Calendari Global Club

BASKET ALMEDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
18:30
BASKET ALMEDA GROC BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/07/2019
20:15
BASKET ALMEDA 1 UB SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/07/2019
20:45
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/07/2019
21:00
CEB GIRONA BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
13/07/2019
20:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/07/2019
10:45
JOVIAT A BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/07/2019
17:45
CBTARRAGONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/07/2019
19:00
C.B. GAVÀ 04 BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
14/07/2019
20:15
BASKET ALMEDA 2 EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/09/2019
12:15
BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/09/2019
12:15
BÀSQUET GIRONA U18 BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
15/09/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 BARÇA CBS B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/09/2019
18:00
BASKET ALMEDA 1 CEJ L'HOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/09/2019
09:15
JOVIAT A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/09/2019
16:00
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/09/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/09/2019
17:45
BASKET ALMEDA BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/09/2019
19:30
BASKET ALMEDA 1 C.B. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/09/2019
10:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
22/09/2019
12:45
SINORCELL - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
28/09/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
28/09/2019
12:15
VILASSAR-GRANOLLERS BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
28/09/2019
16:00
CBT - COSTA DAURADA CATERING BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/09/2019
16:30
BASKET ALMEDA 1 SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/09/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
28/09/2019
17:45
MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
28/09/2019
18:15
BASKET ALMEDA GROC SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/09/2019
20:00
BASKET ALMEDA WECOLORS - AB PREMIA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/09/2019
10:15
BASKET ALMEDA 1 AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/09/2019
12:00
BASKET ALMEDA 2 CBF CERDANYOLA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/09/2019
12:45
CBTARRAGONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/09/2019
18:00
BASQUETPIASABADELL A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
29/09/2019
19:15
BASKET ALMEDA LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
09:00
ESCOLAPIS SARRIA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
05/10/2019
09:00
FEMENI MARESME BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
05/10/2019
09:00
BF VILADECANS B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
05/10/2019
09:00
C.E. SANT NICOLAU GRANA BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
05/10/2019
09:15
SAMC-BASKET ALMEDA CLOTET SUZUKI SANT BOI A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
10:15
C.E. SANT NICOLAU GRANA BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
05/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA C.B. L'HOSPITALET 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
11:00
A.E.S.E. SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
12:30
BASKET ALMEDA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
16:00
MARISTES ADEMAR BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/10/2019
16:00
MARESME 3V 2007 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
05/10/2019
17:30
FEMENI MARESME COELMIN-BASQUET SANT POL BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
05/10/2019
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
05/10/2019
18:00
TGN BÀSQUET 04A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/10/2019
18:05
CEJ L'HOSPITALET A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
05/10/2019
19:30
BASKET ALMEDA 2 C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
16:00
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
17:00
BASKET ALMEDA 1 UB SANT ADRIA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
18:30
BASKET ALMEDA 2 C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
11/10/2019
21:30
CENTRE CATÒLIC L'H A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/10/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
12/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA EL CÍRCOL C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA BASQUET MOLINS NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
12/10/2019
12:00
C.B. ESPARREGUERA NEGRE SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
12/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC C.N. SABADELL A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
12:15
SESE A BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
12:30
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/10/2019
12:30
JAC SANTS A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
12/10/2019
16:30
BASKET ALMEDA 1 C.N. SABADELL A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
18:15
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/10/2019
21:15
C.B. SANTFELIUENC B BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
16:00
TRANSVISA - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/10/2019
16:00
NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/10/2019
16:45
BASKET ALMEDA 2 C.N. SABADELL B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
18:30
BASKET ALMEDA BASQUET DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
09:00
JOVIAT A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
19/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
19/10/2019
09:30
BÀSQUET LLOR BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
19/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC TEMPLE - U.E. HORTA 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC NEOPEQUES - CB SANT JUST B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
12:15
SAMC-BASKET ALMEDA BM VILADECANS B C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA UE BARBERA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
12:30
LA SALLE MANRESA 1 INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
19/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
12:30
BÀSQUET GIRONA U14 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
19/10/2019
16:00
FEMENI MARESME A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
19/10/2019
16:00
CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/10/2019
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA SEINTOSOFT CN TARREGA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
19:30
BASKET ALMEDA 2 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
20/10/2019
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
09:00
BASQUET MOLINS BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
20/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC CB TORELLÓ IF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
20/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
20/10/2019
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP B BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
20/10/2019
18:00
BASKET ALMEDA SUTTON - CBF CERDANYOLA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/10/2019
19:30
SEGLE XXI BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT
SANT MATEU, S/N
26/10/2019
09:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 11 BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
26/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC BARÇA CBS A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
09:15
BASKET ALMEDA NEGRE C.B. PRAT-MONTIBELLO C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
11:00
BM VILADECANS A SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/10/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
26/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
12:30
A.E.S.E. A SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
26/10/2019
12:45
BARÇA CBS B BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
26/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
18:05
BASKET ALMEDA PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/10/2019
18:15
CB ARTES A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
26/10/2019
19:45
BASKET ALMEDA 2 SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
09:15
INVERNANDEZ ALMEDA GROC A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
10:45
BASKET ALMEDA BARÇA CBS A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 CBTARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 04 BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/10/2019
18:00
BASKET ALMEDA 2 TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/10/2019
20:00
CEJ L'HOSPITALET A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
01/11/2019
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
01/11/2019
11:00
C.N. SABADELL A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
01/11/2019
12:00
BASKET ALMEDA C.B. L'HOSPITALET 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/11/2019
12:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
01/11/2019
16:00
BARÇA CBS B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/11/2019
17:15
BASKET ALMEDA GROC JOVIAT A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/11/2019
19:00
BASKET ALMEDA 1 BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/11/2019
10:30
CATALANA OCCIDENT MANRESA B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/11/2019
16:15
BASKET ALMEDA 1 JOVIAT A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/11/2019
18:05
INVERNANDEZ ALMEDA CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/11/2019
19:30
ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/11/2019
09:15
CAMPING BIANYA ROSER 03 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
03/11/2019
10:15
BASKET ALMEDA GROC CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/11/2019
12:00
BASKET ALMEDA 1 MANYANET REUS GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/11/2019
16:45
BASKET ALMEDA 2 SINORCELL - CB IGUALADA A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/11/2019
17:45
C.B. CORNELLÀ A BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/11/2019
18:30
BASKET ALMEDA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/11/2019
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
04/11/2019
18:00
BASKET ALMEDA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/11/2019
19:00
C.B. REGINA CARMELI B BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
09/11/2019
09:15
SAMC-BASKET ALMEDA CE GELIDA 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
09/11/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/11/2019
09:30
LA SALLE MANRESA A BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
09/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC NEOPEQUES - CB SANT JUST A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC ODENA CLUB BASQUET C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/11/2019
10:45
NOU BÀSQUET OLESA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
09/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
12:15
CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
09/11/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/11/2019
16:00
BASKET ALMEDA CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
19:30
CB NAVÀS VISCOLA INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
10/11/2019
10:15
INVERNANDEZ ALMEDA GROC JAC SANTS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2019
12:00
BASKET ALMEDA 2 U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2019
12:30
SALLE PLOMS REUS NEGRE BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/11/2019
17:00
BASKET ALMEDA 1 CBT - COSTA DAURADA CATERING C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
10/11/2019
17:45
JET BLAU - JAMÓN&ART BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/11/2019
18:45
BASKET ALMEDA 2 C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
09:15
BASKET ALMEDA C.E. SANT NICOLAU GRANA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
10:30
C.B. L'HOSPITALET 2009 BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
16/11/2019
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
16/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA FEMENI MARESME C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE BF VILADECANS B C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
11:30
SALLE PLOMS REUS VERD BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA A.E.S.E. C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
16/11/2019
12:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI A SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
16/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
12:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
16/11/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
16/11/2019
17:00
C.N. SABADELL A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
16/11/2019
18:15
BASKET ALMEDA MARESME 3V 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
16/11/2019
19:45
UNILEVER VILADECANS BF BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
16/11/2019
19:45
UB SANT ADRIA 1 BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/11/2019
20:00
BASKET ALMEDA 2 TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE ESCOLAPIS SARRIA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA FEMENI MARESME COELMIN-BASQUET SANT POL C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2019
12:45
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
17/11/2019
18:00
INVERNANDEZ ALMEDA C.B. CASTELLAR COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
09:00
BÀSQUET SAFA CLAROR BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/11/2019
09:00
EL CÍRCOL BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/11/2019
09:15
SAMC-BASKET ALMEDA C.B. ESPARREGUERA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
10:30
BASQUET MOLINS NEGRE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC JAC SANTS A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' SAMC-BASKET ALMEDA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/11/2019
12:00
C.N. SABADELL A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
23/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA C.B. REGINA CARMELI B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
16:00
BASKET ALMEDA GROC JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
17:45
BASKET ALMEDA OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
18:05
UE SANT CUGAT NEGRE INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA 2 TGN BÀSQUET 05A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
19:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/11/2019
12:00
INVERNANDEZ ALMEDA GROC TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/11/2019
12:30
C.N. SABADELL B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
24/11/2019
17:00
BASKET ALMEDA 2 UB SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/11/2019
17:45
C.B. SANTFELIUENC A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA
MAS LLUI 11-13
24/11/2019
18:00
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
24/11/2019
18:45
BASKET ALMEDA 1 C.B. SANTFELIUENC B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/11/2019
19:45
BASKET ALMEDA 1 BARÇA CBS A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC JOVIAT A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
10:30
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
30/11/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE BÀSQUET LLOR C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
11:00
BM VILADECANS B SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/11/2019
11:00
NEOPEQUES - CB SANT JUST B BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
30/11/2019
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
30/11/2019
12:00
UE BARBERA B BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
30/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
12:45
CBT - ABSALLE INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/11/2019
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA 08 BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
30/11/2019
16:00
BASKET ALMEDA 1 EL CARME BÀSQUET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
16:00
BASKET ALMEDA CBF CERDANYOLA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
17:30
CB TORELLÓ IF BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
30/11/2019
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA CB ALPICAT COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
30/11/2019
17:45
SUTTON - CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
30/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA 1 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE BASQUET MOLINS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
01/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/12/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
17:00
BASKET ALMEDA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
18:00
BASKET ALMEDA 1 FEMENI MARESME A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/12/2019
18:00
EKKE CB LLEIDA BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
14/12/2019
09:15
SAMC-BASKET ALMEDA A.E.S.E. A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
09:30
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
14/12/2019
10:15
CLUB NATACIO TERRASSA A BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
14/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.B. SANTFELIUENC A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 11 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
10:45
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/12/2019
12:00
SAMC-BASKET ALMEDA BM VILADECANS A C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT ANTONI Mª CLARET (SAMC)
MN. ANDREU CANT. TRAVESSERA
14/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
12:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
14/12/2019
16:00
SESE A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
16:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ LILA BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
14/12/2019
17:30
ADVISORIA BOET MATARÓ 2009 BASKET ALMEDA C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/12/2019
18:05
BASKET ALMEDA SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/12/2019
19:30
BASKET ALMEDA SEGLE XXI C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
11:00
A.E.S.E. A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
15/12/2019
11:00
C.B. L'HOSPITALET B BASKET ALMEDA 1 C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
12:30
BARÇA CBS A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/12/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
18:00
BASKET ALMEDA 2 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/12/2019
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
21/12/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/12/2019
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET MIXTE BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
21/12/2019
09:15
BASKET ALMEDA GROC JET BLAU - JAMÓN&ART C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
09:15
BASKET ALMEDA LA SALLE MANRESA A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE NOU BÀSQUET OLESA C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
11:00
NEOPEQUES - CB SANT JUST A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/12/2019
12:15
BASKET ALMEDA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
13:00
ODENA CLUB BASQUET BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
21/12/2019
16:00
BASKET ALMEDA 1 CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/12/2019
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA REUS PLOMS SALLE A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/12/2019
18:30
CAMPING BIANYA ROSER A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
22/12/2019
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/12/2019
11:00
CE GELIDA 08 SAMC-BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
22/12/2019
16:15
BASKET ALMEDA 2 MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/12/2019
18:00
BASKET ALMEDA 2 SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
11/01/2020
09:15
JOVIAT A BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
11/01/2020
12:00
C.B. L'HOSPITALET 2007 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
11/01/2020
16:00
BASKET ALMEDA C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
11/01/2020
16:00
C.N. SABADELL A BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
11/01/2020
17:45
BASKET ALMEDA JOVIAT COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/01/2020
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/01/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
12/01/2020
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
12/01/2020
18:45
C.B. CASTELLBISBAL A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
18/01/2020
16:00
WECOLORS - AB PREMIA BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
18/01/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA BASQUETPIASABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/01/2020
10:30
AD TORREFORTA BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/01/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/01/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 NOU BÀSQUET OLESA 1R ANY C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/01/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/01/2020
16:00
SESE B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
16:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
26/01/2020
16:00
SESE B BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
01/02/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/02/2020
17:45
BASKET ALMEDA CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/02/2020
18:00
A.E.S.E. A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
02/02/2020
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/02/2020
12:45
CBTARRAGONA 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/02/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA CENTRE CATÒLIC L'H A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
08/02/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
08/02/2020
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
09/02/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/02/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/02/2020
18:00
BASKET ALMEDA 2 CAMPING BIANYA ROSER 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/02/2020
17:45
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/02/2020
18:15
SEINTOSOFT CN TARREGA INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
22/02/2020
12:00
C.B. GAVÀ 05 BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
22/02/2020
12:15
A.B. EL VENDRELL 1 INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
22/02/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/02/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA CB ARTES A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
22/02/2020
19:30
PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
23/02/2020
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
29/02/2020
17:45
BASKET ALMEDA ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/02/2020
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/03/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/03/2020
11:00
MANYANET REUS GROC BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/03/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 SALLE PLOMS REUS VERD C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
01/03/2020
18:00
BASKET ALMEDA 2 BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/03/2020
10:30
JAC SANTS B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
07/03/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/03/2020
16:15
TGN BÀSQUET 05A BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/03/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA CB NAVÀS VISCOLA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/03/2020
18:00
CB VALLS LEAR BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
18:00
UB SANT ADRIA 3 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
14/03/2020
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
14/03/2020
17:45
BASKET ALMEDA UNILEVER VILADECANS BF COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/03/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/03/2020
16:15
BASKET ALMEDA 2 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/03/2020
18:00
BASKET ALMEDA 2 BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
15/03/2020
19:00
C.B. CASTELLAR INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
21/03/2020
11:00
TGN BÀSQUET 07A INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/03/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/03/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/03/2020
19:30
C.B. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
22/03/2020
11:00
A.E.S.E. 1 BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/03/2020
18:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/03/2020
17:45
BASKET ALMEDA EKKE CB LLEIDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/03/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/03/2020
19:30
CB ALPICAT INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
29/03/2020
19:30
EL CARME BÀSQUET BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
18/04/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
18/04/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
18/04/2020
19:45
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
25/04/2020
17:45
BASKET ALMEDA CAMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
25/04/2020
17:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/04/2020
18:00
REUS PLOMS SALLE A INVERNANDEZ ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/04/2020
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/05/2020
16:00
BASKET ALMEDA 1 C.N. SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/05/2020
17:45
INVERNANDEZ ALMEDA C.B. CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/05/2020
18:00
JOVIAT BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
10/05/2020
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD