Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
CEB NAVARCLES | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
SALESIANS BADALONA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.E. VILATORTA | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | MANRESA CBF B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
01/10/2023
|
16:30
|
CEB NAVARCLES | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | CB SENTMENAT | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
05/10/2023
|
21:15
|
LA SALLE MANRESA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16M) | LA SALLE MANRESA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12F BLANC | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16F) | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
17:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 1 | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
15/10/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | CB TONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
20/10/2023
|
21:00
|
CB MANLLEU (SM) | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | A.E. SALLENT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CADIAUTO BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
SANTA BLAU | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
21/10/2023
|
19:00
|
CB MANLLEU (U21F) | CBSFC1946 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB LA GARRIGA 2008 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
S.A. SÚRIA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | PRONCAT - CB ESPARREGUERA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
28/10/2023
|
17:30
|
CB REGINA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
29/10/2023
|
09:15
|
C.B. CENTELLES MIXTE | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
29/10/2023
|
16:30
|
CB MANLLEU (U16F) | A.E. SALLENT TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
29/10/2023
|
18:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
29/10/2023
|
19:00
|
CB MATADEPERA VERD | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
01/11/2023
|
12:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | C.B. NAVAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/11/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS LIMA | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF B | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | CEB NAVARCLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.E. VILATORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BASKET VALLDOREIX | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB PARETS | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
CB MANLLEU (U14F) | CB ARTÉS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
12/11/2023
|
18:30
|
CB VILADECAVALLS | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | PAIDOS-ASFE U12F BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/11/2023
|
16:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
CB ARTÉS NEGRE | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA 2 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT 2 | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SFERIC BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CADIAUTO BÀSQUET BERGA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA AUSONETA COSTAT PISTES D'ATLETISME |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB SOLSONA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:45
|
C.B GASSÓ | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
26/11/2023
|
16:30
|
CB MANLLEU (U16F) | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | SANTA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (U16M) | CB LA GARRIGA 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | MUTUA IGUALADINA - CB IGUALADA IFB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB TONA 1 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
A.E. SALLENT TARONJA | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (SF) | CB TORELLÓ SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | C.B.CASTELLAR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB TONA 2 | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
C.B. RODA DE TER | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
CB NOU BADIA - S21 | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA A | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CB MANLLEU (U16F) | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CB MANLLEU (U16M) | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
CB MANLLEU (U21F) | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | ODENA CLUB BASQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | C.B. CENTELLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/01/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | ILURO CB NOU BADIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB TONA | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CEB SANT JORDI | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/01/2024
|
10:45
|
FERSIX ACB PALAU | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CB CASTELLET | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
21/01/2024
|
19:00
|
SFERIC BÀSQUET B | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB SOLSONA U16M B | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CB TONA B | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | SANTA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | SANTA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | C.B. MOLLET B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21F) | SALESIANS BADALONA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (U21M) | CEB NAVARCLES | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | C.B CENTELLES MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U14F) | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. LLINARS | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
TECNIBER BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
CB SENTMENAT | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
03/02/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | LA SALLE MANRESA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/02/2024
|
19:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA A | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
10/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
11/02/2024
|
17:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | A.B. RONÇANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | EL CÍRCOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/02/2024
|
16:30
|
CB MANLLEU (U16F) | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/02/2024
|
18:00
|
CB MANLLEU (U16M) | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (U21F) | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CBSFC1946 | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ B | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (SF) | S.A. SÚRIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
A.E. SALLENT 1 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
25/02/2024
|
19:00
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
25/02/2024
|
19:15
|
PRONCAT - CB ESPARREGUERA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C.E. VILATORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U14F) | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U16F) | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | CN CALDES C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
GYMNOS-AECAM MALGRAT | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | GYMNOS-AECAM MALGRAT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS B | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | CB REGINA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CB LA GARRIGA 2014 | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB TONA 2 | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
09/03/2024
|
16:15
|
C.B. VILADECAVALLS | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
17:30
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
18:15
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | CLUB BASQUET VILATORRADA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U10M) | FERSIX ACB PALAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16F) | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB TONA 1 | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/03/2024
|
20:00
|
CB MANLLEU (SM) | CB VILADECAVALLS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | ARBÓ CLIMATITZACIÓ ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
CB MANLLEU (U21F) | CB PARETS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB MANLLEU (U21M) | BASKET VALLDOREIX | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
23/03/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SM) | C.E SANT NICOLAU 1 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
SANTA BLANC | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
SANTA BLAU | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
06/04/2024
|
20:15
|
CB MANLLEU (SF) | FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
07/04/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES VERD | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
C.B. MOLLET A | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
07/04/2024
|
19:00
|
LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS I CONGRESSOS D'ALP C/ ORIENT, 4 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CEB SANT JORDI ROSA | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U16F) | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CENTELLES MIXTE | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U12F) | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B CENTELLES MIXTE | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | TECNIBER BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16M) | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | CB SOLSONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21F) | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SM) | C.B GASSÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
20/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
A.B. RONÇANA | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA CAMI DE LA ROVIRA S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB TORELLÓ SF | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB MANLLEU (U21F) | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
21/04/2024
|
17:00
|
C.B.CASTELLAR B | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB LA GARRIGA | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | ESTACIO DE QUEIXANS - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U10M) | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | UE BARBERA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16F) | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CB MANLLEU (U16M) | A.E. SALLENT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SM) | BASQUETPIASABADELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | CB NOU BADIA - S21 | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CN CALDES C | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CB MANLLEU (U12F) | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.E. VILATORTA | CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. CENTELLES | CB MANLLEU (U21M) | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
ILURO CB NOU BADIA | CB MANLLEU (SM) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
ODENA CLUB BASQUET | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
05/05/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U13M BLAU) | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U10M) | CB LA GARRIGA 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U14F) | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U13M GROC) | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
15:45
|
UE BARBERA A | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16F) | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
17:30
|
CB MANLLEU (U16M) | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SM) | SFERIC BÀSQUET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CB MANLLEU (SF) | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U21F) | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB MANLLEU (U21M) | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET B | CB MANLLEU (U10M) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB SOLSONA U16M B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |