Calendari Global Club

CLUB BASQUET PARETS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2018
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
29/09/2018
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB NATACIO CALDES B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
09:15
CB PARETS VERMELL MAS DE SANT LLEÍ - CBVV GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
10:30
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/09/2018
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
29/09/2018
10:45
CB PARETS NEGRE U.E. MATARO-MAM C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
10:45
CB PARETS NEGRE C.B. LLINARS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
12:00
FEMENI MARESME IVECO-ZFAS CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
29/09/2018
12:15
CB PARETS C.B. RODA C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
12:15
CB SENTMENAT CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
29/09/2018
12:45
BASQUET NEUS A CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
29/09/2018
16:00
CB PARETS CANOVELLES BC C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
16:00
C.B. CALELLA B CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
29/09/2018
16:00
CLUB BASQUET SANT CELONI 09 CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
29/09/2018
17:30
CB PARETS LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
29/09/2018
17:45
COALCI - C.B. SANT JOSEP A CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
29/09/2018
19:15
CB PARETS NEGRE LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/09/2018
10:45
CB PARETS JOVENTUT LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/09/2018
12:15
CB PARETS NEGRE AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA 1 CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
06/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB NATACIO CALDES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB NATACIO CALDES C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
10:45
CB PARETS NEGRE UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
10:45
C.B. LA GARRIGA 2 CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
06/10/2018
12:00
TORROT MARESME 3V 2007 CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
06/10/2018
12:15
CB PARETS CB GRANOLLERS 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
16:00
CB PARETS U.E. MONTGAT - C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/10/2018
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
06/10/2018
17:45
CLUB NATACIO CALDES A CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/10/2018
19:45
LIMA-HORTA BÀSQUET C CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/10/2018
09:15
CB PARETS NEGRE CB MANLLEU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
07/10/2018
10:45
CB PARETS CB. GAVÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
07/10/2018
12:15
CB PARETS C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
07/10/2018
16:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/10/2018
19:30
AE BOET MATARO 1 CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/10/2018
16:00
CB PARETS CLUB BASQUET GUINARDÓ-TREVOL C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/10/2018
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
13/10/2018
17:30
CB PARETS BÀSQUET ALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/10/2018
19:15
CB PARETS NEGRE C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
14/10/2018
10:45
CLUB NATACIO CALDES A CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
14/10/2018
12:15
CB PARETS A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
09:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
20/10/2018
09:00
CBF CERDANYOLA D CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
10:45
CB PARETS NEGRE C. JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
10:45
CB PARETS NEGRE A.E.C ESCOLA PIA GRANOLLERS GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
12:15
CB PARETS CB TORELLÓ IM2 C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
12:30
C.B. CABRERA CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
20/10/2018
16:00
CB PARETS BASQUET SANT POL 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/10/2018
17:45
C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
20/10/2018
17:45
CB TORELLÓ S25M CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
21/10/2018
09:00
C.B. SANTA PERPÈTUA CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
21/10/2018
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
21/10/2018
10:30
C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
21/10/2018
10:45
CB PARETS AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/10/2018
12:30
C.B. RAMON LLULL A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/10/2018
18:00
CB PARETS NEGRE BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL GRAMENET BC BLAU C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/10/2018
09:15
CB PARETS VERMELL C.B. SANTA PERPÈTUA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/10/2018
10:30
C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/10/2018
10:45
CB PARETS NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/10/2018
10:45
CB PARETS NEGRE CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/10/2018
10:45
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
27/10/2018
12:00
SANT GERVASI CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
27/10/2018
12:00
U.E. MATARO-MAF CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2018
12:30
C.B. VILADECANS VERD CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
27/10/2018
17:45
C.B. CABRERA CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
28/10/2018
09:00
CÍRCOL GRÀFIQUES VENUS BADALONA CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/10/2018
10:30
U.E. MATARO-PMBF CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
28/10/2018
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
28/10/2018
12:15
CB PARETS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/10/2018
12:30
AEC COLLBLANC S25 B CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/11/2018
16:00
CB PARETS A.E. BELLSPORT C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/11/2018
17:30
CB PARETS CB GRANOLLERS 1 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/11/2018
19:15
CB PARETS FEMENÍ OSONA BLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/11/2018
09:45
CB LES FRANQUESES B CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
04/11/2018
10:45
CB PARETS NEGRE AE BOET MATARO 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/11/2018
12:15
CB PARETS NEGRE U.B. LLEFIÀ A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
09:00
SANT GERVASI 2 CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
10/11/2018
09:15
CB PARETS VERMELL EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
09:15
CB PARETS NEGRE E.B. ROSELLA VERMELL PRE-MINI MIXTE E. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
10:30
CLUB BÀSQUET SANT CELONI 10 CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
10/11/2018
10:45
CB PARETS C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
12:00
SANT GERVASI 2 CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
10/11/2018
12:15
CB PARETS NEGRE A.E. BOET MATARÓ 2008 C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
16:00
CB PARETS CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/11/2018
19:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
10/11/2018
19:30
LLUISOS DE GRACIA CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/11/2018
19:30
C.B. RAMON LLULL VERMELL CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
11/11/2018
09:15
CB PARETS CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2018
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
11/11/2018
10:45
CB PARETS U.B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2018
10:45
CB PARETS NEGRE C.B. LA GARRIGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2018
12:15
CB PARETS A.E.MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR -B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/11/2018
13:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/11/2018
17:45
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
17/11/2018
09:00
C.B. RODA CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
17/11/2018
09:00
C.B. LLINARS CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
17/11/2018
09:15
CB PARETS VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
09:15
CB PARETS VERMELL C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV GROC CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/11/2018
10:30
U.E. MATARO-MAM CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2018
10:30
CLUB NATACIO CALDES B CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
17/11/2018
10:45
CB PARETS BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
10:45
CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 2 C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
12:15
CB PARETS NEGRE FEMENI MARESME IVECO-ZFAS C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
12:15
CB PARETS CLUB BASQUET SANT CELONI 09 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
16:00
CB PARETS C.E. VILATORTA NEGRE C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
17:30
CB PARETS OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/11/2018
19:15
CB PARETS NEGRE C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/11/2018
09:15
CB PARETS CB SENTMENAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/11/2018
09:15
CB PARETS COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/11/2018
10:45
CB PARETS AE BADALONÈS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/11/2018
12:15
CB PARETS NEGRE SANT CEBRIÀ C.B. TIANA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2018
09:00
U.E. MONTGAT - C CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/11/2018
09:00
CLUB NATACIO CALDES CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
24/11/2018
09:15
CB PARETS VERMELL CONDORCHEM - AB PREMIA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2018
10:30
CLUB NATACIO CALDES CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
24/11/2018
10:45
CB PARETS NEGRE TORROT MARESME 3V 2007 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2018
11:00
UER PINEDA DE MAR A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/11/2018
11:00
E.B. ROSELLA NEGRE CB PARETS NEGRE PRE-MINI MIXTE E. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
24/11/2018
12:00
CB MANLLEU CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
24/11/2018
12:15
CB PARETS NEGRE C.B. LA GARRIGA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2018
17:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
24/11/2018
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
24/11/2018
17:45
CB. GAVÀ CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
24/11/2018
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES JF CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
24/11/2018
19:30
CB PARETS U.E.RIPOLL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/11/2018
21:15
BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/11/2018
12:15
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/12/2018
09:15
CB PARETS VERMELL C.B. SANTA PERPÈTUA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
09:15
CB PARETS VERMELL C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
10:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/12/2018
10:45
CB PARETS VERMELL ROGER'S CB VILASSAR DE DALT VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
10:45
CB PARETS RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
12:15
CB PARETS C.B. VILASSAR DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
16:00
CB PARETS BÀSQUET-CEISSA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
16:00
C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
01/12/2018
16:00
BASQUET SANT POL 07 CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
01/12/2018
16:00
CB TORELLÓ IM2 CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
01/12/2018
17:30
CB PARETS CLUB BÀSQUET SANT CELONI C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/12/2018
17:45
C. JOVENTUT BADALONA 1 CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
01/12/2018
19:15
CB PARETS NEGRE CLUB ARENYS BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/12/2018
09:00
A.E.C ESCOLA PIA GRANOLLERS GROC CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO EL CONGOST
MARIA PALAU 25
02/12/2018
09:15
CB PARETS CBF CERDANYOLA D C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/12/2018
10:45
CB PARETS C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/12/2018
12:15
CB PARETS NEGRE CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/12/2018
21:15
A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
15/12/2018
09:00
GRAMENET BC BLAU CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
15/12/2018
09:15
CB PARETS NEGRE U.E. MATARO-MAF C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/12/2018
10:45
CB PARETS C.B. VILADECANS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/12/2018
10:45
CB PARETS U.E. MATARO-PMBF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/12/2018
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
15/12/2018
12:00
C.B. SANTA PERPÈTUA NEGRE CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/12/2018
12:15
CB PARETS VERMELL BASQUETPIASABADELL TARONJA C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/12/2018
13:00
CB LES FRANQUESES VERD CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
15/12/2018
16:00
CB PARETS LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/12/2018
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
16/12/2018
09:15
CB PARETS C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/12/2018
10:45
CB PARETS NEGRE SANT GERVASI C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/12/2018
10:45
CB PARETS NEGRE E.B. ROSELLA BLANC PRE-MINI MIXTE E. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/12/2018
12:00
AE LES CORTS-UBAE CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
16/12/2018
16:00
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/12/2018
17:30
S.E. SANT JOAN DE MATA CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
16/12/2018
19:30
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
21/12/2018
18:30
CB PARETS VERMELL SANT GERVASI 2 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/12/2018
18:30
CB PARETS NEGRE CB VILA DE MONTORNÈS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/12/2018
20:00
CB PARETS SANT GERVASI 2 C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
21/12/2018
20:00
CB PARETS VERMELL CLUB BÀSQUET SANT CELONI 10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
22/12/2018
10:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMF CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
22/12/2018
10:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
22/12/2018
11:30
CLUB NATACIO TERRASSA B CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
22/12/2018
12:30
U.B. LLEFIÀ CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/12/2018
19:30
MANYANET SANT ANDREU CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
23/12/2018
10:45
C.B. LA GARRIGA CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
23/12/2018
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/12/2018
17:30
A.E. BOET MATARÓ 2008 CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/01/2019
09:15
CB PARETS VERMELL AE BADALONÈS B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
09:15
CB PARETS VERMELL EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA VERD C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
10:30
CE MARISTES SANTS-LES CORTS CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
12/01/2019
10:45
CB PARETS NEGRE BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
10:45
CB PARETS U.E. MATARO-PMBF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
10:45
KIDS&US - AECAM CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/01/2019
12:15
CB PARETS NEGRE LESTONNAC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
12:30
CB LA SALLE HORTA A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/01/2019
16:00
CB PARETS A.B. RONÇANA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
17:30
CB VILA DE MONTORNÈS CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
12/01/2019
18:45
CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 2 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/01/2019
18:45
A.D.E. FUSTER CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
12/01/2019
20:15
CB PARETS CBSAPS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/01/2019
09:15
CB PARETS A.E.S.E. A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/01/2019
10:15
CB LES FRANQUESES VERD CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
13/01/2019
10:30
C.B. LLIÇA D'AMUNT CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
13/01/2019
10:45
CB PARETS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
13/01/2019
12:00
UB MIR 2011 CB PARETS NEGRE PRE-MINI MIXTE E. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
13/01/2019
12:15
CB PARETS NEGRE CONDORCHEM - AB PREMIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/01/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB BÀSQUET SANT CELONI 10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/01/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/01/2019
10:45
CB PARETS NEGRE ARENYS BÀSQUET 1 MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/01/2019
10:45
CB PRAT- MONTIBELLO BLAU CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/01/2019
12:15
CB PARETS CB GRANOLLERS 2 C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/01/2019
16:00
AE SANT ANDREU NATZARET CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/01/2019
16:00
CLUB BÀSQUET TONA CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
19/01/2019
17:30
ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/01/2019
19:30
U.B. SANT ADRIÀ A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
20/01/2019
09:00
CB MANLLEU CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
20/01/2019
09:15
CB PARETS U.E.RIPOLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/01/2019
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
20/01/2019
10:45
CB PARETS VERMELL UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/01/2019
12:15
CB PARETS AE BOET MATARO 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
20/01/2019
12:30
CB VILA MONTORNÈS CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
20/01/2019
16:00
A.E. BOET MATARÓ 2010 CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
20/01/2019
19:00
AE BOET MATARO TARONJA CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
20/01/2019
19:30
BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
26/01/2019
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
26/01/2019
09:00
AE BOET MATARÓ CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/01/2019
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/01/2019
11:30
BASQUETPIASABADELL ESCOBOL CB PARETS NEGRE PRE-MINI MIXTE E. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
26/01/2019
12:15
SANT GABRIEL RIPOLLET A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
26/01/2019
16:30
A.B. RONÇANA VERD CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
27/01/2019
09:00
C.B. CANET CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
27/01/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CREU ALTA SABADELL C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/01/2019
10:45
CB PARETS NEGRE JAC SANTS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/01/2019
12:00
C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/01/2019
12:15
CB PARETS C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/01/2019
12:15
CB PARETS NEGRE JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/02/2019
09:00
A.E. BOET MATARÓ NEGRE CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
02/02/2019
09:00
GRAMENET BC CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/02/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB BASQUET SANT CELONI 08 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/02/2019
09:15
CB PARETS VERMELL C.B. PALAFOLLS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/02/2019
10:30
ALLE U.E. MATARO-MBF CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
02/02/2019
10:45
CB PARETS NEGRE ABC LEATHER - CB IGUALADA A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/02/2019
10:45
CB PARETS NEGRE C.B. CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/02/2019
16:30
UB MIR A CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
02/02/2019
18:00
AE SANT ANDREU NATZARET B CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
03/02/2019
09:15
CB PARETS CLUB NATACIO CALDES A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/02/2019
10:45
CB PARETS C. JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/02/2019
12:15
CB PARETS C.B. CALELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/02/2019
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
03/02/2019
19:00
JOVENTUT LES CORTS CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
03/02/2019
19:45
CANOVELLES BC CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
04/02/2019
22:00
LES FRANQUESES A CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
09/02/2019
09:15
CB PARETS CB LES FRANQUESES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/02/2019
11:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
09/02/2019
12:15
CB PARETS C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/02/2019
16:00
CB PARETS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/02/2019
17:30
CB PARETS EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/02/2019
12:15
CB PARETS NEGRE AE BOET MATARO 1 C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/02/2019
20:30
TORROT MARESME 3V CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
16/02/2019
09:00
C.B. LLINARS CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
16/02/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CONDORCHEM - AB PREMIA 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
09:30
CB MONTPEDRÓS BLAU CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
16/02/2019
10:45
CB PARETS U.E.RIPOLL C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
10:45
CB PARETS CLUB NATACIO CALDES C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
12:00
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO METAL·LIC TUBO
CAMP DE LES MORERES, S/N
16/02/2019
12:15
CB PARETS NEGRE DON RELAX - CB IGUALADA A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
16:00
CB PARETS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
16:00
C.B. PREMIÀ DE DALT CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
16/02/2019
17:30
CB PARETS CLUB NATACIO CALDES A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/02/2019
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/02/2019
17:30
CENG FISART CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
16/02/2019
18:00
C.B. ARGENTONA A CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
17/02/2019
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
17/02/2019
12:15
CB PARETS NEGRE C.B. VILASSAR DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/02/2019
12:45
BÀSQUET ALELLA CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
17/02/2019
19:30
CLUB BASQUET GUINARDÓ-TREVOL CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
23/02/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CLUB NATACIO CALDES B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
09:15
CB PARETS VERMELL BASQUET LLOR B C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
10:45
CB PARETS VERMELL C.B. VILADECAVALLS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
10:45
CB PARETS SANT GERVASI 2 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
12:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
23/02/2019
12:15
CB PARETS NEGRE JOVIAT B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
12:30
AE LES CORTS-UBAE CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
23/02/2019
12:30
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
23/02/2019
16:00
CB PARETS CB TORELLÓ S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
17:30
CB PARETS C.B. RAMON LLULL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/02/2019
17:30
UER PINEDA DE MAR A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/02/2019
09:00
SANT GERVASI 3 CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
24/02/2019
10:30
C.B. SANT FELIU DE CODINES CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. FRANCESC CASSART I COSTA
RONDA DELS ESPORTS S/N
24/02/2019
10:45
CB PARETS CLUB BÀSQUET TONA 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/02/2019
12:15
CB PARETS C.B. CABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/02/2019
12:30
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
24/02/2019
16:30
C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/02/2019
21:00
CB PARETS NEGRE CLUB NATACIO CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/03/2019
11:00
E.B. ROSELLA BLANC CB PARETS NEGRE PRE-MINI MIXTE E. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
02/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/03/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2019
16:00
CB PARETS AEC COLLBLANC S25 B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/03/2019
17:30
CB PARETS BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
02/03/2019
19:15
CB PARETS NEGRE A.E.E. COL.LEGI CULTURAL BDN A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/03/2019
10:45
CB PARETS CÍRCOL GRÀFIQUES VENUS BADALONA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
03/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE C.B. CABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
09/03/2019
09:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/03/2019
09:15
CB PARETS VERMELL GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
10:45
CB PARETS NEGRE GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
10:45
C.B. LA GARRIGA 1 CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/03/2019
12:00
AE BADALONÈS A CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
09/03/2019
12:15
CB PARETS SANT IGNASI C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
12:15
C.B. LA GARRIGA CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/03/2019
16:00
CB PARETS CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
09/03/2019
17:45
AE BOET MATARO 1 CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/03/2019
18:00
CANOVELLES BC CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
09/03/2019
18:00
IMAN CB MATADEPERA VERD CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
09/03/2019
19:30
FEMENÍ OSONA BLANC CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
10/03/2019
10:30
A.E. BELLSPORT CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
10/03/2019
10:45
CB PARETS LIMA-HORTA BÀSQUET C C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
10/03/2019
12:15
CB GRANOLLERS 1 CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/03/2019
16:00
AE BOET MATARO A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/03/2019
17:45
U.B. LLEFIÀ A CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
15/03/2019
18:15
CB LES FRANQUESES CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/03/2019
09:00
C.B. CALELLA A CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
16/03/2019
10:30
ABC LEATHER - CB IGUALADA A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/03/2019
11:00
C.B. PALAFOLLS CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO FIGUERASSA DE PALAFOLLS
AVINGUDA DEL MAR S/N ST. LLUIS
16/03/2019
12:00
CB PARETS NEGRE BASQUETPIASABADELL ESCOBOL PRE-MINI MIXTE E. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/03/2019
16:00
CB PARETS C.B. RAMON LLULL VERMELL C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/03/2019
16:00
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
16/03/2019
17:30
CB PARETS LLUISOS DE GRACIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
16/03/2019
19:15
CB PARETS NEGRE PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/03/2019
12:00
CB PARETS NEGRE C.B. CALELLA FUNDACIÓ MIQUEL VALLS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/03/2019
12:30
A.E.MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR -B CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/03/2019
13:30
CB PARETS NEGRE RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
09:00
LESTONNAC CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
23/03/2019
09:15
CB PARETS VERMELL KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
10:30
AE BADALONÈS B CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
23/03/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CB LA SALLE HORTA A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
12:15
CB PARETS CE MARISTES SANTS-LES CORTS C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLÀ A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/03/2019
09:00
AE BADALONÈS CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/03/2019
09:15
CB PARETS A.D.E. FUSTER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/03/2019
09:30
A.E.S.E. A CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/03/2019
10:30
U.E. MATARO-PMBF CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
24/03/2019
10:45
CB PARETS VERMELL C.B. LLIÇA D'AMUNT C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/03/2019
11:30
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA VERD CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
24/03/2019
12:15
CB PARETS CB LES FRANQUESES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/03/2019
16:15
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/03/2019
18:00
C.B. LA GARRIGA CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
24/03/2019
18:00
C.E. VILATORTA NEGRE CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA
AV. SANT LLORENÇ, 80
24/03/2019
18:30
SANT CEBRIÀ C.B. TIANA CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. POLIESP. JORDI MARI
AV.EDUARD FONSERE (PISCINES)
30/03/2019
09:00
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
30/03/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 1 MIXT CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
30/03/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CB VILA MONTORNÈS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CB PRAT- MONTIBELLO BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
10:30
CLUB BÀSQUET SANT CELONI 10 CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
30/03/2019
10:45
CB PARETS A.E. BOET MATARÓ 2010 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA ESCOLA PRE-MINI MIXTE E. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
12:15
U.E.RIPOLL BLAU CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
30/03/2019
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
30/03/2019
16:00
CB PARETS MANYANET SANT ANDREU C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
16:00
U.E.RIPOLL CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
30/03/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
30/03/2019
17:30
CB PARETS TEMPLE - U.E. HORTA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
30/03/2019
19:15
CB PARETS NEGRE BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
31/03/2019
09:15
CB PARETS CB MANLLEU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
31/03/2019
10:45
CB PARETS C.E. VALLDEMIA-MARISTES JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
31/03/2019
12:15
CB PARETS NEGRE C.E. VALLDEMIA-MARISTES SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/04/2019
18:30
CB LES FRANQUESES CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/04/2019
09:15
CB PARETS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
09:15
CB PARETS VERMELL A.B. RONÇANA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
10:15
CREU ALTA SABADELL CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
06/04/2019
10:45
CB PARETS NEGRE SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
10:45
CB PARETS NEGRE C.B. CANET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
12:15
CB PARETS AE BOET MATARÓ C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
12:15
CB PARETS VERMELL RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
16:00
CB PARETS C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
17:30
CB PARETS C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
06/04/2019
17:30
BÀSQUET-CEISSA CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
07/04/2019
09:00
JAC SANTS CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/04/2019
10:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
07/04/2019
10:45
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
07/04/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
07/04/2019
16:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
07/04/2019
16:00
C.B. CALELLA A CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
07/04/2019
18:30
CLUB ARENYS BÀSQUET B CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/04/2019
18:30
CB PARETS CB VILA DE MONTORNÈS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
26/04/2019
18:00
C.E.SANT NICOLAU 2011 CB PARETS NEGRE PRE-MINI MIXTE E. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/04/2019
18:45
CB PARETS NEGRE ALLE U.E. MATARO-MBF C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/04/2019
12:00
C.B. PREMIÀ DE DALT CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
27/04/2019
16:00
CB PARETS AE LES CORTS-UBAE C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/04/2019
16:00
CLUB NATACIO CALDES A CB PARETS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/04/2019
17:30
CB PARETS CÍRCOL CATÒLIC BADALONA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
27/04/2019
17:45
C. JOVENTUT BADALONA 2 CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
27/04/2019
19:15
CB PARETS NEGRE CÍRCOL CATÒLIC BADALONA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/04/2019
09:00
CB PARETS VERMELL CB LES FRANQUESES C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/04/2019
09:00
CB PARETS VERMELL A.E. BOET MATARÓ NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/04/2019
10:30
CB PARETS UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/04/2019
10:30
CB PARETS GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
28/04/2019
10:30
CLUB BASQUET SANT CELONI 08 CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
28/04/2019
12:00
CB PARETS S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/05/2019
12:00
DON RELAX - CB IGUALADA A CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/05/2019
09:00
CLUB NATACIO CALDES CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
04/05/2019
09:15
CB PARETS NEGRE C.B. LLINARS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/05/2019
09:15
CB PARETS VERMELL CB MONTPEDRÓS BLAU C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/05/2019
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
04/05/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA 1 CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
04/05/2019
10:45
CB PARETS NEGRE CENG FISART C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/05/2019
10:45
CB PARETS NEGRE UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/05/2019
10:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ VERD CB PARETS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/05/2019
12:15
CB PARETS NEGRE C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/05/2019
12:15
U.E.RIPOLL CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
04/05/2019
16:00
CB GRANOLLERS 2 CB PARETS NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
04/05/2019
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA B CB PARETS NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
05/05/2019
09:15
CB PARETS CB GRANOLLERS 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/05/2019
10:45
CB PARETS TORROT MARESME 3V C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/05/2019
10:45
CB PARETS VERMELL CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/05/2019
12:30
CBSAPS CB PARETS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
05/05/2019
18:30
A.B. RONÇANA CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
11/05/2019
09:00
SANT GERVASI 2 CB PARETS C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
11/05/2019
09:15
CB PARETS GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. PREINFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
09:15
CB PARETS VERMELL C.B. SANT FELIU DE CODINES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
09:30
BASQUET LLOR B CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEMENI. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
11/05/2019
10:30
CLUB BÀSQUET TONA 1 CB PARETS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
11/05/2019
10:30
CLUB NATACIO CALDES B CB PARETS VERMELL C.T. MINI MASCULI. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
11/05/2019
10:30
JOVIAT B CB PARETS NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
11/05/2019
10:45
CB PARETS NEGRE TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE A C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
10:45
CB PARETS NEGRE SANT GERVASI 3 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/05/2019
12:15
CB PARETS C.B. LLIÇA D'AMUNT 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
16:00
CB PARETS CLUB BÀSQUET TONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
17:00
C.B. VILADECAVALLS CB PARETS VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
11/05/2019
17:30
CB PARETS U.B. SANT ADRIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
11/05/2019
19:15
CB PARETS NEGRE AE SANT ANDREU NATZARET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/05/2019
10:45
CB PARETS AE BOET MATARO TARONJA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/05/2019
12:15
CB PARETS NEGRE BADALONÈS - FRUITS SECS CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/05/2019
16:00
AE BOET MATARO 2 CB PARETS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/05/2019
09:00
SANT IGNASI CB PARETS C.T. PREINFANTIL MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/05/2019
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B CB PARETS VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
18/05/2019
09:15
CB PARETS VERMELL IMAN CB MATADEPERA VERD C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/05/2019
09:15
CB PARETS VERMELL C.E.B. PALLEJÀ C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/05/2019
10:30
CB GRANOLLERS 1 CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/05/2019
10:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CB PARETS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
18/05/2019
10:45
CB PARETS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/05/2019
12:15
CB PARETS NEGRE CANOVELLES BC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/05/2019
12:15
CB PARETS NEGRE AE BOET MATARO A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/05/2019
09:15
CB PARETS AE BADALONÈS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/05/2019
10:45
CB PARETS C.B. LA GARRIGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/05/2019
10:45
CB PARETS VERMELL C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/05/2019
12:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 CB PARETS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
01/06/2019
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A CB PARETS NEGRE C.T. MINI MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/06/2019
12:00
CB PARETS NEGRE DENTAL MANRESA LA SALLE A C.T. MINI FEMENI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/06/2019
19:00
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CB PARETS NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/06/2019
17:00
CB PARETS NEGRE BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. MINI FEMENI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD