Calendari Global Club

CENTRE D'ESPORTS IPSI

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
09:00
CB IPSI B AE MINGUELLA C - DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
25/09/2021
17:45
CB IPSI B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
25/09/2021
18:00
OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/09/2021
19:30
CB IPSI A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/09/2021
12:15
CB IPSI A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/09/2021
12:30
A.E. STUCOM TECNOKEY - A CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
26/09/2021
12:30
AE LES CORTS-UBAE CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
26/09/2021
18:30
CB IPSI 04 CE SANT IGNASI NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/09/2021
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/09/2021
19:45
C.B.COLL CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
02/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 B C.E. MARISTES RUBÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
09:00
U. B. LLEFIÀ B CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
02/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
10:30
DOMINIQUES BARCELONA ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
02/10/2021
10:30
EL CÍRCOL A ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/10/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 B S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU MIXTE C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
11:15
BC TECLA SALA ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
02/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
12:00
EL CÍRCOL B ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/10/2021
12:00
BOSCO HORTA CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
02/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 U.E. HORTA C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/10/2021
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
02/10/2021
17:30
CE SANT IGNASI CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/10/2021
17:30
U.E. CLARET C CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/10/2021
17:45
CB IPSI A A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
18:00
A.E.S.E. A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/10/2021
19:30
CB IPSI B BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/10/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
03/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B CB.CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 06 A CB SANTA COLOMA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
12:15
CB IPSI CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
17:00
CB IPSI C BASQUET SANT PERE FEMENI C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/10/2021
18:30
CB IPSI C CB LA SALLE HORTA “A” C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
09:00
CB IPSI B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
10:30
CB IPSI 04 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
12:00
CB IPSI A CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
17:45
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/10/2021
17:45
CE LA MARINA CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
09/10/2021
19:30
C.E. MARISTES RUBÍ CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
10/10/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/10/2021
18:00
C.B.SANTFELIUENC - B CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/10/2021
18:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
16/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/10/2021
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 A AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
10:30
CB IPSI 05 CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
10:30
VEDRUNA GRÀCIA VERD ESCOLA IPSI 12 A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
16/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 CE LA SALLE BONANOVA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
12:15
SESE B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
12:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
16/10/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H B ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
16/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 10 CB LA SALLE HORTA GROC C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
17:45
CB IPSI A PUJOL CB MOLLERUSSA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/10/2021
19:30
CB IPSI B S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 CB.CIUTAT VELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
09:00
UE SANT ANDREU CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/10/2021
09:00
CEJ L'HOSPITALET ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
17/10/2021
10:30
CB IPSI C EB CIUTAT VELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/10/2021
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
17/10/2021
12:15
ESCOLA IPSI 07 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA MIXTE ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
17/10/2021
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/10/2021
17:00
CB IPSI C BÀSQUET-CEISSA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/10/2021
18:30
CB IPSI C BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
09:00
CB IPSI B A. BASQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
09:00
CB SANTA COLOMA ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
23/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
23/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
09:30
TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 08 MANYANET SANT ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 LESTONNAC C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
11:15
BC TECLA SALA B ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
23/10/2021
11:30
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
12:00
SAFA HORTA ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI SAGRADA FAMILIA HORTA
PERIS MENCHETA, 26-46
23/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 B C.E.SANT NICOLAU VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 B CBSAPS C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 07 ESCOLAPIS SARRIA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
16:00
VEDRUNA GRÀCIA B CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
23/10/2021
16:00
BÀSQUET-CEISSA A CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
23/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 3 ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/10/2021
17:30
U.E. CLARET C ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/10/2021
17:45
CB IPSI A BASETIS CB SANT JUST C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
19:30
CB IPSI B A. BÀSQUET BUFALA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/10/2021
19:30
VEDRUNA GRÀCIA A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
24/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
09:00
C.B. MOLLET B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/10/2021
10:30
CB IPSI 04 FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/10/2021
12:15
CB IPSI A SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
12:30
CB LA SALLE HORTA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
24/10/2021
17:00
CB IPSI 05 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
18:30
CB IPSI C C.B. ALISOS B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
24/10/2021
19:45
LA SALLE BONANOVA CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
29/10/2021
19:45
ASME CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
30/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 U.E. CLARET A C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/10/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
09:30
CB.CIUTAT VELLA B ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
30/10/2021
09:30
CE VILA OLÍMPICA BLAU ESCOLA IPSI 11 B C.T. MINI MASC. CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
30/10/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
30/10/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CB SANT JUST C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 CB SANTA PERPETUA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 CB VILADECANS VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
30/10/2021
12:30
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
30/10/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 B CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
30/10/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
30/10/2021
19:30
GRAMENET BC TARONJA ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
31/10/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B A.E. BELLSPORT A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 JESUÏTES CASP C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/11/2021
09:00
C.E. MARISTES RUBÍ ESCOLA IPSI 11 B C.T. MINI MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
06/11/2021
09:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/11/2021
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU MIXTE ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
06/11/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 A BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 07 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
10:30
CN CALDES B ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/11/2021
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/11/2021
10:45
AE LES CORTS-UBAE ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/11/2021
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 3 ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/11/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 SHAD C.B. MOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
12:30
ESCOLA IPSI 10 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 08 AE LES CORTS-UBAE A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
16:15
BÀSQUET PÀLCAM CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
06/11/2021
17:45
CB IPSI A U.E. CLARET A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/11/2021
18:30
C.B. ALISOS A CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
06/11/2021
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
06/11/2021
19:15
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
06/11/2021
19:30
CB IPSI B U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2021
09:00
CB IPSI 05 BASQUET NOU BARRIS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2021
10:30
CB IPSI C U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA D C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2021
10:30
CE SANT IGNASI CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
07/11/2021
10:30
U.E. CLARET BLAU CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/11/2021
12:15
CB IPSI BASQUET MOLINS B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2021
17:00
CB IPSI C UE BARBERA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/11/2021
18:30
CB IPSI C AE PB9 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
09:00
CB IPSI B FREDERIC MISTRAL A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 07 CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 08 DOMINIQUES BARCELONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 EL CÍRCOL A C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
12:00
ESCOLA IPSI 06 EL CÍRCOL B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
12:30
ESCOLA IPSI 10 EL CÍRCOL B C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
13:00
U.E. HORTA ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
13/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
13/11/2021
17:45
CB IPSI A CB PRAT-MONTIBELLO A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2021
19:30
CB IPSI C GRAMENET BC C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 BC TECLA SALA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
09:00
SANT GERVASI 1 ESCOLA IPSI 12 A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
14/11/2021
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU MIXTE ESCOLA IPSI 11 B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
14/11/2021
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
14/11/2021
10:30
CB IPSI C U. B. LLEFIÀ B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
11:00
CB.CIUTAT VELLA CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
14/11/2021
11:45
U.E. CLARET A ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
14/11/2021
12:15
CB IPSI A AE BADALONES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
12:30
A.E.S.E. C CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/11/2021
12:30
CB.CIUTAT VELLA A ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
14/11/2021
16:00
ORLANDAI CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
14/11/2021
16:00
CB SANTA COLOMA A ESCOLA IPSI 06 A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
14/11/2021
17:00
CB IPSI B BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ ESCOLA IPSI 09 B C.T. PRE-INFANTIL MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
14/11/2021
17:45
CB.CIUTAT VELLA A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
14/11/2021
18:30
CB IPSI 05 BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
14/11/2021
19:30
C.E.B. PALLEJÀ MIL CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
20/11/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 B S.E. SANT JOAN DE MATA MIXTE C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
09:00
EB CIUTAT VELLA CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT MIQUEL TARRADELL
C/ PEU DE LA CREU 3
20/11/2021
09:30
ESCOLA IPSI 12 A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
10:45
CE LA SALLE BONANOVA ESCOLA IPSI 06 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/11/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 CENTRE CATÒLIC L'H B C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
12:15
AE LES CORTS-UBAE ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
20/11/2021
12:30
ESCOLA IPSI 12 B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
12:30
CB.CIUTAT VELLA ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
20/11/2021
12:30
CB LA SALLE HORTA GROC ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
20/11/2021
12:30
CE VILA OLÍMPICA CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
20/11/2021
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/11/2021
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
20/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 09 CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/11/2021
17:45
CB IPSI A JAC SANTS BARCELONA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2021
17:45
EPSA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
20/11/2021
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/11/2021
19:30
CB IPSI B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 06 A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 12 B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
12:15
CB IPSI CES BOSCO ROCAFORT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
16:00
U. B. LLEFIÀ B CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
21/11/2021
18:30
CB IPSI C MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
18:30
CB IPSI 04 AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
21/11/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
27/11/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 B SAFA HORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
09:00
C.E.SANT NICOLAU VERMELL ESCOLA IPSI 11 B C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/11/2021
09:00
CBSAPS ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
27/11/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 A BC TECLA SALA B C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
10:00
LESTONNAC ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
27/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
27/11/2021
10:30
MANYANET SANT ANDREU ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
27/11/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
11:00
ESCOLAPIS SARRIA ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
27/11/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 C.B. MOLLET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
12:30
ESCOLA IPSI 10 U.E. CLARET C C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 09 A CB SANTA COLOMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
27/11/2021
16:00
U.E. CLARET B ESCOLA IPSI 12 A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
27/11/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA ESCOLA IPSI 06 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
27/11/2021
17:00
AB SALLE TARRAGONA JMA CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
27/11/2021
17:00
C.B. ALISOS B CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
27/11/2021
17:45
CB IPSI A ESCOLAPIS SARRIA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
17:45
AE LES CORTS-UBAE CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
27/11/2021
19:30
CB IPSI B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2021
20:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
28/11/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
10:30
ESCOLA IPSI 06 A CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
12:15
CB IPSI LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/11/2021
17:00
CB IPSI C C.B. VILADECAVALLS C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
18:30
CB IPSI C C.B. MANYANET LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
28/11/2021
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
04/12/2021
17:45
EL CÍRCOL B ESCOLA IPSI 06 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
11/12/2021
09:00
CB IPSI B CB BON PASTOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
09:00
CB SANTA PERPETUA VERD ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
11/12/2021
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD ESCOLA IPSI 12 A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
11/12/2021
09:00
CB SANT JUST ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
11/12/2021
09:30
ESCOLA IPSI 11 A CB.CIUTAT VELLA B C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
09:30
U.E. CLARET A ESCOLA IPSI 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
11/12/2021
09:30
CB VILADECANS VERMELL ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
11/12/2021
10:30
ESCOLA IPSI 07 GRAMENET BC TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
10:30
ESCOLA IPSI 08 CE LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
10:30
CB PEDAGOGIUM ESCOLA IPSI 12 B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/12/2021
11:00
ESCOLA IPSI 12 JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 B CE VILA OLÍMPICA BLAU C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
12:30
ESCOLA IPSI 10 AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
12:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET ESCOLA IPSI 09 A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
11/12/2021
16:00
A. BASQUET BUFALÀ CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
11/12/2021
17:45
CB IPSI A SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
11/12/2021
18:00
CN TARREGA A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
11/12/2021
19:30
CB IPSI B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
09:00
ESCOLA IPSI 08 CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
10:30
CB IPSI C ASME C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
10:30
A.E. BELLSPORT A ESCOLA IPSI 06 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
12/12/2021
12:00
A.E. BELLSPORT CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SERGIO MANZANO
AV.MARE DE DEU DE BELLVITGE, 7
12/12/2021
12:15
CB IPSI A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
12:15
AE LES CORTS-UBAE A CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
12/12/2021
17:00
CB IPSI 05 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
18:30
CB IPSI 04 BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2021
19:30
C.B. CIC A CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
18/12/2021
09:00
ESCOLA IPSI 09 B BÀSQUET SAFA CLAROR 3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
09:30
U.E. CLARET B ESCOLA IPSI 12 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
18/12/2021
10:30
ESCOLA IPSI 09 A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
10:30
SHAD C.B. MOLLET B ESCOLA IPSI 06 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
18/12/2021
10:45
JESUÏTES CASP ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
18/12/2021
11:00
ESCOLA IPSI 11 B C.E. MARISTES RUBÍ C.T. MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
11:00
ESCOLA IPSI 10 CN CALDES B C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 ESCOLA IPSI 11 A C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/12/2021
12:00
ESCOLA IPSI 07 DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
12:30
ESCOLA IPSI 11 AE LES CORTS-UBAE C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/12/2021
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
18/12/2021
16:00
ESCOLA IPSI 12 B S.E. SANT JOAN DE MATA - BLAU MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
16:00
ESCOLA IPSI 09 ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
17:00
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
18/12/2021
17:30
CB VILADECANS VERD CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
18/12/2021
17:45
CB IPSI A SD ESPANYOL COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
18/12/2021
18:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA D CB IPSI C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
18/12/2021
19:30
CB IPSI B CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/12/2021
09:00
ESCOLA IPSI 06 B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/12/2021
09:15
AE LES CORTS-UBAE A ESCOLA IPSI 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
19/12/2021
10:30
ESCOLA IPSI 06 A U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/12/2021
12:00
AE LES CORTS-UBAE CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/12/2021
12:15
CB IPSI BÀSQUET RIBES C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/12/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/12/2021
13:15
BASQUET NOU BARRIS CB IPSI 05 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
19/12/2021
17:00
CB IPSI C ASME C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/12/2021
18:30
CB IPSI C BÀSQUET PÀLCAM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/01/2022
17:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/01/2022
17:45
CB IPSI A OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/01/2022
19:30
CB IPSI B C.B.COLL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/01/2022
19:30
AE MINGUELLA C - DRIVIM CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/01/2022
19:30
U. B. LLEFIÀ CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
16/01/2022
12:15
CB IPSI A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/01/2022
12:15
CB IPSI CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/01/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
16/01/2022
18:30
CB IPSI C A.E. STUCOM TECNOKEY - A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/01/2022
18:30
CB IPSI 04 F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
22/01/2022
09:00
CB IPSI B U.E. CLARET C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
22/01/2022
17:45
CB IPSI A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
22/01/2022
18:00
A.E.S.E. A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/01/2022
19:30
CB IPSI B CE SANT IGNASI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/01/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/01/2022
12:15
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
23/01/2022
12:30
CB LA SALLE HORTA “A” CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/01/2022
17:00
CB IPSI C LA SALLE BONANOVA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/01/2022
18:00
CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
23/01/2022
19:30
SALESIANS BADALONA CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/01/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMA CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
29/01/2022
16:00
CE SANT IGNASI NEGRE CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
29/01/2022
16:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
29/01/2022
17:45
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
29/01/2022
19:30
CB IPSI B CE LA MARINA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/01/2022
12:15
CB IPSI CLUB BÀSQUET MARTORELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/01/2022
17:00
CB IPSI C AE LES CORTS-UBAE C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/01/2022
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
30/01/2022
18:30
CB IPSI C C.B.SANTFELIUENC - B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/02/2022
09:00
CB IPSI B UE SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/02/2022
17:45
CB IPSI A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/02/2022
19:15
BASQUET SANT PERE FEMENI CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/02/2022
19:30
CB IPSI B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/02/2022
19:30
PUJOL CB MOLLERUSSA CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
05/02/2022
19:30
BASKET CORAS CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
06/02/2022
12:15
CB IPSI A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/02/2022
18:30
CB IPSI 04 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/02/2022
19:30
S.E. SANT MEDIR A CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
12/02/2022
17:30
A. BASQUET BUFALÀ CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
12/02/2022
17:45
CB IPSI A VEDRUNA GRÀCIA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/02/2022
19:30
CB IPSI B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/02/2022
12:00
A. BÀSQUET BUFALA CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
13/02/2022
12:15
CB IPSI BÀSQUET-CEISSA A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/02/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/02/2022
16:00
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
13/02/2022
17:00
CB IPSI C C.E. MARISTES RUBÍ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/02/2022
18:30
CB IPSI C VEDRUNA GRÀCIA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/02/2022
19:15
BASETIS CB SANT JUST CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
19/02/2022
09:00
CB IPSI B C.B. ALISOS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/02/2022
16:00
BÀSQUET-CEISSA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
19/02/2022
17:45
CB IPSI A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/02/2022
19:30
CB IPSI B BÀSQUET PÀLCAM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2022
12:15
CB IPSI A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2022
16:00
BASQUET MOLINS B CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
20/02/2022
17:45
U.E. CLARET A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/02/2022
18:30
CB IPSI 04 SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2022
19:00
AE PB9 CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. C.E.M. DE LA MAR BELLA
AV. LITORAL 86-96
20/02/2022
19:30
U.E. CLARET B CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
05/03/2022
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR B CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
05/03/2022
17:45
CB IPSI A CB.CIUTAT VELLA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
05/03/2022
19:30
CB IPSI B C.E.B. PALLEJÀ MIL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/03/2022
12:15
CB IPSI CB.CIUTAT VELLA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/03/2022
12:45
CB PRAT-MONTIBELLO A CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
06/03/2022
16:30
FREDERIC MISTRAL A CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
06/03/2022
17:00
CB IPSI C CB LA SALLE HORTA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/03/2022
18:30
CB IPSI C A.E.S.E. C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/03/2022
19:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
06/03/2022
19:30
FREDERIC MISTRAL CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
12/03/2022
09:00
CB IPSI B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/03/2022
12:30
CES BOSCO ROCAFORT CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
12/03/2022
17:45
CB IPSI A C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/03/2022
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
12/03/2022
19:00
JAC SANTS BARCELONA A CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/03/2022
19:30
CB IPSI B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/03/2022
12:15
CB IPSI A CE SANT IGNASI C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/03/2022
17:30
MANYANET SANT ANDREU CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
13/03/2022
18:30
CB IPSI 04 U.E. CLARET BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/03/2022
19:30
UE BARBERA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
19/03/2022
09:00
CB IPSI B AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/03/2022
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
19/03/2022
12:00
AE BADALONES A CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
19/03/2022
17:45
CB IPSI A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/03/2022
18:00
ESCOLAPIS SARRIA CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
19/03/2022
19:30
CB IPSI B MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/03/2022
19:45
C.B. MANYANET LES CORTS CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
20/03/2022
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/03/2022
17:45
GRAMENET BC CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
20/03/2022
18:30
CB IPSI 04 ORLANDAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/03/2022
10:00
CB BON PASTOR CB IPSI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
26/03/2022
17:45
CB IPSI A CN TARREGA A COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/03/2022
17:45
BASKET CORAS CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
26/03/2022
19:00
AEC COLLBLANC CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
26/03/2022
19:30
CB IPSI B C.B. CIC A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/03/2022
12:15
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/03/2022
12:15
CB IPSI AE LES CORTS-UBAE A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/03/2022
12:30
SEDIS EFAUSA CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
27/03/2022
17:00
CB IPSI C EPSA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/03/2022
18:30
CB IPSI C A.E. BELLSPORT C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/04/2022
09:00
CB IPSI B MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/04/2022
17:45
CB IPSI A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/04/2022
17:45
BÀSQUET PÀLCAM CB IPSI C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
02/04/2022
19:15
SD ESPANYOL CB IPSI A COPA CATALUNYA MASCULINA COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
02/04/2022
19:30
CB IPSI B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/04/2022
19:30
BÀSQUET RIBES CB IPSI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
03/04/2022
12:15
CB IPSI A AB SALLE TARRAGONA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/04/2022
17:45
C.B. VILADECAVALLS CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/04/2022
18:30
CB IPSI 04 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
03/04/2022
19:30
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/04/2022
12:15
BASKET CORAS CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
23/04/2022
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
24/04/2022
17:00
CB IPSI C A. BASQUET BUFALÀ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/05/2022
12:15
CB IPSI A CB VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/05/2022
17:30
ASME CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
01/05/2022
18:30
CB IPSI 04 JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
07/05/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
07/05/2022
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/05/2022
17:00
CB IPSI C U. B. LLEFIÀ C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/05/2022
12:15
CB IPSI A SALESIANS BADALONA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/05/2022
18:30
CB IPSI 04 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
15/05/2022
19:30
LA SALLE BONANOVA CB IPSI C C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36