Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
17:00
|
CB QUART REALE PALOL QUER | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/09/2023
|
18:00
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
24/09/2023
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL B | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | BASKET ALMEDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB.CALAFELLFEM | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
24/09/2023
|
16:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | U.E. HORTA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
24/09/2023
|
18:15
|
BÀSQUET RIBES B | CEB NAVARCLES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES B | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BÀSQUET RIBES B | BASQUET MOLINS B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | CNB VILANOVA AKO SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
30/09/2023
|
19:00
|
VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
01/10/2023
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ U-15 | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
01/10/2023
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
01/10/2023
|
15:45
|
BÀSQUET RIBES A | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | AESN CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB SALT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES B | AEC COLLBLANC C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/10/2023
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
08/10/2023
|
10:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES C | CNB VILANOVA AKO CM3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
DRAFT GRAMENET B | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/10/2023
|
18:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
15/10/2023
|
12:30
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
15/10/2023
|
19:45
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES B | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES B | CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO PIM3 | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO CF | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/10/2023
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | C.E. XAMBA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | EPSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES A | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET MEDIONA CF | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
19:15
|
JAC SANTS BARCELONA A | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB MONTPEDRÓS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
01/11/2023
|
10:45
|
U.E. HORTA B | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET RIBES | C.B.CASTELLDEFELS 2009F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET RIBES | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/11/2023
|
11:15
|
BÀSQUET RIBES A | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF2 | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB CASTELLDEFELS 2010M | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | CB TARRAGONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/11/2023
|
19:45
|
ELS MONJOS BC A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
05/11/2023
|
09:30
|
BÀSQUET RIBES C | CB ABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
16:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | MVP CERVELLÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
16:15
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/11/2023
|
16:15
|
BASKET ALMEDA | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
11/11/2023
|
19:45
|
CB VALLS SALA RED STAR | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS B | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA MIXTE | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | MVP CERVELLÓ U-15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB SALT NEGRE | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
AESN CANYELLES | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB ROQUETES | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO CM3 | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB VALLS BNA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | MVP CERVELLÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | U.E. HORTA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
19/11/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | CNB VILANOVA AKO PIM3 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES A | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | CNB VILANOVA AKO CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
13:15
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
TGN BÀSQUET B | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES B | AIRA CARDONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
26/11/2023
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES C | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET MEDIONA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA GROC | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
03/12/2023
|
16:30
|
AESE A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU GORNAL - COMPLEX MUNICIPAL EUROPA-GORNAL CAN TRIES, 20-28 |
|
03/12/2023
|
19:15
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B.CASTELLDEFELS 2009F | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/12/2023
|
15:45
|
CB ABRERA NEGRE | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | CNB VILANOVA AKO IF2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | CB CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | CB IPSI A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/12/2023
|
12:30
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
BASQUET MOLINS | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/12/2023
|
18:00
|
BÀSQUET RIBES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
13/01/2024
|
10:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
13/01/2024
|
18:00
|
CB ROQUETES | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
14/01/2024
|
18:15
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | REUS PLOMS SALLE | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
14/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET UD SAN MAURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES C | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | MANRESA CBF 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES A | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB PARETS VERMELL | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/01/2024
|
18:00
|
CNB VILANOVA SM2 | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
18:45
|
CB MORELL A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
AESN CANYELLES | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
27/01/2024
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | CB.CALAFELLFEM | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
27/01/2024
|
18:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
CEB NAVARCLES | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET RIBES B | CB CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/01/2024
|
12:15
|
CB SALT NEGRE | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | CNB VILANOVA AKO PIM3 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB QUART REALE PALOL QUER | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
BÀSQUET RIBES B | VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | CB CASTELLDEFELS 2009M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/02/2024
|
16:45
|
CNB VILANOVA AKO SF | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB IGUALADA CMC | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | AESE B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES B | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | DRAFT GRAMENET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
BÀSQUET LLOR A | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
17/02/2024
|
19:45
|
BÀSQUET RIBES B | CB MONTPEDRÓS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/02/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC C | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
18/02/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM3 | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES | CB ABRERA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES | BASQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES A | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
19:00
|
EPSA | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI B | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES C | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
11:30
|
BÀSQUET MEDIONA | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CB MONTPEDRÓS B | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | JAC SANTS BARCELONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | AESN CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB ABRERA VERMELL | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | ELS MONJOS BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ 2 | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
10/03/2024
|
12:45
|
CB TARRAGONA B | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
10/03/2024
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | ELS MONJOS BC A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
MANRESA CBF 2 | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES B | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
11:45
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB PARETS VERMELL | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | JOVENTUT SANT VICENÇ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | CB VALLS SALA RED STAR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CNB VILANOVA AKO PIM3 | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
22/03/2024
|
21:30
|
CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2010M | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | CB SALT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | CB VALLS BNA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES C | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES A | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/04/2024
|
09:15
|
U.E. HORTA A | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/04/2024
|
13:15
|
MVP CERVELLÓ | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | CB IGUALADA CMC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2009M | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:15
|
CB QUART REALE PALOL QUER | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | CB CASTELLBISBAL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | TGN BÀSQUET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
13/04/2024
|
19:45
|
AIRA CARDONA | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CARDONA CRTA. D' EL MIRACLE, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
14/04/2024
|
18:00
|
CB.SALOU | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES A | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
AESE B | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ B | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES C | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
21/04/2024
|
13:30
|
UE.MONTGAT | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB ABRERA VERMELL | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CB IPSI A | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
27/04/2024
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
BASQUET LLOR A | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | CNB VILANOVA AKO IM3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | UE.MONTGAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES B | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET RIBES A | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET MEDIONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BÀSQUET RIBES A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | CB ROQUETES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | BÀSQUET RIBES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET UD SAN MAURO | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONT AQUA AV. DE L'ESPORT S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 3 | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES 07 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES C | CB GAVÀ 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES B | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET RIBES B | CNB VILANOVA SM2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
ELS MONJOS BC | BÀSQUET RIBES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
12/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/05/2024
|
12:00
|
ASSOCIACIO EIXIC | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |