Calendari Global Club

CLUB BASQUET IGUALADA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/09/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA TENEA - C.B. ESPARREGUERA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/09/2021
18:00
C.B. MARTORELL MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
12/09/2021
10:30
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA FEMENI MARESME- UEM A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/09/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/09/2021
17:30
ASFALT - C.B. IGUALADA JMA NAYOX CBF LLEIDA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/09/2021
17:30
TGN BÀSQUET 06A SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/09/2021
10:00
UE SANT CUGAT VERMELL DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
25/09/2021
12:00
ASFALT - C.B. IGUALADA JMA CB.SANTFELIUENC - A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2021
16:00
CB MATADEPERA TARONJA ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
25/09/2021
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2021
18:00
C.B. ROQUETES A TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
25/09/2021
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.B. RODA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/09/2021
19:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA BRISASOL - CBSALOU A LIGA EBA SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
25/09/2021
19:30
C.B.L'HOSPITALET A ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
25/09/2021
21:00
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA CB SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/09/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/09/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.B. VILATORRADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/09/2021
11:00
CB VILADECANS VERMELL CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
26/09/2021
16:00
CB MATADEPERA TARONJA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
26/09/2021
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
02/10/2021
09:00
CB SANTPEDOR ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
02/10/2021
09:00
C.E.B. PALLEJÀ CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
02/10/2021
09:15
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.E. XAMBA NEGRE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA CENG VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/10/2021
10:30
CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
02/10/2021
10:30
CB TONA C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
02/10/2021
10:30
CB PRAT-MONTIBELLO ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/10/2021
11:00
S.A.SÚRIA CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
02/10/2021
12:00
BASQUET SITGES C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
02/10/2021
12:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
12:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
02/10/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB JAC SANTS BARCELONA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA JOVENTUT BADALONA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
09:00
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
10:30
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC EEM MEDIONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
11:00
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
03/10/2021
12:00
CB VALLS LEAR EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/10/2021
12:15
C. B. SOLSONA MIXT HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
03/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.B.CASTELLBISBAL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
16:00
C.B VILADECAVALLS RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
03/10/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA B ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
03/10/2021
17:30
BÀSQUET PIERA B CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
03/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/10/2021
19:30
SABADELL BQ VALLÈS 08 CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/10/2021
19:45
CB GAVÀ 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/10/2021
19:45
C.E.SANT NICOLAU 1 ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/10/2021
09:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
09/10/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
17:45
LIMA-HORTA BARCELONA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/10/2021
18:10
MATARÓ PARC BOET MARESME MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.B GRUP BARNA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC LIB BON SOLEIL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB BÀSQUETOMS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
10/10/2021
16:00
SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/10/2021
17:45
C.B.CASTELLBISBAL A ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
10/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.E. GELIDA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/10/2021
20:30
FEMENI MARESME- UEM A SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
12/10/2021
17:30
ASFALT - C.B. IGUALADA JMA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB LA SALLE MANRESA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB FEMENÍ OSONA 2011 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
09:00
CNB VILANOVA VERD - AKO OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/10/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM BÀSQUET MANRESA - BÀSQUETOMS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
10:30
C.B. ESPARREGUERA DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
16/10/2021
10:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
16/10/2021
12:00
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
16/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC CE GELIDA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB C.B. VILATORRADA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB NAYOX CBF LLEIDA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
16:00
NAYOX CBF LLEIDA TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
16/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA ALFINDEN CB LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
18:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
16/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M ESCOLAPIS SARRIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2021
19:30
CB MONTPEDROS TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
17/10/2021
09:00
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
09:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
17/10/2021
10:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
12:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
17:15
C.B GRUP BARNA A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/10/2021
17:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC ODENA CLUB BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/10/2021
17:45
NAYOX CBF LLEIDA ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
17/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
09:00
BÀSQUET PIERA HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
23/10/2021
09:00
C.B. ESPARREGUERA CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
23/10/2021
10:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
10:30
CB MANLLEU C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
23/10/2021
10:30
CB MANLLEU CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
23/10/2021
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/10/2021
10:45
LA SALLE MANRESA 1 CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/10/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
23/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC CNB VILANOVA GROC - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/10/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
23/10/2021
17:30
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB CB PEÑA FRAGATINA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
19:00
DRAFT GRAMENET EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
23/10/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M EL CÍRCOL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
20:00
AE BADALONES MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
09:00
UE MATARO - FM - JGF MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/10/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA LA SALLE MANRESA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B CFB C.E. XAMBA TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
12:30
LA BODEGUITA - CEJ L'HOSPITALET B ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
24/10/2021
16:00
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC GREEN TRAILER CB ABRERA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
18:00
CB.SANTFELIUENC - A ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/10/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC BASQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/10/2021
19:45
HELION - CB ARTÉS RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
29/10/2021
21:30
HAPPY POKE MANRESA CBF B RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
30/10/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF PAIDOS-ASFE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB PAIDOS-ASFE VERD C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM CNB VILANOVA VERD - AKO C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF RESTAURANT DEPOR - CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB MANRESA CBF 1 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
12:30
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - MFA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
16:00
BÀSQUET SITGES A OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
30/10/2021
17:45
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/10/2021
18:45
NOU BÀSQUET OLESA FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/10/2021
09:00
LIMA-HORTA BARCELONA SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
31/10/2021
11:30
AE MVP CERVELLÓ CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
31/10/2021
12:00
C.B.CASTELLBISBAL GROC C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
05/11/2021
20:30
C.B. CIC ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
06/11/2021
09:00
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
09:00
CB LA MERCÈ BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
06/11/2021
09:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLAU CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/11/2021
09:00
PAIDOS-ASFE BLANC DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
06/11/2021
09:00
C.E. XAMBA CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
06/11/2021
09:00
C.B. TORELLÓ IF - U14 C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
06/11/2021
10:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
06/11/2021
10:30
C.B. VILATORRADA CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
06/11/2021
12:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F AEC COLLBLANC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB AEC COLLBLANC A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
16:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.B. ESPARREGUERA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
16:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
06/11/2021
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/11/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
06/11/2021
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC MARTISA CB SANTPEDOR FEMENÍ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
09:00
C.B. IGUALADA B CFB GCT PLUS - C.B. ESPARREGUERA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
10:30
SINORCELL - C.B. IGUALADA CFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
12:00
SANT GERVASI 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
07/11/2021
12:30
ASFALT - C.B. IGUALADA JMA C.E.SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
12:30
A.B. EL VENDRELL 2 CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
07/11/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA CBSAPS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
19:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA NAYOX CBF LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
19:30
ELS MONJOS BC TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
07/11/2021
19:45
C.B GRUP BARNA A ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C. B. SOLSONA MIXT C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF CB PRAT-MONTIBELLO C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB S.A.SÚRIA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM BÀSQUET SANT SADURNÍ C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM CLUB ESCOLA BASQUET NAVARCLES C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
11:30
BASQUETPIASABADELL BLAU DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
13/11/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC BÀSQUET PIERA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
12:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA CB SANTPEDOR C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB CB TONA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
12:45
EEM MEDIONA FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
13/11/2021
13:15
CET-10 MONTSENY ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
13/11/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB SEDIS HIDROLOGY C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
17:45
SESE A MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
18:00
C.B. CORBERA & MVP CERVELLO RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
13/11/2021
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA TORRONS VICENS - C.B. L'HOSPITALET LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/11/2021
19:30
NOU BÀSQUET OLESA OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/11/2021
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
09:00
C.B. IGUALADA B CFB BASQUET SITGES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC BÀSQUET SANT SADURNÍ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
11:00
C.E. XAMBA NEGRE DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
14/11/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA CB TARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
17:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA CREU ALTA SABADELL 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
14/11/2021
17:45
AE BADALONES A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
14/11/2021
18:00
CB GAVÀ ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/11/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.B. CORBERA NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
09:00
PAIDOS-ASFE BLANC ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
20/11/2021
09:45
BC TECLA SALA CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
20/11/2021
10:30
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.B. ESPARREGUERA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
10:30
PAIDOS-ASFE BLANC CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
20/11/2021
10:45
BÀSQUET MANRESA - BÀSQUETOMS BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
20/11/2021
10:45
RESTAURANTE CELESTE - BBA 2009 FEM ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/11/2021
10:45
FEMENÍ OSONA 2011 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
20/11/2021
12:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB CNB VILANOVA VERD - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
12:30
CE GELIDA CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/11/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
17:45
NOU BÀSQUET OLESA B CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
20/11/2021
18:00
C.B. MARTORELL MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
20/11/2021
19:00
LA SALLE MANRESA B HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
20/11/2021
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC CISA - CB VILATORRADA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/11/2021
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/11/2021
09:00
C.B. VILATORRADA C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
21/11/2021
10:30
SANT GERVASI 1 TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
21/11/2021
10:45
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
21/11/2021
12:15
GEIEG UNIGIRONA B DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/11/2021
16:00
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/11/2021
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
21/11/2021
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
21/11/2021
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI B TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
21/11/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
09:00
HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB BÀSQUET PIERA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB CB MANLLEU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
09:00
C.E. XAMBA TARONJA C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
27/11/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM LA SALLE MANRESA 1 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.B. ESPARREGUERA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
12:00
GREEN TRAILER CB ABRERA FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
27/11/2021
12:30
ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB CB MANLLEU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CMB OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/11/2021
12:30
CNB VILANOVA GROC - AKO CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/11/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB LA SAMARRETTA ASFE A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
16:00
C.B. CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
27/11/2021
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
27/11/2021
17:45
CB. CORNELLÀ EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
27/11/2021
18:00
CLEVERTASK - C.B. ESPARREGUERA RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
27/11/2021
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA TENEA - C.B. ESPARREGUERA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
19:30
PETROPINTO ASFE ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
27/11/2021
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/11/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA CB GRANOLLERS 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/11/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA BC MORABANC ANDORRA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/11/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC BÀSQUET PIERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/11/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.B. TORELLÓ JM - U18 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/11/2021
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
28/11/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC YOCALO BÀSQUET PIERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/12/2021
19:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
11/12/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC AE MVP CERVELLÓ C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/12/2021
09:00
MANRESA CBF 1 C.B. IGUALADA B IFB C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
11/12/2021
09:00
RESTAURANT DEPOR - CEJ L'HOSPITALET CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.T. PRE-MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
11/12/2021
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/12/2021
10:30
C.B. VILATORRADA A TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
11/12/2021
10:30
CB SANT JUST BLAU CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
11/12/2021
10:45
CNB VILANOVA VERD - AKO CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/12/2021
10:45
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 ABC LEATHER - C.B. IGUALADA MMA C.T. MINI MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/12/2021
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - MFA DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA C.T. MINI FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/12/2021
11:00
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS HYUNDAI ANOIA MOTOR - C.B. IGUALADA MMB C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
11/12/2021
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
11/12/2021
12:00
PAIDOS-ASFE VERD CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
11/12/2021
12:30
OPEL MOTORCAT - C.B. IGUALADA CMB BÀSQUET SITGES A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/12/2021
12:30
PAIDOS-ASFE ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
11/12/2021
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/12/2021
16:00
CE SANT IGNASI INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
11/12/2021
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
11/12/2021
17:45
CB ABRERA TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
11/12/2021
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC CLÍNICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
12:30
C.B. IGUALADA B CFB C.B.CASTELLBISBAL GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
12:30
CNB VILANOVA VERD - AKO BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/12/2021
16:00
FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC NOU BÀSQUET OLESA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
16:00
CB GRANOLLERS 4 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/12/2021
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
18:15
MARISTES ADEMAR MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/12/2021
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F CB MONTPEDROS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/12/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
18/12/2021
09:00
ASADOR MESON EL ABUELO - C.B. IGUALADA PIF CLOTET SUZUKI SANT BOI C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA B MFB C.B. VILATORRADA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
10:30
BENZINERA BON AREA ÒDENA - C.B. IGUALADA PIM CB LA MERCÈ C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMM CATALANA OCCIDENT MANRESA BLAU C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
10:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA PMF C.E. XAMBA C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2021
12:30
DON RELAX - C.B. IGUALADA MFA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
12:30
C.B. IGUALADA B IFB C.B. TORELLÓ IF - U14 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
13:15
EEM CASTELLVÍ DE LA MARCA FERRETERIA JORBA SOLÀ - C.B. IGUALADA CFC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA
PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N
18/12/2021
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB LA SALLE MANRESA S.GOL C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
17:45
B.F.CORNELLA ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
18/12/2021
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA AEA SOLIDARIA LLUCMAJOR LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/12/2021
19:45
C.B. ESPARREGUERA VERD CLUB BÀSQUET IGUALADA C CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
18/12/2021
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M CB CERDANYOLA AL DIA BLANC C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
12:00
CENG VERMELL DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
19/12/2021
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC AXA-PUIGPEDROL-C.B.MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CB MANLLEU 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/12/2021
19:15
CB MANLLEU RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
19/12/2021
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC HOTEL CIUTAT MARTORELL-C.B. MARTORELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/12/2021
19:30
JET SERMATEC ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
19/12/2021
19:30
GCT PLUS - C.B. ESPARREGUERA C.B. IGUALADA B CFB C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
08/01/2022
16:00
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M CLUB NATACIÓ SABADELL C C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/01/2022
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/01/2022
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.B.L'HOSPITALET A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/01/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/01/2022
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC CB VILADECANS VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/01/2022
12:30
REUS DEPORTIU CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/01/2022
12:30
JOVENTUT BADALONA MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/01/2022
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/01/2022
16:30
C.B. RODA RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
16/01/2022
16:30
CB SANT CELONI MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/01/2022
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.B. ROQUETES A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/01/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2022
09:00
EL CÍRCOL DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
22/01/2022
12:30
BQ MANYANET MOLINS A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
22/01/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2022
17:30
JAC SANTS BARCELONA B INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/01/2022
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
22/01/2022
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA MATARÓ PARC BOET MARESME LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.B VILADECAVALLS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
22/01/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
22/01/2022
19:30
CÀMPING BIANYA ROSER A EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/01/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/01/2022
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/01/2022
12:30
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS A TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
23/01/2022
13:30
C.B.CASTELLBISBAL CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
23/01/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.B. CIC C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2022
10:00
LIB BON SOLEIL CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
29/01/2022
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA CLUB NATACIO TERRASSA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.B.CASTELLBISBAL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2022
16:00
LA SALLE MANRESA A TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
29/01/2022
16:00
BÀSQUETOMS CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO OMS I DE PRAT
ROGER DE FLOR 1
29/01/2022
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2022
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
29/01/2022
18:00
C.E. GELIDA TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
29/01/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC HAPPY POKE MANRESA CBF B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/01/2022
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
29/01/2022
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M SAOIRSE INMOBILIARIA - BBA CASTELLDEFELS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/01/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/01/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/01/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F LIMA-HORTA BÀSQUET C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2022
12:00
BOSCO HORTA ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
05/02/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.B GRUP BARNA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/02/2022
16:00
ESCOLAPIS SARRIA ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
05/02/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/02/2022
17:00
ODENA CLUB BASQUET RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
05/02/2022
17:45
NAYOX CBF LLEIDA DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
05/02/2022
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA AE BADALONES LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA SABADELL BQ VALLÈS 08 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.E.B. PALLEJÀ NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
17:45
TGN BÀSQUET EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/02/2022
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC CB MONTPEDROS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/02/2022
19:30
NAYOX CBF LLEIDA ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
12/02/2022
10:15
CREU ALTA SABADELL 1 TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
12/02/2022
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2022
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/02/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB LA BODEGUITA - CEJ L'HOSPITALET B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2022
17:30
CB PEÑA FRAGATINA A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
12/02/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC HELION - CB ARTÉS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/02/2022
19:30
BASQUET LLOR TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
13/02/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/02/2022
10:45
FINCAS MEDITERRÁNEA CASTELLDEFELS - CBC 05 CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
13/02/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA UE MATARO - FM - JGF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/02/2022
18:00
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
13/02/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F CLUB NATACIO TERRASSA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/02/2022
19:30
EL CÍRCOL ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
13/02/2022
19:30
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
19/02/2022
10:30
DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA GEIEG UNIGIRONA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2022
16:15
CBSAPS MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
19/02/2022
17:45
AEC COLLBLANC A ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
19/02/2022
17:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/02/2022
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA PATRIA HISPANA SEGUROS ALMOZARA LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE EVENTS - C.B. IGUALADA SFA COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/02/2022
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.B GRUP BARNA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
10:30
TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA SANT GERVASI 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
10:30
AEC COLLBLANC ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/02/2022
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC A.B. EL VENDRELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB SANT GERVASI 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/02/2022
17:30
MARTISA CB SANTPEDOR FEMENÍ RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
20/02/2022
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC ELS MONJOS BC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2022
09:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 DENTAL MARCÈ & SEGARRA - C.B. IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/03/2022
12:30
BC MORABANC ANDORRA GROC TRANSVISA - C.B. IGUALADA CMA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/03/2022
12:30
TGN BÀSQUET 08A CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/03/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB CB GAVÀ C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2022
17:30
EVENTS - C.B. IGUALADA SFA CB. CORNELLÀ COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2022
19:00
C.B. CORBERA NEGRE TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
05/03/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
05/03/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.B. CORBERA & MVP CERVELLO C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
05/03/2022
19:30
SEDIS HIDROLOGY INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
05/03/2022
20:00
TORRONS VICENS - C.B. L'HOSPITALET MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/03/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/03/2022
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
06/03/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/03/2022
17:45
AE MINGUELLA A - DRIVIM ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/03/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F CET-10 MONTSENY C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/03/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2022
18:30
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA C.B. MARTORELL LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
12/03/2022
20:00
CISA - CB VILATORRADA RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
13/03/2022
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
13/03/2022
12:00
GEIEG UNIGIRONA VERMELL MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
13/03/2022
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC NOU BÀSQUET OLESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/03/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/03/2022
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/03/2022
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC CLOTET SUZUKI SANT BOI B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2022
10:45
CB TARRAGONA 2 CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/03/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.B. CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2022
17:45
LA SAMARRETTA ASFE A INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
19/03/2022
17:45
C.B. TORELLÓ JM - U18 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
19/03/2022
18:15
TENEA - C.B. ESPARREGUERA MONBUS - C.B. IGUALADA SMA LIGA EBA PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
19/03/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC CLEVERTASK - C.B. ESPARREGUERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/03/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/03/2022
16:00
BÀSQUET PIERA CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
20/03/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/03/2022
17:30
BASQUET NEUS ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/03/2022
19:00
YOCALO BÀSQUET PIERA TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
20/03/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F PETROPINTO ASFE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2022
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB CE SANT IGNASI C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2022
18:00
CB BLANES A MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
26/03/2022
19:00
MONBUS - C.B. IGUALADA SMA MARISTES ADEMAR LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
26/03/2022
19:30
A.E.S.E. B ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
26/03/2022
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
26/03/2022
20:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21M A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
11:00
CB MONTPEDROS ARANAH - C.B. IGUALADA S21F C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
27/03/2022
12:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC CNB VILANOVA VERD - AKO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
16:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB CB GRANOLLERS 4 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/03/2022
19:15
CLÍNICA DENTAL CAN PARELLADA RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
27/03/2022
19:30
TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/04/2022
12:15
CB GRANOLLERS 2 CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/04/2022
16:00
ALAIN AFFLELOU - C.B. IGUALADA SFB JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/04/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA BLANC ARANAH - C.B. IGUALADA S21M C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/04/2022
17:45
LA SALLE MANRESA S.GOL INDUSTRIAL BOROBIL - C.B. IGUALADA SMB C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/04/2022
19:30
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC CB MANLLEU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/04/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/04/2022
12:00
AXA-PUIGPEDROL-C.B.MARTORELL CLUB BÀSQUET IGUALADA C JMC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
03/04/2022
16:00
HOTEL CIUTAT MARTORELL-C.B. MARTORELL TOYOTA - C.B. IGUALADA SMC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
03/04/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/04/2022
19:15
CB MANLLEU 1 CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
03/04/2022
19:30
ARANAH - C.B. IGUALADA S21F B.F.CORNELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/04/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA CB SANT JUST BLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
30/04/2022
10:45
BARÇA B CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
07/05/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/05/2022
09:00
CLUB BÀSQUET IGUALADA A IMA BQ MANYANET MOLINS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N