
|
18:15
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
23/09/2023
|
20:15
|
C.B. PRAT | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/09/2023
|
09:00
|
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/09/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB TARRAGONA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/09/2023
|
12:15
|
CB VALLS EUROPASTRY | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
24/09/2023
|
13:00
|
BASQUET TERESIANES | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
29/09/2023
|
17:45
|
C.B. PRAT | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L'HOSPITALET | LEB PLATA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM B | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BARÇA CBS U13 | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SABADELL BQ VALLÈS U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | TGN BÀSQUET 11A | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
18:10
|
ICG FORÇA LLEIDA | C.B. PRAT | LEB PLATA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | AESE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | AESE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/10/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/10/2023
|
16:30
|
SHARP ALMEDA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
01/10/2023
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U14 | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | AESE 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
C.B. L'HOSPITALET A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
16:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
18:00
|
CB VALLS VULCO-MASDEU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
07/10/2023
|
18:45
|
C.B. PRAT | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U15 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
10:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CB TARRAGONA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CEJ L'HOSPITALET A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/10/2023
|
12:15
|
JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
15/10/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
15/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
15/10/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT | FBWI PALMA | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE BARBERA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/10/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B. L'HOSPITALET 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L'HOSPITALET | C.B. PRAT | LEB PLATA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CNB VILANOVA AKO JM2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
10:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
22/10/2023
|
10:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB TARRAGONA BLAU 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
22/10/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB TARRAGONA B | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
28/10/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BASKET ESPLUGUES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
AESE BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE MATARO - PRAM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/10/2023
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2011 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
18:15
|
C.B. PRAT | CB ALGINET | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/10/2023
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/10/2023
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB IGUALADA CFC | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
EL CÍRCOL B 2008 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
29/10/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | MANRESA CBF A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
01/11/2023
|
12:45
|
CB TARRAGONA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
01/11/2023
|
18:15
|
OCA GLOBAL - CBSALOU | C.B. PRAT | LEB PLATA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BASKET ALMEDA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
04/11/2023
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
CB GAVÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
04/11/2023
|
18:15
|
C.B. PRAT | GRAN CANARIA | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
20:15
|
C.B. PRAT | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SHARP ALMEDA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | 52MOMENTS CBS FEM B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BARÇA CBS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | TGN BÀSQUET A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
CN TARREGA A | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
AESE A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U10M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB VALLS CITRIC | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/11/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
10:15
|
C.E.THAU A | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
AESE | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
18/11/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
18/11/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | 52MOMENTS CBS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JAC SANTS BARCELONA U13 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
16:15
|
BASKET ALMEDA GROC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
18/11/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
AESE 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
18/11/2023
|
19:45
|
CB GAVÀ 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT | PALMER BASKET MALLORCA | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB ABRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
UE BARBERA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
25/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
15:15
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/11/2023
|
18:15
|
HOMS UE MATARÓ | C.B. PRAT | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CEB SANT JORDI | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
26/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
26/11/2023
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CEB SANT JORDI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | EL CÍRCOL B 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
18:15
|
C.B. PRAT | ODILO FC CARTAGENA CB | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
20:15
|
C.B. PRAT | SALAS C.E SANT NICOLAU | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U14 INTER | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/12/2023
|
10:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
10:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/12/2023
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
09/12/2023
|
19:00
|
IBERSOL CBT | C.B. PRAT | LEB PLATA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
12/12/2023
|
19:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BASKET ALMEDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB GAVÀ 10 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB GAVÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
13:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | SESE A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
18:10
|
PAJARRACO CBS | C.B. PRAT | LEB PLATA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
CB CASTELLBISBAL A | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U12 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BÀSQUET SITGES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/12/2023
|
20:00
|
C.B. PRAT | MADERAS SORLI BENICARLO | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/12/2023
|
13:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
15:00
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
17:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB TORELLÓ MF VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
18:15
|
C.B. PRAT | CB L'HORTA GODELLA | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/01/2024
|
11:00
|
CB SANT JOSEP A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | VALENCIA BASKET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
11:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SANT GERVASI 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
15:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UCAM MURCIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/01/2024
|
10:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
AB SALLE CBT | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
13/01/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
EVENTS - CB IGUALADA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/01/2024
|
18:30
|
C.B. PRAT | CB ÀGUILES - PLASFOC | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
MVP CERVELLÓ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
13/01/2024
|
19:45
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L'HOSPITALET | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC TARONJA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BASQUET MOLINS B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES C | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | DRAFT GRAMENET | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BÀSQUET LLOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/01/2024
|
10:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | LA SALLE MANRESA AUSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
SHARP ALMEDA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLANC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/01/2024
|
10:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BASKET ESPLUGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | CB CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
15:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
17:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CLUB BÀSQUET ALISOS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/01/2024
|
10:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB VALLS EUROPASTRY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/01/2024
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
28/01/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 11A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET MEDIONA IM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
LLAVANERES MARESME 2012 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
13:00
|
AESE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/02/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/02/2024
|
10:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR MASC A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT | OCA GLOBAL - CBSALOU | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
10/02/2024
|
09:00
|
SESE A | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
10/02/2024
|
12:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
10/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB TARRAGONA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE BARBERA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB VALLS VULCO-MASDEU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | CLASS BAQUET SANT ANTONI | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/02/2024
|
20:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | REUS PLOMS SALLE U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/02/2024
|
12:15
|
SESE A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/02/2024
|
16:15
|
CE LA SALLE BONANOVA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
SESE B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB VALLS CITRIC | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | CB TARRAGONA B | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET 2011 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB TARRAGONA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO JM2 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA BLAU 2 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
25/02/2024
|
11:45
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MARINA BESOS Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n |
|
25/02/2024
|
12:30
|
EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
25/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB GAVA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET PRATENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
11:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC MORABANC ANDORRA 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
03/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB CASTELLBISBAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
10:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
MANRESA CBF A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
08/03/2024
|
19:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. MARTORELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
SESE B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | EXCAVACIONS I TRANSPORTS V&M CARDONA - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SHARP ALMEDA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CÀMPING BIANYA ROSER A | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
09/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/03/2024
|
10:00
|
ODENA CLUB BASQUET | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | CN TARREGA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
TGN BÀSQUET A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
17/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB LA SALLE HORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
23/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | IBERSOL CBT | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
23/03/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/03/2024
|
09:40
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | BASKET ALMEDA 3X3 U18 | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:20
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | UE MATARÓ U18M PANDO | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:00
|
CB PREMIÀ DE DALT | C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:40
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | U18-3X3 CB IGUALADA | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
28/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | PAJARRACO CBS | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/04/2024
|
19:45
|
ASSOCIACIO EIXIC | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
06/04/2024
|
08:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2009M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
06/04/2024
|
11:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | MVP CERVELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
11:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
BASKET ESPLUGUES | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BASKET ALMEDA GROC | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB GRANOLLERS 1 | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB GAVÀ 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B.CASTELLAR MASC A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | LLAVANERES MARESME 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
13/04/2024
|
15:45
|
UER PINEDA DE MAR | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT | TRIOMF - UB MIR | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
14/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB PEDAGOGIUM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
14/04/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
19/04/2024
|
19:00
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB TONA 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/04/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ 2 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
SALAS C.E SANT NICOLAU | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/04/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | JOVENTUT LES CORTS | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BARÇA 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | CBF CERDANYOLA U14 INTER | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE BARBERA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB TARRAGONA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E GELIDA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
C.B. PRAT | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
SESE A | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/05/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | CB GAVÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
13:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | AB SALLE CBT | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | CB GAVÀ 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | EVENTS - CB IGUALADA | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
05/05/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | MVP CERVELLÓ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
05/05/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
06/05/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA B | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.B. MARTORELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/05/2024
|
13:15
|
LA SALLE MANRESA AUSA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM B | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
20:15
|
C.B. PRAT | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
12/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
12/05/2024
|
11:15
|
BÀSQUET LLOR | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |