Calendari Global Club

CLUB BASQUET ARGENTONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/09/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A EL CÍRCOL B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/09/2019
19:00
C.B. ARGENTONA B CAMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/09/2019
19:15
C.N. CALDES B C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
29/09/2019
12:00
C.E.B. SANT JORDI FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
29/09/2019
12:15
CB PARETS NEGRE C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/10/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE C.B. CANET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
05/10/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B MATARO PARC BOET TARONJA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
05/10/2019
16:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
05/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
06/10/2019
12:15
CB PARETS C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
12/10/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A EPSA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
12/10/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
13/10/2019
11:30
C.B. SINERA C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
13/10/2019
12:15
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
16:00
BASQUET NEUS A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:15
SAGRAT COR SARRIA C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
19/10/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/10/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B CB MANLLEU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/10/2019
17:45
C.B. SANTA COLOMA B BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
19/10/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/10/2019
19:00
A.B. RONÇANA A C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
26/10/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B MONTMELÓ CB C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
26/10/2019
17:45
C.B. CALELLA A C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
26/10/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.E. SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
26/10/2019
19:15
CB LES FRANQUESES A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
26/10/2019
19:30
BOSCO HORTA C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
27/10/2019
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
02/11/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A MATARO PARC BOET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
02/11/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
03/11/2019
10:45
ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/11/2019
19:30
CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/11/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B THE ROCK C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/11/2019
16:30
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
09/11/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.N. CALDES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/11/2019
18:15
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
10/11/2019
19:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
10/11/2019
19:00
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
16/11/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A BÀSQUET NOU BARRIS B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.N. CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
19:00
C.B. ARGENTONA B UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
17/11/2019
12:30
CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2019
16:00
UB MIR B C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
23/11/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 1 C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
23/11/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. PREMIA DE DALT C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/11/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA JET SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/11/2019
19:30
BASQUET LA MINA-RETODRAVET BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
24/11/2019
17:30
ORLANDAI C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
24/11/2019
19:45
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
30/11/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
30/11/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
30/11/2019
16:00
CAMPING BIANYA ROSER C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
30/11/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A BM VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
01/12/2019
19:15
CLINICA DENTAL CAN PARELLADA FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
01/12/2019
19:30
C.B. L'AMETLLA C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
14/12/2019
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
17:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES S25 C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
14/12/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
19:00
C.B. ARGENTONA B CB PARETS C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/12/2019
19:30
CB PARETS BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
15/12/2019
16:00
C.B. SANT CELONI C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
21/12/2019
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/12/2019
16:00
C.B. ARGENTONA A SANT GERVASI S25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/12/2019
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A MATARO PARC BOET 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/12/2019
17:30
C.B. LLINARS B C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
22/12/2019
18:45
SANT GERVASI FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
11/01/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B U.E. MONTGAT - SARAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/01/2020
17:45
CB VILADECANS A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
11/01/2020
17:45
BÀSQUET PÀLCAM C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
11/01/2020
17:45
C.B. CANET A C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
11/01/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.B. RIPOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
11/01/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B SAGRAT COR SARRIA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/01/2020
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/01/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B C.N. CALDES B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/01/2020
17:45
LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
18/01/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/01/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B BOSCO HORTA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/01/2020
19:30
EL CÍRCOL B BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/01/2020
12:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES JM C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
25/01/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/01/2020
16:00
MATARO PARC BOET TARONJA C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
25/01/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
26/01/2020
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/02/2020
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
01/02/2020
16:00
EPSA A C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
01/02/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. SINERA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
01/02/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA BASQUET NEUS A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
01/02/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
02/02/2020
19:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
08/02/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A A.B. RONÇANA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
08/02/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.B. SANTA COLOMA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
08/02/2020
17:45
UE BÀSQUET MARTORELLES C.B. ARGENTONA B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
09/02/2020
17:30
CB MANLLEU C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
09/02/2020
17:45
U. B. LLEFIÀ A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
22/02/2020
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
22/02/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
22/02/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A CB LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
22/02/2020
19:00
C.B. ARGENTONA B ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/02/2020
16:00
C.E. SANT NICOLAU B FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/02/2020
18:15
MONTMELÓ CB C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
29/02/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
29/02/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA CONSTRUCCIONS PEREFRAN C.B. MOLLET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
29/02/2020
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
01/03/2020
12:00
U.E. MATARÓ-JLM C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
01/03/2020
16:00
MATARO PARC BOET C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
07/03/2020
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE CB TONA - OSONA SUD 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
07/03/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
07/03/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
08/03/2020
12:30
C.N. CALDES FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
08/03/2020
19:00
THE ROCK C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
14/03/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B UB MIR B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
14/03/2020
17:45
C.N. CALDES A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
14/03/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA CÍRCOL CENTRE MÈDIC LA VILA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
15/03/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/03/2020
12:30
BÀSQUET NOU BARRIS B C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PARC ESPORTIU CAN DRAGO - LA PALESTRA
ROSSELLO I PORCEL, 7-11
21/03/2020
13:00
C.B. ARGENTONA NEGRE C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/03/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A ORLANDAI C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/03/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A BASQUET LA MINA-RETODRAVET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
22/03/2020
19:00
C.B. PREMIA DE DALT C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
22/03/2020
19:30
JET SERMATEC FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
28/03/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. L'AMETLLA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/03/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
28/03/2020
18:00
BM VILADECANS A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
29/03/2020
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
18/04/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A C.E. VALLDEMIA-MARISTES S25 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/04/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/04/2020
19:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
19/04/2020
18:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
25/04/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B C.B. LLINARS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/04/2020
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA SANT GERVASI C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
26/04/2020
17:00
SANT GERVASI S25 C.B. ARGENTONA A C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
26/04/2020
19:15
MATARO PARC BOET 1 BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
09/05/2020
16:00
C.B. ARGENTONA A BÀSQUET PÀLCAM C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/05/2020
17:30
BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A CB VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
09/05/2020
17:45
U.E. MONTGAT - SARAU C.B. ARGENTONA B C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/05/2020
19:30
C.B. RIPOLLET A FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD