Calendari Global Club

CLUB ARENYS BASQUET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
08/09/2019
19:00
OPEN SPORTS ARENYS BÀSQUET A.E. BADALONÈS LIGA EBA PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/09/2019
18:00
RECAMBIOS GAUDI C.B. MOLLET OPEN SPORTS ARENYS BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/09/2019
17:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21 ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
28/09/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
29/09/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET MONTMELÓ CB C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/09/2019
12:15
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
05/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 2 AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/10/2019
09:00
NAIFAR - C.B. CABRILS ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
05/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 1 UER PINEDA DE MAR B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/10/2019
10:30
SANT GERVASI 2 ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
05/10/2019
10:30
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
05/10/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA ARENYS BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
05/10/2019
12:45
UER PINEDA DE MAR B ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB NOU CAULÈS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
05/10/2019
19:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
05/10/2019
19:30
C.B. CENTELLES AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
06/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD A.E. MINGUELLA DRIVIM C C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B ARGENTONA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/10/2019
10:30
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
06/10/2019
16:15
ARENYS BÀSQUET C.B. GUINARDÓ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET BLANC RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
09:00
MATARO PARC BOET A ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD MONTMELO C.B. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA B ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68
12/10/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET MATARO PARC BOET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET BLANC C.B. PREMIA DE DALT C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
12/10/2019
18:00
C.B. RAMON LLULL BLANC ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/10/2019
10:00
ARENYS BÀSQUET C.B. CANET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
13/10/2019
16:30
CB SANT NARCÍS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
13/10/2019
17:45
C.B. SANT CELONI B AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
13/10/2019
19:45
ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
19/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 2 UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET BLANC RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET 1 KIDS&US - CB CALELLA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
16:00
C.B. CANET ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/10/2019
19:15
UER PINEDA DE MAR ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
19:45
AMUNT BÀSQUET CETREXMARKETING.COM - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
20/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B.CALELLA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
20/10/2019
09:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
20/10/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
20/10/2019
16:15
ARENYS BÀSQUET GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
20/10/2019
18:00
UER PINEDA DE MAR ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
25/10/2019
19:00
C.E. VALLDEMIA-MARISTES CF ARENYS BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
26/10/2019
09:00
MARESME 3V ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
26/10/2019
09:00
C.B. L'AMETLLA ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
26/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET 2 CONDORCHEM - AB PREMIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora)
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD ACB PALAU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
26/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
11:00
UB SANT ADRIA GROC ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/10/2019
19:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
27/10/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET A.E. MINGUELLA DRIVIM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
27/10/2019
17:45
FEMENI MARESME B ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
27/10/2019
19:00
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
19:30
RIPOTRANS POTAFOGO LLIÇA D'AMUNT 3 AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
27/10/2019
20:15
C.E. ONYAR ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/11/2019
19:45
AMUNT BÀSQUET BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
03/11/2019
09:00
U.E. MATARÓ-JLM ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/11/2019
12:30
ARENYS BÀSQUET ESPAIS SUSANNA - AECAM C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/11/2019
17:30
BC TORROELLA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI
RDA. PAU CASALS, S/N
09/11/2019
09:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
09/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/11/2019
09:00
LA VACA MUU - C.B. CABRILS TARONJA ARENYS BÀSQUET 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
09/11/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD CLUB NATACIÓ CALDES C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/11/2019
12:00
CB TONA - OSONA SUD 1 ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
09/11/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET U.E. MONTGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/11/2019
12:30
SALESIANS BADALONA ARENYS BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/11/2019
17:30
ARENYS BÀSQUET BLANC UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/11/2019
18:15
CB LES FRANQUESES B AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
10/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET MATARO PARC BOET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
10/11/2019
16:00
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
10/11/2019
17:45
AE BADALONÈS A ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
10/11/2019
19:30
JOVENTUT LES CORTS ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/11/2019
09:00
AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA ARENYS BÀSQUET 2 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
16/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET BLANC SANT GERVASI 2 C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/11/2019
09:30
UER PINEDA DE MAR B ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/11/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET BLANC NAIFAR - C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
16/11/2019
12:00
C.B ARGENTONA NEGRE ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
16/11/2019
17:30
CESET ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
16/11/2019
19:45
AMUNT BÀSQUET UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
17/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B. VILASSAR DE MAR TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/11/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/11/2019
16:15
ARENYS BÀSQUET UB MIR B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
17/11/2019
16:30
MONTMELÓ CB ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
23/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET CONDORCHEM - AB PREMIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/11/2019
09:00
MONTMELO C.B. ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO
DR. FERRAN, S/N
23/11/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
23/11/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. CENTELLES BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/11/2019
10:30
RESTAURANT SAÓ - C.B.CALELLA ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/11/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET 1 MATARO PARC BOET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/11/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/11/2019
19:00
MATARO PARC BOET A ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
24/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/11/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET C.B. LLIÇÀ DE VALL C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/11/2019
12:30
CB VILA MONTORNÈS B AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
24/11/2019
16:15
ARENYS BÀSQUET ONTOUR ACB PALAU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/11/2019
19:45
C.B. CENTELLES BLANC ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES
RONDA DELS ESPORTS S/N
30/11/2019
09:00
UE BÀSQUET MARTORELLES ARENYS BÀSQUET 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
30/11/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET BLANC UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
30/11/2019
10:30
KIDS&US - CB CALELLA A ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. CANET C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
30/11/2019
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
30/11/2019
12:00
C.B. ARGENTONA NEGRE ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
30/11/2019
12:00
C.B.CALELLA C ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
30/11/2019
12:15
RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
30/11/2019
16:00
LIMA-HORTA BÀSQUET ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
30/11/2019
18:00
ARENYS BÀSQUET CB TONA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
30/11/2019
19:45
AMUNT BÀSQUET MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
01/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/12/2019
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
01/12/2019
16:00
C.B. CANET ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
01/12/2019
16:30
ARENYS BÀSQUET C.E. VALLDEMIA-MARISTES CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/12/2019
19:30
C.B. CANET ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
07/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/12/2019
17:30
ARENYS BÀSQUET MARESME 3V U21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
13/12/2019
19:00
ARENYS BÀSQUET 1 C.B. ARGENTONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
09:00
ACB PALAU ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
14/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD UB SANT ADRIA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA B ARENYS BÀSQUET 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
14/12/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD C.B. L'AMETLLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET BLANC FEMENI MARESME B C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
12:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM ARENYS BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/12/2019
12:45
ARENYS BÀSQUET BLANC U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
14/12/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET B YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
12:00
ARENYS BÀSQUET UER PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
16:00
ARENYS BÀSQUET C.B. CANET A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
17:30
ARENYS BÀSQUET MARESME 3V C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/12/2019
19:45
AMUNT BÀSQUET CANOVELLES BC B C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
20/12/2019
19:15
A.E. MINGUELLA DRIVIM C ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/12/2019
09:00
CLUB NATACIÓ CALDES C ARENYS BÀSQUET VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/12/2019
09:00
A.E. MIREIA-MONTGAT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. C.E. MIREIA
DOÑA AMADEA S/N
21/12/2019
10:15
C.B. ARGENTONA B ARENYS BÀSQUET 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
21/12/2019
10:30
U.E. MONTGAT ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
21/12/2019
12:00
CB TONA ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
21/12/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/12/2019
17:30
EL CÍRCOL ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
21/12/2019
19:30
CANOVELLES BC B AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
22/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET SALESIANS BADALONA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
09:00
ARENYS BÀSQUET VERD RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET VERD GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET 2 LA VACA MUU - C.B. CABRILS TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
12:15
ARENYS BÀSQUET VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
16:00
MATARO PARC BOET NEGRE ARENYS BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/12/2019
16:15
ARENYS BÀSQUET C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
17:30
CB QUART ASSISTRANS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART
C/ MODEGUER S/N
22/12/2019
18:00
ARENYS BÀSQUET B BC FONTAJAU IN2IN C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/12/2019
18:00
ARENYS BÀSQUET BLANC EL CÍRCOL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
11/01/2020
19:45
AMUNT BÀSQUET C.B. CENTELLES C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
12/01/2020
09:15
ESPAIS SUSANNA - AECAM ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/01/2020
16:15
C.B. GUINARDÓ B ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 EDIFICI TREVOL
TREVOL, 9-19
18/01/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/01/2020
19:45
AMUNT BÀSQUET C.B. SANT CELONI B C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
19/01/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET ALBERT I JORDI PINTORS - C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/01/2020
12:00
ARENYS BÀSQUET AE BADALONÈS A C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/01/2020
16:15
ARENYS BÀSQUET C.B. RAMON LLULL BLANC C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
25/01/2020
20:30
CETREXMARKETING.COM - C.E. VALLDEMIA-MARISTES AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
26/01/2020
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
26/01/2020
18:00
CB NOU CAULÈS ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES
HORTS D'EN PERE PAU
01/02/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB SANT NARCÍS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/02/2020
19:45
AMUNT BÀSQUET RIPOTRANS POTAFOGO LLIÇA D'AMUNT 3 C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
02/02/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
02/02/2020
16:15
ARENYS BÀSQUET C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
08/02/2020
17:30
BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
08/02/2020
19:00
BC FONTAJAU IN2IN ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
08/02/2020
19:30
MARESME 3V U21 ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
09/02/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/02/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B C.E. ONYAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
22/02/2020
19:45
AMUNT BÀSQUET CB LES FRANQUESES B C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
23/02/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET CB TONA - OSONA SUD 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
23/02/2020
16:15
ARENYS BÀSQUET JOVENTUT LES CORTS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/02/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
29/02/2020
19:30
UE BÀSQUET MARTORELLES AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
01/03/2020
12:15
CB PARETS NEGRE ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
01/03/2020
16:00
UB MIR B ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
07/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B BASQUET LLORET SAMBA HOTELS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/03/2020
19:45
AMUNT BÀSQUET CB VILA MONTORNÈS B C.T. SENIOR B MASCULI POLIESOP. CAN ZARIQUEY
CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3
08/03/2020
12:30
ONTOUR ACB PALAU ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
08/03/2020
16:00
C.B. SANT CELONI ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
14/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/03/2020
10:45
ARENYS BÀSQUET C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
15/03/2020
11:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV AMUNT BÀSQUET C.T. SENIOR B MASCULI P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
15/03/2020
16:15
ARENYS BÀSQUET LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/03/2020
17:45
C.B. CANET A ARENYS BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
21/03/2020
19:50
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET B ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
28/03/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/04/2020
19:00
YOU&CO - C.E. VALLDEMIA-MARISTES ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
25/04/2020
16:00
ARENYS BÀSQUET B CB QUART ASSISTRANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/05/2020
19:30
J.P. FRUITS VERMELLS - C.B. CALELLA ARENYS BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD