Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | CÀMPING BIANYA ROSER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | CB LA LLAGOSTA S25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
01/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
01/10/2023
|
16:30
|
CB KOBRAS B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
BASQUET NEUS | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
06/10/2023
|
20:30
|
S.E. SANT MEDIR | U. B. LLEFIÀ | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
S.E. SANT MEDIR | ORLANDAI | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA A | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
08/10/2023
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
08/10/2023
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
08/10/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
08/10/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | BOSCO HORTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
21/10/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | MATINER - CB BELLVITGE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
22/10/2023
|
12:00
|
S.E. SANT MEDIR A | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
22/10/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | BOSCO HORTA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
22/10/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/10/2023
|
20:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/11/2023
|
19:15
|
S.E. SANT MEDIR B | BÀSQUET PB9 'BLAU' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
05/11/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CB REGINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
05/11/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
S.E. SANT MEDIR A | U.E. HORTA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/11/2023
|
16:30
|
CB IMMA A | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
11/11/2023
|
18:15
|
CE LA MARINA | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/11/2023
|
18:15
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/11/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | CB PREMIA DE DALT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/11/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
19/11/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | C. B. RAMON LLULL SUB-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
19/11/2023
|
19:00
|
S.E. SANT MEDIR A | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
25/11/2023
|
19:45
|
VIROLAI B | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
26/11/2023
|
11:00
|
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
CB TURO | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
TRIOMF - UB MIR | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
02/12/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | C.B GASSÓ | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | ASME B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS B | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB TURO | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
A.E. STUCOM A | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
U.E. HORTA B | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
C.B. CIC B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
13/01/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | BC SANT JOAN DESPI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
S.E. SANT MEDIR A | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/01/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CB NOU BADIA - SM | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/01/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CE LA MARINA | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
SANT IGNASI B | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
21/01/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CB LA LLAGOSTA S25 | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/01/2024
|
16:45
|
BASQUET CANYELLES B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
28/01/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
28/01/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/02/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U25M | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
S.E. SANT MEDIR B | LIMA-HORTA BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/02/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CB LA SALLE HORTA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/02/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/02/2024
|
19:00
|
ORLANDAI | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BOSCO HORTA | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
BOSCO HORTA | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
24/02/2024
|
19:45
|
VIROLAI C | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MATINER - CB BELLVITGE | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
VIROLAI B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
02/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/03/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA B | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
09/03/2024
|
21:00
|
CB REGINA | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET PB9 'BLAU' | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
16/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | CB IMMA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/03/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CE LA MARINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
17/03/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
23/03/2024
|
19:30
|
S.E. SANT MEDIR A | CB LA SALLE HORTA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
15:45
|
ALZINA-CEISSA | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
06/04/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
06/04/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL SUB-25 | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
13/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/04/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | TRIOMF - UB MIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
ASME B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B GASSÓ | S.E. SANT MEDIR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
27/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | A.E. STUCOM A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
28/04/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | CLUB BÀSQUET ALISOS B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
28/04/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | C.B. CIC B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
28/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI B | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
19:45
|
CB NOU BADIA - SM | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
C.B. CIC | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/05/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
11/05/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | CE LA MARINA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
12/05/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |