Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
17:45
|
AB VENDRELL | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | REUS PLOMS SALLE | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
23/09/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
MANRESA CBF U13 | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB ARTÉS VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
18:30
|
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/10/2023
|
12:00
|
CB BLANES | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
01/10/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA A | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SENTMENAT | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
07/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
11:30
|
FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
PAIDOSASFE U13F | FD CASSANENC | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | BARÇA CBS | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
SFERIC 08 BLANC | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/10/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U17F | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
15/10/2023
|
18:00
|
AB SALLE CBT 1 | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | CB TONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
MANRESA CBF A | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
21/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
TALENOM BOET MATARÓ 2011 | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
21/10/2023
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB TORELLÓ PM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/10/2023
|
19:45
|
CB VALLS DIC | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | MANRESA CBF 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
22/10/2023
|
11:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SFERIC 2015 BLANC | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/10/2023
|
15:30
|
PAIDOSASFE U13F | CB TORELLÓ IF – FARMÀCIA ÍNGRID JAIME I BOFILL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | SANT GERVASI 1 | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
01/11/2023
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | LA SALLE MANRESA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF B | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
04/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUETOMS | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U14 INTER | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U10F | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
05/11/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | MANRESA CBF 3 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
11/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE B | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/11/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | SD ESPANYOL | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/11/2023
|
20:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
PAIDOSASFE U13F | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
FISIOTERÀPIA I SALUT JOSEP - S.A. SÚRIA | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/11/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
15/11/2023
|
18:15
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB SENTMENAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | CLUB BASQUET VILATORRADA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
AB SALLE CBT | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
18/11/2023
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/11/2023
|
13:00
|
LA SALLE MANRESA 1 | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
18/11/2023
|
17:00
|
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
18/11/2023
|
19:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/11/2023
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB TONA | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB TORELLÓ PM | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF 1 | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
25/11/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | MANRESA CBF A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | C.B. VILADECANS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | AB SALLE CBT 1 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
PAIDOSASFE U13F | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | SFERIC 2015 BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB ARTÉS VERMELL | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/12/2023
|
15:45
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/12/2023
|
18:30
|
C.B.VILADECAVALLS A | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/12/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
CB SANT JOSEP | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | BÀSQUETOMS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
MANRESA CBF 3 | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/12/2023
|
10:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | SABADELL BQ VALLÈS U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9F | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB TONA | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
16/12/2023
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE A | NOU BÀSQUET OLESA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
17/12/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
PETROPINTO ASFE B | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
10:30
|
PAIDOSASFE U13F | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
12:15
|
PETROPINTO ASFE U17F | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | REUS PLOMS SALLE U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | CATALUNYA TELECOM GEIEG B | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB TONA 1 | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB VALLS CITRIC | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | SABADELL BQ VALLÈS U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
UCAP U13 TXOT'S | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
SFERIC 08 BLANC | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB TONA 1 | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | BBA CASTELLDEFELS 11-12F | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
SESE B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/01/2024
|
17:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. NAVAS VERMELL | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUETOMS | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
SESE A | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/01/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
28/01/2024
|
12:30
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
12:45
|
JET TERRASSA U10 | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | GRAMENET BC TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE U17F | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/01/2024
|
18:15
|
CB ARTÉS A | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B. L'HOSPITALET A | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
EUROFITNESS CB VILADECANS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
16:00
|
PAIDOSASFE U13F | MANRESA CBF U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U16F | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | BÀSQUET BERGA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | BBA CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA 2012 - OVA PROJECTS | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF B | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
17/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9M | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | BASKET ALMEDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI PAIDOS CTRA. MANRESA A BERGA KM. 1'6 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
FD CASSANENC | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
17/02/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CB IGUALADA CFC | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
18/02/2024
|
20:00
|
BARÇA CBS | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
VEDRUNA CARME SABADELL | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA DEL CARME JOSEP RENOM 31 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB SOLSONA U10M | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C.B. SANT ANDREU NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | SESE B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
PAIDOSASFE U13F | TALENOM BOET MATARÓ 2011 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | CB VALLS DIC | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB TORELLÓ IF – FARMÀCIA ÍNGRID JAIME I BOFILL | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU GRANA | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF U12 | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13M | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
SANT GERVASI 1 | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 1 FEM. | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
CB ÀGUILES | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
PAIDOSASFE U13F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB VILADECANS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | C.E.XAMBA TARONJA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CB SOLSONA U16M A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE A | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | CBF CERDANYOLA U14 INTER | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE B | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | CB TONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9F | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BBA CASTELLDEFELS 11-12F | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BONAREA BENZINERA - CB IGUALADA MM2 | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
ODENA CLUB BASQUET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC BLAU | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/03/2024
|
16:00
|
PETROPINTO ASFE U17F | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
17/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET LLOR | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U10M | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
SD ESPANYOL | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
20/03/2024
|
18:15
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
PAIDOSASFE U13F | FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | JET TERRASSA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U9M | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
GRAMENET BC TARONJA | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
16:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | AB SALLE CBT | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | CBU LLORET RECREATIVOS LLORET | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | BÀSQUETOMS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/04/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
07/04/2024
|
12:45
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | EUROFITNESS CB VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13M | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14F NEGRE | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ B | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/04/2024
|
18:00
|
QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
20/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET BERGA | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
PAIDOSASFE U13F | CB SANT JOSEP | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASKET ALMEDA | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
20/04/2024
|
11:00
|
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA B | PAIDOS-ASFE U10F BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | FEMENÍ OSONA 2012 - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB BLANES | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA C | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
A.E. SALLENT | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/04/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
21/04/2024
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | JORBA SOLA - CB IGUALADA IFA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U10 PREMINI VERD | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
SESE B | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | BÀSQUET MANRESA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | CB SOLSONA U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M VERD | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
12:15
|
CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
NOU BÀSQUET OLESA A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CLUB NATACIO TERRASSA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/05/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/05/2024
|
10:30
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
PAIDOSASFE U13F | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | PAIDOS-ASFE U10M VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | PAIDOS-ASFE U12M VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U9F | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
REUS PLOMS SALLE U14 | PAIDOS-ASFE U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | MANRESA CBF U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10F | C.E SANT NICOLAU GRANA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/05/2024
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
LA SAMARRETA ASFE | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
10:15
|
CATALUNYA TELECOM GEIEG B | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
12:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC VERMELL | PAIDOS-ASFE U10M BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U14F | CB VALLS CITRIC | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
PAIDOSASFE U13F | UCAP U13 TXOT'S | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | LA SALLE MANRESA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M BLANC | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA A | PAIDOS-ASFE U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | PETROPINTO ASFE U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.E.XAMBA TARONJA | PAIDOS-ASFE U9F | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10F BLANC | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
PETROPINTO ASFE A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
11/05/2024
|
19:15
|
CB SOLSONA U16M A | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U13M | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |