Calendari Global Club

CLUB BASQUET IGUALADA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
08/09/2022
20:00
C.B. NAVÀS - VISCOLA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
11/09/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA IBERSOL C.B. TARRAGONA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/09/2022
16:00
C.B. SANTA COLOMA MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/09/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/09/2022
12:00
C.B.SANT ANDREU JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
18/09/2022
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA SEDIS FUSTES GRAU C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/09/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.E.MARISTES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/09/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CB VILATORRADA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/09/2022
17:30
EVENTS CB IGUALADA CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/09/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
25/09/2022
09:00
MESTRANS CB IGUALADA IMA BASQUET SANT PERE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2022
10:30
CB IGUALADA CFA BASKET ALMEDA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2022
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
25/09/2022
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2022
16:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
25/09/2022
19:00
CLUB BÀSQUET MARTORELL ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
25/09/2022
19:45
SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
01/10/2022
09:00
CB IGUALADA MMB CB VILATORRADA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM BÀSQUET MANRESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
09:00
PAIDOS-ASFE BLANC ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
01/10/2022
10:30
ASFALT CB IGUALADA JMB BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.B. CORBERA NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
10:30
MANRESA CBF 1 CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
01/10/2022
10:30
C.B.TORELLÓ MF1 DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
01/10/2022
12:30
CB IGUALADA CMC C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
16:00
ASFE SANT FRUITÓS CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
01/10/2022
16:30
MANRESA CBF A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
01/10/2022
17:45
C.E. XAMBA NEGRE CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
01/10/2022
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/10/2022
18:00
CB ROQUETES ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
01/10/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA CB GRANOLLERS - PISOS.COM LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
01/10/2022
19:15
C.E. XAMBA NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
01/10/2022
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CB ROQUETES C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2022
09:00
C.B. MOLLET A MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
02/10/2022
09:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
02/10/2022
09:30
NOU BÀSQUET OLESA MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
02/10/2022
10:30
DON RELAX CB IGUALADA PIM CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2022
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2022
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/10/2022
16:00
CB IGUALADA CFC CB MONTPEDRÓS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
09:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB MANRESA CBF 2 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
09:00
PAIDOS-ASFE VERD DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
08/10/2022
09:00
BÀSQUET PIERA CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
08/10/2022
10:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.B.TORELLÓ MF2 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF FEMENÍ OSONA SPARKS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
10:30
FARMÀCIA GUARC - C.B. ESPARREGUERA BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
08/10/2022
11:00
U.E. CLARET A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
08/10/2022
12:00
DON RELAX CB IGUALADA MFA HELION - CB ARTÉS VERMELL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
16:00
FERROLI BÀSQUET RIBES ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
08/10/2022
16:00
C.B.TORELLÓ CM1 CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
08/10/2022
17:30
CB IGUALADA CMB C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
08/10/2022
18:00
ESCOLAPIS SARRIA INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
08/10/2022
19:30
CB IGUALADA CFB CB VILANOVA DEL VALLÈS-MAS DE SANT LLEÍ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
09:00
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
09:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
09/10/2022
10:30
CB IGUALADA CFA WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
12:30
SFERIC 05 BLANC CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
09/10/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B HELION - CB ARTÉS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
17:30
EVENTS CB IGUALADA TGN BÀSQUET A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2022
17:30
ORLANDAI B ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
09/10/2022
17:45
JOVENTUT BADALONA 2 TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/10/2022
19:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
09:00
CB IGUALADA MMB ODENA CLUB BASQUET C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
09:00
CB TONA 2 ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
15/10/2022
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM SESE A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
15/10/2022
12:15
SEDIS MITJANA NAVINÉS CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
15/10/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
13:30
BÀSQUET LLOR MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
15/10/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/10/2022
17:45
C.B.TORELLÓ CF CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
15/10/2022
18:00
C.B. PRAT - MONTIBELLO A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
15/10/2022
18:10
PAJARRACO CBS MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/10/2022
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM CLÍNICA DENTAL B&G - C.B. ESPARREGUERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2022
09:00
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
16/10/2022
10:30
ASFALT CB IGUALADA JMB CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2022
12:00
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS - C.E SANT NICOLAU 1 MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
16/10/2022
12:00
NOU BÀSQUET OLESA B CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/10/2022
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA CENG FISART C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2022
16:30
CB IGUALADA CMC MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2022
19:15
BARÇA CBS B CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/10/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
22/10/2022
09:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB FEMENÍ OSONA 'TARONJA' C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/10/2022
09:15
BÀSQUET MANRESA VERMELL DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
22/10/2022
10:15
LA SALLE MANRESA A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/10/2022
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA LA SALLE MANRESA A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/10/2022
10:30
PAIDOS-ASFE VERD MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
22/10/2022
10:45
BÀSQUET MANRESA VERMELL CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
22/10/2022
11:30
LA SALLE MANRESA B CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
22/10/2022
12:00
CB LA MERCÈ - 1 BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
22/10/2022
12:15
CB CASTELLET CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
22/10/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA VILABASQUET VILADECANS BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/10/2022
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA A TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
22/10/2022
18:00
CN TÀRREGA A INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
22/10/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA IBERSOL C.B. TARRAGONA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
09:00
CB IGUALADA CFB CB TONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA TGN BÀSQUET 09B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CLEVERTASK - C.B. ESPARREGUERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
16:00
CNB VILANOVA - AKO ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2022
16:00
CB. CORNELLÀ 06 ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
23/10/2022
17:30
EVENTS CB IGUALADA GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2022
18:15
CBSAPS-SD ESPANYOL A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
23/10/2022
19:00
CB IGUALADA CFA CEJ L'HOSPITALET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/10/2022
19:30
C.B. NAVÀS - VISCOLA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
05/11/2022
09:00
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
09:00
CB GRANOLLERS 2 MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/11/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/11/2022
09:00
A.E. SALLENT MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
05/11/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.B.TORELLÓ PF1 C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
10:30
CB ABRERA MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
05/11/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
18:00
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
05/11/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA SESE A LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/11/2022
19:30
CEEB TORDERA UNIGIRONA EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
05/11/2022
19:30
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
05/11/2022
20:15
CB IGUALADA CMC CEB NAVARCLES C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2022
10:30
CB IGUALADA CMB CB TONA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2022
10:45
FEMENÍ OSONA 'NEGRE' CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/11/2022
10:45
FEMENÍ OSONA '2012' ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/11/2022
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA CB PARETS NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2022
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/11/2022
17:30
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M VIROLAI C C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2022
17:45
BÀSQUET SANT BOI ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
06/11/2022
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB CHIRINGUITO IGUANA- BBA 2006 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/11/2022
20:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.B.SANTPEDOR - AUTOESCOLA TRES TOMBS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF MANRESA CBF A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
09:00
C.B. CORBERA NEGRE BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/11/2022
09:00
CB VILATORRADA CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
12/11/2022
10:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
10:45
BÀSQUET MANRESA VERMELL MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/11/2022
12:00
DON RELAX CB IGUALADA MFA C.B.TORELLÓ MF1 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B NOU BÀSQUET OLESA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
17:30
EVENTS CB IGUALADA DRAFT GRAMENET A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
19:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-BANCO MEDIOLANUM C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/11/2022
19:30
SESE B INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/11/2022
20:15
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/11/2022
09:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2022
10:30
CB IGUALADA CFA NOU BÀSQUET OLESA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2022
10:45
BARÇA B CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
13/11/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/11/2022
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
13/11/2022
11:00
CB VILADECANS VERMELL ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
13/11/2022
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA B DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
13/11/2022
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2022
12:30
CB MONTPEDRÓS A CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
13/11/2022
16:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2022
17:30
CB IGUALADA CMB ASFE SANT FRUITÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2022
19:30
CB IGUALADA CFB MANRESA CBF 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
09:00
CB IGUALADA MMB BÀSQUET PIERA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/11/2022
09:30
HELION - CB ARTÉS VERMELL DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
19/11/2022
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA FARMÀCIA GUARC - C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
10:30
MANRESA CBF 2 MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
19/11/2022
12:00
C.B.TORELLÓ MF2 ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/11/2022
12:15
FEMENÍ OSONA SPARKS MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/11/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
12:30
CBF CERDANYOLA JÚNIOR INTERTERRITORIAL CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
16:00
TRANVISA CB IGUALADA CMA 52MOMENTS CBS C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/11/2022
17:45
EBAE SESE A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/11/2022
18:00
BARÇA CBS B JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/11/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA ANAGAN-EL OLIVAR LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
20:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B CE LA MARINA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/11/2022
21:15
LIMA-HORTA BARCELONA CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
20/11/2022
10:30
DON RELAX CB IGUALADA PIM PAIDOS-ASFE VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2022
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
20/11/2022
11:15
CB VILANOVA DEL VALLÈS-MAS DE SANT LLEÍ CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
20/11/2022
12:30
CB IGUALADA CFC C.B.CASTELLBISBAL GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2022
16:00
CB IGUALADA CMC C.B.TORELLÓ CM1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2022
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB BC SANT JOAN DESPI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2022
19:45
BF CASTELLDEFELS B ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/11/2022
09:00
DON RELAX CB IGUALADA MFA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB CB TONA 2 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
10:30
CB IGUALADA CFB C.B.TORELLÓ CF C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
26/11/2022
12:00
CLÍNICA DENTAL B&G - C.B. ESPARREGUERA DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
26/11/2022
12:00
ODENA CLUB BASQUET CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
26/11/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CENG REFORMES ISMAEL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CB VILADECANS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
17:30
EVENTS CB IGUALADA WECOLORS - AB PREMIÀ COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
18:15
TENEA - C.B. ESPARREGUERA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
26/11/2022
19:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/11/2022
19:30
BÀSQUET SITGES A ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
27/11/2022
09:00
SESE A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2022
10:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL UNDERCOVERLAB TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ GERMANS DE RIBA D'’ORDINO
C/ FITER I ROSELL, S/N
27/11/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
12:15
CB IPSI A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
27/11/2022
16:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC BÀSQUET LLOR C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2022
17:30
CB IGUALADA CFC NOU BÀSQUET OLESA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2022
18:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
27/11/2022
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
03/12/2022
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM BÀSQUET MANRESA VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
09:00
CB IGUALADA MMB LA SALLE MANRESA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA CB LA MERCÈ - 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF PAIDOS-ASFE VERD C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
10:30
LA SALLE MANRESA A DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/12/2022
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
12:30
MANRESA CBF 1 ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
03/12/2022
12:45
CB TONA CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
03/12/2022
16:00
CB IGUALADA CMC CB CASTELLET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
03/12/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
19:30
AUTOCORB - C.B CORBERA ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
03/12/2022
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CES BOSCO ROCAFORT C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CNB VILANOVA - AKO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
09:15
FEMENÍ OSONA 'TARONJA' MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
04/12/2022
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA BQ MANYANET MOLINS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
10:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB MANRESA CBF 1 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
11:30
JOVENTUT LES CORTS 07 CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
04/12/2022
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
16:00
CB IGUALADA CMB BÀSQUET MANRESA VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
17:30
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2022
17:45
JOVENTUT LES CORTS EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
04/12/2022
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
09:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB A.E. SALLENT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
10:30
CB IGUALADA CFB FEMENÍ OSONA 'NEGRE' C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
10:30
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
17/12/2022
11:45
C.B. SANTFELIUENC B MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
17/12/2022
12:00
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.B.SANT ANDREU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
12:00
CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
17/12/2022
12:00
C.B.TORELLÓ PF1 MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
17/12/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
16:00
CB VILA-SECA MI ALCAMPO CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2022
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB VILA-SECA MI ALCAMPO C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
19:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M DOMINIQUES BARCELONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2022
20:00
C.B.SANT ANDREU ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
18/12/2022
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CB ABRERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2022
10:30
ASFALT CB IGUALADA JMB ELS MONJOS B.C. C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2022
10:45
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
18/12/2022
12:30
CB TONA 1 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2022
16:00
CB IGUALADA CFC CNB VILANOVA - AKO VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2022
16:30
CEB NAVARCLES CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
18/12/2022
16:45
MANRESA CBF EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
18/12/2022
17:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB FEMENÍ OSONA '2012' C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/01/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA CE PALAMOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/01/2023
10:45
CNB VILANOVA - AKO VERD ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CB ÀGUILES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/01/2023
18:00
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
14/01/2023
18:00
CB GAVÀ 2 ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/01/2023
18:30
BARÇA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
15/01/2023
10:30
CB IGUALADA CFA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2023
17:45
ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
21/01/2023
09:00
CB IGUALADA MMB SAMÀ VILANOVA U12M C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/01/2023
09:30
CEJ L'HOSPITALET ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/01/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA SALTING C.B. L'HOSPITALET 2012 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
10:45
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
21/01/2023
12:00
C.B.SANT ANDREU DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
21/01/2023
12:15
CB CASTELLET CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
21/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
12:30
TECNIBER BÀSQUET BERGA CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/01/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2023
16:30
ODENA CLUB BASQUET ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
21/01/2023
17:30
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/01/2023
17:45
CB GRANOLLERS - PISOS.COM MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/01/2023
18:30
AD TORREFORTA NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
21/01/2023
19:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB CB PARETS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C. B. SOLSONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
10:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
12:00
TRANVISA CB IGUALADA CMA QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
12:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/01/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16V CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER
C/ FRANCESC CAMBO S/N
22/01/2023
16:00
UE MATARO HOMS - IGM MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/01/2023
17:30
CB IGUALADA CFB FEMENÍ OSONA 'NEGRE' C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U18M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB SABADELL BQ VALLES MF U11 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
09:30
CB VILADECANS VERD CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
28/01/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA BASQUET LLOR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
10:30
C.E SANT NICOLAU GRANA MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
28/01/2023
11:45
BASQUETPIASABADELL BLAU JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
28/01/2023
11:45
U.E. HORTA A BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/01/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
16:30
CB VILATORRADA ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
28/01/2023
17:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
17:45
CB GRANOLLERS 1 EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/01/2023
18:00
BASKET ALMEDA NEGRE CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/01/2023
18:30
CB IGUALADA CMC LA SALLE MANRESA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/01/2023
19:30
CB. CORNELLÀ 07 TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
28/01/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CLUB BÀSQUET MARTORELL C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM BÀSQUET ALELLA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
09:15
FEMENÍ OSONA 'TARONJA' MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/01/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
10:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
29/01/2023
16:00
CB IGUALADA CFC PETROPINTO ASFE BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
18:00
C.E.MARISTES CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
29/01/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA CN HELIOS LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2023
20:00
CB IGUALADA CMB TRIOMF - UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CREU ALTA SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA MFA C.E. XAMBA NEGRE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
09:00
CREU ALTA SABADELL 1 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
04/02/2023
09:00
BÀSQUET PIERA CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
04/02/2023
09:00
VILABASQUET VILADECANS BLAU MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
04/02/2023
09:30
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
04/02/2023
10:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB CB TONA 2 C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.E. XAMBA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
13:45
SEDIS FUSTES GRAU TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
04/02/2023
16:00
CB IGUALADA CFA C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
16:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
04/02/2023
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
04/02/2023
18:10
MONBUS CB IGUALADA PAJARRACO CBS LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/02/2023
19:30
CB ROQUETES ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
04/02/2023
20:00
CB IGUALADA CFB F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
09:00
MESTRANS CB IGUALADA IMA C.B. SANTA COLOMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
09:30
NOU BÀSQUET OLESA DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/02/2023
10:30
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB QBASKET SANT CUGAT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA COALCI - CB SANT JOSEP C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B CB ROQUETES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
16:15
CB LA MERCÈ CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
05/02/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA BÀSQUET SAFA CLAROR A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB AXA-PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
09:00
CB IGUALADA MMB ELS MONJOS B.C. C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
10:15
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/02/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
11/02/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09B JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/02/2023
12:00
C.B.ARGENTONA MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/02/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
12:30
CB MONTPEDRÓS A DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
11/02/2023
16:00
BASQUET SANT PERE A MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
11/02/2023
17:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B ESCOLAPIS SARRIA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
18:30
CB IGUALADA CFC MANRESA CBF 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/02/2023
18:30
CLUB NATACIO TERRASSA A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
11/02/2023
19:00
IBERSOL C.B. TARRAGONA MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/02/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M ORLANDAI B C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2023
09:30
VILABASQUET VILADECANS MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
12/02/2023
10:30
CB IGUALADA CMB CB TONA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2023
10:30
BARÇA CBS GRANA ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
12/02/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2023
16:00
ASFALT CB IGUALADA JMB SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2023
17:30
CB IGUALADA CFB MOLÍ DE POMERI - CB SANT JUST C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2023
18:00
TGN BÀSQUET A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/02/2023
18:15
HELION - CB ARTÉS ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
18/02/2023
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
18/02/2023
16:00
CB IGUALADA CMC C B TORÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/02/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA C.B. NAVÀS - VISCOLA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2023
11:00
CB IGUALADA JM 3X3 SESE BLAU C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2023
11:30
HOMS UE MATARÓ - GROC CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2023
13:00
CB SANTFELIUENC 3X3 CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
09:00
CB IGUALADA MMB C.B. VALLIRANA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
09:00
LESTONNAC A BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
25/02/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
10:30
A.E. SALLENT MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
25/02/2023
10:30
C.B. SENTMENAT VERMELL MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
25/02/2023
11:00
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
25/02/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
13:15
AB PREMIÀ A DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
25/02/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
16:00
AB SALLE - C.B. TARRAGONA 1 CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
25/02/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA C.B. PRAT - MONTIBELLO A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
17:45
SESE A MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/02/2023
19:00
MESTRANS CB IGUALADA IMA C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/02/2023
19:30
SEDIS HIDROLOGY INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
26/02/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.E. MARISTES RUBÍ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/02/2023
10:30
CB IGUALADA CFA SEDIS MITJANA NAVINÉS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/02/2023
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/02/2023
16:00
CN CALDES CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
26/02/2023
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/02/2023
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
26/02/2023
17:30
CB IGUALADA CMC CB CENTELLES- CADET MASCULI BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/02/2023
19:00
CB IGUALADA CMB ASFE SANT FRUITÓS C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/03/2023
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM BQ MANYANET MOLINS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/03/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/03/2023
10:45
FEMENÍ OSONA '2012' ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
04/03/2023
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
04/03/2023
11:30
C.B.SANTPEDOR CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
04/03/2023
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA B DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
04/03/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CBSAPS-SD ESPANYOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/03/2023
12:30
U.E. CLARET A DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
04/03/2023
16:30
VILABASQUET VILADECANS BLANC CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
04/03/2023
17:45
GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
04/03/2023
18:00
CLEVERTASK - C.B. ESPARREGUERA ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
04/03/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/03/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2023
09:00
CB VILATORRADA CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
05/03/2023
10:30
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2023
10:30
LIMA-HORTA BARCELONA JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
05/03/2023
10:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/03/2023
10:45
CEJ L'HOSPITALET A CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
05/03/2023
12:15
FEMENÍ OSONA 'NEGRE' CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/03/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2023
16:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB EL MASNOU BASQUETBOL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2023
17:30
ASFALT CB IGUALADA JMB FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2023
19:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B CN TÀRREGA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB U.E. CLARET B C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
09:30
CB VILADECANS VERMELL CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
11/03/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF SESE A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA PIM BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
10:30
CB NAVÀS MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
11/03/2023
10:45
E.B. ROSELLA 2013 MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
11/03/2023
12:00
C.B. PREMIA DE DALT MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
11/03/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/03/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B BÀSQUET SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
16:00
CB MATADEPERA TARONJA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
11/03/2023
16:00
VIROLAI C ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/03/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA CEEB TORDERA UNIGIRONA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
17:30
CENG FISART TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
11/03/2023
19:00
CB IGUALADA CMC CB CASTELLET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
09:00
MESTRANS CB IGUALADA IMA FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS - C.E SANT NICOLAU 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
10:30
CB IGUALADA CFA SOLUXIONS CB MOLLERUSSA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
12:30
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
16:00
CB IGUALADA CMB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
17:30
CB IGUALADA CFC CB MANLLEU (CF1) C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2023
17:45
C.B GRUP BARNA A INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
12/03/2023
19:30
CB IGUALADA CFB CB VILADECANS VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA MFA JOVENTUT LES CORTS GROC MARCAROPA.COM C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM C.B.SANT ANDREU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
09:00
SALTING C.B. L'HOSPITALET 2012 BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
18/03/2023
09:00
SAMÀ VILANOVA U12M CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
18/03/2023
09:30
C. B. SOLSONA MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
18/03/2023
10:15
LA SALLE MANRESA A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/03/2023
10:30
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB CEJ L'HOSPITALET C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
18/03/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
12:30
NOU BÀSQUET OLESA A CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/03/2023
12:30
HOMS UE MATARÓ - GROC CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/03/2023
14:00
CB IGUALADA JM 3X3 SESE BLANC C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/03/2023
15:00
CB IGUALADA JM 3X3 SESE BLAU C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/03/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B SESE B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
18:00
DRAFT GRAMENET A EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
18/03/2023
18:30
MONBUS CB IGUALADA TENEA - C.B. ESPARREGUERA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/03/2023
19:30
NOU BÀSQUET OLESA B ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/03/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M LIMA-HORTA BARCELONA C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
09:00
CB PARETS MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/03/2023
09:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA BARÇA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
11:00
JORBA SOLÀ CB IGUALADA IFA CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
11:00
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
19/03/2023
12:15
C.B.SANTPEDOR - AUTOESCOLA TRES TOMBS CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
19/03/2023
12:30
CB IGUALADA CFC CB CASTELLET C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
16:00
CB IGUALADA CMB C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
17:30
CB IGUALADA CMC TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB CB. CORNELLÀ 06 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
09:00
CB IGUALADA MMB C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.E SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
09:00
TRIOMF - UB MIR A CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
25/03/2023
10:15
LA SALLE MANRESA A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
25/03/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA U.E. HORTA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
10:30
BASQUET LLOR DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
25/03/2023
12:00
MOLÍ DE POMERI - CB SANT JUST CB IGUALADA CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
25/03/2023
12:15
BÀSQUET ALELLA DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
25/03/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CBF CERDANYOLA JÚNIOR INTERTERRITORIAL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B BF CASTELLDEFELS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/03/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/03/2023
17:30
CB PARETS NEGRE TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
25/03/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/03/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CLUB NATACIÓ SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2023
09:30
LA SALLE MANRESA 2 CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/03/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA CB GRANOLLERS 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2023
10:45
PETROPINTO ASFE BLANC CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
26/03/2023
11:00
SABADELL BQ VALLES MF U11 ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
26/03/2023
12:30
CB IGUALADA CFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2023
12:30
CHIRINGUITO IGUANA- BBA 2006 ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
26/03/2023
16:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB FEMENÍ OSONA 'TARONJA' C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2023
17:45
CE LA MARINA INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
01/04/2023
17:45
WECOLORS - AB PREMIÀ EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
02/04/2023
11:00
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-BANCO MEDIOLANUM MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
02/04/2023
12:45
MONBUS CB IGUALADA PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/04/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB CB VILADECANS VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/04/2023
19:00
CENG REFORMES ISMAEL CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
15/04/2023
09:00
CB IGUALADA MMB BÀSQUET PIERA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM VILABASQUET VILADECANS BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
10:15
CREU ALTA SABADELL MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
15/04/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
10:30
C.E. XAMBA NEGRE DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
15/04/2023
10:30
CB TONA 2 ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
15/04/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/04/2023
18:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
15/04/2023
19:15
CB VILADECANS ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
16/04/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/04/2023
10:15
52MOMENTS CBS TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/04/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/04/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPI B ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
16/04/2023
12:00
QBASKET SANT CUGAT MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/04/2023
16:00
CB IGUALADA CMB CREU ALTA SABADELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/04/2023
17:30
CB IGUALADA CFC CB LA MERCÈ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/04/2023
17:30
CB IGUALADA CMC MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/04/2023
19:30
CB IGUALADA CFB AB SALLE - C.B. TARRAGONA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB BARÇA CBS GRANA C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
22/04/2023
09:00
JOVENTUT BADALONA B MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
22/04/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA CB MONTPEDRÓS A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF VILABASQUET VILADECANS C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
12:00
CB TONA 1 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
22/04/2023
12:00
ELS MONJOS B.C. CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
22/04/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
12:30
CES BOSCO ROCAFORT ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
22/04/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B AUTOCORB - C.B CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
16:00
MANRESA CBF 2 CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
22/04/2023
16:00
C B TORÀ CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU DE TORA
CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N
22/04/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/04/2023
19:00
MONBUS CB IGUALADA BARÇA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/04/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/04/2023
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
23/04/2023
10:30
CB IGUALADA CFA JOVENTUT LES CORTS 07 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/04/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/04/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA BC MORABANC ANDORRA VERMELL UNDERCOVERLAB C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/04/2023
16:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.B.ARGENTONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/04/2023
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/04/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/04/2023
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
29/04/2023
18:00
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA EVENTS CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
29/04/2023
19:00
BQ MANYANET MOLINS A MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
30/04/2023
16:30
CB IGUALADA JM 3X3 SESE BLANC C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/04/2023
17:00
HOMS UE MATARÓ - GROC CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/04/2023
17:45
AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
30/04/2023
18:30
CB SANTFELIUENC 3X3 CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/05/2023
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.B. SENTMENAT VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/05/2023
09:00
BARÇA CBS BLAU DON RELAX CB IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/05/2023
10:30
BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA LESTONNAC A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/05/2023
10:30
CE SAGRAT COR DIPUTACIO MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
06/05/2023
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/05/2023
12:00
CB CENTELLES- CADET MASCULI BLAU CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
06/05/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA CB VILA-SECA MI ALCAMPO C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/05/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.B.SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/05/2023
16:00
CB VILA-SECA MI ALCAMPO CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/05/2023
17:30
EVENTS CB IGUALADA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM AB PREMIÀ A C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
09:00
C.B. VALLIRANA CB IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
07/05/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA C.B. SANTFELIUENC B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
10:30
C.E. MARISTES RUBÍ MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
07/05/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
12:30
ASFE SANT FRUITÓS CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
07/05/2023
16:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB A.E. SALLENT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
16:00
ELS MONJOS B.C. ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
07/05/2023
16:00
CB SANTFELIUENC 3X3 CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2023
16:30
DOMINIQUES BARCELONA ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
07/05/2023
17:30
CB IGUALADA CFC CLUB BÀSQUET PUIG-REIG C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/05/2023
17:30
CB IGUALADA JM 3X3 SESE BLANC C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2023
17:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
07/05/2023
18:30
SESE BLAU CB IGUALADA JM 3X3 C.C 3x3 Junior 1r Any Masculí PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/05/2023
09:00
ABC LEATHER CB IGUALADA MFB FEMENÍ OSONA '2012' C.T. MINI FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/05/2023
09:30
BQ MANYANET MOLINS A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
13/05/2023
10:30
DON RELAX CB IGUALADA MFA U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/05/2023
10:30
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/05/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/05/2023
12:30
CE PALAMOS MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/05/2023
12:30
U.E. CLARET B BONAREA BENZINERA CB IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/05/2023
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/05/2023
16:00
C.B. MOLLET A TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
13/05/2023
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
13/05/2023
17:45
CB ÀGUILES ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
13/05/2023
20:15
ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M CB GAVÀ 2 C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/05/2023
09:00
DON RELAX CB IGUALADA PIM CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/05/2023
09:00
EL MASNOU BASQUETBOL MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
14/05/2023
16:00
CB IGUALADA CMB QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/05/2023
17:30
CB IGUALADA CFC C.B.SANTPEDOR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/05/2023
17:30
CB IGUALADA CMC CB VILATORRADA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/05/2023
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
14/05/2023
19:30
ASFALT CB IGUALADA JMB CNB VILANOVA - AKO VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/05/2023
09:00
CB IGUALADA MMB CB VILADECANS VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/05/2023
09:00
MGC MÚTUA CB IGUALADA PMM E.B. ROSELLA 2013 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/05/2023
10:30
SESE A MGC MÚTUA CB IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/05/2023
12:15
CB CASTELLET CB IGUALADA CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
20/05/2023
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT 2010 DON RELAX CB IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
20/05/2023
12:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JFA AD TORREFORTA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/05/2023
12:30
BASKET VALLDOREIX ANYTIME FITNESS CB IGUALADA S25M C.T. SOTS 25 MASCULI B. ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
20/05/2023
16:00
ALAIN AFFLELOU CB IGUALADA B ODENA CLUB BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/05/2023
16:00
JAC SANTS BARCELONA B INDUSTRIAL BOROBIL CB IGUALADA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
20/05/2023
16:00
U.E. CLARET B ABC LEATHER CB IGUALADA MFB C.T. MINI FEMENI 1R. ANY COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
20/05/2023
17:30
CB MANLLEU (CF1) CB IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
20/05/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA 3 CB IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/05/2023
09:00
MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC CB NAVÀS C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/05/2023
10:30
MESTRANS CB IGUALADA IMA UE MATARO HOMS - IGM C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/05/2023
10:30
CB IGUALADA CFA BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16V C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/05/2023
10:30
QBASKET SANT CUGAT NEGRE TRANVISA CB IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/05/2023
16:00
MUTUA IGUALADINA CB IGUALADA IFB C.B. PREMIA DE DALT C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/05/2023
16:15
BASQUETPIASABADELL BLAU CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
21/05/2023
19:45
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U18M ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/05/2023
19:30
JOVENTUT BADALONA 1 MESTRANS CB IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
28/05/2023
12:30
TRANVISA CB IGUALADA CMA CB. CORNELLÀ 07 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/06/2023
16:00
AXA-PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL ASFALT CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1