Calendari Global Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA BASQUET BERGA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
29/09/2019
16:00
C.B. SANT PERE BLANC BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
29/09/2019
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA BAR MAIKEL PUJOLET C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
29/09/2019
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA BASQUETPIASABADELL C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
05/10/2019
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.B. SANTPEDOR C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
05/10/2019
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
05/10/2019
11:30
JOVIAT 2 TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
05/10/2019
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA BÀSQUET PIERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
05/10/2019
19:00
LA SALLE MANRESA 1 MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
06/10/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.B. REGINA CARMELI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
06/10/2019
18:00
C.B. REGINA CARMELI FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
06/10/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA SISVIAL CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
06/10/2019
19:00
S.A. SURIA B BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
12/10/2019
09:00
A.E. SALLENT CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
12/10/2019
10:30
JOVIAT-SALLE A FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
12/10/2019
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA C.B. NAVAS C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
12/10/2019
11:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
12/10/2019
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
12/10/2019
16:00
CB NAVÀS FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
13/10/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
13/10/2019
17:30
TOYOTA - CB IGUALADA C BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/10/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
19/10/2019
09:30
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA COL·LEGI L'AVE MARIA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
19/10/2019
11:00
S.A. SURIA FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
19/10/2019
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA C.B. SANTPEDOR C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
19/10/2019
11:00
CB ARTÉS NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
19/10/2019
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA ASFE-SALLENT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
20/10/2019
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
20/10/2019
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
20/10/2019
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
26/10/2019
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
26/10/2019
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.B. SANTPEDOR C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
26/10/2019
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CEB NAVARCLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
26/10/2019
17:45
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
26/10/2019
19:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU PUIGCERDA
AVDA. RAMON CONDOMINES S/N
27/10/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
27/10/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/11/2019
16:00
QBASKET SANT CUGAT BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/11/2019
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA CB CASTELLET C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/11/2019
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
03/11/2019
19:00
MARTISA C.B. SANTPEDOR A NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
09/11/2019
10:30
DON RELAX - CB IGUALADA B NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/11/2019
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA C.B. RODA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/11/2019
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.B. VOLTREGA M C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/11/2019
19:15
C.B. CORBERA NEGRE BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
10/11/2019
16:30
C.B. SANTPEDOR FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO
INDUSTRIA, S/N
10/11/2019
19:15
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.B. SANT PERE - SOLMANIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/11/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
16/11/2019
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA JOVIAT 2 C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/11/2019
11:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
16/11/2019
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA LA SALLE MANRESA 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/11/2019
10:30
BÀSQUET PIERA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
17/11/2019
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.B. REGINA CARMELI B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/11/2019
17:30
C.E.B. SANT JORDI NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
17/11/2019
18:30
FEM TURISME BÀSQUET BERGA CB VILADECAVALLS C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
17/11/2019
19:00
SARSA LA SALLE MANRESA B BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
23/11/2019
09:00
C.B. NAVAS TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
23/11/2019
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA JOVIAT-SALLE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
23/11/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL 2 BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/11/2019
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA A.E. SALLENT C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
23/11/2019
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
23/11/2019
19:00
A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
24/11/2019
09:30
UNIÓ ESPORTIVA RIPOLL BLAU MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA
RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N
24/11/2019
16:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
24/11/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA ASFE SANT FRUITÓS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
24/11/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
30/11/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
30/11/2019
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA S.A. SURIA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
30/11/2019
10:30
COL·LEGI L'AVE MARIA CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LES BASES
CINTAIRES, 30-32
30/11/2019
11:00
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CB ARTÉS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
30/11/2019
12:15
C. B. SOLSONA BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
30/11/2019
16:00
ASFE-SALLENT MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
30/11/2019
17:30
BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
01/12/2019
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.B. NOU BADIA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
14/12/2019
10:30
PAIDOS-ASFE BLANC FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
14/12/2019
10:30
C.B. SANTPEDOR CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
14/12/2019
12:00
CEB NAVARCLES NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
14/12/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU C FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
15/12/2019
11:15
AE MVP CERVELLÓ - BLAU BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
15/12/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/12/2019
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C. B. SOLSONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/12/2019
12:15
C.B. RODA TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
21/12/2019
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA DON RELAX - CB IGUALADA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/12/2019
17:00
C.B. VOLTREGA M MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PISTA MUNICIPAL SANT HIPOLIT
PL.VICTOR OLIVERAS DE LA RIBA
22/12/2019
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.B. SANT PERE BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
22/12/2019
18:00
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA VILABÀSQUET V C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
22/12/2019
18:15
C.E. SFERIC OMNIFECT NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
22/12/2019
19:30
FEM TURISME BÀSQUET BERGA CB ARTÉS C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
11/01/2020
16:00
C.B. REGINA CARMELI BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
11/01/2020
20:00
S.A. SURIA FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
12/01/2020
19:00
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/01/2020
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.B. SANTPEDOR C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/01/2020
12:00
SABADELL SUD CB NEGRE BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/01/2020
12:15
C.B. RODA TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
18/01/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CB CORBERA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/01/2020
12:30
OPEL MOTORCAT - CB IGUALADA B MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
18/01/2020
19:45
BAR MAIKEL PUJOLET BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
19/01/2020
18:00
BASQUETPIASABADELL FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
19/01/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/01/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/01/2020
11:00
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/01/2020
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA ASFE-SALLENT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/01/2020
18:30
SISVIAL CB BALAGUER A NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
26/01/2020
12:00
PAIDOS-ASFE BLANC FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
26/01/2020
16:15
UE SANT CUGAT BLANC NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/01/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA S.A. SURIA B C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
26/01/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.B. REGINA CARMELI C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/02/2020
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA S.A. SURIA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/02/2020
11:00
CB ABRERA MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
01/02/2020
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/02/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.B.CASTELLAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/02/2020
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/02/2020
10:30
CLUB BASQUET VILATORRADA TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
02/02/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA TOYOTA - CB IGUALADA C C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
02/02/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA CB NAVÀS C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
08/02/2020
10:15
CB LES FRANQUESES VERD FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N
08/02/2020
10:30
JOVIAT-SALLE B CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
08/02/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA JOVIAT 2 C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
08/02/2020
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA LA SALLE MANRESA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
08/02/2020
12:30
EEM MEDIONA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
08/02/2020
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
08/02/2020
20:45
UE SANT CUGAT BLANC BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/02/2020
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA QBASKET SANT CUGAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/02/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/02/2020
11:00
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA CB GRANOLLERS 2 - SEGONA OCASIO C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/02/2020
11:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
16/02/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/02/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
23/02/2020
19:30
C.B. MATADEPERA TARONJA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
29/02/2020
09:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CEB NAVARCLES C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
29/02/2020
10:45
C.B. LA GARRIGA 2 FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
29/02/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA PAIDOS-SALLENT TARONJA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
29/02/2020
12:00
A.E. SALLENT CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
29/02/2020
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA BÀSQUET PIERA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
29/02/2020
17:30
CB CASTELLET BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
01/03/2020
09:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/03/2020
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA SARSA LA SALLE MANRESA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/03/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
01/03/2020
19:15
C.B. MATADEPERA TARONJA FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
07/03/2020
10:15
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
07/03/2020
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.B. PUIG-REIG C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
07/03/2020
12:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA CB TORELLÓ PM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
07/03/2020
13:00
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
07/03/2020
18:00
C.B. SANT PERE - SOLMANIA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
08/03/2020
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMB NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/03/2020
12:30
ASFE SANT FRUITÓS B BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
08/03/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
08/03/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.B. SANTPEDOR C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
13/03/2020
20:30
C.B. MATADEPERA TARONJA BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO EPIC
CASTELLASSA 14
14/03/2020
10:30
C.B. SANTPEDOR CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
14/03/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA C.B. RODA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
14/03/2020
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA OPEL MOTORCAT - CB IGUALADA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
14/03/2020
13:15
CB CORBERA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/03/2020
18:30
C.B. REGINA CARMELI B BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
15/03/2020
16:30
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C. B. SOLSONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/03/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
15/03/2020
19:00
CB VILADECAVALLS FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
21/03/2020
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA PAIDOS-ASFE BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/03/2020
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA CATALANA OCCIDENT MANRESA BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/03/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/03/2020
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
22/03/2020
09:00
ASFE-SALLENT MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
22/03/2020
16:30
C.E. SFERIC BLANC BAR TUTXI BÀSQUET BERGA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
22/03/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
22/03/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
28/03/2020
09:30
S.A. SURIA FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
28/03/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
28/03/2020
11:30
CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. PAVELLO FORUM DE LLIVIA
C/ DE L-ESPORT S/N
28/03/2020
12:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA CB ABRERA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
28/03/2020
16:30
C.B. NOU BADIA B BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
28/03/2020
18:00
C.B.CASTELLAR NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
29/03/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/04/2020
09:30
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/04/2020
11:00
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA JOVIAT-SALLE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/04/2020
12:30
JOVIAT 2 TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
18/04/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA EEM MEDIONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
18/04/2020
17:45
C. B. SOLSONA NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
19/04/2020
11:00
LA SALLE MANRESA B MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/04/2020
16:30
BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA AE MVP CERVELLÓ - BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
19/04/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.E. SANT NICOLAU C C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/04/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/04/2020
12:15
CB GRANOLLERS 2 - SEGONA OCASIO FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
25/04/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
25/04/2020
19:30
CB ARTÉS FEM TURISME BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
26/04/2020
12:00
VILABÀSQUET V BAR ESTACIÓ BÀSQUET BERGA C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/04/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.E. SFERIC OMNIFECT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/05/2020
09:00
CEB NAVARCLES NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
09/05/2020
09:00
PAIDOS-SALLENT TARONJA TECNIBER BÀSQUET BERGA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
09/05/2020
09:30
CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA A.E. SALLENT C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/05/2020
11:00
FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.B. LA GARRIGA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
09/05/2020
17:30
CB CERDANYOLA AL DIA B NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/05/2020
16:00
BÀSQUET PIERA A MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
10/05/2020
18:00
FEM TURISME BÀSQUET BERGA S.A. SURIA C.T. SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/05/2020
09:30
MODA I COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/05/2020
11:00
TECNIBER BÀSQUET BERGA CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/05/2020
12:00
CB TORELLÓ PM FERRETERIA SISTACH OPTIMUS BÀSQUET BERGA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
16/05/2020
12:30
C.B. PUIG-REIG CAFETERIA PATUM BÀSQUET BERGA C.T. MINI MASC. INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
16/05/2020
12:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N