Calendari Global Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA PARE MANYANET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
20/03/2021
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA IMA MANYANET REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/03/2021
12:45
MANYANET REUS VERD BBG - PNEUMÀTICS COMA-RUGA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
20/03/2021
17:00
MANYANET REUS CB MORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
20/03/2021
19:00
MANYANET REUS A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
20/03/2021
19:00
BÀSQUET TERESIANES A MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/03/2021
19:45
EL CARME BÀSQUET MANYANET REUS B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/03/2021
11:30
MANYANET REUS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
27/03/2021
12:30
BBG - PNEUMÀTICS COMA-RUGA MANYANET REUS VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
27/03/2021
18:00
EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA SFA MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
28/03/2021
10:00
CB MORELL MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
28/03/2021
11:00
MANYANET REUS A BÀSQUET TERESIANES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
28/03/2021
12:45
MANYANET REUS B EL CARME BÀSQUET C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/04/2021
09:00
MANYANET REUS PROJECTE EMMA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA IF C.T. INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/04/2021
11:15
MANYANET REUS AB SALLE TARRAGONA JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/04/2021
11:30
AB SALLE TARRAGONA AM6 MANYANET REUS VERD C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
10/04/2021
12:45
MANYANET REUS MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/04/2021
16:00
A.B. EL VENDRELL 2 MANYANET REUS VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
10/04/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE B MANYANET REUS B C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/04/2021
17:45
MANYANET REUS GROC A.B. EL VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/04/2021
19:00
CB LA SELVA A MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
11/04/2021
09:30
MANYANET REUS CB TARRAGONA 3 C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
11/04/2021
10:30
MESA-SO - C.B. IGUALADA A MANYANET REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/04/2021
11:00
MANYANET REUS AB SALLE TARRAGONA CFB1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
17/04/2021
09:15
CB TARRAGONA 3 MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/04/2021
10:00
MANYANET REUS VERD AB SALLE TARRAGONA AM6 C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
17/04/2021
11:15
MANYANET REUS MESA-SO - C.B. IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
17/04/2021
12:45
MANYANET REUS B REUS PLOMS SALLE B C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
17/04/2021
19:15
A.B. EL VENDRELL 1 MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/04/2021
09:30
AB SALLE TARRAGONA JF MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/04/2021
10:00
MANYANET REUS VERD A.B. EL VENDRELL 2 C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
18/04/2021
10:30
PROJECTE EMMA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA IF MANYANET REUS C.T. INFANTIL FEM. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
18/04/2021
11:30
AB SALLE TARRAGONA CFB1 MANYANET REUS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/04/2021
17:00
MANYANET REUS A VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
18/04/2021
18:45
MANYANET REUS A CB LA SELVA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
24/04/2021
17:45
VEDRUNA GRÀCIA A - GRUP SALUT REMEI MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
01/05/2021
10:30
CB LA SELVA TARONJA MANYANET REUS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
01/05/2021
10:30
MANYANET REUS CB TARRAGONA C.T. INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/05/2021
11:15
MANYANET REUS VERD CB CAMBRILS-EBC 09 C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/05/2021
12:45
MANYANET REUS BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/05/2021
16:00
MANYANET REUS VERD BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/05/2021
17:45
MANYANET REUS CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/05/2021
18:00
REUS PLOMS SALLE B MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/05/2021
19:30
MANYANET REUS B CB ALCOVER C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
02/05/2021
18:00
BF CASTELLDEFELS 2025 MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
08/05/2021
11:00
CB CAMBRILS-EBC 09 MANYANET REUS VERD C.T. MINI MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
08/05/2021
12:00
MANYANET REUS CB LA SELVA TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
08/05/2021
12:15
EL CARME BÀSQUET MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
08/05/2021
12:15
CB.SALOU MANYANET REUS C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
08/05/2021
12:45
BARÇA B MANYANET REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
08/05/2021
16:00
MANYANET REUS GROC BBG - PINTURAS CLARÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
08/05/2021
16:00
BÀSQUET L'ARBOÇ MANYANET REUS VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
08/05/2021
18:00
MANYANET REUS A BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
08/05/2021
19:30
MANYANET REUS A REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
09/05/2021
09:15
CB TARRAGONA MANYANET REUS C.T. INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/05/2021
12:00
CB ALCOVER MANYANET REUS B C.T. SENIOR FEMENI ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
09/05/2021
19:30
CB TARRAGONA 1 MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/05/2021
09:00
MANYANET REUS EL CARME BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
15/05/2021
11:00
BBG - PINTURAS CLARÀ MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
15/05/2021
12:45
MANYANET REUS CB.SALOU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/05/2021
09:00
SALLE PLOMS REUS MANYANET REUS VERD C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/05/2021
09:30
MANYANET REUS REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/05/2021
11:15
MANYANET REUS CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/05/2021
12:30
AD TORREFORTA B MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/05/2021
12:30
CB CAMBRILS MANYANET REUS C.T. INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
22/05/2021
12:45
MANYANET REUS AB SALLE TARRAGONA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/05/2021
16:00
CB VILA-SECA BLAU MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/05/2021
17:45
MANYANET REUS A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
22/05/2021
19:30
MANYANET REUS A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/05/2021
09:00
MANYANET REUS AD TORREFORTA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/05/2021
10:30
MANYANET REUS CB CAMBRILS C.T. INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/05/2021
11:15
MANYANET REUS VERD SALLE PLOMS REUS C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/05/2021
12:30
AB SALLE TARRAGONA CMB MANYANET REUS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
29/05/2021
17:45
MANYANET REUS GROC CB VILA-SECA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/05/2021
18:00
A.E.S.E. A MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/05/2021
19:00
REUS DEPORTIU MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/05/2021
10:45
REUS DEPORTIU B MANYANET REUS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/05/2021
10:45
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST MANYANET REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/06/2021
11:00
MARBRES PERIS CB CANTAIRES TORTOSA 2 MANYANET REUS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
12/06/2021
10:30
MANYANET REUS ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/06/2021
11:15
MANYANET REUS VERD RESTAURANT LA VEGUERIA CB CANTAIRES TORTOSA C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/06/2021
12:30
BÀSQUET TERESIANES 1 MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/06/2021
12:45
MANYANET REUS EL CARME BÀSQUET VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/06/2021
16:00
MANYANET REUS CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/06/2021
19:30
MANYANET REUS A VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
13/06/2021
12:45
MANYANET REUS A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/06/2021
10:30
RESTAURANT LA VEGUERIA CB CANTAIRES TORTOSA MANYANET REUS VERD C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
19/06/2021
11:00
ESCOLA PUIGCERVER MANYANET REUS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
19/06/2021
12:15
EL CARME BÀSQUET VERMELL MANYANET REUS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
19/06/2021
17:45
MANYANET REUS GROC BÀSQUET TERESIANES 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/06/2021
19:45
CB VALLS BNA MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/06/2021
12:30
CB VALLS TOLDOS ZURITA MANYANET REUS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/06/2021
18:00
VOLVO DISELAUTO TARRACO CBT MANYANET REUS A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N