Calendari Global Club

ELS MONJOS BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 AEC COLLBLANC B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
28/09/2019
16:30
CB ARTES B ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
28/09/2019
17:45
A.B. EL VENDRELL 1 ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
29/09/2019
10:45
ASFE SANT FRUITOS A ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
05/10/2019
16:00
BÀSQUET CANYELLES - AMPA LLACUNALBA ELS MONJOS BC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE CANYELLES
ZONA ESPORTIVA CAN XUM, Camí del Romaguer s/n
06/10/2019
13:00
ELS MONJOS BC CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
06/10/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
06/10/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
06/10/2019
18:00
B.F. CORNELLA - B ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
06/10/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
12/10/2019
10:30
ELS MONJOS BC BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
12/10/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BÀSQUET PRATENC - LISANT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
12/10/2019
16:00
CB VALLS BNA ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/10/2019
17:45
CB NAVÀS B ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
12/10/2019
19:45
CB VALLS TOMAS JOIERS ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/10/2019
16:30
CB MONTPEDRÓS ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
19/10/2019
10:30
ELS MONJOS BC C.E. GELIDA C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
20/10/2019
11:00
CB VILADECANS VERMELL ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
20/10/2019
13:00
ELS MONJOS BC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
20/10/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
20/10/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
20/10/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK BASQUET CARDONA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
26/10/2019
10:30
C.B. SANT ANDREU NEGRE ELS MONJOS BC C.T. MINI MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
26/10/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BASQUET MOLINS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
27/10/2019
09:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
27/10/2019
17:30
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
27/10/2019
18:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/10/2019
19:00
C.B. SANT ANDREU A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
03/11/2019
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ '2' ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/11/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
03/11/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
03/11/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.B. ROQUETES GARRAF C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
09/11/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
10/11/2019
13:00
ELS MONJOS BC LYÇÉE INTERNACIONAL BON SOLEIL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
10/11/2019
16:15
ELS MONJOS BC - 2 CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
10/11/2019
18:00
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK LA SALLE MANRESA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
10/11/2019
19:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
16/11/2019
10:30
ELS MONJOS BC BÀSQUET CANYELLES - AMPA LLACUNALBA C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
16/11/2019
10:45
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/11/2019
19:45
REUS PLOMS SALLE B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/11/2019
16:00
ASFALT - CB IGUALADA A ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/11/2019
17:30
C.B. SANTPEDOR B ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
23/11/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JM02 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
23/11/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-MMA ELS MONJOS BC C.T. MINI MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
24/11/2019
13:00
ELS MONJOS BC CB MONTPEDRÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
24/11/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
24/11/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
24/11/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK BÀSQUET SITGES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
30/11/2019
11:00
C.E. GELIDA ELS MONJOS BC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
30/11/2019
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/11/2019
16:00
CE GELIDA ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
30/11/2019
16:30
NOU BÀSQUET OLESA B ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
01/12/2019
17:00
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
01/12/2019
17:30
S.A. SURIA A ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
14/12/2019
10:30
ELS MONJOS BC C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
14/12/2019
12:00
ELS MONJOS BC - 1 C.B. GAVÀ B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/12/2019
13:00
ELS MONJOS BC SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/12/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/12/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/12/2019
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
21/12/2019
10:00
LYÇÉE INTERNACIONAL BON SOLEIL ELS MONJOS BC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
21/12/2019
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
22/12/2019
11:00
BM VILADECANS A ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
22/12/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
22/12/2019
18:30
CEB NAVARCLES ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
11/01/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 C.B. ROQUETES GARRAF C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
11/01/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
12/01/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD AD TORREFORTA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
12/01/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK CE GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
19/01/2020
09:00
AEC COLLBLANC B ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/01/2020
16:00
ELS MONJOS BC - 2 CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
19/01/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
19/01/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK CB ARTES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
25/01/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 B.F. CORNELLA - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
25/01/2020
18:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
25/01/2020
19:45
BASQUET TERESIANES ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/01/2020
17:45
CB MORELL A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
02/02/2020
10:45
BÀSQUET PRATENC - LISANT ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
02/02/2020
16:00
ELS MONJOS BC - 2 AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
02/02/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
02/02/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK CB NAVÀS B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
08/02/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 CB VILADECANS VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
08/02/2020
17:15
C.B. CORBERA NEGRE ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
08/02/2020
17:30
BASQUET CARDONA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
09/02/2020
17:45
MANYANET REUS A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/02/2020
19:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/02/2020
12:00
BASQUET MOLINS B ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/02/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
23/02/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
29/02/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BC SANT JOAN DESPÍ '2' C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
29/02/2020
18:00
ODENA CLUB BASQUET A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
29/02/2020
19:15
C.B. ROQUETES GARRAF ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
01/03/2020
16:00
ELS MONJOS BC - 2 ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
07/03/2020
16:00
BÀSQUET RIBES ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
07/03/2020
17:30
LA SALLE MANRESA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
07/03/2020
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
08/03/2020
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
15/03/2020
16:00
ELS MONJOS BC - 2 CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/03/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
15/03/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.B. SANTPEDOR B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
21/03/2020
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/03/2020
18:00
BÀSQUET SITGES ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
21/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JM02 ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/03/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 CE GELIDA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
29/03/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
29/03/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK S.A. SURIA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
18/04/2020
18:00
C.B. GAVÀ B ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/04/2020
19:30
A.E.S.E. B ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
19/04/2020
16:00
NOU BÀSQUET OLESA B ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
25/04/2020
12:00
ELS MONJOS BC - 1 BM VILADECANS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
26/04/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
26/04/2020
19:30
ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK CEB NAVARCLES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
09/05/2020
16:00
C.B. ROQUETES GARRAF ELS MONJOS BC - 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
09/05/2020
17:45
CE GELIDA ELS MONJOS BC - 100% NATURAL ENERGY DRINK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
09/05/2020
19:00
AD TORREFORTA A ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD