Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | LA SALLE MANRESA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
23/09/2023
|
17:30
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
AESE A | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
24/09/2023
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CB NOU BADIA - S21 | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/09/2023
|
19:00
|
C.B. NAVÀS | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF B | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
30/09/2023
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | MVP CERVELLÓ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO CM3 | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BARÇA B | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. CENTELLES | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET LLOR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | A.E. SALLENT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | MANRESA CBF 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB TONA | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB TONA | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
17:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
08/10/2023
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
15/10/2023
|
12:30
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
15/10/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | BARICENTRO BARBERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB ABRERA | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB ABRERA | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
UE BARBERA | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | EL MASNOU BASQUETBOL | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB SOLSONA U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
16:15
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB ABRERA VERMELL | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
CB ABRERA NEGRE | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BÀSQUET PIERA B | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | JET TERRASSA U13 BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
29/10/2023
|
11:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CB SENTMENAT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
A.E. SALLENT | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
29/10/2023
|
18:30
|
BASKET ALMEDA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/11/2023
|
10:30
|
SFERIC 07 BLANC | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
01/11/2023
|
18:00
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | SFERIC BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
04/11/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | CB IPSI A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | MVP CERVELLÓ U-15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB IGUALADA JFB | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
05/11/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | MANRESA CBF B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
A.E. SALLENT | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
MANRESA CBF 3 | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR B | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
SFERIC 08 BLANC | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
11/11/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | C.B. RIPOLLET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/11/2023
|
19:15
|
CB TORELLÓ JM NEGRE | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | C.B. NAVÀS B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/11/2023
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA GROC | CNB VILANOVA AKO CM3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/11/2023
|
19:00
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CEB NAVARCLES | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | CB TONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/11/2023
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/11/2023
|
18:00
|
NOU BÀSQUET OLESA A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB TORÀ | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CB REGINA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
C.B.VILADECAVALLS A | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET PIERA A | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | LA SALLE MANRESA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
C.B. VILADECAVALLS | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
25/11/2023
|
19:00
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | JAC SANTS BARCELONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | UE BARBERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | CB SOLSONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CB ABRERA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
ESCOLA PIA IGUALADA | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB ABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
18:00
|
ELS MONJOS BC A | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
02/12/2023
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | BASKET VALLDOREIX | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/12/2023
|
08:45
|
JET TERRASSA U13 BLAU | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/12/2023
|
18:15
|
CB ARTÉS A | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT 2 | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/12/2023
|
11:00
|
MVP CERVELLÓ | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB CAMBRILS BLAU | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | S.A. SÚRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ U-15 | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS B | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
17/12/2023
|
17:30
|
CB SOLSONA U10M | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | CB IGUALADA JFB | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/12/2023
|
21:15
|
REUS PLOMS SALLE | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CEB NAVARCLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB VALLS BNA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA B | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB ÀGUILES | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
14/01/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE B | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | CLUB NATACIÓ SABADELL A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA 2 | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
21/01/2024
|
17:15
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB GRANOLLERS 4 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
16:15
|
CB NOU BADIA - S21 | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
27/01/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | CBU LLORET SAMBA HOTELS | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA 2 | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
LESTONNAC - 2014 | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BÀSQUET BERGA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB REGINA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | SFERIC 07 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MEDIONA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
BARICENTRO BARBERA | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/02/2024
|
09:15
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB BASQUET VILATORRADA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET A | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/02/2024
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C.B. CENTELLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/02/2024
|
15:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/02/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB SOLSONA U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
15:30
|
C.B. NAVAS | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | REUS PLOMS SALLE | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CET-10 MONTSENY | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
18/02/2024
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | SFERIC VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CN CALDES B | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
24/02/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
24/02/2024
|
20:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA CMC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
25/02/2024
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
CB ESPARREGUERA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
18:15
|
CB MORELL A | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
25/02/2024
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB TONA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | BASKET ALMEDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB SENTMENAT | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
02/03/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | A.E. SALLENT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - FIXALIA | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 10A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CB IPSI A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUETOMS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
MONTMELO CB | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS SM CLÍNICA DENTAL TRES-D | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | 52MOMENTS CBS FEM B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB TORELLÓ JM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
17:15
|
C.B. NAVÀS B | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CEB NAVARCLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
CB ESPARREGUERA | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/03/2024
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
C.B. RIPOLLET A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS RAMBLA PINATONS, S/N |
|
17/03/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
CB REGINA | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
18:15
|
C.B. RODA DE TER | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | BÀSQUET PIERA A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
09:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. ESPARREGUERA | LESTONNAC - 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERD | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET BERGA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CB SANTPEDOR | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET MEDIONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB ESPARREGUERA | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
CB SOLSONA | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
JAC SANTS BARCELONA A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
09:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CET-10 MONTSENY | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM B | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SOLSONA U10M | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
BASKET VALLDOREIX | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | ELS MONJOS BC A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | QBASKET SANT CUGAT 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/04/2024
|
10:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/04/2024
|
10:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
21/04/2024
|
13:15
|
CB.CANET | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB IGUALADA IMA | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS VERMELL | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS A | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 2 | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | ODENA CLUB BASQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB IGUALADA CMC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/04/2024
|
19:00
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/04/2024
|
09:15
|
CB ESPARREGUERA | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
SFERIC VERD | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/04/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA GROC | CN CALDES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
S.A. SÚRIA | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | CB VALLS BNA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | BÀSQUET MANRESA B | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | BASQUET SANT PERE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA GROC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CEB NAVARCLES | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. ESPARREGUERA | U. B. LLEFIÀ - FIXALIA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB ESPARREGUERA GROC | MONTMELO CB | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | TENEA - CB ESPARREGUERA | SUPER COPA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
12/05/2024
|
09:15
|
CB ESPARREGUERA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL B | QUIROPRACTUM - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CB.SALOU | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |