Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:30
|
CB LA SELVA | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
23/09/2023
|
17:45
|
MANYANET REUS | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
29/09/2023
|
20:30
|
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET PLAÇA DEL MERCAT S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | AB SALLE CBT GROC 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | CBT SALLE BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB LA SELVA 08 | AB SALLE CBT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | REUS PLOMS SALLE U15 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
07/10/2023
|
18:30
|
CB LA SELVA | C.B ALCOVER | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
08/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
14/10/2023
|
11:00
|
CB LA SELVA | CEN CBA-BBG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
20/10/2023
|
21:15
|
CB LA SELVA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB VALLS TALLERS GUASCH | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | CB VALLS AGBAR | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB LA SELVA | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
CB LA SELVA | CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB LA SELVA | CB RAPITENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB LA SELVA 09 | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
CB LA SELVA | MANYANET REUS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/10/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
29/10/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
01/11/2023
|
21:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
03/11/2023
|
21:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
11:15
|
CB LA SELVA | AE CLARET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
CB LA SELVA 08 | AE CLARET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
16:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET MORA D'EBRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB LA SELVA | ELISABETH CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB LA SELVA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
10/11/2023
|
21:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
TGN BÀSQUET 08-09B | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
11/11/2023
|
18:30
|
AB CUNIT | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILA-SECA | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
13:30
|
SALLE REUS PLOMS | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB LA SELVA 09 | TGN BÀSQUET 09C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB LA SELVA 08 | CBT SALLE BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
11:45
|
REUS PLOMS SALLE U14 | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB LA SELVA | CB TARRAGONA BLANC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
CB LA SELVA | CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CB LA SELVA | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB LA SELVA | CB MORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CBT SALLE BLANC | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CB LA SELVA 09 | REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA GIL CRISTIÀ C/ del Pare Francesc Crusat 16 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB LA SELVA 08 | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA GIL CRISTIÀ C/ del Pare Francesc Crusat 16 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
AE CLARET | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
26/11/2023
|
10:00
|
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 1 | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | CB CALAFELL MAS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB LA SELVA 08 | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/12/2023
|
13:00
|
CEN CBA-BBG | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
02/12/2023
|
16:30
|
C.B ALCOVER | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB LA SELVA | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
12/12/2023
|
18:15
|
CB LA SELVA | MANYANET REUS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB ÀGUILES - GRUP GASSÓ | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
16/12/2023
|
16:30
|
CB LA SELVA | REAISLA CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
AB SALLE CBT GROC | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
16/12/2023
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
17/12/2023
|
19:00
|
CB.CALAFELL A | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
18/12/2023
|
17:30
|
ELISABETH IM | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
22/12/2023
|
20:15
|
AD TORREFORTA | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
AB SALLE CBT GROC 1 | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
13/01/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB LA SELVA | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB LA SELVA 08 | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CB LA SELVA 09 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
AE CLARET | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET MONTBLANC | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U15 | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
AB VENDRELL 2 | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
C.B.BELLVEI | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB LA SELVA | CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/01/2024
|
12:45
|
CB LA SELVA | CB VALLS TALLERS GUASCH | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/01/2024
|
17:00
|
CB LA SELVA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CB LA SELVA | C.B.BELLVEI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VALLS AGBAR | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB MORELL BLANC | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB RAPITENC | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB LA SELVA | REUS PLOMS SALLE U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA GIL CRISTIÀ C/ del Pare Francesc Crusat 16 |
|
03/02/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET MORA D'EBRE | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL URB LA VERDEGUERA S/N |
|
09/02/2024
|
21:00
|
CB LA SELVA | CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
10/02/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA 08 | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
16/02/2024
|
21:30
|
C.B ALCOVER | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | AB CUNIT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
AE CLARET | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
17/02/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
17/02/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
17/02/2024
|
18:30
|
CB LA SELVA | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
ELISABETH CM | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
23/02/2024
|
18:15
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | TGN BÀSQUET 08-09B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB LA SELVA 08 | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CAL GRAN - TORREDEMBARRA B.C. | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
24/02/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | CJ ULLDECONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
11:30
|
CB LA SELVA | CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
CBT SALLE BLAU | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
MANYANET REUS | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | AB VENDRELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB LA SELVA | CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
CB TARRAGONA BLANC 2 | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
03/03/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 09C | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
AE CLARET | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
09/03/2024
|
20:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | SALLE REUS PLOMS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
17/03/2024
|
17:00
|
CB CALAFELL MAS | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
17/03/2024
|
19:15
|
CB MORELL B | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
04/04/2024
|
18:30
|
AE CLARET | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
ELISABETH JUNIOR M | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
06/04/2024
|
17:00
|
CB LA SELVA 08 | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
06/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB LA SELVA | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
CB CONSTANTI GREEN | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB LA SELVA | REUS PLOMS SALLE U17 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | AE CLARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | CB LA SELVA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC MALLORCA S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CM | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA 09 | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IM | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
20/04/2024
|
20:00
|
EL CARME BÀSQUET A | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
21/04/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CB LA SELVA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
25/04/2024
|
18:00
|
CB LA SELVA | AE CLARET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
27/04/2024
|
11:30
|
CB LA SELVA | AE CLARET | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | ELISABETH JUNIOR M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/04/2024
|
18:30
|
CB LA SELVA | CB.CALAFELL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
27/04/2024
|
20:45
|
CB LA SELVA | BASQUET TERESIANES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
03/05/2024
|
21:15
|
CB LA SELVA | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | CLUB BASQUET AMPOSTA CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/05/2024
|
16:30
|
CB LA SELVA | REUS PLOMS SALLE U17 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | CB LA SELVA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB MORELL BLANC | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
04/05/2024
|
20:15
|
AD TORREFORTA B | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
09/05/2024
|
18:30
|
CB LA SELVA 08 | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
11/05/2024
|
09:30
|
CB LA SELVA | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
11/05/2024
|
12:15
|
CB MORELL BLANC | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
11/05/2024
|
17:00
|
CB LA SELVA | CLUB BÀSQUET MONTBLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |