Calendari Global Club

UNIO ESPORTIVA RECREATIVA PINEDA DE MAR

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
17:45
GEIEG UNIGIRONA VERMELL UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
17/10/2020
19:30
C.B. CABRERA A UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
18/10/2020
10:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
18/10/2020
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR DRAFT GRAMENET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
18/10/2020
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CANOVELLES BC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/10/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR FEMENI MARESME-UEM C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/10/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR BARGALLÓ - ARENYS BÀSQUET C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/10/2020
18:15
LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
25/10/2020
09:00
EL CÍRCOL SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CE PALAMOS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR A MATARÓ PARC MARESME TARONJA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2020
10:30
ADVISORIA MARESME 2011 UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
31/10/2020
10:30
MATARÓ PARC MARESME 2010 UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
31/10/2020
10:45
KIDS&US - AECAM UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
31/10/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR B FINQUES DALMAU - ARENYS BÀSQUET B C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2020
12:00
ADVISORIA MARESME TARONJA UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
31/10/2020
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
31/10/2020
16:00
UER PINEDA DE MAR CB.CANET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/10/2020
19:30
PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM MALGRAT UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
01/11/2020
09:00
BALNEARI TITUS - ARENYS BÀSQUET UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
01/11/2020
10:30
CB GRANOLLERS 3 UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/11/2020
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR AB PREMIA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
01/11/2020
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA MARESME 2011 C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
10:30
MATARÓ PARC MARESME TARONJA UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
07/11/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR KIDS&US - AECAM C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
12:30
CB.CANET UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
07/11/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR A MATARÓ PARC MARESME 2010 C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA MARESME TARONJA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR BASQUET MOLINS LIMA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/11/2020
17:30
CB LES FRANQUESES SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
07/11/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR JAC SANTS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/11/2020
12:00
FINQUES DALMAU - ARENYS BÀSQUET B UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
08/11/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR BALNEARI TITUS - ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/11/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CB BESCANO C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
15/11/2020
17:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
15/11/2020
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP B UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
15/11/2020
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.E.VALLDEMIA-MARISTES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
15/11/2020
19:30
MATARÓ PARC MARESME 1 UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
21/11/2020
09:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
21/11/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/11/2020
10:30
U.E.MATARÓ - PRBM UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
21/11/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA MARESME TARONJA C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/11/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR A C.B. CALELLA A C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/11/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR BASQUET SANT POL 07 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/11/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - CBF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/11/2020
17:30
C.B. RODA SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
21/11/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR U.B. SANT ADRIA 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
22/11/2020
10:30
U.E.MATARÓ - MLM UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora)
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/11/2020
12:15
A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
22/11/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
22/11/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR MULTICAPACITATS CB SALT A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
28/11/2020
09:00
ADVISORIA MARESME TARONJA UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
28/11/2020
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR VERD UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
28/11/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR A U.E.MATARÓ - PRBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
28/11/2020
10:30
C.B. CALELLA A UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
28/11/2020
10:45
EL CÍRCOL A UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/11/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR B U.E.MATARÓ - MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
28/11/2020
16:00
BASQUET SANT POL 07 UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
28/11/2020
16:00
UER PINEDA DE MAR A.E. MINGUELLA - DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
28/11/2020
17:45
MATARÓ PARC MARESME 2006 UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
28/11/2020
18:00
C.B. BLANES A UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/11/2020
16:00
ADVISORIA MARESME 2006 UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/11/2020
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CB. LLINARS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
29/11/2020
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CB MANLLEU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/12/2020
09:00
FEMENI MARESME-UEM UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
12/12/2020
09:15
PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM 1 UER PINEDA DE MAR A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/12/2020
09:30
C.E.VALLDEMIA-MARISTES BLAU UER PINEDA DE MAR C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
12/12/2020
10:30
AE BADALONES A SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/12/2020
10:30
CN CALDES UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
12/12/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR B CB.CANET C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/12/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR A BAMBÚ NATURA - ARENYS BÀSQUET C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/12/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR CBF CERDANYOLA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
12/12/2020
17:45
C.B. SANT CELONI SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
12/12/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR GARATGE BARCELONA - C.B. CALELLA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/12/2020
12:00
U.E.MATARÓ - FM - PIBF UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL FEM. CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora)
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/12/2020
16:15
UER PINEDA DE MAR C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/12/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CUNILL CB SANT NARCÍS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
09:00
BAMBÚ NATURA - ARENYS BÀSQUET UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/12/2020
09:00
C.B. PREMIÀ DE DALT UER PINEDA DE MAR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
19/12/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR FEMENI MARESME-UEM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
09:30
UER PINEDA DE MAR A PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
10:45
CB.CANET UER PINEDA DE MAR B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
19/12/2020
11:00
UER PINEDA DE MAR C.E.VALLDEMIA-MARISTES BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
12:30
UER PINEDA DE MAR U.E.MATARÓ - FM - PIBF C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
12:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2006 BLAU UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
19/12/2020
16:00
UER PINEDA DE MAR CN CALDES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/12/2020
17:30
JAC SANTS A UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/12/2020
19:15
CESET UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
20/12/2020
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/12/2020
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CB PARETS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/01/2021
16:15
UER PINEDA DE MAR GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/01/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR U.E. GAUDI-HOLMES PLACE 2006 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
16/01/2021
19:00
MAS DE SANT LLEÏ CBVV SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/01/2021
12:15
FEMENÍ OSONA BLANC - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/01/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
23/01/2021
09:00
U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - CMB UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
23/01/2021
12:15
FEMENI MARESME-UEM UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
23/01/2021
17:45
CBU LLORET SAMBA HOTELS UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
24/01/2021
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/01/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
30/01/2021
12:00
DRAFT GRAMENET GROC SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
30/01/2021
16:15
UER PINEDA DE MAR CB GRANOLLERS 3 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
30/01/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/01/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR C.B. CABRERA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
31/01/2021
18:00
CANOVELLES BC SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
06/02/2021
16:00
BARGALLÓ - ARENYS BÀSQUET UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
07/02/2021
16:00
BASQUET MOLINS LIMA UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/02/2021
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR EL CÍRCOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/02/2021
17:45
CE PALAMOS UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
07/02/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/02/2021
16:00
AB PREMIA SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
20/02/2021
16:15
UER PINEDA DE MAR C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/02/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/02/2021
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
21/02/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
27/02/2021
17:45
CB BESCANO UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
28/02/2021
09:00
JAC SANTS B UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/02/2021
10:45
U.E.MATARÓ - FEMENÍ MARESME - CBF UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
28/02/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
06/03/2021
16:15
UER PINEDA DE MAR ADVISORIA MARESME 2006 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
06/03/2021
17:30
C.E.VALLDEMIA-MARISTES SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
06/03/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
07/03/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR MATARÓ PARC MARESME 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/03/2021
11:00
U.B. SANT ADRIA 3 UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
14/03/2021
11:00
CBF CERDANYOLA B UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/03/2021
16:00
MULTICAPACITATS CB SALT A UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
14/03/2021
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR A.E. MINGUELLA - HOTEL MIRAMAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
14/03/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.B. RODA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/03/2021
16:00
CB. LLINARS SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
20/03/2021
16:15
UER PINEDA DE MAR JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
20/03/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR MATARÓ PARC MARESME 2006 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/03/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR C.B. BLANES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
21/03/2021
19:15
CB MANLLEU SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
10/04/2021
13:00
GARATGE BARCELONA - C.B. CALELLA B UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
10/04/2021
18:00
CUNILL CB SANT NARCÍS UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
11/04/2021
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
11/04/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.B. SANT CELONI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
17/04/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2006 BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
17/04/2021
20:00
CB PARETS SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/04/2021
17:30
CB GRANOLLERS 2 SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
18/04/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR CESET C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
24/04/2021
17:45
CB VIC-UNIVERSITAT DE VIC 2 UER PINEDA DE MAR C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
25/04/2021
09:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE 2006 UER PINEDA DE MAR C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
25/04/2021
16:15
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR FEMENÍ OSONA BLANC - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
25/04/2021
18:00
SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR MAS DE SANT LLEÏ CBVV C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/05/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - CMB C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
09/05/2021
12:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
09/05/2021
18:00
UER PINEDA DE MAR CBU LLORET SAMBA HOTELS C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
09/05/2021
19:30
U. B. LLEFIÀ B SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119