Calendari Global Club

BASQUET ATENEU MONTSERRAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
29/09/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/09/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CE LA MARINA C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/09/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/09/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A TEMPLE - U.E. HORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/09/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/09/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. CIC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
05/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
05/10/2019
09:00
ASME BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
05/10/2019
09:00
SANTA CATERINA DE SIENA BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
05/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
11:30
C.B. ALISOS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
05/10/2019
11:45
CB NOU ESPLUGUES B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
05/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
17:00
BÀSQUET LLOR BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
05/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
06/10/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
06/10/2019
12:15
CEEB TORDERA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
06/10/2019
17:45
JOVENTUT LES CORTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
12/10/2019
09:00
SESE C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
10:30
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/10/2019
11:00
CB GRUP BARNA VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
12/10/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/10/2019
12:00
C.B. PEDAGOGIUM BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
12/10/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU BÀSQUET ALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU AE LES CORTS-UBAE A C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
12/10/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
13/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. BEGUES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB SANT JUST C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B CB VILADECANS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
17:30
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2019
19:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/10/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC CE LA MARINA MIXTE C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
16:00
EPSA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
19/10/2019
16:15
BM VILADECANS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC B.F. CORNELLA - B C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
19:30
EBAE SESE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
19:45
C.B. SANTFELIUENC B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-M BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
10:15
BÀSQUET NOU BARRIS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
20/10/2019
11:00
BASQUET FEMENI CORNELLA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
20/10/2019
11:00
C.N. SABADELL B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
20/10/2019
17:00
C.B. SANT ANDREU BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
20/10/2019
19:00
C.B. POBLENOU BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. DE LA MAR BELLA
AV. LITORAL 86-96
26/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC CBSAPS C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
10:30
DOMINIQUES BARCELONA TARONJA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
26/10/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
12:30
UE SANT ANDREU BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/10/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SANT MIQUEL- GRAMENET BC C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC ASME C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
26/10/2019
17:30
U.E. CLARET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
26/10/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
27/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C UE SANT ANDREU B C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
11:00
JOVENTUT LES CORTS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B A.E. STUCOM TECNOKEY - B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/10/2019
16:00
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
02/11/2019
17:45
CE LA MARINA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
02/11/2019
19:30
C.B. ALISOS BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
03/11/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
03/11/2019
11:30
CLUB BASQUET GASSÓ BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS
RAMBLA PINATONS, S/N
03/11/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
03/11/2019
18:00
C.B. GAVÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/11/2019
19:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI C.B. LA FARIGOLA
CLOT, 2 (DARRERA GASOLINERA)
09/11/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/11/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
09/11/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
09/11/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU THAU C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
10:30
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
09/11/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
12:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
09/11/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
09/11/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. CIUTAT VELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
09/11/2019
19:00
A. BÀSQUET BUFALÀ VERD BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
10/11/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/11/2019
09:30
C.B. CASTELLBISBAL LILA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
10/11/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/11/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. BEGUES C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
16/11/2019
09:00
CB GAVÁ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
16/11/2019
09:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
16/11/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU SANTA CATERINA DE SIENA C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/11/2019
10:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/11/2019
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/11/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/11/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU ASME C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/11/2019
16:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
16/11/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. ALISOS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/11/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU CB NOU ESPLUGUES B C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/11/2019
19:30
BASKET CORAS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
16/11/2019
19:45
BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
17/11/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT UE BARBERA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/11/2019
09:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - MIXTE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
17/11/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
17/11/2019
18:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMB BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/11/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU CB GRUP BARNA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
09:15
BÀSQUET ALELLA BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
23/11/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC S.E. SANT JOAN DE MATA C C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
23/11/2019
11:15
AE LES CORTS-UBAE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
23/11/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC SESE C C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/11/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. PEDAGOGIUM C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
24/11/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A U.E. CLARET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B B.F. CORNELLA - B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/11/2019
12:15
SESE B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/11/2019
09:00
DOMINIQUES BARCELONA BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
30/11/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BÀSQUET NOU BARRIS C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
11:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
30/11/2019
12:00
CE LA MARINA MIXTE BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
30/11/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
12:30
C.E.S. BOSCO ROCAFORT BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
30/11/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.N. SABADELL B C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
30/11/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/11/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU EPSA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
01/12/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C BBA CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/12/2019
12:30
B.F. CORNELLA - B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
01/12/2019
17:45
BÀSQUET NOU BARRIS A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
01/12/2019
18:15
SAMI'S - C.B. CUBELLES BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
01/12/2019
19:30
SESE B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
14/12/2019
09:00
CB NOU ESPLUGUES BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/12/2019
09:00
SANT MIQUEL- GRAMENET BC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI SANT MIQUEL
ROSSELLO, 175
14/12/2019
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
14/12/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
14/12/2019
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET 2002 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
14/12/2019
10:30
ASME BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
14/12/2019
10:45
CBSAPS BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
14/12/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT DOMINIQUES BARCELONA TARONJA C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
14/12/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU UE SANT ANDREU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
14/12/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
14/12/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.E.B. PALLEJÀ VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
14/12/2019
19:15
JESUITES CASP BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
14/12/2019
19:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. CIUTAT VELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/12/2019
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
15/12/2019
17:45
MCDONALDS SANT VICENÇ BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
20/12/2019
19:15
THAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
21/12/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/12/2019
09:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
21/12/2019
10:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.B. SANTFELIUENC C C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
11:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
21/12/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
16:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. INFANTIL FEMENI B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
16:00
C.B. CIUTAT VELLA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
21/12/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC A. BÀSQUET BUFALÀ VERD C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/12/2019
19:30
CE LA MARINA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
22/12/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.E. MARISTES RUBÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/12/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/12/2019
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A VIROLAI C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/12/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/12/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B E.E. BRAFA A C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/01/2020
18:00
A.E.S.E. A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
11/01/2020
19:30
EPSA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
11/01/2020
19:45
CB MONTPEDRÓS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
12/01/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
12/01/2020
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/01/2020
17:45
SESE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
18/01/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/01/2020
16:00
C.E.B. PALLEJÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/01/2020
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/01/2020
17:45
C.B. CIC B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
19/01/2020
19:00
CB VILADECAVALLS BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
26/01/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/01/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C BM VILADECANS B C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/01/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/01/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
26/01/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/02/2020
19:30
CB VILADECANS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
02/02/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
02/02/2020
10:30
UE SANT ANDREU B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI CEM TRINITAT VELLA
VIA BARCINO, 88
02/02/2020
12:30
C.B. BEGUES BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
02/02/2020
18:00
RIPOTRANS ATYSA LLIÇÀ D'AMUNT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/02/2020
19:15
CB SANT JUST BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
08/02/2020
09:45
AE LES CORTS-UBAE BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
09/02/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C CLUB BASQUET GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. POBLENOU C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/02/2020
19:30
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
23/02/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/02/2020
09:00
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
23/02/2020
10:45
A.E. STUCOM TECNOKEY - B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
23/02/2020
11:00
CAMPING BIANYA ROSER C BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/02/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/03/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. GAVÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CE LA MARINA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/03/2020
10:30
CB. MATADEPERA TARONJA BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
01/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
01/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.B. ALISOS C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/03/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/03/2020
17:45
C.B. BEGUES BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
07/03/2020
19:00
CAMPING BIANYA ROSER C BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/03/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. CASTELLBISBAL LILA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
08/03/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
14/03/2020
17:30
UE BARBERA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
15/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SMB C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
15/03/2020
16:00
BBA CASTELLDEFELS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
22/03/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/03/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SENIOR B MASCULI PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
22/03/2020
10:45
U.E. CLARET B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
22/03/2020
16:45
CLOTET SUZUKI SANT BOI BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
22/03/2020
17:45
JOVENTUT LES CORTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/03/2020
18:30
B.F. CORNELLA - B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
29/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BÀSQUET NOU BARRIS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/03/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B SAMI'S - C.B. CUBELLES C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/03/2020
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
19/04/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT F.C. MARTINENC BÀSQUET 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/04/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JESUITES CASP C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/04/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/04/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B MCDONALDS SANT VICENÇ C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
19/04/2020
16:00
C.B. CIUTAT VELLA BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
25/04/2020
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
25/04/2020
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/04/2020
18:00
VIROLAI BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
26/04/2020
18:30
E.E. BRAFA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. ESCOLA BRAFA
ARTESANIA, 75
26/04/2020
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
10/05/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B CB MONTPEDRÓS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD