Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
CESET | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
23/09/2023
|
20:00
|
ACB PALAU | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. CABRERA | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CB CALELLA VERD | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
LA VALLALTA BC LILA | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
01/10/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
01/10/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CB PARETS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB.CANET BLANC | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
07/10/2023
|
18:00
|
CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
07/10/2023
|
18:15
|
CB TONA B | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB CALELLA TARONJA | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRILS | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. CABRERA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
21/10/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | MATARÓ PARC BOET 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/10/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
22/10/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | BÀSQUET ALELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
22/10/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
22/10/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CB BESCANO A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.B. CABRERA | BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/10/2023
|
13:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
28/10/2023
|
21:15
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/10/2023
|
21:15
|
CB CANET | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SANT VICENÇ MARESME | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO TONI SORS AV. TONI SORS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
MATARÓ PARC BOET 2012 | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/11/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
05/11/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
05/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CB CALELLA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/11/2023
|
19:15
|
CN CALDES A | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:15
|
C.B. LLINARS A | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.B. LA GARRIGA | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
18/11/2023
|
12:15
|
C.B. CABRERA | BÀSQUET ALELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B. CABRILS | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
18/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
C.B. CABRERA | CB LES FRANQUESES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
19/11/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
19/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB CALELLA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | C.B. CABRILS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA A | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
25/11/2023
|
18:15
|
SANT GERVASI 1 | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
26/11/2023
|
18:15
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
26/11/2023
|
18:30
|
SANT GERVASI 2 | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.B. CABRERA | CB PREMIA DE DALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
02/12/2023
|
17:00
|
C.B. CABRERA | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/12/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/12/2023
|
20:15
|
C.B. CABRERA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
03/12/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | UER PINEDA DE MAR | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/12/2023
|
19:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
15/12/2023
|
18:30
|
C.B. CABRERA NEGRE | SANT VICENÇ MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
15/12/2023
|
20:30
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/12/2023
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. FARNERS | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | MATARÓ PARC BOET 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
17/12/2023
|
19:00
|
C.B. CABRERA | A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/01/2024
|
12:15
|
LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
14/01/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | MONTMELO C.B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/01/2024
|
17:00
|
CB SALT | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
14/01/2024
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | BÀSQUET ALELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | CB CALELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/01/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
LA VALLALTA BC | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
20/01/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
21/01/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CB LA VALL D'EN BAS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB PREMIÀ DE DALT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB LA GARRIGA 2013 | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
27/01/2024
|
11:00
|
ADE FUSTER MIXTE | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA | INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/01/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/01/2024
|
18:00
|
C.B. CABRERA A | CESET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
C.B. CABRERA | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | QBASKET SANT CUGAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/02/2024
|
19:15
|
CB PARETS | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
04/02/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
09/02/2024
|
21:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CN CALDES A | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
17/02/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | UER PINEDA DE MAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/02/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/02/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/02/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CE PALAMÓS - 1ª CATALANA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | TRIOMF - UB MIR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA | INOXPRES ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
24/02/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET 2006 | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 1 | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB BESCANO A | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ ZONA ESPORTIVA |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/02/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
C.B. CABRERA | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
25/02/2024
|
19:15
|
C.B. CABRERA | CB CALELLA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CB PARETS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
02/03/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB PREMIA DE DALT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
02/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/03/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CB GRANOLLERS 2 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. LLINARS VERMELL | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
09/03/2024
|
19:15
|
C.B. CABRILS B | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
CHAMPANILLO-AECAM MALGRAT | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA NEGRE | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B. LLINARS A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/03/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/03/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | CN CALDES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
23/03/2024
|
18:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
INSTALA2-AECAM SANTA SUSANNA | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANTA PERPETUA | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CB LA GARRIGA 2013 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB LES FRANQUESES A | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB PREMIÀ DE DALT | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA NEGRE | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
13/04/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA | SANT GERVASI 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
14/04/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
14/04/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | SANT GERVASI 1 | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | C.B. LLINARS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B. CABRILS | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
UER PINEDA DE MAR | C.B. CABRERA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | TALENOM BOET MATARÓ 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
UE BARBERA B | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
27/04/2024
|
21:15
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-GROC | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
TRIOMF - UB MIR B | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
28/04/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA A | C.B. FARNERS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/05/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | LA DIDA - AECAM SANTA SUSANNA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
04/05/2024
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB PARETS VERMELL | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
C.B. CABRERA A | CB SALT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
MONTMELO C.B | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB PEDAGOGIUM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B. CABRERA | PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
11/05/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES VERD | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.B. CABRERA | C.B. LLINARS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
11/05/2024
|
16:30
|
AE TEIA | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
INOXPRES ACB PALAU | C.B. CABRERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
12/05/2024
|
11:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÉS BLAU-VALLES VERD | C.B. CABRERA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | LA VALLALTA BC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |