Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
23/09/2023
|
16:30
|
CB IMMA A | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
23/09/2023
|
19:00
|
LLAVANERES MARESME | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | MANYANET SANT ANDREU 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
30/09/2023
|
12:15
|
LESTONNAC B- 2009 | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
07/10/2023
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM A | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
07/10/2023
|
19:45
|
VIROLAI B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB TURO | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
AE BADALONÈS | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | U.E. CLARET A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
GRAMENET BC BLAU | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | LIMA-HORTA BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CB LA SALLE HORTA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
22/10/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | A.E. STUCOM A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
SANT IGNASI | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
04/11/2023
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB PEDAGOGIUM | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
09/11/2023
|
18:30
|
CB LA SALLE HORTA | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU 09 | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | LESTONNAC B- 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | ORLANDAI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
12/11/2023
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | CE LA MARINA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
18/11/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BASQUET CANYELLES B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB GRANOLLERS | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
19/11/2023
|
19:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB.CIUTAT VELLA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
27/11/2023
|
18:30
|
JESUÏTES CASP | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB LA SALLE HORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
ESCOLA IPSI 11 | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
02/12/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/12/2023
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
S.E. SANT MEDIR A | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
14/12/2023
|
20:00
|
UE SANT ANDREU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | VILÀBASQUET VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | MATINER - CB BELLVITGE | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
16/12/2023
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
16/12/2023
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/01/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
13/01/2024
|
15:45
|
BASQUET-CEISSA | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
14/01/2024
|
09:30
|
EPSA | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | AIGUAJOC COMTE BORRELL, 21 - 33 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET PB9 'BLAU' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | U.E. HORTA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
CB MONTPEDRÓS | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
21/01/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
27/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | LLAVANERES MARESME | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BASQUET NOU BARRIS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CB IMMA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
28/01/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - BLAU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
31/01/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
03/02/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
ALZINA-CEISSA | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
03/02/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB VILADECANS | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
17/02/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | VIROLAI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CB TURO | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
UE MATARO FM S21 | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB LES FRANQUESES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA A | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
25/02/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
25/02/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES A | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CN CALDES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
16:45
|
CB TURO | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
VIROLAI | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UE MATARO FM - CGF | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
A.E. STUCOM A | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | BC SANT JOAN DESPI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
ASME | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CB PREMIA DE DALT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CE LA MARINA | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
ORLANDAI | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/03/2024
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | CB GRANOLLERS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | CÀMPING BIANYA ROSER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB CASTELLET | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | CB LA SALLE HORTA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS U21 | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
13/04/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
19/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB ABRERA | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | S.E. SANT MEDIR B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
24/04/2024
|
20:15
|
JESUÏTES CASP | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
MATINER - CB BELLVITGE | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
VIROLAI B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
01/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES CASP | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CN CALDES B | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/05/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | EPSA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
JESUÏTES CASP | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
JESUÏTES CASP | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | JESUÏTES CASP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | LIMA-HORTA BÀSQUET 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/05/2024
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM A | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA B | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
11/05/2024
|
18:30
|
EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
12/05/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
12/05/2024
|
19:30
|
BÀSQUET PB9 'BLAU' | JESUÏTES CASP | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |