Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
30/09/2023
|
10:30
|
CB CALAFELL BLANC | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
30/09/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
01/10/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CB MORELL 1R ANY | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
01/10/2023
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | CONSTRUCCIONS VIÑAS CB MONTBLANC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
01/10/2023
|
12:30
|
E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
07/10/2023
|
12:30
|
OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
08/10/2023
|
09:00
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
08/10/2023
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | REUS DEPORTIU VIORCAM B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
08/10/2023
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET VERMELL | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
20/10/2023
|
18:10
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/10/2023
|
09:30
|
TORREDEMBARRA B.C. | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
21/10/2023
|
12:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | AD TORREFORTA 13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/10/2023
|
13:30
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
22/10/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
22/10/2023
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/10/2023
|
10:00
|
CB.SALOU BLAU | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB TARRAGONA BLANC 1 | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
29/10/2023
|
12:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
29/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/11/2023
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | REUS DEPORTIU VIORCAM U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
AE CLARET | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
11/11/2023
|
12:15
|
AD TORREFORTA GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
11/11/2023
|
17:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | CJ ULLDECONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
12/11/2023
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
18/11/2023
|
10:45
|
AE CLARET | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
19/11/2023
|
10:00
|
C.B.SALOU | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
19/11/2023
|
10:30
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
19/11/2023
|
12:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
19/11/2023
|
16:15
|
C.B.SALOU | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
24/11/2023
|
21:30
|
EL CARME BÀSQUET | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B ALCOVER | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CBT SALLE GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
25/11/2023
|
12:45
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/11/2023
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | MANYANET REUS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
26/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CB VALLS INFORDISA | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
02/12/2023
|
20:00
|
C.B ALCOVER | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
12/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
12/12/2023
|
21:00
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | C.B ALCOVER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS CATALUNYA Camí XXV, 2 |
|
16/12/2023
|
09:15
|
AD TORREFORTA 13 | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CONSTRUCCIONS VIÑAS CB MONTBLANC | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
13/01/2024
|
09:15
|
AD TORREFORTA GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
13/01/2024
|
13:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | CB.SALOU BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
14/01/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
14/01/2024
|
17:00
|
CB MORELL 1R ANY | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
14/01/2024
|
19:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM B | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
20/01/2024
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/01/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB VILA-SECA | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IM | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
27/01/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
28/01/2024
|
09:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | AE CLARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/01/2024
|
10:45
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/01/2024
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/01/2024
|
16:15
|
MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | AE CLARET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C.B ALCOVER | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
03/02/2024
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/02/2024
|
21:15
|
REUS DEPORTIU VIORCAM U21 | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
04/02/2024
|
12:10
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CB TARRAGONA BLANC 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
16/02/2024
|
21:00
|
CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB MORELL BLANC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
17/02/2024
|
11:15
|
TORREDEMBARRA B.C. | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | EL CARME BÀSQUET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
24/02/2024
|
09:15
|
BASQUET TERESIANES BLAU | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/02/2024
|
11:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/02/2024
|
12:40
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | C.B.SALOU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
01/03/2024
|
18:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | ESCOLA PUIGCERVER 5È | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
02/03/2024
|
09:15
|
CB VALLS PROZOVALLS | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - CEIP ENXANETA PLAÇA DEL CARME |
|
02/03/2024
|
20:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C.B.SALOU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/03/2024
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
08/03/2024
|
18:30
|
SAGRAT COR 13B | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
09/03/2024
|
11:15
|
MANYANET REUS GROC | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
10/03/2024
|
10:30
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
10/03/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CB VALLS INFORDISA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
17/03/2024
|
12:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CBT SALLE GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
22/03/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL 1 | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EL VENDRELL - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA CAMP D'ESPORTS S/N |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/04/2024
|
18:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | SAGRAT COR 13B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
20:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CB TARRAGONA BLANC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
07/04/2024
|
10:15
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA PUIGCERVER 5È | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB RAPITENC | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
13/04/2024
|
20:00
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
19/04/2024
|
18:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | AB VENDRELL 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
21/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
26/04/2024
|
18:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | CB VALLS PROZOVALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA BLANC 2 | CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB CALAFELL MAS | CB SANT PERE I SANT PAU 12-13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | CB RAPITENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
05/05/2024
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
12/05/2024
|
10:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL | MM PUBLICITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |