Calendari Global Club

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/10/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U:E. CLARET D C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
31/10/2020
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
31/10/2020
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
31/10/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GERVASI 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
12:00
SANT GERVASI 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
31/10/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
16:00
ESCOLA IPSI 05 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/11/2020
10:15
BASQUET NOU BARRIS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
01/11/2020
10:30
U:E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BASQUET NOU BARRIS A C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
09:00
SANT GERVASI 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
07/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U:E. CLARET C C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
09:30
U:E. CLARET D LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/11/2020
10:30
LA SALLE BONANOVA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
07/11/2020
11:00
CB VILADECANS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
07/11/2020
11:15
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
07/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLA IPSI 05 C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BASQUET NOU BARRIS A C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
10:15
BASKET ALMEDA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
08/11/2020
10:15
BASQUET NOU BARRIS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
08/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GERVASI 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/11/2020
18:00
CB PEDAGOGIUM - MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/11/2020
09:00
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
21/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
10:45
VEDRUNA GRÀCIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/11/2020
12:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A TEMPLE - U.E. HORTA 06 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
16:00
U:E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U:E. CLARET B C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB PEDAGOGIUM A C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
28/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
10:30
CB PEDAGOGIUM A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U:E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLAPIS SARRIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA COALCI - CB SANT JOSEP C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
12:45
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
28/11/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA 06 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/11/2020
18:00
U:E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/11/2020
18:15
CB PEDAGOGIUM - NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/11/2020
19:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA COALCI - CB SANT JOSEP C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A.E. MINGUELLA - DRIVIM B C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2020
09:00
ESCOLA IPSI 08 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/12/2020
09:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/12/2020
09:30
U:E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2020
10:30
ESCOLA IPSI 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2020
10:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
12/12/2020
11:00
ESCOLA IPSI 10 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
12/12/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
13/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
09:00
JAC SANTS BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/12/2020
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 08 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
12:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/12/2020
12:00
SALESIANS BADALONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
19/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 07 C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SANT IGNASI C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U:E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
16/01/2021
12:30
COELMIN - FEMENI MARESME - U.E.MATARÓ LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
16/01/2021
16:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
16/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/01/2021
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
16/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/01/2021
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/01/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
17/01/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS S.E. SANT MEDIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/01/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CENTRE CATÒLIC L'H A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/01/2021
18:45
SANT GERVASI 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/01/2021
09:30
U:E. CLARET D LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/01/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
11:00
CAMPING BIANYA ROSER LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/01/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/01/2021
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA CFA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/01/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
12:30
CAMPING BIANYA ROSER LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
23/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B TEMPLE - U.E. HORTA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
16:00
ESCOLA IPSI 05 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
23/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
09:00
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/01/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.B.MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
11:00
BASKET ALMEDA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/01/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/01/2021
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
24/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A COELMIN - FEMENI MARESME - U.E.MATARÓ C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/01/2021
19:30
S.E. SANT MEDIR LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
30/01/2021
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/01/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/01/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U:E. CLARET D C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/01/2021
09:30
BÀSQUET PÀLCAM LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
30/01/2021
10:30
A. BÀSQUET BUFALÀ LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
30/01/2021
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
30/01/2021
12:00
C.B.MANYANET LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
30/01/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLA IPSI 05 C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/01/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CAMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/01/2021
11:00
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
31/01/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CAMPING BIANYA ROSER C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/01/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/02/2021
17:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/02/2021
17:45
DRAFT GRAMENET NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
06/02/2021
19:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
06/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/02/2021
16:00
CB NOU ESPLUGUES LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
07/02/2021
16:15
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/02/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/02/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS TEMPLE - U.E HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/02/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/02/2021
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/02/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
20/02/2021
10:30
ESCOLA IPSI 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2021
10:30
SESE C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/02/2021
10:30
C.B.MANYANET LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/02/2021
11:00
CB SANT JUST LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
20/02/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
12:00
U.E.MATARÓ - FM - ALLE - PRBF LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/02/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CE LA MARINA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
19:30
TEMPLE - U.E HORTA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB PEDAGOGIUM A C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
13:15
JOVENTUT LES CORTS 05 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SANT IGNASI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/02/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
21/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/02/2021
18:00
CB PEDAGOGIUM LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/02/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
27/02/2021
09:00
JAC SANTS BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
27/02/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/02/2021
11:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
27/02/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/02/2021
12:00
CE LA MARINA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
27/02/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 07 C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/02/2021
17:00
U.E. CLARET A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
27/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BÀSQUET PÀLCAM A C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/02/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U.E.MATARÓ - FM - ALLE - PRBF C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/02/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B.MANYANET LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/02/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/02/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB SANT JUST C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/03/2021
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
06/03/2021
11:45
LESTONNAC A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
06/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A.E.S.E. C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/03/2021
19:30
EPSA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
07/03/2021
12:30
CN CALDES A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
07/03/2021
16:15
DECO TEBA'S CB LLEIDA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
07/03/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/03/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS VEDRUNA GRÀCIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/03/2021
09:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
13/03/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
09:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
13/03/2021
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
13/03/2021
10:45
SANT GABRIEL RIPOLLET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
13/03/2021
11:00
CB.CIUTAT VELLA BLAU LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
13/03/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/03/2021
12:00
SANT GERVASI 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
13/03/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CLUB BASQUET VILATORRADA C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
16:00
A.E.S.E. LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
13/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LESTONNAC A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B.MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2021
10:30
U.E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
14/03/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS EPSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/03/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
14/03/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A DECO TEBA'S CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/03/2021
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
20/03/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB.CIUTAT VELLA BLAU C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2021
10:30
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
20/03/2021
10:30
LA SALLE BONANOVA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/03/2021
10:30
C.B.MANYANET LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/03/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2021
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
20/03/2021
19:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/03/2021
09:00
CLUB BASQUET VILATORRADA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
21/03/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/03/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GERVASI 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/03/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/04/2021
19:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
10/04/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/04/2021
10:30
AE LES CORTS-UBAE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
10/04/2021
10:30
CB PEDAGOGIUM A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/04/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA CEJ L'HOSPITALET C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/04/2021
12:00
SALESIANS BADALONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
10/04/2021
12:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
10/04/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA JOVIAT B C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/04/2021
16:00
U:E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
10/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JESUITES CASP A C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
10/04/2021
18:15
CB PEDAGOGIUM - NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/04/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JET BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/04/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA TEMPLE - U.E. HORTA C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/04/2021
09:30
CB.CIUTAT VELLA LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
11/04/2021
10:45
BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
11/04/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/04/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A DOMINIQUES BARCELONA C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
11/04/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/04/2021
18:00
SABADELL SUD CB NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
11/04/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS ESCOLAPIS SARRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/04/2021
19:15
CB SANT JUST - BASETIS LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
11/04/2021
19:30
BASQUET NOU BARRIS LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
16/04/2021
18:00
CB PEDAGOGIUM - MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/04/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/04/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U:E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
11:45
TEMPLE - U.E. HORTA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
17/04/2021
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
17/04/2021
12:00
DOMINIQUES BARCELONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
17/04/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
16:00
JESUITES CASP A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
17/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB.CIUTAT VELLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
16:00
JOVIAT B LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
17/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
17/04/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASQUET NOU BARRIS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/04/2021
09:00
CEJ L'HOSPITALET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
18/04/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SANT IGNASI C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/04/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/04/2021
12:30
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
18/04/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB PEDAGOGIUM A C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/04/2021
16:00
JET BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
18/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB SANT JUST - BASETIS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/05/2021
09:00
CB LA SALLE HORTA GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASQUET MOLINS MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
10:30
CB LA SALLE HORTA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/05/2021
10:45
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
01/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JESUITES CASP C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
12:00
CB LA SALLE HORTA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
01/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
16:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
01/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BASQUET NOU BARRIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/05/2021
17:45
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
01/05/2021
18:00
BASKET CORAS LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
01/05/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/05/2021
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A ESCOLAPIS SARRIA C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/05/2021
12:30
ASFE SANT FRUITOS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
02/05/2021
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
02/05/2021
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
02/05/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
02/05/2021
17:30
BASQUET NEUS LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
02/05/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/05/2021
18:00
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
08/05/2021
09:00
VORAMAR DIAGONAL MAR FRONT MARITIM LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
08/05/2021
09:15
JESUITES CASP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
08/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB LA SALLE HORTA GROC C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
09:30
VEDRUNA GRÀCIA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
08/05/2021
10:45
BASQUET MOLINS MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
08/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB LA SALLE HORTA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
16:00
C.E. XAMBA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
08/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
18:00
A.E.S.E. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
08/05/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
19:30
AEC COLLBLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
08/05/2021
19:30
CB IPSI B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
09/05/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2008 BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
16:00
BASQUET NOU BARRIS LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
09/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/05/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12