Calendari Global Club

TGN BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/09/2023
12:30
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/09/2023
11:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/09/2023
13:30
TGN BÀSQUET 09A VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/09/2023
16:00
TGN BÀSQUET 10A BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/09/2023
16:00
C.E. XAMBA NEGRE TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/09/2023
18:00
TGN BÀSQUET O8A BASKET ALMEDA C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
17/09/2023
18:00
TGN BÀSQUET A EVENTS - CB IGUALADA SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/09/2023
19:45
TGN BÀSQUET 07A C.B GRUP BARNA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/09/2023
12:30
MANRESA CBF U17 TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
24/09/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10A CB TARRAGONA 2 C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/09/2023
11:15
TGN BÀSQUET 09A FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/09/2023
11:15
TGN BÀSQUET 11A BASKET ALMEDA NEGRE C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/09/2023
12:30
JOVENTUT BADALONA A TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/09/2023
16:00
TGN BÀSQUET 06A CEJL'HOSPITALET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/09/2023
16:00
BASKET ALMEDA NEGRE TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
24/09/2023
19:15
TALENOM BOET MATARÓ 2010 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
24/09/2023
19:45
AB SALLE CBT 2 TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/09/2023
19:00
TGN BÀSQUET 06-07B CB MORELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/09/2023
21:15
DRAFT GRAMENET TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
30/09/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB CALAFELL VERD C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B CBT SALLE SANT PAU BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A C.B. SANT ANDREU C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
12:15
AB VENDRELL 1 TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL
CARRETERA SANT VICENÇ 71
30/09/2023
12:15
CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
30/09/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08B JOVENTUT LES CORTS U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
12:45
TGN BÀSUET 11A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
12:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
30/09/2023
16:00
TGN BÀSQUET B DRAFT GRAMENET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
18:00
TGN BÀSQUET A WECOLORS - AB PREMIÀ SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
19:45
TGN BÀSQUET 06A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/09/2023
20:45
AB SALLE CBT GROC TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
01/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 09C CB MORELL BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/10/2023
09:30
C.B. VILADECANS VERD TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
01/10/2023
10:30
BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU BLAU TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
01/10/2023
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
01/10/2023
11:15
TGN BÀSQUET 07A CN TARREGA 2007 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/10/2023
11:30
CB. VALLS IN OUT TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/10/2023
12:15
SESE A TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/10/2023
13:00
TGN BÀSQUET 06-07A REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/10/2023
16:30
EL CARME BÀSQUET BLANC TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
07/10/2023
09:15
CITRATEL - C.B. CAMBRILS TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/10/2023
09:15
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
07/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
09:30
SAGRAT COR 13A CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
10:45
MANRESA CBF U15 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
07/10/2023
10:45
C.B. CAMBRILS TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
07/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 11A JOVENTUT LES CORTS U13 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09B MANYANET REUS VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
11:00
SAGRAT COR 12A REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/10/2023
11:15
MANYANET REUS GROC SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
07/10/2023
12:15
CB MORELL TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
07/10/2023
12:30
SAGRAT COR 12A CB MORELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
07/10/2023
12:45
TGN BÀSQUET 09A BC MORABANC ANDORRA 2009 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
12:45
TGN BÀSQUET 10A BARÇA B C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 08A EL CARME BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 09B C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
17:30
TGN BÀSQUET 06-07B REUS PLOMS SALLE U17 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
17:30
TGN BÀSQUET 08-09B CB CALAFELL MAS C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/10/2023
18:00
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
08/10/2023
11:15
TGN BÀSQUET O8A CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/10/2023
12:30
SABADELL BQ VALLÈS U13F TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
08/10/2023
12:45
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
08/10/2023
16:00
CB. CORNELLÀ B TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
08/10/2023
16:00
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
08/10/2023
17:00
EPSA TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
09/10/2023
18:30
SAGRAT COR 13A MANYANET REUS VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2023
10:30
C.B. MOLLET C TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
12/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2023
12:45
TGN BÀSQUET 07A CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 06A BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2023
17:45
TALENOM BOET MATARÓ 2008 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/10/2023
09:30
SAGRAT COR 12B REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/10/2023
10:30
AD TORREFORTA 12 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/10/2023
11:00
SAGRAT COR 13B AB VENDRELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/10/2023
11:15
TGN BÀSQUET 09A NAYOX FORÇA LLEIDA B C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/10/2023
12:30
MANRESA CBF U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
14/10/2023
13:00
TGN BÀSQUET O8A SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/10/2023
13:00
EB CB VILA-SECA SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/10/2023
12:00
CB. CORNELLA B TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/10/2023
16:00
NAYOX FORÇA LLEIDA A TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
15/10/2023
16:00
AB SALLE CBT 2 TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
15/10/2023
17:45
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/10/2023
17:30
SAGRAT COR 13B CARMELITES CBT C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/10/2023
18:45
ESCOLA PUIGCERVER TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/10/2023
18:00
MANYANET REUS SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/10/2023
09:00
SAGRAT COR 13A CB MORELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
09:00
SAGRAT COR 13A AD TORREFORTA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10B CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10B REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
10:15
SAGRAT COR 12A CBT SALLE C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/10/2023
10:45
CB MORELL BLAU TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
21/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A CENG J. CARDENYES C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
11:00
TGN BÀSUET 11A C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
21/10/2023
11:45
SAGRAT COR 13B AB VENDRELL 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
12:00
BARÇA CBS TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/10/2023
12:30
C.B. CAMBRILS TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/10/2023
12:45
MANYANET REUS VERD TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/10/2023
13:15
SAGRAT COR 12B CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 06A JOVENTUT LES CORTS U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
16:00
C.B. CAMBRILS A TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/10/2023
17:45
SESE B TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/10/2023
18:00
TGN BÀSQUET A CEJ L'HOSPITALET A SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/10/2023
19:45
TGN BÀSQUET B JAC SANTS BARCELONA A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
09:15
C.B. CAMBRILS B TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
22/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 08B CB VALLS SOLIDITY C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 09C REUS DEPORTIU VIORCAM GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 06-07A C.E. XAMBA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPI A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/10/2023
12:45
TGN BÀSQUET 09A SABADELL BQ VALLÈS U15F C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/10/2023
16:15
C.B. CAMBRILS A TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
28/10/2023
09:00
EB CB VILA-SECA SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 09B REUS PLOMS SALLE U16 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
09:30
TGN BÀSQUET 08C CB MORELL BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
10:00
BASQUET TERESIANES BLANC TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/10/2023
10:30
AD TORREFORTA 12 SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/10/2023
10:30
CB.CALAFELL FEM SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
28/10/2023
10:45
AB VENDRELL TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
28/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 08-09B REUS PLOMS SALLE U15 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
11:15
CB VALLS TOLDOS ZURITA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
28/10/2023
12:00
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
28/10/2023
12:00
EL CARME BÀSQUET TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
28/10/2023
12:30
SAGRAT COR 12B COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
12:45
TGN BÀSUET 11A VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 08A C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
16:00
TGN BÀSQUET 09B REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
17:30
TGN BÀSQUET 11A 52MOMENTS CBS 1R ANY C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
17:30
TGN BÀSQUET 06-07B AD TORREFORTA GROC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/10/2023
20:30
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/10/2023
10:00
BASKET ALMEDA GROC TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/10/2023
10:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
29/10/2023
11:00
TGN BÀSQUET 06A SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/10/2023
11:45
BASKET ALMEDA TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/10/2023
11:45
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO MARINA BESOS
Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n
29/10/2023
12:45
TGN BÀSQUET 10A UB SANT ADRIA VERMELL C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/10/2023
16:00
BAM BLAU - PORTECA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LA SAGI
ROGER 52
29/10/2023
17:30
AB SALLE CBT GROC 1 TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
29/10/2023
19:30
CB TARRAGONA B TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/10/2023
19:30
AB CUNIT TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
31/10/2023
19:00
TGN BÀSQUET 08C ELISABETH CF GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A TALENOM BOET MATARÓ 2010 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET O8A JOVENTUT BADALONA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/11/2023
13:30
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
01/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET 07A MANRESA CBF U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/11/2023
17:30
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/11/2023
19:30
CEJL'HOSPITALET A TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
02/11/2023
19:00
TGN BÀSQUET 11B AE CLARET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
09:00
TGN BÀSQUET 09C CB VALLS AGBAR C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
09:00
SAGRAT COR 13A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
10:00
CB RAPITENC TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
04/11/2023
10:15
SAGRAT COR 13B CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
10:30
TGN BÀSQUET 11B REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
04/11/2023
11:00
CN TARREGA 2007 TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
04/11/2023
11:00
CBT SALLE SANT PAU 1 TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
04/11/2023
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 5È SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
04/11/2023
11:15
MANYANET REUS VERD SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
04/11/2023
12:15
CB MORELL SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
04/11/2023
12:30
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
04/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 09A CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
13:00
SAGRAT COR 12B ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
13:30
REUS PLOMS SALLE U16 TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET B CB VALLS SALA RED STAR C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
18:00
TGN BÀSQUET A MANRESA CBF A SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/11/2023
19:45
TGN BÀSQUET 06-07A CB. CORNELLÀ A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
09:00
C.B. SANT ANDREU TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
05/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 08B JOVENTUT BADALONA 2 FEM. C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 06-07B CB VILA-SECA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
09:45
SAGRAT COR 13B MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
10:15
CB VALLS TOMAS JOIERS TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/11/2023
10:45
CB VALLS EUROPASTRY TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A A.E. SANT ANDREU NATZARET-1A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10B BÀSQUET JOAN 23 - BASKET 4ALL C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
12:30
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
05/11/2023
12:30
CB VALLS TALLERS GUASCH TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2023
13:00
TGN BÀSQUET O8A SESE A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2023
16:00
JET TERRASSA U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
05/11/2023
17:45
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
08/11/2023
18:00
SAGRAT COR 12A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/11/2023
18:45
TGN BÀSQUET 09B CB TARRAGONA BLAU 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
09:00
EB CB VILA-SECA SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/11/2023
09:00
CB VALLS PROZOVALLS SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
11/11/2023
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
11/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
10:30
REUS DEPORTIU VIORCAM SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
11/11/2023
10:45
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
11/11/2023
10:45
BARÇA 1 TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
11/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A MANRESA CBF U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09B MANYANET REUS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
11:00
SAGRAT COR 12A ESCOLA CBT 6 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
12:15
BC MORABANC ANDORRA 2009 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
11/11/2023
12:30
CB IGUALADA CFA TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/11/2023
12:30
CB. CORNELLA A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/11/2023
12:45
TGN BÀSUET 11A BARÇA CBS 1R ANY C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08A CB TARRAGONA BLAU 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET 10A BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET 08-09B CB LA SELVA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2023
17:00
AB CUNIT TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
11/11/2023
17:30
CB CALAFELL VERD TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
11/11/2023
18:00
C.B. PRAT - MONTIBELLO TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/11/2023
10:45
CB VALLS HOTEL CLASS TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 07A CB. CORNELLÀ B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/11/2023
12:30
U.E. HORTA A TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
12/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 06A DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/11/2023
18:15
MARBRES PERIS FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
14/11/2023
17:45
CBT SALLE BLANC TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/11/2023
18:00
AB SALLE TGN SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/11/2023
09:00
SAGRAT COR 13A EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
09:00
CB LA SELVA 09 TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
18/11/2023
09:15
AB VENDRELL SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11A CB TARRAGONA C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10B CITRATEL - C.B. CAMBRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
09:30
SAGRAT COR 13A SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
09:30
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
18/11/2023
10:45
CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 08B REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
11:00
SAGRAT COR 12B COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
11:00
SAGRAT COR 12A MANYANET REUS C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
11:00
TGN BÀSUET 11A JET TERRASSA U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 09A C.B. MOLLET C C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 10A CNB VILANOVA AKO IM1 C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
12:45
SAGRAT COR 13B AMPA SANT JOSEP DE REUS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
12:45
MANYANET REUS TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
18/11/2023
13:30
AB CUNIT TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
18/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
16:00
MINECAL - C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
18/11/2023
16:00
ELISABETH CM TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
18/11/2023
17:45
TGN BÀSQUET O8A TALENOM BOET MATARÓ 2008 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/11/2023
19:00
CÀMPING BIANYA ROSER A TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
19/11/2023
10:30
MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
19/11/2023
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
19/11/2023
16:30
CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2023
17:45
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/11/2023
18:30
CB MORELL TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
23/11/2023
17:45
SAGRAT COR 12B AB SALLE TGN C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
09:00
CBT SALLE SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B ESCOLA PUIGCERVER C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B CB ÀGUILES C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
09:30
SAGRAT COR 13A ESCOLA CBT 6 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
10:30
AD TORREFORTA SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A CB. CORNELLA B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09B CB MORELL BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
11:00
SAGRAT COR 12B MANYANET REUS GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
11:00
SAGRAT COR 13B REUS PLOMS SALLE U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
12:00
FERRIMAQ - CB SANT JUST TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
25/11/2023
12:30
SAGRAT COR 12B ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
12:45
TGN BÀSUET 11A REUS PLOMS SALLE U13 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08C MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
13:00
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
25/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET B ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
16:00
NAYOX FORÇA LLEIDA B TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
25/11/2023
16:00
CB RAPITENC TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
25/11/2023
18:00
TGN BÀSQUET A CB GRANOLLERS 1 SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/11/2023
18:00
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
25/11/2023
19:00
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/11/2023
19:30
TGN BÀSQUET 07A NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 08A CB VILA-SECA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2023
09:30
TGN BÀSQUET 09B REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2023
11:00
TGN BÀSQUET 10A CB. CORNELLÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2023
12:15
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
26/11/2023
12:30
TGN BÀSQUET 06A MANRESA CBF U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2023
16:00
TGN BÀSQUET 11A C.B. L'HOSPITALET 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/11/2023
18:45
TGN BÀSQUET 10B BASQUET TERESIANES BLANC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/11/2023
18:45
TGN BÀSQUET 10B C.B ALCOVER C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2023
17:45
CARMELITES CBT SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
01/12/2023
18:00
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
02/12/2023
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB MORELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
09:30
SAGRAT COR 13B CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
10:30
BRISCHE COSMETICS SESE B TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/12/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09A SESE B C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
11:00
TGN BÀSQUET 09B TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
11:00
SAGRAT COR 12A AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
11:00
REUS DEPORTIU VIORCAM SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/12/2023
12:15
MANYANET REUS VERD SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/12/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08-09B CB TARRAGONA BLANC 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
16:00
TGN BÀSQUET 11A BC MORABANC ANDORRA 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
16:00
TGN BÀSQUET 09B TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
17:30
TGN BÀSQUET O8A BARÇA CBS C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/12/2023
17:30
CB IPSI A TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
02/12/2023
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
02/12/2023
19:15
TGN BÀSQUET 06-07A INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/12/2023
09:00
REUS PLOMS SALLE U17 TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
03/12/2023
09:00
ELISABETH PIF TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
03/12/2023
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
03/12/2023
15:45
SABADELL BQ VALLÈS U15F TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/12/2023
17:45
JOVENTUT LES CORTS U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
03/12/2023
19:00
CENG J. CARDENYES TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
05/12/2023
18:15
ELISABETH CF GROC TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
14/12/2023
18:30
TGN BÀSQUET 06-07B AB SALLE CBT GROC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
09:00
SAGRAT COR 12A ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
09:00
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/12/2023
09:15
CB MORELL BLAU TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/12/2023
09:15
AB VENDRELL 1 SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/12/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B CB RAPITENC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
09:30
TGN BÀSQUET 11B CB VALLS MAPFRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
09:30
SAGRAT COR 13A CB MORELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
10:30
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
16/12/2023
11:00
TGN BÀSQUET 08-09B AB VENDRELL 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
11:00
SAGRAT COR 12B CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
11:00
BÀSQUET JOAN 23 - BASKET 4ALL TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N
16/12/2023
11:15
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
16/12/2023
12:15
SESE B TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/12/2023
12:15
CB MORELL BLAU SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/12/2023
12:45
TGN BÀSUET 11A NAYOX FORÇA LLEIDA B C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
12:45
TGN BÀSQUET 09B AB SALLE CBT 1 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/12/2023
16:00
TGN BÀSQUET 06-07B C.B. CAMBRILS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
16:00
REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/12/2023
17:30
TGN BÀSQUET 06-07A BÀSQUET SANT SADURNÍ C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/12/2023
18:15
BARÇA CBS 1R ANY TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
16/12/2023
19:15
TGN BÀSQUET B REUS PLOMS SALLE NEGRE C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/12/2023
09:00
CB VALLS RECLAMS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/12/2023
10:45
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/12/2023
12:30
CB IGUALADA IMA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
17/12/2023
16:30
52MOMENTS CBS 1R ANY TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
17/12/2023
19:00
TGN BÀSQUET A JOVENTUT LES CORTS SUPER COPA FEMENINA PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS CATALUNYA
Camí XXV, 2
27/12/2023
12:15
BARÇA CBS BLAU SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/12/2023
17:30
SAGRAT COR 12A SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
30/12/2023
13:45
SAGRAT COR 12A JOVENTUT BADALONA B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/01/2024
09:00
CB.CALAFELL FEM SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
13/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08A REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B AB VENDRELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
09:30
SAGRAT COR 13A AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
09:30
SAGRAT COR 13B CB VALLS TOLDOS ZURITA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
10:30
CE PALAMÓS - U15 BLAU TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
13/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09B CB. VALLS IN OUT C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
11:00
SAGRAT COR 12B CB VALLS FERRETERIA VALLS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
12:00
MINECAL - C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/01/2024
12:15
CB MORELL TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
13/01/2024
12:30
TGN BÀSQUET 09B CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
12:30
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CB CAMBRILS BLAU C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
12:45
U12 FEMALE TEAM SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - FARLAWSPORTS GARDEN
Crta. Reus-Cambrils. Rotonda Tenis Monterols
13/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08C AB SALLE CBT 1 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET 11B CB MORELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
16:00
REUS PLOMS SALLE U18 TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/01/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/01/2024
17:30
TGN BÀSQUET 08B BARÇA CBS BLAU C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/01/2024
17:45
SESE A TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/01/2024
18:00
GEFF CBSAPS-SDE TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
14/01/2024
10:30
AD TORREFORTA GROC TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET 11A NAYOX FORÇA LLEIDA B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/01/2024
17:30
TGN BÀSQUET 06A SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/01/2024
17:45
CB MORELL BLAU SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
20/01/2024
09:00
ESCOLA PUIGCERVER 5È SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
20/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09B EL CARME BÀSQUET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB VALLS TOMAS JOIERS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
10:30
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
20/01/2024
10:30
MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
20/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08C CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
11:00
SAGRAT COR 12B SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A LA SALLE MANRESA 1 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
12:30
SAGRAT COR 13B BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
12:30
JAC SANTS BARCELONA U13 1 TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
20/01/2024
12:45
TGN BÀSUET 11A CB MONTPEDRÓS C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10B CB CALAFELL VERD C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
13:00
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/01/2024
13:30
REUS PLOMS SALLE U13 TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08A CB. VALLS IN OUT C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET 09B ELISABETH CF GROC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
17:30
TGN BÀSQUET 08B BBA CASTELLDEFELS 2009F C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
17:30
TGN BÀSQUET 10A CB. CORNELLÀ A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/01/2024
17:30
EVENTS - CB IGUALADA TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/01/2024
19:15
TGN BÀSQUET B CB.CALAFELLFEM C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/01/2024
09:15
CB MORELL BLANC TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
21/01/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
21/01/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/01/2024
12:00
C.B. SANT ANDREU TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
21/01/2024
12:15
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
21/01/2024
12:30
CEJL'HOSPITALET A TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
21/01/2024
12:30
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/01/2024
13:00
TGN BÀSQUET 06-07A LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/01/2024
17:00
CB CALAFELL MAS TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
22/01/2024
17:45
SAGRAT COR 12A EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/01/2024
18:00
SAGRAT COR 12A REUS PLOMS SALLE U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/01/2024
18:45
TGN BÀSQUET 10B CITRATEL - C.B. CAMBRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
09:00
C.B ALCOVER TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
27/01/2024
09:30
SAGRAT COR 13A EB CB VILA-SECA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
09:30
SAGRAT COR 13A SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B CB VALLS SEICOR C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B BASQUET TERESIANES BLANC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
10:45
MANRESA CBF U14 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
27/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11B CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
11:00
SAGRAT COR 12B CB VALLS PROZOVALLS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A TALENOM BOET MATARÓ 2009 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
12:30
SAGRAT COR 13B CB VALLS RECLAMS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
12:30
SAGRAT COR 13B ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
12:45
TGN BÀSUET 11A BASKET ALMEDA NEGRE C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
12:45
TGN BÀSQUET 08-09B C.B. CAMBRILS B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
12:45
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/01/2024
16:00
TGN BÀSQUET A DRAFT GRAMENET SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
16:30
EL CARME BÀSQUET BLANC TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - AYR LA NAVE
Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7
27/01/2024
17:45
TGN BÀSQUET 06-07A AB SALLE CBT 2 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
19:15
TGN BÀSQUET B REUS DEPORTIU VIORCAM C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/01/2024
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
28/01/2024
09:00
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/01/2024
09:15
C.B. CAMBRILS A TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
28/01/2024
09:45
TGN BÀSQUET 06-07B MARBRES PERIS FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/01/2024
10:30
MANYANET REUS VERD TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
28/01/2024
10:45
BASKET ALMEDA NEGRE TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/01/2024
11:15
TGN BÀSQUET 07A LIMA-HORTA BARCELONA C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/01/2024
12:00
ELISABETH CF GROC TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
28/01/2024
13:00
TGN BÀSQUET 06A DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/01/2024
16:00
CB TARRAGONA 2 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
28/01/2024
17:45
BASQUET MOLINS TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
28/01/2024
17:45
JAMON&ART JET TERRASSA U16 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
29/01/2024
18:15
SAGRAT COR 12A MANYANET REUS VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
09:00
CBT SALLE SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/02/2024
09:00
CBT SALLE BLAU TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/02/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B. CAMBRILS BLAU SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
03/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09B C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B AB CUNIT C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
09:30
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09B CB MORELL BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
11:00
SAGRAT COR 12B CB MORELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
03/02/2024
12:30
AMPA SANT JOSEP DE REUS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. SANT JOSEP
RAVAL ROBUSTER 30
03/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A C.B. VILADECANS VERD C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09A C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
12:45
CBT SALLE SANT PAU BLAU TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/02/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08A MANYANET REUS VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
16:00
TGN BÀSQUET 10A TALENOM BOET MATARÓ 2010 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
16:00
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/02/2024
17:45
TGN BÀSQUET 08B C.E. XAMBA NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
17:45
TGN BÀSQUET 09C AB SALLE CBT GROC 1 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/02/2024
17:45
WECOLORS - AB PREMIÀ TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
03/02/2024
17:45
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/02/2024
19:30
DRAFT GRAMENET B TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
04/02/2024
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/02/2024
10:00
TGN BÀSQUET 08C C.B. CAMBRILS A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/02/2024
10:30
REUS PLOMS SALLE U15 TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/02/2024
10:30
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
04/02/2024
13:00
TGN BÀSQUET O8A TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/02/2024
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
04/02/2024
17:45
JET TERRASSA U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
10/02/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A SABADELL BQ VALLÈS U16F C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CB CERDANYOLA AL DIA A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/02/2024
17:45
TALENOM BOET MATARÓ 2006 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
15/02/2024
18:00
SAGRAT COR 13A CB MORELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/02/2024
17:45
CARMELITES CBT SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
16/02/2024
18:30
SAGRAT COR 12A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
09:00
CB MORELL BLAU TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/02/2024
09:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
17/02/2024
09:15
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08-09B CB VALLS TALLERS GUASCH C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B C.B. CAMBRILS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
09:30
SAGRAT COR 13B COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
10:00
CLUB BÀSQUET L'ALDEA TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA
AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N
17/02/2024
10:30
REUS PLOMS SALLE U16 TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
17/02/2024
10:45
BARÇA B TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
17/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A JOVENTUT LES CORTS U15 C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
12:30
SAGRAT COR 12B REUS PLOMS SALLE U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
12:45
TGN BÀSUET 11A SABADELL BQ VALLÈS U13F C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11B CB ÀGUILES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
13:00
CEN CBA-BBG TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
17/02/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08B AB SALLE CBT 2 C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
16:00
C.B. CAMBRILS A TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
17/02/2024
16:00
CB VALLS AGBAR TGN BÀSQUET 09C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/02/2024
17:45
TGN BÀSQUET 06-07A MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/02/2024
19:30
TGN BÀSQUET 07A NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/02/2024
11:30
JOVENTUT LES CORTS U13 TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
18/02/2024
12:00
FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
18/02/2024
12:30
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/02/2024
16:30
TGN BÀSQUET 06A JOVENTUT LES CORTS U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/02/2024
16:30
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/02/2024
19:15
TGN BÀSQUET B EPSA C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/02/2024
17:45
SAGRAT COR 13A CBT SALLE C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/02/2024
19:30
AE CLARET TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/02/2024
21:00
TGN BÀSQUET A INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/02/2024
18:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
23/02/2024
18:45
AD TORREFORTA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/02/2024
09:00
CBT SALLE SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/02/2024
09:00
CB CALAFELL MAS TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
24/02/2024
09:00
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 06-07B AB SALLE CBT GROC C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
09:30
CB LA SELVA TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
24/02/2024
10:15
SAGRAT COR 12B MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
10:30
CB CALAFELL MAS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
24/02/2024
10:45
AE CLARET TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
24/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A BC SANT JOAN DESPI A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
12:00
CB.CALAFELL FEM SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
24/02/2024
12:15
C.B GRUP BARNA VERMELL TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/02/2024
12:30
SAGRAT COR 13A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
12:30
SAGRAT COR 12A AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
12:30
MANRESA CBF U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
24/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 08A REUS PLOMS SALLE U16 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09C AB CUNIT C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/02/2024
12:45
CB TARRAGONA BLAU 1 TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
24/02/2024
17:45
CEJ L'HOSPITALET A TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
24/02/2024
19:00
C.E. XAMBA TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
24/02/2024
19:15
JAC SANTS BARCELONA A TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08C REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/02/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/02/2024
10:15
JET TERRASSA U14 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
25/02/2024
10:30
SESE B TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/02/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A MANRESA CBF U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
25/02/2024
11:30
JOVENTUT LES CORTS U16 TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
25/02/2024
13:00
TGN BÀSQUET 07A CEJ L'HOSPITALET B C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/03/2024
18:00
CB VALLS PROZOVALLS SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
01/03/2024
18:30
REUS DEPORTIU VIORCAM SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/03/2024
18:45
MANYANET REUS TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/03/2024
09:15
ESCOLA CBT 6 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09A AB VENDRELL 2 C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB VILA-SECA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A CB MORELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
SAGRAT COR 12B ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:00
SAGRAT COR 12A CB MORELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:00
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
02/03/2024
12:30
SAGRAT COR 13B CB RAPITENC C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11B AE CLARET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
13:15
UB SANT ADRIA VERMELL TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
02/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08-09B ELISABETH CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET B CB TARRAGONA B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
18:00
CN TARREGA 2007 TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
02/03/2024
19:30
TGN BÀSQUET A LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
09:15
CB TARRAGONA BLAU 1 TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 09C CB LA SELVA 09 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
12:00
52MOMENTS CBS 1R ANY TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/03/2024
12:45
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/03/2024
13:00
TGN BÀSQUET 06-07A AB CUNIT C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
13:30
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
05/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 11B EL CARME BÀSQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 10B MANYANET REUS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/03/2024
18:30
SAGRAT COR 13B CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:00
TGN BÀSQUET 09B CB VILA-SECA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:00
SAGRAT COR 12B CB VALLS TOLDOS ZURITA C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB MORELL C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13B ESCOLA PUIGCERVER 5È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
10:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
09/03/2024
11:00
TGN BÀSUET 11A CBT SALLE SANT PAU 1 C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A CB VALLS EUROPASTRY C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
11:00
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:15
CB VALLS SOLIDITY TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/03/2024
12:30
SAGRAT COR 12B CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:30
SAGRAT COR 13B U12 FEMALE TEAM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:30
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09A CE PALAMÓS - U15 BLAU C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 08-09B CB RAPITENC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 09B MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
16:30
ELISABETH IM TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
09/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET 08C MANYANET REUS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
17:30
TGN BÀSQUET 10A MINECAL - C.E. XAMBA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/03/2024
19:45
CB VALLS SALA RED STAR TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/03/2024
12:00
MANRESA CBF A TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
10/03/2024
12:00
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
10/03/2024
16:00
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/03/2024
16:00
CB MORELL TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
10/03/2024
19:30
TGN BÀSQUET 06A CEJL'HOSPITALET A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 09C BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/03/2024
18:45
TGN BÀSQUET 11B REUS PLOMS SALLE U13 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/03/2024
18:45
SAGRAT COR 12A SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:00
CB MORELL BLAU SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/03/2024
09:15
AB VENDRELL 1 SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B CBT SALLE BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:30
SAGRAT COR 13A AD TORREFORTA 12 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
10:30
BARÇA CBS 1R ANY TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/03/2024
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
16/03/2024
10:45
CB MORELL SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08B BASKET ALMEDA GROC C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09A C.B. SANT ANDREU C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
11:15
CB TARRAGONA BLANC 2 TGN BÀSQUET 08-09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/03/2024
11:15
MANYANET REUS GROC SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CB. CORNELLA A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11A BARÇA 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET O8A JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
16:00
MINI BAR FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
16/03/2024
17:30
CB CALAFELL VERD TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
16/03/2024
18:00
TGN BÀSQUET A C.B. PRAT - MONTIBELLO SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
19:45
TGN BÀSQUET B U.E. HORTA A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/03/2024
10:30
REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/03/2024
10:45
CB. CORNELLÀ A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2024
11:00
DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
17/03/2024
12:00
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/03/2024
12:30
LA SALLE MANRESA 1 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
17/03/2024
16:00
TGN BÀSQUET 06-07A CB VALLS HOTEL CLASS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/03/2024
16:00
CB MORELL BLAU TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/03/2024
17:45
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/03/2024
18:30
AB SALLE CBT 1 TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08A TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08C TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
12:30
TGN BÀSQUET 06A JET TERRASSA U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/03/2024
16:00
JOVENTUT BADALONA 2 FEM. TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/03/2024
13:00
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/04/2024
18:00
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
06/04/2024
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08C REUS DEPORTIU VIORCAM BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CLUB BÀSQUET L'ALDEA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13A ESCOLA CBT 6 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
09:30
ESCOLA PUIGCERVER 5È SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
06/04/2024
10:00
BASQUET TERESIANES BLANC TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
06/04/2024
11:00
TGN BÀSQUET 08B CB IGUALADA CFA C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
11:00
TGN BÀSQUET 09B REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12B SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
12:15
CB ÀGUILES TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
06/04/2024
12:30
CNB VILANOVA AKO IM1 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/04/2024
12:45
TGN BÀSQUET 08A CB MORELL BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09A F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
12:45
SAGRAT COR 12B CARMELITES CBT C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
12:45
CB TARRAGONA TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/04/2024
15:45
TALENOM BOET MATARÓ 2009 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET 10A MANRESA CBF U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
18:00
TGN BÀSQUET A CÀMPING BIANYA ROSER A SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/04/2024
19:45
TGN BÀSQUET 06A TALENOM BOET MATARÓ 2006 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/04/2024
09:00
CB VALLS SEICOR TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/04/2024
10:15
JET TERRASSA U13 TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/04/2024
12:30
TGN BÀSQUET 06-07B CEN CBA-BBG C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/04/2024
12:45
LIMA-HORTA BARCELONA TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
07/04/2024
15:45
SABADELL BQ VALLÈS U16F TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
07/04/2024
19:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA B TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
13/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B ELISABETH PIF C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13A REUS PLOMS SALLE U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13B REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B CBT SALLE BLAU C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
10:30
REUS PLOMS SALLE U13 TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/04/2024
10:30
AD TORREFORTA 12 SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/04/2024
10:45
CB. VALLS IN OUT TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/04/2024
10:45
CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ TGN BÀSQUET 09B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
13/04/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A FERRIMAQ - CB SANT JUST C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
11:00
SAGRAT COR 13B CB CALAFELL MAS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
13/04/2024
12:30
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/04/2024
12:45
SAGRAT COR 12A CBT SALLE C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/04/2024
12:45
AB SALLE CBT 1 TGN BÀSQUET 08C C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
13/04/2024
13:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/04/2024
16:00
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/04/2024
16:00
REUS DEPORTIU VIORCAM TGN BÀSQUET 08A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/04/2024
16:00
MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
13/04/2024
17:45
CB GRANOLLERS 1 TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/04/2024
17:45
TALENOM BOET MATARÓ 2010 TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
13/04/2024
19:30
ELS BESSONS - BÀSQUET RIBES TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
13/04/2024
20:45
AB SALLE CBT GROC TGN BÀSQUET 06-07B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
14/04/2024
10:30
C.B. L'HOSPITALET 2011 TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
14/04/2024
10:45
CB MORELL SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
14/04/2024
13:30
TGN BÀSQUET 09A C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET O8A CB. CORNELLÀ A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/04/2024
17:45
TGN BÀSQUET 06-07A SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/04/2024
17:45
JOVENTUT LES CORTS U18 TGN BÀSQUET 06A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
14/04/2024
19:30
TGN BÀSQUET 07A C.B GRUP BARNA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
09:00
CB VALLS MAPFRE TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/04/2024
09:00
CBT SALLE SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
20/04/2024
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/04/2024
09:15
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13B CB VALLS PROZOVALLS C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
10:45
CITRATEL - C.B. CAMBRILS TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/04/2024
10:45
MANRESA CBF U16 TGN BÀSQUET O8A C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
20/04/2024
10:45
CB ÀGUILES TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
20/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12A ESCOLA CBT 6 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12B REUS DEPORTIU VIORCAM C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
20/04/2024
12:45
TGN BÀSUET 11A BRISCHE COSMETICS SESE B C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
12:45
TGN BÀSQUET 09A FIKA ECONOMISTES I ADVOCATS CESN C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
16:00
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/04/2024
17:45
TGN BÀSQUET 06A MANRESA CBF U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/04/2024
17:45
NAYOX FORÇA LLEIDA A TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
20/04/2024
19:45
TGN BÀSQUET B CB IPSI A C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/04/2024
09:00
BAM BLAU - PORTECA TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/04/2024
09:00
CB VILA-SECA TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08B C.B GRUP BARNA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 06-07B CB VILA-SECA C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/04/2024
09:45
JOVENTUT LES CORTS U15 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/04/2024
10:45
CB MORELL BLAU SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
21/04/2024
11:30
BC MORABANC ANDORRA 2011 TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
21/04/2024
13:00
CB CERDANYOLA AL DIA A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET 07A BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/04/2024
18:00
TGN BÀSQUET A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
27/04/2024
09:00
ESCOLA PUIGCERVER 5È SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
27/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13A ESCOLA PUIGCERVER 6È C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13B AD TORREFORTA C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 11B CB CALAFELL MAS C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
09:30
TGN BÀSQUET 10B ELISABETH IM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
09:30
SAGRAT COR 13A SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A SESE B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12B CBT SALLE C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
11:00
SAGRAT COR 12A CB.CALAFELL FEM C. T. U12 - MINI FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10B REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
12:45
TGN BÀSQUET 10A CB IGUALADA IMA C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
12:45
TGN BÀSQUET 11B REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET 10A JET TERRASSA U14 C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
16:00
TGN BÀSQUET 09A AE CLARET C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
16:00
NAYOX FORÇA LLEIDA B TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
27/04/2024
17:45
TGN BÀSQUET 09A SESE B C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/04/2024
19:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
28/04/2024
12:30
CEJ L'HOSPITALET B TGN BÀSQUET 07A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
28/04/2024
17:45
JOVENTUT LES CORTS TGN BÀSQUET A SUPER COPA FEMENINA CARPA PARC DE LA BEDERRIDA
C7 MARTI FRANQUES 15
28/04/2024
17:45
BÀSQUET SANT SADURNÍ TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
04/05/2024
09:30
SAGRAT COR 13B AB VENDRELL 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/05/2024
09:30
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
04/05/2024
10:30
CB.CALAFELL FEM SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI FEMENÍ CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
04/05/2024
10:30
MANYANET REUS TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
04/05/2024
10:30
AD TORREFORTA 12 SAGRAT COR 13A C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
04/05/2024
10:45
AE CLARET TGN BÀSQUET 11B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
04/05/2024
11:00
SAGRAT COR 12A CB MORELL BLAU C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/05/2024
11:00
SAGRAT COR 12B MANYANET REUS GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/05/2024
11:00
ESCOLA PUIGCERVER 6È SAGRAT COR 12B C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
04/05/2024
11:15
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ TGN BÀSQUET 10B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
04/05/2024
11:30
CB RAPITENC SAGRAT COR 13B C. T. U12 - MINI FEMENÍ SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
04/05/2024
12:30
AB VENDRELL 2 TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
04/05/2024
16:00
TGN BÀSQUET 07A CN TARREGA 2007 C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/05/2024
16:00
NAYOX FORÇA LLEIDA B TGN BÀSQUET 11A C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
04/05/2024
18:00
TGN BÀSQUET A SESE A SUPER COPA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/05/2024
19:45
TGN BÀSQUET B GEFF CBSAPS-SDE C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/05/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/05/2024
09:30
TGN BÀSQUET 06-07B REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/05/2024
10:45
CB CAMBRILS BLAU TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/05/2024
10:45
CB MORELL SAGRAT COR 12A C. T. U12 - MINI FEMENÍ EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
05/05/2024
11:15
CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY TGN BÀSQUET 09A C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/05/2024
13:00
TGN BÀSQUET 06-07A REUS PLOMS SALLE U18 C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/05/2024
17:45
C.B GRUP BARNA A TGN BÀSQUET 10A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
11/05/2024
11:00
TGN BÀSQUET 11A JAC SANTS BARCELONA U13 1 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/05/2024
12:00
BARÇA CBS BLAU TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/05/2024
19:00
CB.CALAFELLFEM TGN BÀSQUET B C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
11/05/2024
19:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC TGN BÀSQUET 06-07A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
12/05/2024
12:30
CB MONTPEDRÓS TGN BÀSUET 11A C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
18/05/2024
13:30
BBA CASTELLDEFELS 2009F TGN BÀSQUET 08B C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
26/05/2024
09:30
TGN BÀSQUET 08B BASQUET MOLINS C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10