Calendari Global Club

AMPA COL·LEGI SANTA TERESA DE JESUS DE TARRAGONA

Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/09/2019
10:45
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
28/09/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/09/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
16:00
TURO-MONTROIG CF BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CONSTANTI - COL. TURO
CARRETERA DE REUS S/N
28/09/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB.CALAFELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/09/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES B C.B. L'AMETLLA DE MAR C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/09/2019
17:45
BASQUET TERESIANES AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/09/2019
17:45
BASQUET TERESIANES AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
29/09/2019
19:00
CB.CALAFELL BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
29/09/2019
19:30
BASQUET TERESIANES LA POBLA DE MAFUMET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/10/2019
20:50
BÀSQUET TERESIANES B CB SANT PERE I SANT PAU SF C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES ELISABETH PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
12:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
05/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 EL CARME BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
12:45
TGN BÀSQUET 04C BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/10/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A CB MORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
18:15
AE CLARET BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
18:15
AE CLARET BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B CB.ÀGUILES C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
19:45
BASQUET TERESIANES C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/10/2019
20:45
LA POBLA DE MAFUMET BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
06/10/2019
09:30
ELISABETH PIF BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
06/10/2019
19:45
CB SALOU B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
10/10/2019
20:00
BÀSQUET TERESIANES B CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/10/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/10/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES CB SANT PERE I SANT PAU CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/10/2019
12:00
CB.SALOU GROC BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
12/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/10/2019
19:45
BASQUET TERESIANES AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/10/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CM BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
13/10/2019
10:30
CB SANT PERE I SANT PAU JM BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
13/10/2019
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/10/2019
12:15
BLUE MONKEY TARRAGONA - CB SPSP BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
13/10/2019
17:45
BASQUET TERESIANES CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/10/2019
17:45
BASQUET TERESIANES CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/10/2019
19:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
09:00
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES AE CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
16:00
MANYANET REUS BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/10/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES A BBG - PINTURAS CLARÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
18:00
CB MONTBLANC BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
19/10/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CBTARRAGONA B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
20/10/2019
16:00
ELS MONJOS BC - 2 BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
25/10/2019
18:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/10/2019
09:15
AD TORREFORTA BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES 2005 A.B. EL VENDRELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/10/2019
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
26/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 MANYANET REUS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/10/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A CB CANTAIRES TORTOSA IMPULS SPORT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/10/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B CLUB BASQUET MÓRA D'EBRE C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
26/10/2019
19:45
BASQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/10/2019
17:45
BASQUET TERESIANES CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/10/2019
17:45
BASQUET TERESIANES CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
27/10/2019
19:30
BASQUET TERESIANES REUS PLOMS SALLE C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/11/2019
12:00
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
02/11/2019
12:15
A.B. EL VENDRELL BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
02/11/2019
18:00
TORREDEMBARRA B.C. BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
02/11/2019
21:00
ASFALT - CB IGUALADA A BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/11/2019
09:00
AD TORREFORTA B BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/11/2019
19:30
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
07/11/2019
21:30
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/11/2019
21:30
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
12:45
CBTARRAGONA 2 BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/11/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES B CB LA SELVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
17:45
AB SALLE TARRAGONA JF BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/11/2019
18:15
BÀSQUET L'ARBOÇ BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
09/11/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B CB CANTAIRES TORTOSA COOL HAUS HABITAT C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
10/11/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/11/2019
09:00
BBG - AUTO CASASÚS BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
10/11/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU PIF BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
10/11/2019
17:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/11/2019
17:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/11/2019
19:30
BASQUET TERESIANES SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/11/2019
18:45
BÀSQUET TERESIANES TGN BÀSQUET 04C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
15/11/2019
21:00
AE CLARET BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
16/11/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 A.B. EL VENDRELL 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
16:00
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLÓ DE FERRERIES
CARRER ALCANYIS S/N
16/11/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB LA SELVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA SF BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA SF BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
19:30
AB SALLE TARRAGONA JM BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
17/11/2019
11:30
TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
17/11/2019
17:45
BBG - TORRE CLIMA SLU BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
19/11/2019
19:45
BÀSQUET TERESIANES CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
22/11/2019
18:15
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/11/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/11/2019
16:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CADET TARONJA BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
23/11/2019
16:30
AE CLARET GROC BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
23/11/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES B SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/11/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/11/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
24/11/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CF BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
24/11/2019
10:00
BASQUET TERESIANES BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/11/2019
19:30
BASQUET TERESIANES HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/11/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES TGN BASQUET 07-LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
30/11/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 BÀSQUET L'ARBOÇ CADET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
30/11/2019
11:00
AD TORREFORTA BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
11:30
CB.CALAFELL BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
30/11/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES B EL CARME BÀSQUET C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
30/11/2019
17:30
MANYANET REUS B BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
30/11/2019
17:45
ASFE SANT FRUITOS A BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
01/12/2019
09:30
ELISABETH PIM BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
01/12/2019
10:45
CB CAMBRILS BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
01/12/2019
19:00
REUS DEPORTIU B BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/12/2019
18:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
10/12/2019
20:20
SALLE PLOMS REUS BLANC 04 BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
11/12/2019
18:45
BÀSQUET TERESIANES AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/12/2019
18:30
CB MORELL B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
12/12/2019
18:30
CB MORELL B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
14/12/2019
09:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 SALLE PLOMS REUS BLANC 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
14/12/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES B REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A CB RAPITENC LO XICAGO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B CB.SALOU C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
17:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
17:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
19:30
BASQUET TERESIANES A.B. EL VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/12/2019
18:30
BÀSQUET TERESIANES SALLE PLOMS REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
20/12/2019
20:30
CB LA SELVA A BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
21/12/2019
09:00
EL CARME BÀSQUET BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
21/12/2019
16:00
CB VALLS SALA RED STAR BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/12/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES A CB.CALAFELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/12/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/12/2019
19:45
BÀSQUET TERESIANES B EL CARME BÀSQUET S21 C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
22/12/2019
12:00
SALLE PLOMS REUS VERD BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/01/2020
09:30
CB MORELL BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
11/01/2020
10:00
BÀSQUET TERESIANES CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
11/01/2020
11:45
BÀSQUET TERESIANES MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
11/01/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
11/01/2020
17:30
C.B. CORBERA NEGRE BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
11/01/2020
18:15
BÀSQUET TERESIANES B AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/01/2020
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CM BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
12/01/2020
16:00
CB CALAFELL BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/01/2020
16:00
CB CALAFELL BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/01/2020
16:45
REUS PLOMS SALLE B BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/01/2020
19:30
BASQUET TERESIANES REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/01/2020
19:30
BÀSQUET BAIX GAIÀ BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
18/01/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
18/01/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES A.B. EL VENDRELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES A CB SANT PERE I SANT PAU JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
18:30
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
18:30
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
19:00
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
18/01/2020
19:45
BÀSQUET TERESIANES B TURO-MONTROIG CF C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/01/2020
10:30
CB SANT PERE I SANT PAU SF BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
19/01/2020
17:00
C.B. L'AMETLLA DE MAR BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET
PLAÇA DEL MERCAT S/N
25/01/2020
09:15
AD TORREFORTA BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/01/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES CB SANT PERE I SANT PAU PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
25/01/2020
10:15
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
25/01/2020
10:45
BBG - PINTURAS CLARÀ BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
25/01/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 AB SALLE TARRAGONA CM2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
25/01/2020
16:15
CB.ÀGUILES BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
25/01/2020
17:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/01/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B LA POBLA DE MAFUMET C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
25/01/2020
19:45
BASQUET TERESIANES ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/01/2020
11:00
A.B. EL VENDRELL 1 BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
26/01/2020
19:30
BASQUET TERESIANES CB SALOU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/02/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES TGN BASQUET 07B C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/02/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/02/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/02/2020
12:30
BÀSQUET L'ARBOÇ CADET TARONJA BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
01/02/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 CB RAPITENC LA VELA AL VENT C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/02/2020
13:30
HYUNDAI - CB CAMBRILS BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
01/02/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/02/2020
18:00
CB CANTAIRES TORTOSA IMPULS SPORT BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
01/02/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES AB SALLE TARRAGONA JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
02/02/2020
12:15
AD TORREFORTA B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/02/2020
12:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/02/2020
21:00
BÀSQUET TERESIANES B BLUE MONKEY TARRAGONA - CB SPSP C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
08/02/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES SALLE PLOMS REUS VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
08/02/2020
09:30
SALLE CBT BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
08/02/2020
11:00
AB SALLE TARRAGONA CM1 BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
08/02/2020
12:30
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
08/02/2020
17:15
BÀSQUET TERESIANES A A.B. EL VENDRELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
08/02/2020
19:45
BASQUET TERESIANES ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/02/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS BLANC BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/02/2020
16:15
CBTARRAGONA B BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/02/2020
17:30
BASQUET TERESIANES ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/02/2020
19:30
BASQUET TERESIANES CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/02/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES C.B ALCOVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
15/02/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
15/02/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 BBG - CONSTRUCCIONS I REFORMES JOPI C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
15/02/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES AE CLARET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
15/02/2020
19:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
16/02/2020
09:00
BASQUET TERESIANES SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/02/2020
10:30
SALLE PLOMS REUS BLANC 04-05 BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/02/2020
20:45
REUS DEPORTIU A BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/02/2020
20:15
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
22/02/2020
11:30
REUS PLOMS SALLE C BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/02/2020
17:45
BASQUET TERESIANES CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/02/2020
18:00
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
29/02/2020
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
29/02/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES BBG - ARTIS VIATGES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
09:30
AB SALLE TARRAGONA CFB BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
29/02/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES A AB SALLE TARRAGONA JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
19:30
BÀSQUET TERESIANES 2005 AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
29/02/2020
19:45
BASQUET TERESIANES CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
01/03/2020
16:00
CB.CALAFELL BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
01/03/2020
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
01/03/2020
19:30
BASQUET TERESIANES TORREDEMBARRA B.C. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/03/2020
21:00
LA POBLA DE MAFUMET BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
06/03/2020
21:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/03/2020
09:00
ESCOLA PUIGCERVER BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/03/2020
09:30
TGN BÀSQUET 04-05 BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
07/03/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES TGN BASQUET 07-LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
07/03/2020
12:30
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
07/03/2020
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
07/03/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES BÀSQUET BAIX GAIÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
07/03/2020
19:45
AE CLARET BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/03/2020
20:30
BASQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/03/2020
10:00
CB AMPOSTA EL REBOST D'ISA BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO AMPOSTA - PAVELLÓ MUNICIPAL
JOAN SEBASTIA ARBO S/N
08/03/2020
19:15
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
08/03/2020
19:30
CB CANTAIRES TORTOSA COOL HAUS HABITAT BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
11/03/2020
18:30
BÀSQUET TERESIANES CB LA SELVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/03/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES A CB CAMBRILS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/03/2020
10:30
MANYANET REUS BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/03/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 CB CAMBRILS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/03/2020
12:15
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
14/03/2020
12:30
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
14/03/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B BBG - TORRE CLIMA SLU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/03/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/03/2020
18:00
CN TARREGA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
14/03/2020
19:45
BASQUET TERESIANES ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/03/2020
19:30
BASQUET TERESIANES AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/03/2020
09:00
BÀSQUET TERESIANES 2004 A.B. EL VENDRELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
09:15
CBTARRAGONA 2 BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/03/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 CB SANT PERE I SANT PAU CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
13:15
SALLE PLOMS REUS BLANC BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/03/2020
16:00
SARSA LA SALLE MANRESA A BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/03/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB MORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
17:00
CB RAPITENC LO XICAGO BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
21/03/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B HYUNDAI - CB CAMBRILS C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
21/03/2020
20:00
AD TORREFORTA C BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/03/2020
12:15
HYUNDAI - CB CAMBRILS BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
25/03/2020
19:30
A.B. EL VENDRELL BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N
28/03/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/03/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES B MANYANET REUS B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/03/2020
12:15
CB.ÀGUILES BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
28/03/2020
12:45
TGN BASQUET 07B BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/03/2020
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
28/03/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/03/2020
17:30
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
28/03/2020
19:00
CB RAPITENC LA VELA AL VENT BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
29/03/2020
16:00
EL CARME BÀSQUET BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/03/2020
19:30
BASQUET TERESIANES CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
04/04/2020
10:30
CB VALLS INEDIT VIATGES BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
04/04/2020
16:30
AB SALLE TARRAGONA CM2 BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
04/04/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B CB LA SELVA C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
04/04/2020
18:00
CLUB BASQUET MÓRA D'EBRE BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL
URB LA VERDEGUERA S/N
05/04/2020
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU PIF BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
05/04/2020
17:30
BASQUET TERESIANES CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/04/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 BÀSQUET L'ARBOÇ CADET TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 AB SALLE TARRAGONA CM1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB.CALAFELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
17:00
CB BALAGUER B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB
C/ LLARI, 17
18/04/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
19:30
A.B. EL VENDRELL 2 BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
19/04/2020
16:00
REUS DEPORTIU C BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/04/2020
16:15
CB.SALOU C BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
19/04/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
25/04/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/04/2020
09:30
C.B ALCOVER BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
25/04/2020
12:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
25/04/2020
12:30
BBG - CONSTRUCCIONS I REFORMES JOPI BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
25/04/2020
13:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
25/04/2020
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/04/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B EL CARME BÀSQUET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
25/04/2020
20:45
EL CARME BÀSQUET S21 BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/04/2020
16:30
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR FEMENI CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
26/04/2020
17:30
BASQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/04/2020
19:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/05/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
02/05/2020
10:45
BBG - ARTIS VIATGES BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
02/05/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 SALLE PLOMS REUS BLANC 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
02/05/2020
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
09/05/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/05/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES ESCOLA PUIGCERVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/05/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES AB SALLE TARRAGONA CFB C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/05/2020
12:00
VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
09/05/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB LA SELVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/05/2020
18:00
BÀSQUET TERESIANES B REUS PLOMS SALLE B C.T. SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/05/2020
19:15
REUS DEPORTIU B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/05/2020
20:00
BÀSQUET L'ARBOÇ BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
10/05/2020
09:00
AD TORREFORTA B BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
10/05/2020
16:30
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
10/05/2020
17:30
BASQUET TERESIANES CN TARREGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/05/2020
11:00
TGN BASQUET 07-LILA BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/05/2020
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/05/2020
12:30
CB LA SELVA BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
16/05/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 CB AMPOSTA EL REBOST D'ISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
17/05/2020
10:45
CB MORELL BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
23/05/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/05/2020
12:30
CB CAMBRILS BÀSQUET TERESIANES 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
23/05/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES CB.ÀGUILES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79