Calendari Global Club

SECCIÓ ESPORTIVA DE LLUISOS GRACIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CBSAPS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/10/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SABADELL SUD CB NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/10/2020
17:45
FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/10/2020
19:00
JOVIAT B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
17/10/2020
19:30
EPSA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
17/10/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA SESE A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
18/10/2020
11:00
VILABASQUET VILADECANS BLAU LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
18/10/2020
16:00
BARÇA CBS B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/10/2020
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BM VILADECANS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/10/2020
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS VEDRUNA GRÀCIA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/10/2020
10:30
AE LES CORTS-UBAE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
24/10/2020
13:00
GRAMENET BC TARONJA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
24/10/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/10/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A EKKE CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/10/2020
19:15
CENTRE CATÒLIC L'H B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/10/2020
12:30
AE BADALONES A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
25/10/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/10/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B GRUP BARNA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/10/2020
19:00
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
25/10/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A ADVISORIA MARESME 2003 C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
31/10/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U:E. CLARET D C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
09:30
BÀSQUET PÀLCAM LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
31/10/2020
10:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
31/10/2020
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
31/10/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GERVASI 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
12:00
SANT GERVASI 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
31/10/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASKET ALMEDA NEGRE C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
31/10/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
16:00
ESCOLA IPSI 05 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
31/10/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SANT PERE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B GRUP BARNA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/10/2020
20:00
A.E.S.E. LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
01/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB VILADECANS VERD C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/11/2020
10:15
BASQUET NOU BARRIS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
01/11/2020
10:30
U:E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
01/11/2020
10:45
JET ROSA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
01/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BASQUET NOU BARRIS A C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
01/11/2020
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/11/2020
17:30
DRAFT GRAMENET GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
01/11/2020
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS TEMPLE - U.E HORTA A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
01/11/2020
18:45
F.D CASSANENC LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
07/11/2020
09:00
SANT GERVASI 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
07/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U:E. CLARET C C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
09:30
U:E. CLARET D LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
07/11/2020
10:30
LA SALLE BONANOVA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
07/11/2020
11:00
CB VILADECANS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
07/11/2020
11:15
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
07/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.E.ESCOLA DEL CARME C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
16:00
U.B. SANT ADRIÀ 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
07/11/2020
16:00
JESUITES CASP LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
07/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLA IPSI 05 C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2020
18:00
A.E.S.E. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/11/2020
19:30
U. B. LLEFIÀ A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
08/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BASQUET NOU BARRIS A C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
10:15
BASKET ALMEDA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
08/11/2020
10:15
BASQUET NOU BARRIS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
08/11/2020
10:30
U.E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
08/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA SANT GERVASI 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS MANYANET SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BC FONTAJAU IN2IN C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
08/11/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CEJ L'HOSPITALET A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/11/2020
16:00
GEIEG UNIGIRONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
14/11/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CBF CERDANYOLA C C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/11/2020
09:30
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2004 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
15/11/2020
12:30
EL CÍRCOL B LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/11/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
15/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/11/2020
17:45
CB NOU ESPLUGUES A LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
15/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS SANT GERVASI 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
15/11/2020
18:00
CENTRE CATÒLIC L'H A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
20/11/2020
18:00
CB PEDAGOGIUM - MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/11/2020
09:00
ESCOLAPIS SARRIA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
21/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
10:45
VEDRUNA GRÀCIA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
21/11/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
21/11/2020
12:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
21/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A TEMPLE - U.E. HORTA 06 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CE LA MARINA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
16:00
U:E. CLARET C LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
21/11/2020
16:00
GEIEG UNIGIRONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
21/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A A.E.S.E. A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA BASQUET NOU BARRIS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U:E. CLARET B C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB PEDAGOGIUM A C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
16:00
GRAMENET BC TARONJA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/11/2020
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
22/11/2020
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
22/11/2020
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
22/11/2020
19:30
C.B CIC B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
22/11/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB PEDAGOGIUM - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
10:30
CB PEDAGOGIUM A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLAPIS SARRIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U:E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
11:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA COALCI - CB SANT JOSEP C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
12:45
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
28/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/11/2020
16:00
CBT CATERING COSTA DAURADA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/11/2020
17:45
TEMPLE - U.E. HORTA 06 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/11/2020
18:00
U:E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
28/11/2020
18:15
CB PEDAGOGIUM - NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/11/2020
19:30
C.B GRUP BARNA BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
28/11/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SANT QUIRZE B.C. A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA COALCI - CB SANT JOSEP C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A.E. MINGUELLA - DRIVIM B C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VEDRUNA GRÀCIA C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
29/11/2020
12:30
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
29/11/2020
16:00
C.B. L'HOSPITALET LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
29/11/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SANT IGNASI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
29/11/2020
16:15
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/11/2020
17:45
ADVISORIA MARESME 2003 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
29/11/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
29/11/2020
19:30
S.E. SANT MEDIR LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
12/12/2020
09:00
ESCOLA IPSI 08 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2020
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA MIXTE C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2020
09:30
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
12/12/2020
09:30
U:E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
12/12/2020
10:30
ESCOLA IPSI 07 LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
12/12/2020
10:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
12/12/2020
11:00
ESCOLA IPSI 10 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI I.P.S.I. - 1
COMTE BORRELL, 243-249
12/12/2020
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/12/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LESTONNAC A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/12/2020
18:00
BASKET CORAS LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
12/12/2020
18:00
C.E. ONYAR LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
12/12/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U.B SANT ADRIÀ C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA SALESIANS BADALONA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
13/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA JAC SANTS C.T. PRE-INFANTIL MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/12/2020
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/12/2020
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CLOTET SUZUKI SANT BOI A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/12/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
19/12/2020
09:00
JAC SANTS LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/12/2020
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 08 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
12:00
VEDRUNA GRÀCIA MIXTE LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
19/12/2020
12:00
SALESIANS BADALONA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
19/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA ESCOLA IPSI 07 C.T. INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
16:00
CEJ L'HOSPITALET A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
19/12/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
19/12/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SANT IGNASI C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
18:00
REUS PLOMS SALLE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/12/2020
19:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
19/12/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/12/2020
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
20/12/2020
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U:E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B ESCOLA IPSI 10 C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. MINI FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/12/2020
13:15
JOVENTUT LES CORTS GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/12/2020
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E. MINGUELLA - DRIVIM B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/12/2020
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
20/12/2020
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB SANT JUST - BASETIS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A GEIEG UNIGIRONA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
16/01/2021
12:30
CBSAPS B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
16/01/2021
17:45
CB IPSI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A VILABASQUET VILADECANS BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
16/01/2021
19:30
CB IPSI B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
16/01/2021
20:00
SESE A LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/01/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
17/01/2021
18:30
CB IPSI 04 LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
17/01/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.E.B. PALLEJÀ A - TAXI LINE COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
23/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/01/2021
18:00
C.B.SANTFELIUENC A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
23/01/2021
18:45
EKKE CB LLEIDA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
23/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA AE BADALONES A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/01/2021
10:45
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
24/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
24/01/2021
17:30
CB GRANOLLERS 5 LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
30/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVIAT B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
30/01/2021
18:00
BM VILADECANS A LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/01/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JET ROSA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
31/01/2021
16:00
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE C LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
31/01/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS EPSA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
31/01/2021
16:15
C.B GRUP BARNA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
31/01/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
31/01/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
31/01/2021
18:00
SABADELL SUD CB NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/02/2021
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
06/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JESUITES CASP C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/02/2021
19:30
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA LILA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/02/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/02/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS ESCOLAPIS SARRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/02/2021
19:45
C.B GRUP BARNA B LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
07/02/2021
19:45
LA SALLE BONANOVA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
20/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B A.E.S.E. C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET 2004 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/02/2021
19:30
TEMPLE - U.E HORTA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/02/2021
11:00
CBF CERDANYOLA C LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/02/2021
12:00
BÀSQUET SANT PERE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
21/02/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS DRAFT GRAMENET GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS F.D CASSANENC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/02/2021
19:45
LA SALLE BONANOVA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
27/02/2021
16:00
CE LA MARINA A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
27/02/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A U.B. SANT ADRIÀ 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
27/02/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A GRAMENET BC TARONJA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
28/02/2021
11:00
C.E.ESCOLA DEL CARME LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
28/02/2021
16:00
MANYANET SANT ANDREU LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLISPORTIU CAMP DEL FERRO
C( PARE MANYANET 40
28/02/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/02/2021
18:00
BC FONTAJAU IN2IN LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
28/02/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS A.E.S.E. A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/02/2021
19:30
BASQUET NOU BARRIS LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
06/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B GRUP BARNA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/03/2021
17:00
SANT QUIRZE B.C. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
06/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/03/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B. L'HOSPITALET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/03/2021
09:00
BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/03/2021
10:45
BÀSQUET ATENE MONTSERRAT B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
07/03/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB NOU ESPLUGUES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/03/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CENTRE CATÒLIC L'H A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
07/03/2021
18:45
SANT GERVASI 1 LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
13/03/2021
10:30
C.B. MANYANET LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/03/2021
17:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
13/03/2021
17:45
U.B SANT ADRIÀ LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
13/03/2021
18:00
BASKET ALMEDA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/03/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/03/2021
11:30
A.E.S.E. A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
14/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B CIC B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
14/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS GEIEG UNIGIRONA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/03/2021
13:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/03/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2021
17:30
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
20/03/2021
17:30
SANT IGNASI LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
20/03/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A MAS DE SANT LLEÏ CBVV - NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/03/2021
19:30
AEC COLLBLANC LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/03/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/03/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS S.E. SANT MEDIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
21/03/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CBT CATERING COSTA DAURADA COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
10/04/2021
11:45
LESTONNAC A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
11/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/04/2021
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
11/04/2021
18:30
CLOTET SUZUKI SANT BOI A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
17/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/04/2021
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/04/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS REUS PLOMS SALLE A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
18/04/2021
19:15
CB SANT JUST - BASETIS LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
18/04/2021
19:15
A.E. MINGUELLA - DRIVIM B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
24/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
24/04/2021
19:30
CB IPSI B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
25/04/2021
12:30
ASFE SANT FRUITOS A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
25/04/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/04/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS CB IPSI A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
25/04/2021
17:45
C.E.B. PALLEJÀ A - TAXI LINE LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
08/05/2021
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB GRANOLLERS 5 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
08/05/2021
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM BLAU LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
09/05/2021
09:30
CB IMMA LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
09/05/2021
12:30
CN CALDES A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
09/05/2021
16:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS BÀSQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/05/2021
18:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.B.SANTFELIUENC A COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12