Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
18:00
|
CB GAVÀ 1 | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
23/09/2023
|
20:15
|
C.B. PRAT | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/09/2023
|
17:00
|
CB IPSI B | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BÀSQUET MEDIONA IF | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
01/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | BASQUET LLOR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
BÀSQUET MEDIONA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/10/2023
|
18:00
|
CN TARREGA A | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
15/10/2023
|
17:45
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
AESE | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BÀSQUET LLOR C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASKET ALMEDA GROC | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
28/10/2023
|
18:00
|
CB ROQUETES A | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
U.E. HORTA A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. VALLIRANA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
TRIOMF - UB MIR | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/11/2023
|
13:30
|
SANT IGNASI NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. ESPARREGUERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
05/11/2023
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | SALAS C.E SANT NICOLAU | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/11/2023
|
18:30
|
C.B. TORREFARRERA A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL A | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:45
|
CNB VILANOVA SM1 ROCROI | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB ABRERA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
BÀSQUET SANT BOI | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | CB ÀGUILES - PLASFOC | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/11/2023
|
21:15
|
BÀSQUET SANT BOI B | CLUB BÀSQUET CUBELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BÀSQUET MEDIONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR C | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
25/11/2023
|
21:00
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | AESE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | MANRESA CBF B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | U.E. HORTA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB.CIUTAT VELLA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CB MONTPEDRÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.B. ESPARREGUERA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | AEC COLLBLANC MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/12/2023
|
18:00
|
BÀSQUET SANT BOI | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
BÀSQUET SANT BOI B | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | LESTONNAC B- 2007 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
ELS MONJOS BC B | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET NEUS | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2009M | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | SFERIC VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL MIXTE | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SOLSONA U14M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | CB TARRAGONA B | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET LLOR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET LLOR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
CB GAVÀ 10 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF 3 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
27/01/2024
|
13:00
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB IPSI B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CB GAVÀ 1 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB ABRERA VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/02/2024
|
18:00
|
CB GAVÀ 2 | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
03/02/2024
|
20:30
|
BASQUET LLOR | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB CASTELLDEFELS 2015F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET SANT BOI | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
10/02/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CE LA MARINA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESP. CAN ROSES AV. DE LES OLIMPIADES S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB ABRERA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
17/02/2024
|
13:00
|
LA SALLE MANRESA B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | CN TARREGA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | UE SANT ANDREU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BASQUET MOLINS 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | EL CÍRCOL A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
17:00
|
BÀSQUET LLOR A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SANT CLIMENT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C. B. BON PASTOR | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | ACB PALAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/03/2024
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. MARTORELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
03/03/2024
|
13:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB GAVÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | TRIOMF - UB MIR | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CB ROQUETES A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/03/2024
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | U.E. CLARET B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SANT JUST BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BASKET ESPLUGUES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
SALAS C.E SANT NICOLAU | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | SANT IGNASI NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
10/03/2024
|
18:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
20:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB SOLSONA U14M | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET NEUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
SFERIC VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CNB VILANOVA SM1 ROCROI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR A | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATOLIC L'H B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
BASQUET LLOR A | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB GAVÀ 10 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
07/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | MANRESA CBF 3 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/04/2024
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
10/04/2024
|
21:15
|
BASQUET MOLINS A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS 2015F | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
13/04/2024
|
19:45
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB GAVÀ 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:00
|
BÀSQUET SANT BOI | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
11:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
13:15
|
BÀSQUET SANT BOI | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI B | CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
14/04/2024
|
19:45
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
20/04/2024
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CE LA MARINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB ABRERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL A | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS 2014 | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT BOI | SALESIANS SABADELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/04/2024
|
10:00
|
CB SANT CLIMENT | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB PEDAGOGIUM A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
28/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. MARTORELL | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
ACB PALAU | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CE VILA OLÍMPICA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
04/05/2024
|
10:45
|
LESTONNAC B- 2007 | BÀSQUET SANT BOI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C. B. BON PASTOR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI B | ELS MONJOS BC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT BOI | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA B | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |