Calendari Global Club

CLUB ESPORTIU LAIETA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
17/10/2020
19:15
SANT IGNASI C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/10/2020
10:30
AEC COLLBLANC B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
18/10/2020
10:45
EL CÍRCOL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A A.E.S.E. B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
24/10/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB CASTELLO-ADEPAF C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/10/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.B. GUINARDÓ - ESCOLA RAMON Y CAJAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/10/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B SAGRAT COR SARRIA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
31/10/2020
10:30
BÀSQUET-CEISSA B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
31/10/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
11:15
UE SANT ANDREU VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
31/10/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER ESCOLA IPSI 08 C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
31/10/2020
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C BC SANT JOAN DESPÍ '1' C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA 06 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
31/10/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/10/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
31/10/2020
21:15
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/11/2020
10:00
JOVENTUT LES CORTS 07 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
01/11/2020
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
07/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B UE SANT ANDREU VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
07/11/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B TEMPLE - U.E. HORTA 06 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
16:00
ESCOLA IPSI 08 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2020
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C BÀSQUET-CEISSA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/11/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
08/11/2020
10:30
TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
08/11/2020
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ '1' C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
08/11/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.E. MONTSENY - CET 10 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
08/11/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.E.VALLDEMIA-MARISTES S25 C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
14/11/2020
19:00
JAC SANTS B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
15/11/2020
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
15/11/2020
16:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/11/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
09:00
C.B. ALISOS C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
21/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/11/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
09:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/11/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
10:45
CBSAPS A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
21/11/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.E. MONTSENY - CET 10 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C U.E. CLARET B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/11/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CEB GIRONA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
22/11/2020
19:00
C.B. POBLENOU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E.M. DE LA MAR BELLA
AV. LITORAL 86-96
28/11/2020
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
28/11/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2020
10:30
C.E. MONTSENY - CET 10 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
28/11/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.B. ALISOS C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2020
12:00
BÀSQUET PÀLCAM C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
28/11/2020
12:30
U. B. LLEFIÀ C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
28/11/2020
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C CBSAPS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2020
19:00
U.E. CLARET B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/11/2020
19:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
29/11/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
29/11/2020
17:45
CE PALAMOS GROC C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
29/11/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B ORLANDAI C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/12/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B ASME C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
09:00
LESTONNAC C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
12/12/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
12/12/2020
10:30
CE LA MARINA B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
12/12/2020
11:45
CB NOU ESPLUGUES A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
12/12/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
12:00
AE LES CORTS-UBAE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
12/12/2020
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.B.COLL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB GRANOLLERS 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/12/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB SANT NARCIS U18M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
13/12/2020
17:30
BASQUET NEUS C C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/12/2020
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/12/2020
10:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A LESTONNAC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/12/2020
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
19/12/2020
10:30
ASME C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
19/12/2020
10:45
C.B.COLL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
19/12/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER NEGRE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/12/2020
12:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/12/2020
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C CE LA MARINA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
19/12/2020
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB NOU ESPLUGUES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/12/2020
12:30
CN CALDES A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
20/12/2020
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/12/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B JOVENTUT LES CORTS VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/12/2020
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B CBSAPS A C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
16/01/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
16/01/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.B. MOLLET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
17/01/2021
12:30
CB.CIUTAT VELLA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
17/01/2021
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AEC COLLBLANC B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/01/2021
19:15
SD ESPANYOL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
23/01/2021
19:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
24/01/2021
16:00
C.B. GUINARDÓ - ESCOLA RAMON Y CAJAL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
24/01/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B MATARÓ PARC MARESME U25 C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
30/01/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A SANT IGNASI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
30/01/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/01/2021
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
31/01/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
06/02/2021
12:00
C.E. MONTSENY - CET 10 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
06/02/2021
12:15
SAGRAT COR SARRIA C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
06/02/2021
16:00
CB CASTELLO-ADEPAF C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES
PL. FRANCESÇ MACIA
06/02/2021
20:00
A.E.S.E. B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
20/02/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/02/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/02/2021
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/02/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
27/02/2021
20:30
C.E.VALLDEMIA-MARISTES S25 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
28/02/2021
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/02/2021
11:00
OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/03/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A JAC SANTS B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
06/03/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
07/03/2021
09:00
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/03/2021
19:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
13/03/2021
20:00
CEB GIRONA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
14/03/2021
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B BASQUET NEUS C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
14/03/2021
18:00
CB GRUP BARNA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
14/03/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.B. POBLENOU C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/03/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
20/03/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CE PALAMOS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
21/03/2021
13:15
JOVENTUT LES CORTS VERD C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/03/2021
17:30
ORLANDAI C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
10/04/2021
16:00
CB GRANOLLERS 2 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/04/2021
19:45
CB SANT NARCIS U18M C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/04/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
17/04/2021
16:15
CBSAPS A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
17/04/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
17/04/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/04/2021
12:30
C.B. MOLLET A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/04/2021
19:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B CB.CIUTAT VELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
25/04/2021
19:30
EL CÍRCOL B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
08/05/2021
16:00
MATARÓ PARC MARESME U25 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
08/05/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
08/05/2021
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8