Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CORAS - SD ESPANYOL | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/09/2023
|
17:45
|
BC TECLA SALA | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/09/2023
|
19:30
|
BC TECLA SALA | AESE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/09/2023
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
30/09/2023
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
30/09/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
01/10/2023
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | MARISTES ADEMAR B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
AESE 1 | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
01/10/2023
|
11:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
01/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
01/10/2023
|
13:15
|
MVP CERVELLÓ | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
01/10/2023
|
17:00
|
BC TECLA SALA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
07/10/2023
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 08 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
B.F. CORNELLÀ | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
08/10/2023
|
14:15
|
BASQUET NOU BARRIS | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
08/10/2023
|
17:45
|
BC TECLA SALA | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
08/10/2023
|
19:30
|
BC TECLA SALA | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
19/10/2023
|
18:00
|
BC TECLA SALA B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
21/10/2023
|
09:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | EL CÍRCOL B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
21/10/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET A | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
21/10/2023
|
19:15
|
CB IPSI B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
22/10/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | CB LA SALLE HORTA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
22/10/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
27/10/2023
|
18:15
|
C.E MARISTES SANT LES CORTS | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
28/10/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA BLANC | CB SANT JUST | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/10/2023
|
15:45
|
UE MATARO - PRBM | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB VILADECANS VERMELL | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
29/10/2023
|
12:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
29/10/2023
|
13:00
|
BC TECLA SALA | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
29/10/2023
|
17:45
|
BC TECLA SALA | FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
29/10/2023
|
18:30
|
BC TECLA SALA | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
29/10/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/11/2023
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
01/11/2023
|
19:00
|
BC TECLA SALA | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA A BLANC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
AESE A | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
04/11/2023
|
11:00
|
AESE | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
04/11/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
05/11/2023
|
09:30
|
AESE 2 | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
05/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | U.E. HORTA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
05/11/2023
|
13:00
|
VIROLAI | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
BARÇA CBS BLAU | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
CB KOBRAS A | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
06/11/2023
|
18:15
|
BC TECLA SALA B | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
08/11/2023
|
18:15
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI B | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
AESE | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
11/11/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
SFERIC BLANC | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | LESTONNAC A- 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
12/11/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BC TECLA SALA B | LIMA-HORTA BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/11/2023
|
12:00
|
BC TECLA SALA A VERMELL | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
12/11/2023
|
13:30
|
BC TECLA SALA | AESE 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/11/2023
|
17:45
|
BC TECLA SALA | CB TARRAGONA B | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/11/2023
|
19:30
|
BC TECLA SALA | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
13/11/2023
|
18:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
17/11/2023
|
18:45
|
ESCOLAPIS SARRIA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
18/11/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA BLANC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
18/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
19/11/2023
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
19/11/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA A VERMELL | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
19/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
19/11/2023
|
13:00
|
BC TECLA SALA | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET LLOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
VIROLAI A | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
25/11/2023
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/11/2023
|
11:45
|
U.E. HORTA | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | U.E. CLARET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA VERMELL | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
U.E. CLARET B | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
26/11/2023
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | SD ESPANYOL- CORAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
26/11/2023
|
17:45
|
BC TECLA SALA | SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
26/11/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
01/12/2023
|
18:30
|
CB SANT JUST | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | C.E MARISTES SANT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/12/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/12/2023
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | SALESIANS BADALONA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/12/2023
|
14:30
|
BC TECLA SALA | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/12/2023
|
15:45
|
GEFF CBSAPS- SDE A | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ A | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
CN TARREGA A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA B | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ B | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
17:00
|
CB IPSI | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
03/12/2023
|
19:30
|
BC TECLA SALA | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/12/2023
|
19:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/12/2023
|
11:15
|
BC TECLA SALA BLANC | AEC COLLBLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | AESE A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BC TECLA SALA VERMELL | AESE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
19:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | AESE 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
BC TECLA SALA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/12/2023
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
U.E. HORTA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/12/2023
|
17:00
|
CB MANYANET LES CORTS | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/01/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | TRIOMF - UB MIR | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | JOVENTUT LES CORTS GROC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
20/01/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2013 | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B VERMELL | C.E SANT NICOLAU BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B BLANC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | AESE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
SALAS C.E SANT NICOLAU | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
20/01/2024
|
20:00
|
52MOMENTS CBS | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/01/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | BASKET ESPLUGUES B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
21/01/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | UER PINEDA DE MAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/01/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
21/01/2024
|
18:00
|
CB GAVÀ | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/01/2024
|
18:45
|
BC TECLA SALA B | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
U.E. CLARET B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
27/01/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA A BLANC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
AESE B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
28/01/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/01/2024
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
28/01/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
52MOMENTS CBS U15 | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/01/2024
|
16:15
|
BASKET ALMEDA GROC | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/01/2024
|
17:45
|
UE SANT ANDREU A | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/02/2024
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | GRAMENET BC BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/02/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/02/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A VERMELL | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | SANT IGNASI NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
MARISTES ADEMAR B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:30
|
BASQUET-CEISSA B | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
BC TECLA SALA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
AESE 1 | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/02/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | CB ÀGUILES - PLASFOC | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/02/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/02/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
17/02/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BC TECLA SALA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/02/2024
|
12:00
|
EL CÍRCOL B 2012 | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
17/02/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
SANT IGNASI | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
17/02/2024
|
20:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
18/02/2024
|
09:15
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
18/02/2024
|
12:15
|
ESCOLA IPSI 09 | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
18/02/2024
|
12:15
|
FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/02/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
18/02/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
18/02/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/02/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO A | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
24/02/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
24/02/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
24/02/2024
|
13:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
24/02/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
25/02/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
25/02/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | CB IPSI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SANT BOI | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA B | ESCOLAPIS SARRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
19:45
|
CE VILA OLÍMPICA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/03/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF 1 | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/03/2024
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA A VERMELL | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
LA SALLE MANRESA 1 | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/03/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA B | CB IGUALADA MM1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SECTOR SANFELIU ESTRONCI, S/N |
|
03/03/2024
|
16:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
03/03/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
FORMULA SR - LLUÏSOS DE GRÀCIA A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
08/03/2024
|
20:30
|
MANYANET SANT ANDREU 08 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
09/03/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA BLANC | JAC SANTS BARCELONA U13 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CE LA MARINA | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | VIROLAI | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | BARÇA CBS BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
14/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B BLANC | CB VILADECANS BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
15/03/2024
|
18:00
|
AESE | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU BLANC | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA BLANC | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | GRAMENET BC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
LESTONNAC A- 2006 | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
ESCOLAPIS SARRIA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/03/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
AESE A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | TALENOM BOET MATARÓ 2013 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/03/2024
|
18:00
|
VIROLAI A | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB TARRAGONA B | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
19/03/2024
|
18:15
|
BC TECLA SALA B VERMELL | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
22/03/2024
|
19:00
|
SALESIANS BADALONA | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
22/03/2024
|
19:30
|
CB LA SALLE HORTA | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
24/03/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
06/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB GAVA | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
06/04/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
06/04/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A VERMELL | SANT GERVASI 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | 52MOMENTS CBS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA MERCURY - OVA PROJECTS | ABC GRUP BC TECLA SALA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
06/04/2024
|
17:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
06/04/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
CNB VILANOVA AKO S21F | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
07/04/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B BLANC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
07/04/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
07/04/2024
|
12:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
07/04/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/04/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/04/2024
|
16:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | C.B. PRAT | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA A VERMELL | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
GRAMENET BC BLAU | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/04/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
AESE BLAU | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
13/04/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
ABC GRUP BC TECLA SALA A | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
13/04/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
BASQUET MOLINS | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
13/04/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA VERMELL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
SQUADRA PIZZA VEDRUNA GRÀCIA A | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
13/04/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
13/04/2024
|
19:45
|
SD ESPANYOL- CORAS | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
14/04/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
14/04/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | AESE 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/04/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA BLANC | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
SANT IGNASI NEGRE | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | AE LES CORTS-UBAE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/04/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
19/04/2024
|
19:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
19/04/2024
|
19:45
|
C.E.THAU B | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
20/04/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
SANT IGNASI VERMELL | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
C.E.THAU | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA B | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | ESCOLA IPSI 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
ELS MONJOS BC | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | GEFF CBSAPS- SDE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | CN TARREGA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
21/04/2024
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
21/04/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CB IPSI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/04/2024
|
18:30
|
ESCOLA IPSI 13 | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
28/04/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
28/04/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/04/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAM | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
01/05/2024
|
12:00
|
CB SANTA COLOMA A | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | BC TECLA SALA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B BLANC | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/05/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA BLANC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB IGUALADA MM1 | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
04/05/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA VERMELL | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS A | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
04/05/2024
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
05/05/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | BC TECLA SALA A VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
05/05/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
BC TECLA SALA | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | BC TECLA SALA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
05/05/2024
|
11:30
|
BC TECLA SALA | MANRESA CBF 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
TRIOMF - UB MIR | BC TECLA SALA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
05/05/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
10/05/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS BLANC | BC TECLA SALA B BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BOSCO HORTA | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB CALELLA | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
11/05/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA B | SALESIANS BADALONA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 2 | BC TECLA SALA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A VERMELL | F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.B. PRAT - MONTIBELLO A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
12/05/2024
|
13:00
|
BC TECLA SALA | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
BC TECLA SALA | CE LA MARINA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA B | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/05/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA | SALAS C.E SANT NICOLAU | COPA CATALUNYA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
12/05/2024
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES B | BC TECLA SALA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | CB GAVÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
18/05/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
26/05/2024
|
12:30
|
BC TECLA SALA | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
02/06/2024
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |