Calendari Global Club

CLUB BASQUET ROSER

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/09/2022
18:00
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER SESE A LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
10/09/2022
21:00
BARÇA PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
13/09/2022
22:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
24/09/2022
12:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
24/09/2022
16:00
EPSA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
24/09/2022
16:00
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U17M BORDEUS CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
24/09/2022
18:00
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
24/09/2022
19:00
FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
25/09/2022
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
25/09/2022
09:15
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/09/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/09/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C C.E. MARISTES RUBÍ C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/09/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER BOSCO HORTA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
25/09/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CN CALDES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
25/09/2022
19:45
GRAMENET BC BLAU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
30/09/2022
18:30
BÀSQUET PÀLCAM A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
01/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
09:00
ESCOLAPIS SARRIA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
01/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER FERRIMAQ - CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
10:30
C.B. ALISOS CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
01/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB LA SALLE HORTA VERD C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.B. SANT QUIRZE A C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER BC TECLA SALA C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
01/10/2022
16:00
MANYANET SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
01/10/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
01/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/10/2022
17:30
CE SAGRAT COR DIPUTACIO CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
01/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
01/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. ALISOS C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B SD ESPANYOL C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B.L'HOSPITALET 2006 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER TRIOMF - UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/10/2022
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
02/10/2022
19:15
VODAFONE - CB SANT JUST CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
02/10/2022
19:45
GRAMENET BC B CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/10/2022
19:45
C.B. VILADECAVALLS 1 CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
08/10/2022
09:00
U. B. LLEFIÀ CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/10/2022
09:00
C.B GRUP BARNA BLANC MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
08/10/2022
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
08/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B. MANYANET LES CORTS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CES BOSCO ROCAFORT C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
08/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BÀSQUET PB9 'A' C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE VEDRUNA GRÀCIA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
11:00
CB LA SALLE HORTA NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
08/10/2022
11:30
UE SANT ANDREU GROC CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
08/10/2022
12:00
MANYANET REUS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
08/10/2022
12:00
SANT GABRIEL RIPOLLET B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
08/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
13:00
UE SANT ANDREU VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
08/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE A. BÀSQUET BUFALÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
08/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
08/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 BÀSQUET TERESIANES- CB.SALOU C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/10/2022
10:45
BC TECLA SALA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
09/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/10/2022
11:00
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
09/10/2022
13:30
C.B.CASTELLBISBAL CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
09/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER LIMA-HORTA BARCELONA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
16:00
JOVENTUT BADALONA B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/10/2022
16:00
UE.MONTGAT CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
09/10/2022
17:00
C.B.CASTELLAR CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
09/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U. B. LLEFIÀ A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER AE CASP CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/10/2022
19:20
UE SANT ANDREU B CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
09/10/2022
19:30
CB. CORNELLÀ B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/10/2022
18:15
C.E.THAU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
14/10/2022
18:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
14/10/2022
20:45
BÀSQUET SAFA CLAROR A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
15/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER U.E. HORTA BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
10:30
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
15/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JAC SANTS BARCELONA C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB PEDAGOGIUM B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
11:30
VIROLAI A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
15/10/2022
11:45
ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
15/10/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
12:30
CNB VILANOVA - AKO CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
15/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB IMMA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/10/2022
19:00
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/10/2022
09:00
AE MINGUELLA C-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET MOLINS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER C LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
12:00
BASQUET NOU BARRIS B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
16/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. VALLIRANA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL ESCOLA IPSI 10 C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CB LES FRANQUESES C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
17:30
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN SALAS
CTRA. CASTELLAR KM. 20,300
16/10/2022
17:45
VEDRUNA GRÀCIA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/10/2022
18:00
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
16/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET PÀLCAM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/10/2022
19:00
CB MATADEPERA TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
20/10/2022
19:30
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
22/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/10/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
22/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER LIMA-HORTA BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JAC SANTS BARCELONA B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
09:30
CB.CIUTAT VELLA MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
22/10/2022
10:30
S.E. SANT JOAN DE MATA B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
22/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CEJL'HOSPITALET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER SALTING C,B, L'HOSPITALET C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
12:15
MANYANET SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
22/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET NOU BARRIS B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/10/2022
12:30
U.E. CLARET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
22/10/2022
15:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
22/10/2022
16:00
C.B. SANTA COLOMA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
22/10/2022
16:00
GRAMENET BC TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/10/2022
17:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
22/10/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A TGN BÀSQUET A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
09:00
JET TERRASSA PREINFANTIL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
23/10/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
09:30
ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/10/2022
10:45
C.B GRUP BARNA A PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C U.E. CLARET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/10/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/10/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
16:00
BASQUET NOU BARRIS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
23/10/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CE LA MARINA B C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
17:30
NOU BÀSQUET OLESA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
23/10/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB VILADECANS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/10/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
29/10/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER ESCOLA IPSI 09 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BC SANT JOAN DESPI C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
10:45
CBSAPS-SD ESPANYOL CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
05/11/2022
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE DOMINIQUES BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE ESCOLA IPSI 11 C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
11:00
VIDRIO FIRE GROUP JAC SANTS BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LA SAGI
ROGER 52
05/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL SANT IGNASI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
16:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
05/11/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/11/2022
17:00
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
05/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - GROC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/11/2022
18:00
C.B. PRAT - MONTIBELLO A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
05/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.E.B. PALLEJÀ C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/11/2022
19:00
BASQUET ATENEU M ONTSERRAT BLAU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
06/11/2022
09:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/11/2022
09:30
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
06/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C ORLANDAI A C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/11/2022
11:15
CLUB NATACIÓ SABADELL B CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/11/2022
12:00
C.B GRUP BARNA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
06/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CLUB BASQUET CIUTAT VELLA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2022
12:30
CN CALDES A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2022
16:45
BÀSQUET PB9 'A' CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. ESPORTIU GREVOL
PROVENÇALS 9
06/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE ASME C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2022
18:00
CB LA ROCA - THE ROCK CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
12/11/2022
09:00
FERRIMAQ - CB SANT JUST CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
12/11/2022
09:00
C.B. SANT QUIRZE A CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI MASC. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
12/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL ESCOLAPIS SARRIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
10:45
C.E MARISTES SANTS LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
12/11/2022
10:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
12/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. ALISOS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
11:00
CB LA SALLE HORTA VERD CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
12/11/2022
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER C.B GRUP BARNA BLANC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/11/2022
12:45
BC TECLA SALA MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
12/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
17:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/11/2022
17:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
12/11/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/11/2022
18:15
AB SALLE CBT CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
12/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE MANYANET SANT ANDREU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/11/2022
19:00
BASQUET SANT PERE FEMENI CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 CB. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/11/2022
10:15
U.E. CLARET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2022
10:30
CB IPSI 05 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
13/11/2022
10:45
BÀSQUET ALELLA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
13/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/11/2022
12:00
C.B. SENTMENAT CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
13/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BASKET ESPLUGUES B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/11/2022
16:00
ORLANDAI CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
13/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER ALZINA-CEISSA C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CLUB BASQUET CIUTAT VELLA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/11/2022
19:30
BÀSQUET MANYANET MOLINS CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
19/11/2022
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
19/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/11/2022
09:30
CES BOSCO ROCAFORT CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. SALESIANS ROCAFORT
ROCAFORT, 42
19/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE UE SANT ANDREU VERMELL C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
12:00
VEDRUNA GRÀCIA MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/11/2022
12:15
BÀSQUET PB9 'A' CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. ESPORTIU GREVOL
PROVENÇALS 9
19/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC UE SANT ANDREU GROC C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
19/11/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
19/11/2022
13:30
CE VILA OLÍMPICA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
16:00
C.E SANT NICOLAU 3 CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
19/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/11/2022
19:00
UE BÀSQUET MARTORELLES CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
19/11/2022
19:30
CEEB TORDERA UNIGIRONA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
20/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ADVISORIA BOET MATARÓ 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C EPSA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB GAVÀ 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/11/2022
13:00
JOVENTUT LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
20/11/2022
13:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
20/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER SANT IGNASI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/11/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER FEMENI-CB TURO A CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
20/11/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
26/11/2022
09:00
CB PEDAGOGIUM B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/11/2022
09:00
ESCOLA IPSI 10 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
26/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
10:30
JOVENTUT LES CORTS VERD CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CNB VILANOVA - AKO C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
12:00
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
26/11/2022
12:00
CB IMMA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
26/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.E.THAU C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
13:00
U.E. HORTA BLANC CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
26/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE VIROLAI A C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2008 CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET NOU BARRIS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/11/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A DRAFT GRAMENET A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BÀSQUET-CEISSA B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/11/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA C CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
27/11/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 CREU ALTA SABADELL 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/11/2022
09:45
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C DRAFT GRAMENET A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/11/2022
11:00
CENTRE CATÒLIC L'H PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
27/11/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
27/11/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB GAVÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/11/2022
16:15
C.B. LA GARRIGA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
27/11/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CB TURO B C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/11/2022
17:45
C.E SANT NICOLAU C CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
27/11/2022
18:00
BÀSQUET TERESIANES - CB.SALOU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
27/11/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT SANT VICENÇ C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
27/11/2022
19:45
VIROLAI A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
27/11/2022
19:45
CB GAVÀ CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
03/12/2022
09:00
JAC SANTS BARCELONA B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
03/12/2022
09:00
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
03/12/2022
09:00
SALTING C,B, L'HOSPITALET MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JET TERRASSA PREINFANTIL C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE CB.CIUTAT VELLA C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER JAC SANTS BARCELONA/ESCOLA PROA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
12:30
PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
03/12/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE GRAMENET BC TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
16:00
AEC COLLBLANC C CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
03/12/2022
16:00
CEJL'HOSPITALET CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
03/12/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/12/2022
19:30
EBAE SESE A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CENG ROS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/12/2022
09:30
CB BELLVITGE - JOAN XXIII CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
04/12/2022
10:15
BASQUET NOU BARRIS B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
04/12/2022
10:30
CB REGINA A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
04/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C SANT GERVASI 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
04/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ESCOLAPIS SARRIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/12/2022
12:30
CB CASTELLDEFELS 04 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
04/12/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER CB LA MERCÈ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/12/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/12/2022
18:45
SANT GERVASI 1 CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
04/12/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER UE SANT ANDREU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
04/12/2022
19:30
SESE B CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B C.B.SANT ANDREU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/12/2022
09:00
ASME CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
17/12/2022
09:00
DOMINIQUES BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
17/12/2022
09:00
BC SANT JOAN DESPI CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/12/2022
09:00
SANT IGNASI PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
17/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VIDRIO FIRE GROUP JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
09:30
TECNOCASA SANT ADRIA FSA LILA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
17/12/2022
10:30
ESCOLA IPSI 09 CÀMPING BIANYA ROSER C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
11:00
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B GRUP BARNA NEGRE C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CBSAPS-SD ESPANYOL C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
12:30
ESCOLA IPSI 11 MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA)
17/12/2022
13:00
VIROLAI A CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
17/12/2022
13:30
BARÇA CBS GRANA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/12/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BASQUET ATENEU M ONTSERRAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT - GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A WECOLORS - AB PREMIÀ COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/12/2022
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/12/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
17/12/2022
19:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
17/12/2022
20:55
AE MINGUELLA-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 ENVASADOS DISERPACK C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/12/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/12/2022
12:00
VEDRUNA CARME SABADELL CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
18/12/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/12/2022
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/12/2022
16:00
BASKET ESPLUGUES A CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
18/12/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/12/2022
17:30
BASQUET CANYELLES A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
18/12/2022
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BC SANT JOAN DESPI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/12/2022
19:30
SESE A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/12/2022
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/01/2023
10:45
BASKET VALLDOREIX CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
14/01/2023
16:00
CB ABRERA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
14/01/2023
18:00
FEMENÍ OSONA 'A' CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/01/2023
18:00
A.E.S.E. A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/01/2023
19:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
15/01/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/01/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CLUB NATACIO TERRASSA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/01/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C CB MANLLEU (S25M) C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.B. TURO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/01/2023
12:30
BC TECLA SALA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
15/01/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER C.B. MANYANET LES CORTS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/01/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BASQUET NEUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/01/2023
17:45
JOVENTUT LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
15/01/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER CE THAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/01/2023
17:30
SANT IGNASI CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/01/2023
17:30
U.E. CLARET B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/01/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A CB IGUALADA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CE VILA OLÍMPICA BLAU C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/01/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
22/01/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C JOVENTUT BADALONA B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
22/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
22/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CB MATADEPERA VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/01/2023
12:30
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CBF CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
22/01/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BASQUETPIASABADELL TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/01/2023
16:00
BÀSQUET RIBES CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
22/01/2023
17:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
22/01/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/01/2023
19:30
U.E. CLARET B CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
28/01/2023
12:00
BASQUET NEUS A CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/01/2023
12:00
BOSCO HORTA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO
PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260
28/01/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
28/01/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
28/01/2023
19:00
C.B.SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
28/01/2023
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
29/01/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U17M BORDEUS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
29/01/2023
10:30
SANT GERVASI 1 CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
29/01/2023
10:45
CN CALDES CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
29/01/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C EPSA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
29/01/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B FEMENI MARESME - UNIÓ ESPORTIVA MATARÓ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
29/01/2023
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
29/01/2023
17:45
B.F. CORNELLA A CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
29/01/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER BÀSQUET PB9 'A' CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
29/01/2023
19:00
BASQUET CANYELLES C CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
04/02/2023
18:00
MANRESA CBF CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
04/02/2023
20:00
SD ESPANYOL CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
04/02/2023
20:00
C.B. ALISOS CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
05/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CE SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/02/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C GRAMENET BC B C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/02/2023
11:00
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2006 CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
05/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B VODAFONE - CB SANT JUST C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/02/2023
12:30
EL CÍRCOL A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/02/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/02/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/02/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BÀSQUET PÀLCAM A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/02/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER C.B. VILADECAVALLS 1 CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
11/02/2023
15:45
LIMA-HORTA BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/02/2023
16:00
AE CASP CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO INFANT JESUS
TRAVESSERA DE GRACIA 57-63
11/02/2023
17:45
CB GRANOLLERS 1 CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
11/02/2023
17:45
U. B. LLEFIÀ A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/02/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B.CASTELLBISBAL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL MANYANET REUS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/02/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C UE.MONTGAT C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB. CORNELLÀ B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/02/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE GRAMENET BC BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/02/2023
16:15
BÀSQUET TERESIANES- CB.SALOU CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
12/02/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B.CASTELLAR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/02/2023
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
25/02/2023
12:15
BASQUET MOLINS A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
25/02/2023
13:00
BASQUET PÀLCAM CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
25/02/2023
13:30
C.B.L'HOSPITALET 2006 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
25/02/2023
17:30
C.B. VALLIRANA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
25/02/2023
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
25/02/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A BÀSQUET SAFA CLAROR A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/02/2023
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA BLAU - VERDI SUBMINISTRAMENTS CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
26/02/2023
09:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
26/02/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 ÒPTICA UNIVERSITARIA CBS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/02/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C BASQUET NEUS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/02/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CB VILASSAR DE DALT ROGER'S C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/02/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER CB MATADEPERA TARONJA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/02/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/02/2023
17:45
NAYOX CBF LLEIDA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
26/02/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER CB MATADEPERA TARONJA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/02/2023
19:30
TRIOMF - UB MIR C CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
04/03/2023
17:30
CB IPSI A CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
04/03/2023
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
04/03/2023
18:00
CB VILADECANS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
04/03/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE NOU BÀSQUET OLESA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/03/2023
10:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
05/03/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C C.B. SANTA COLOMA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
05/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BC TECLA SALA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/03/2023
12:30
U.E. CLARET A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
05/03/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER UE SANT ANDREU B C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/03/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
05/03/2023
18:00
TGN BÀSQUET A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/03/2023
16:00
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
11/03/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A C.B. PRAT - MONTIBELLO A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 CLUB NATACIÓ SABADELL B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/03/2023
10:30
CB LES FRANQUESES C CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
12/03/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C CN CALDES A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
12/03/2023
12:30
U.E. CLARET B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
12/03/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE AE MINGUELLA C-DRIVIM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/03/2023
16:00
C.E.B. PALLEJÀ CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
12/03/2023
16:00
AE MINGUELLA-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/03/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/03/2023
19:00
ORLANDAI A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
12/03/2023
19:30
U.E. CLARET A CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
18/03/2023
16:00
A.E.S.E. 1 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/03/2023
17:45
GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
18/03/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.B. SENTMENAT C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
18/03/2023
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
18/03/2023
19:30
CE LA MARINA B CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
19/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL AB SALLE CBT C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C BÀSQUET ALELLA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2023
11:00
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
19/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B BÀSQUET MANYANET MOLINS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET NOU BARRIS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/03/2023
12:30
CB. CORNELLÀ B CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/03/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER ORLANDAI C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/03/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB IPSI 05 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
19/03/2023
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/03/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER BASQUET SANT PERE FEMENI CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
25/03/2023
16:00
SANT IGNASI CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
25/03/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A CEEB TORDERA UNIGIRONA COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
25/03/2023
19:15
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
26/03/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.E SANT NICOLAU 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/03/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C COALCI - CB SANT JOSEP C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/03/2023
11:00
FEMENI-CB TURO A CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
26/03/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B U. B. LLEFIÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
26/03/2023
12:30
CLUB BASQUET CIUTAT VELLA B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
26/03/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CLUB BASQUET CIUTAT VELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/03/2023
16:15
CB GAVÀ 1 CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/03/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CB LA ROCA - THE ROCK C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
26/03/2023
17:30
EPSA CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
26/03/2023
17:45
ADVISORIA BOET MATARÓ 2008 CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/03/2023
17:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
26/03/2023
18:00
CB GAVÀ 1 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/03/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
01/04/2023
12:00
BASKET ESPLUGUES B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
01/04/2023
16:00
ALZINA-CEISSA CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
01/04/2023
18:00
DRAFT GRAMENET A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
02/04/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC QBASKET SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
15/04/2023
10:45
CREU ALTA SABADELL 2 CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
15/04/2023
12:00
BÀSQUET-CEISSA B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CEM TURÓ DE LA PEIRA
C/ SANT ISCLE, 50
15/04/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
15/04/2023
20:00
DRAFT GRAMENET A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
16/04/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BÀSQUET TERESIANES - CB.SALOU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/04/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/04/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C C.B. LA GARRIGA C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/04/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B VIROLAI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
16/04/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/04/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER CB GAVÀ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/04/2023
16:00
JOVENTUT SANT VICENÇ CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
16/04/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/04/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER C.E SANT NICOLAU C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
16/04/2023
19:30
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/04/2023
16:00
CENG ROS CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
22/04/2023
17:45
WECOLORS - AB PREMIÀ CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
22/04/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB BELLVITGE - JOAN XXIII C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
22/04/2023
19:45
CB GAVÀ 2 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
23/04/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/04/2023
11:30
CB TURO B CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
23/04/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/04/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/04/2023
12:30
CB VILADECANS VERD CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
23/04/2023
16:00
UE SANT ANDREU CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
23/04/2023
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
23/04/2023
16:30
SANT GERVASI 2 CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/04/2023
18:00
CB LA MERCÈ CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL
GERMANS MARTI, 14
23/04/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB CASTELLDEFELS 04 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/04/2023
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
29/04/2023
16:00
ESCOLAPIS SARRIA B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
29/04/2023
18:00
CÀMPING BIANYA ROSER A JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
30/04/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB REGINA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
30/04/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER AEC COLLBLANC C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/05/2023
16:00
ENVASADOS DISERPACK C.B. L'HOSPITALET B CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/05/2023
16:00
CNB VILANOVA - AKO CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/05/2023
17:30
CB IGUALADA CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/05/2023
19:30
BC SANT JOAN DESPI CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
06/05/2023
19:45
BASKET ALMEDA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/05/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BARÇA CBS GRANA C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B BASQUET CANYELLES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/05/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASKET ESPLUGUES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
07/05/2023
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/05/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER VIROLAI A C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
07/05/2023
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
07/05/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
07/05/2023
17:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VEDRUNA CARME SABADELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/05/2023
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/05/2023
17:00
CE THAU CÀMPING BIANYA ROSER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
13/05/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE BASKET VALLDOREIX C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
13/05/2023
19:30
A.E.S.E. B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/05/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C A.E.S.E. A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/05/2023
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA B CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
14/05/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER B FEMENÍ OSONA 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/05/2023
15:45
JOVENTUT LES CORTS 05 CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/05/2023
15:45
C.B. TURO CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COL·LEGI MARINADA
RAMBLA DEL CAÇADOR, 17
14/05/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE CB ABRERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/05/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/05/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL BC TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
14/05/2023
19:00
CB MANLLEU (S25M) CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
14/05/2023
19:00
BASQUET NEUS CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
20/05/2023
16:00
CB TARRAGONA 1 CÀMPING BIANYA ROSER 06 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/05/2023
17:30
CB MATADEPERA VERD CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
21/05/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/05/2023
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CBF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/05/2023
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C SANT IGNASI C.C. SOTS-25 MASCULI A POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/05/2023
11:00
CB LA SALLE HORTA “B” CÀMPING BIANYA ROSER C.T. SENIOR B MASCULI LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
21/05/2023
12:15
GEIEG B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/05/2023
13:00
CE VILA OLÍMPICA BLAU CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
21/05/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER BÀSQUET RIBES C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/05/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL U.E. CLARET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/05/2023
17:45
JOVENTUT BADALONA B CÀMPING BIANYA ROSER C C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/05/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER U.E. CLARET B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/05/2023
19:45
BASQUETPIASABADELL TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
28/05/2023
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
28/05/2023
16:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE B.F. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
28/05/2023
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER BASQUET CANYELLES C C.T. SENIOR B MASCULI COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/06/2023
17:30
UB SANT ADRIA 2 CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
04/06/2023
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)