Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CE LA MARINA | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
30/09/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLAU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
13:00
|
UB SANT ADRIA 1 | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
30/09/2023
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
30/09/2023
|
21:00
|
SHAD CB MOLLET B | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:15
|
GRAMENET BC | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
MARISTES ADEMAR | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
07/10/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | C.E SANT NICOLAU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
21/10/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
21/10/2023
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
EL CÍRCOL | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CEEB TORDERA | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
22/10/2023
|
12:15
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
22/10/2023
|
13:00
|
VIROLAI | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/10/2023
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | C.B. GUIXOLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | LESTONNAC A- 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/11/2023
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/11/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/11/2023
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
05/11/2023
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CE PALAMÓS - U18 GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | CE LA MARINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
MARISTES ADEMAR | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
18/11/2023
|
11:15
|
GEFF CBSAPS- SDE A | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
UB SANT ADRIA B | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
19/11/2023
|
11:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
19/11/2023
|
17:00
|
UB SANT ADRIA A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
23/11/2023
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | U. B. LLEFIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
02/12/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
02/12/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
UE MATARO - TC | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
C.B. VILADECAVALLS B | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR A | BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR B | BASKET ESPLUGUES B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | CLUB NATACIÓ SABADELL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
19/12/2023
|
20:30
|
MARISTES ADEMAR | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB CANET | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
14/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
19/01/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
MARISTES ADEMAR | C.B. LLINARS BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
20/01/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | CB LA SALLE HORTA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/01/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/01/2024
|
18:15
|
MARISTES ADEMAR | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
27/01/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ 13 | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CB CALELLA | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
27/01/2024
|
20:00
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
AE BADALONÈS NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
MARISTES ADEMAR | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
03/02/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
MARISTES ADEMAR | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
03/02/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR B | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
09/02/2024
|
21:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
16/02/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC 1 | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
23/02/2024
|
18:15
|
MARISTES ADEMAR | BASQUET PALCAM A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
24/02/2024
|
09:00
|
MARISTES ADEMAR | SAFA-HORTA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
24/02/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | TALENOM BOET MATARÓ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | VIROLAI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
01/03/2024
|
19:15
|
VIROLAI B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
LESTONNAC - 2014 | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
DRAFT GRAMENET 2013 GROC | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
02/03/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/03/2024
|
13:00
|
C.B. GUIXOLS | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
05/03/2024
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
09/03/2024
|
10:30
|
MARISTES ADEMAR | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
MARISTES ADEMAR | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
09/03/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | C.B. MARTORELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR B | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
14/03/2024
|
19:40
|
LESTONNAC A- 2006 | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS BLAU | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PISTA 1 D'OCTUBRE (PISTA ANNEXA) AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
MARISTES ADEMAR | C.E.THAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CE PALAMÓS - U18 GROC | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
BASQUET MOLINS | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
16/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
21/03/2024
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
22/03/2024
|
18:00
|
MARISTES ADEMAR | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
22/03/2024
|
19:15
|
MARISTES ADEMAR | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
22/03/2024
|
20:30
|
CB.CIUTAT VELLA | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
23/03/2024
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ BLANC | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/03/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU C | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | CB GAVÀ 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
06/04/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
06/04/2024
|
12:15
|
MARISTES ADEMAR | AE BADALONÈS NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
06/04/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | GEFF CBSAPS- SDE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/04/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/04/2024
|
16:30
|
AE LES CORTS-UBAE | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR B | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES B | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
13/04/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
18:15
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
14/04/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
14/04/2024
|
18:15
|
U.E. CLARET A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
MARISTES ADEMAR | TALENOM BOET MATARÓ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
20/04/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
20/04/2024
|
12:00
|
EL CÍRCOL | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
20/04/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | C.B. VILADECAVALLS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/04/2024
|
18:45
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET PALCAM A | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
SAFA-HORTA | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA PERIS MENCHETA, 26-46 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
18:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES B | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
MARISTES ADEMAR | DRAFT GRAMENET 2013 GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/05/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/05/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | VIROLAI B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB SANTA COLOMA A | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/05/2024
|
09:15
|
CB LA SALLE HORTA | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
12/05/2024
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
AE BADALONÈS | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |