Calendari Global Club

CLUB BASQUET FEMENI CERDANYOLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2021
12:45
TGN BÀSQUET 08A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/09/2021
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2006 CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/09/2021
18:30
BASKET ALMEDA SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/09/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT BASKET ALMEDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/09/2021
15:45
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT BARÇA CBS - A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/09/2021
12:45
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/09/2021
11:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
25/09/2021
12:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/09/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/09/2021
16:00
CB BANYOLES CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
25/09/2021
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
25/09/2021
18:00
GEIEG B SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
25/09/2021
19:30
CEJ L'HOSPITALET 3 CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
26/09/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
26/09/2021
12:00
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MARINA BESOS
AV. DE LA PLATJA, S/N
26/09/2021
16:00
CB MANLLEU 1 CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
02/10/2021
09:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
02/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.B GRUP BARNA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
12:15
CB GRANOLLERS CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
02/10/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/10/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA MINI BLANC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY SHARP U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO E.B. ROSELLA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
18:00
SUTTON CBF CERDANYOLA B C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT GEIEG UNIGIRONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
12:00
MANRESA CBF U17 CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/10/2021
16:00
UCAP U13 CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA
C/ COMTE ZAVELLA, S/N
09/10/2021
17:45
C.E.SANT NICOLAU 1 CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/10/2021
17:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/10/2021
18:00
CN TARREGA CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
09/10/2021
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
10/10/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/10/2021
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2021
10:30
FARMACIA1925 SANT ADRIA A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
12/10/2021
11:00
SEGLE XXI SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
12/10/2021
12:45
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT ADVISORIA MATARÓ MARESME 2006 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD FEMENÍ OSONA 2010 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA SABADELL BQ VALLÈS U10 C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
10:30
SANT QUIRZE B.C. A CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
16/10/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT BARÇA CBS - A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/10/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A MOTOR MUNICH CADÍ MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
09:00
FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
12:30
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA CADET INTER CB OLOT LAVA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY ZIGA ZAGA - CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/10/2021
19:15
SUTTON CBF CERDANYOLA B FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/10/2021
12:00
BARÇA CBS - A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
23/10/2021
17:45
WECOLORS - AB PREMIA PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
23/10/2021
17:45
SHAD C.B. MOLLET A CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/10/2021
17:45
GEIEG UNIGIRONA B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
23/10/2021
20:00
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
24/10/2021
12:30
CN CALDES A SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
24/10/2021
12:30
BARÇA CBS - B CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/10/2021
12:45
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT TGN BÀSQUET 08A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
16:00
CBF CERDANYOLA MINI BLANC EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
17:30
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT CB MANLLEU 1 C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
24/10/2021
19:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/10/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD TECNOCASA SANT ADRIA FSA B C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/10/2021
12:05
CB PRAT-MONTIBELLO A CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/10/2021
12:45
BARÇA CBS - A SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/10/2021
16:00
UER PINEDA DE MAR CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
09:30
CBF CERDANYOLA MINI BLANC JET BLANC C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
11:00
CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT CB GRANOLLERS C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
31/10/2021
13:15
BASKET ALMEDA CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/11/2021
12:00
BARÇA CBS - A CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA VILABÀSQUET VILADECANS C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/11/2021
11:00
UE MATARO - ALL FM - MBF CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
06/11/2021
12:15
GEIEG UNIGIRONA VERMELL CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
06/11/2021
13:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/11/2021
16:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/11/2021
17:30
UE BARBERA CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
06/11/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/11/2021
19:30
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT FARMACIA 1925 SANT ADRIA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
09:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER CN CALDES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.E. XAMBA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY CB BLANES B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
11:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU CBF CERDANYOLA CADET PREFERENT C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
07/11/2021
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/11/2021
19:45
SUTTON CBF CERDANYOLA B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
10:45
E.B. ROSELLA CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
13/11/2021
12:30
C.B GRUP BARNA A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/11/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A CEEB TORDERA COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/11/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/11/2021
09:00
QBASKET SANT CUGAT BLAU CBF CERDANYOLA MINI BLANC C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/11/2021
10:15
GEIEG UNIGIRONA A SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/11/2021
12:00
ESCOLA PIA OLOT CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
14/11/2021
12:30
CEJ L'HOSPITALET B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
14/11/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/11/2021
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2021
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2021
12:15
FEMENÍ OSONA 2010 - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
20/11/2021
16:00
GEIEG UNIGIRONA A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
20/11/2021
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/11/2021
09:45
SABADELL BQ VALLÈS U10 CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
21/11/2021
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
21/11/2021
12:00
BARÇA CBS - B CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/11/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO SANT QUIRZE B.C. A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA A CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
21/11/2021
19:30
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2004 SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
27/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD BARÇA CBS - A C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
09:00
CBF CERDANYOLA BARÇA CBS - A C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
09:00
SHARP U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/11/2021
09:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA CBF CERDANYOLA MINI BLANC C.T. MINI FEM. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
27/11/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/11/2021
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT FARMACIA1925 SANT ADRIA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
16:00
SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/11/2021
19:30
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC AD TORREFORTA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/11/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/11/2021
16:00
SUTTON CBF CERDANYOLA B SABADELL BQ VALLÈS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/11/2021
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY FEMENI MARESME- UEM B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/12/2021
20:30
CB. CORNELLÀ B CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/12/2021
09:00
CBF CERDANYOLA CB PRAT-MONTIBELLO A C.T. PRE-MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/12/2021
09:30
SANT GABRIEL RIPOLLET CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
11/12/2021
11:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME SALAS CBF CERDANYOLA JUNIOR PREFERENT C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/12/2021
11:30
TECNOCASA SANT ADRIA FSA B CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/12/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A BÀSQUET SAFA CLAROR A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
11/12/2021
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/12/2021
10:45
JET BLANC CBF CERDANYOLA MINI BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/12/2021
14:00
BARÇA CBS - A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/12/2021
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY UCAP U13 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/12/2021
16:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/12/2021
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/12/2021
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/12/2021
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL P. CAN CUYAS CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA S/N
12/12/2021
19:45
CB GAVÀ 1 CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
18/12/2021
09:00
CBF CERDANYOLA MINI VERD UE MATARO - ALL FM - MBF C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2021
09:30
VILABÀSQUET VILADECANS CBF CERDANYOLA C.T. PRE-MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/12/2021
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2021
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER C.E.B.SANT JORDI BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2021
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
18/12/2021
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/12/2021
19:30
EBAE SESE A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/12/2021
09:00
ZIGA ZAGA - CB. CORNELLÀ B CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/12/2021
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC SANT QUIRZE B.C. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/12/2021
16:00
CBF CERDANYOLA INFANTIL PRO UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2022
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2022
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/01/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC CEJ L'HOSPITALET 3 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/01/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY MANRESA CBF U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/01/2022
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY BARÇA CBS - B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/01/2022
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY CN TARREGA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
22/01/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
22/01/2022
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
17:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
22/01/2022
18:00
MOTOR MUNICH CADÍ MANRESA CBF PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
22/01/2022
18:00
C.E. ONYAR SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
23/01/2022
16:00
CBF CERDANYOLA PRIMER ANY GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/01/2022
17:30
BC MORABANC ANDORRA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
23/01/2022
19:15
BASQUETPIASABADELL TARONJA CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
29/01/2022
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2022
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP B CBF CERDANYOLA PRIMER ANY C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY P. CAN CUYAS CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA S/N
29/01/2022
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A WECOLORS - AB PREMIA COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
29/01/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/01/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.E.SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/01/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY GEIEG UNIGIRONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/01/2022
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY CB. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/02/2022
16:00
CB BLANES B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
05/02/2022
17:45
CEJ L'HOSPITALET A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
05/02/2022
17:45
FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/02/2022
10:30
CB OLOT LAVA CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
06/02/2022
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
06/02/2022
17:45
AE BADALONES A CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
12/02/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2022
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER SHAD C.B. MOLLET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/02/2022
19:00
CEEB TORDERA PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
12/02/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/02/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC WINTYM FEMENI SANT ADRIA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/02/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY CEJ L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/02/2022
16:00
CN CALDES CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
19/02/2022
17:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
19/02/2022
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/02/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/02/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/02/2022
17:45
CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY BARÇA CBS - B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/02/2022
19:30
C.E. XAMBA NEGRE CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
05/03/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2022
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER ESCOLA PIA OLOT C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/03/2022
12:00
FEMENI MARESME- UEM B CBF CERDANYOLA CADET PRIMER ANY C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
05/03/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B CBF CERDANYOLA JUNIOR PRIMER ANY C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/03/2022
17:45
CB GRANOLLERS 1 PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
05/03/2022
17:45
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA A SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
06/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H A CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/03/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/03/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
13/03/2022
10:30
SANT GERVASI 1 CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
13/03/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/03/2022
12:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
20/03/2022
12:15
AD TORREFORTA CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/03/2022
12:30
REUS DEPORTIU CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/03/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
26/03/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2022
10:30
CBF CERDANYOLA CADET INTER COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/03/2022
19:30
SUTTON CBF CERDANYOLA B A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
27/03/2022
11:00
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/04/2022
18:30
SANT QUIRZE B.C. A CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
03/04/2022
09:00
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/04/2022
17:30
C.E.B.SANT JORDI BLAU CBF CERDANYOLA CADET INTER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
03/04/2022
18:45
SANT GERVASI 1 SUTTON CBF CERDANYOLA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41