Calendari Global Club

ASSOCIACIO DEPORTIVA TORREFORTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
09:00
SALLE CBT C AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
28/09/2019
09:15
AD TORREFORTA GROC AB SALLE TARRAGONA IFB C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/09/2019
11:00
AD TORREFORTA NEGRE ELISABETH IF C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/09/2019
18:30
ADT #ADTTODOSENAZUL LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/09/2019
19:30
A.B. EL VENDRELL 2 AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
29/09/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CF AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
29/09/2019
09:30
ELISABETH PIM AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
29/09/2019
10:15
BASKET ALMEDA 1 AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
29/09/2019
10:45
AD TORREFORTA A BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/10/2019
18:30
EL CARME BÀSQUET AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
05/10/2019
09:15
AD TORREFORTA SALLE PLOMS REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
11:00
AD TORREFORTA CB.SALOU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
11:00
AD TORREFORTA CARMELITES CBT BLAU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
12:30
SAGRAT COR 09B AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/10/2019
17:00
AD TORREFORTA CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
18:00
AB SALLE TARRAGONA SF AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
19:00
AD TORREFORTA B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
05/10/2019
19:45
AE CLARET AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
20:30
AD TORREFORTA C MANYANET REUS B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2019
09:00
AD TORREFORTA CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2019
12:15
AD TORREFORTA C.N. SABADELL B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2019
12:30
REUS PLOMS SALLE B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/10/2019
09:15
AD TORREFORTA GROC MANYANET REUS C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/10/2019
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA RESTAURANT LA VEGUERIA AD TORREFORTA C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
12/10/2019
10:45
AE CLARET AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/10/2019
11:00
AD TORREFORTA NEGRE AB SALLE TARRAGONA IFA C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/10/2019
12:30
CB CANTAIRES TORTOSA E-PORTS AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
12/10/2019
12:30
AD TORREFORTA A CB MORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/10/2019
16:00
CB.CALAFELL AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/10/2019
18:00
TGN BÀSQUET 04C AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
12/10/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
09:15
AD TORREFORTA B MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS VERD AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
13/10/2019
10:45
AD TORREFORTA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
16:15
CB.SALOU C AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
13/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 04 AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/10/2019
19:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/10/2019
18:00
ESCOLA PUIGCERVER AD TORREFORTA GROC C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
16/10/2019
19:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
19/10/2019
09:15
AD TORREFORTA AE CLARET 6È C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/10/2019
09:15
AD TORREFORTA GROC CB CANTAIRES TORTOSA OVERSOUND C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
11:00
AD TORREFORTA MANYANET REUS GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/10/2019
11:00
CB SANT PERE I SANT PAU JF AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N
19/10/2019
12:30
AD TORREFORTA CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/10/2019
16:30
AE CLARET GROC AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/10/2019
18:15
AE CLARET AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/10/2019
20:30
AD TORREFORTA C EL CARME BÀSQUET S21 C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/10/2019
09:00
AD TORREFORTA B SALLE PLOMS REUS BLANC 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/10/2019
09:30
REUS DEPORTIU AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
12:15
AD TORREFORTA B LA POBLA DE MAFUMET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
21/10/2019
19:45
TGN BÀSQUET 04-05 AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/10/2019
09:15
AD TORREFORTA NEGRE CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
09:15
AD TORREFORTA BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
09:15
CBT 2009 AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
26/10/2019
11:00
AD TORREFORTA CB MORELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
11:00
AD TORREFORTA BASQUET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
12:15
AE CLARET AD TORREFORTA GROC C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
26/10/2019
16:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/10/2019
16:00
EL CARME BÀSQUET AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
26/10/2019
19:15
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
27/10/2019
09:00
AD TORREFORTA B CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/10/2019
10:30
AD TORREFORTA A CB.ÀGUILES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/10/2019
11:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/10/2019
12:15
ADT #ADTTODOSENAZUL A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/10/2019
19:45
CB SALOU B AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
02/11/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE AD TORREFORTA C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/11/2019
09:15
AD TORREFORTA CBTARRAGONA 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/11/2019
10:45
C.B.ÀGUILES AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
02/11/2019
11:00
AD TORREFORTA C.B. SANTA COLOMA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/11/2019
12:45
TGN BÀSQUET B AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/11/2019
16:30
CB.CALAFELL AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
02/11/2019
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
03/11/2019
09:00
AD TORREFORTA B BÀSQUET TERESIANES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/11/2019
12:15
AD TORREFORTA CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/11/2019
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ A AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
09/11/2019
09:15
AD TORREFORTA SAGRAT COR 09B C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/11/2019
11:00
AB SALLE TARRAGONA IFB AD TORREFORTA GROC C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/11/2019
11:00
AD TORREFORTA CB SANT PERE I SANT PAU CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/11/2019
11:00
AD TORREFORTA SAGRAT COR 09 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/11/2019
16:15
CB.ÀGUILES AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
09/11/2019
19:00
AD TORREFORTA A BÀSQUET BAIX GAIÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/11/2019
20:45
CBTARRAGONA 1 AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/11/2019
09:00
AD TORREFORTA B CB.SALOU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
10/11/2019
09:15
CB CAMBRILS AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
10/11/2019
09:15
CB CAMBRILS AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
10/11/2019
10:30
AD TORREFORTA B SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
10/11/2019
12:15
AD TORREFORTA B CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
10/11/2019
12:30
C.B. SANTFELIUENC A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/11/2019
17:30
BASQUET TERESIANES AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/11/2019
19:00
ODENA CLUB BASQUET A ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
16/11/2019
09:15
AD TORREFORTA CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
16/11/2019
11:00
AD TORREFORTA GROC ESCOLA PUIGCERVER C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
11:00
AD TORREFORTA CB CANTAIRES TORTOSA E-PORTS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
11:00
AD TORREFORTA CB.CALAFELL C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
12:30
AD TORREFORTA C.B. GAVÀ 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
16/11/2019
16:00
REUS PLOMS SALLE C AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
16/11/2019
20:30
AD TORREFORTA C BLUE MONKEY TARRAGONA - CB SPSP C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
17/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2019
18:45
AD TORREFORTA EL CARME BÀSQUET C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/11/2019
19:00
AD TORREFORTA NEGRE CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
10:30
MANYANET REUS AD TORREFORTA GROC C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
23/11/2019
11:00
AD TORREFORTA TGN BÀSQUET 04C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
11:00
AD TORREFORTA SALLE CBT C C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
12:00
CARMELITES CBT BLAU AD TORREFORTA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
23/11/2019
17:45
AB SALLE TARRAGONA JF AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
19:00
AD TORREFORTA B MANYANET REUS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/11/2019
19:30
BÀSQUET TERESIANES B AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
23/11/2019
19:45
C.B. CORNELLÀ B AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/11/2019
09:00
AD TORREFORTA ELISABETH PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/11/2019
10:30
AD TORREFORTA AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/11/2019
11:00
A.E.S.E. A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/11/2019
12:00
CB LA SELVA AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
24/11/2019
12:15
AD TORREFORTA B TORREDEMBARRA B.C. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
24/11/2019
18:00
CB MORELL A ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
29/11/2019
17:45
AD TORREFORTA SAGRAT COR 08 C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
29/11/2019
18:00
CB.SALOU AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
30/11/2019
09:15
CB LA SELVA AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
09:15
AD TORREFORTA CBT 2009 C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA OVERSOUND AD TORREFORTA GROC C.T. INFANTIL FEMENI TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
30/11/2019
11:00
AD TORREFORTA CB CANTAIRES TORTOSA RESTAURANT LA VEGUERIA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
11:00
AD TORREFORTA BÀSQUET TERESIANES C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
12:30
BÀSQUET L'ARBOÇ AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
30/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
20:30
AD TORREFORTA C CLUB BASQUET MÓRA D'EBRE C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/12/2019
09:00
CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
01/12/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS AD TORREFORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/12/2019
10:30
AD TORREFORTA CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/12/2019
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA C AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/12/2019
12:00
SALLE PLOMS REUS VERD AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/12/2019
17:30
CB CALAFELL AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
01/12/2019
19:30
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
05/12/2019
21:30
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/12/2019
19:00
AD TORREFORTA B REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/12/2019
17:45
SAGRAT COR 08 AD TORREFORTA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
13/12/2019
18:00
AE CLARET 6È AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/12/2019
09:15
AD TORREFORTA GROC AE CLARET C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
09:15
AD TORREFORTA AE CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
10:45
AD TORREFORTA C.B.ÀGUILES C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
12:15
AD TORREFORTA A AE CLARET C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
13:15
C.N. SABADELL A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
14/12/2019
19:00
AD TORREFORTA B AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2019
20:30
AD TORREFORTA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/12/2019
09:00
AD TORREFORTA B ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/12/2019
10:45
AD TORREFORTA B CB LA SELVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/12/2019
11:00
ELISABETH IF AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
15/12/2019
12:15
AD TORREFORTA A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/12/2019
16:00
CBTARRAGONA 2 AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/12/2019
17:45
MANYANET REUS A ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
15/12/2019
19:30
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
21/12/2019
12:30
MANYANET REUS AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/12/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
21/12/2019
20:00
HYUNDAI - CB CAMBRILS AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
21/12/2019
20:30
AD TORREFORTA C CB CANTAIRES TORTOSA COOL HAUS HABITAT C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/12/2019
17:30
TRANSVISA - CB IGUALADA A AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/01/2020
10:30
AD TORREFORTA A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
04/01/2020
19:00
AD TORREFORTA CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
11/01/2020
16:00
TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
11/01/2020
19:00
AD TORREFORTA B CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
11/01/2020
19:30
CB MORELL B AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
12/01/2020
09:00
AD TORREFORTA B AE CLARET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/01/2020
10:45
AD TORREFORTA MARISTES ADEMAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/01/2020
11:15
C.N. SABADELL B AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/01/2020
12:15
AD TORREFORTA A CB SANT PERE I SANT PAU JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/01/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
18/01/2020
12:00
CB MORELL AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
18/01/2020
12:30
AD TORREFORTA SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES AD TORREFORTA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
18/01/2020
19:00
AD TORREFORTA C C.B. L'AMETLLA DE MAR C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
20:30
AD TORREFORTA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/01/2020
10:30
AD TORREFORTA BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/01/2020
12:15
AD TORREFORTA B A.B. EL VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/01/2020
17:30
CB.ÀGUILES AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
25/01/2020
18:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA B AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/01/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/01/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/01/2020
19:30
MANYANET REUS B AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
26/01/2020
10:45
AD TORREFORTA B CB.CALAFELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/01/2020
12:15
AD TORREFORTA A TGN BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/01/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
13:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ AD TORREFORTA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
01/02/2020
19:00
AD TORREFORTA B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
01/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/02/2020
20:30
AD TORREFORTA C CB.SALOU C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/02/2020
10:30
AD TORREFORTA C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/02/2020
12:15
AD TORREFORTA C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/02/2020
16:00
C.B. SANTA COLOMA B AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
08/02/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/02/2020
20:45
LA POBLA DE MAFUMET AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
08/02/2020
20:45
EL CARME BÀSQUET S21 AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/02/2020
09:00
AD TORREFORTA B AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/02/2020
11:00
MANYANET REUS GROC AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/02/2020
10:45
AD TORREFORTA B AB SALLE TARRAGONA JF C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/02/2020
19:00
AD TORREFORTA B CB SALOU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/02/2020
19:30
A.E.S.E. B ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
22/02/2020
20:30
AD TORREFORTA C AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/02/2020
10:30
AD TORREFORTA SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
23/02/2020
12:15
AD TORREFORTA CBTARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
29/02/2020
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
29/02/2020
16:15
C.B. GAVÀ 03 AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
29/02/2020
16:30
C.B. L'AMETLLA DE MAR AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET
PLAÇA DEL MERCAT S/N
29/02/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
29/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU B AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
07/03/2020
18:00
CB MONTBLANC AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
07/03/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
07/03/2020
20:30
AD TORREFORTA C CB.ÀGUILES C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/03/2020
10:30
AD TORREFORTA C.B. SANTFELIUENC A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
08/03/2020
12:15
AD TORREFORTA C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/03/2020
17:45
A.B. EL VENDRELL 1 ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
14/03/2020
19:00
AD TORREFORTA B REUS PLOMS SALLE C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/03/2020
12:15
AD TORREFORTA CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/03/2020
12:15
BLUE MONKEY TARRAGONA - CB SPSP AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
15/03/2020
19:30
EL CARME BÀSQUET AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/03/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
21/03/2020
19:30
TORREDEMBARRA B.C. AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
21/03/2020
20:30
AD TORREFORTA C BÀSQUET TERESIANES B C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/03/2020
10:30
AD TORREFORTA A.E.S.E. A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/03/2020
17:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM C 1R ANY AD TORREFORTA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
28/03/2020
17:45
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/03/2020
19:00
AD TORREFORTA B SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
28/03/2020
19:30
CLUB BASQUET MÓRA D'EBRE AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL
URB LA VERDEGUERA S/N
28/03/2020
19:45
CB VALLS BNA ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/04/2020
20:30
AD TORREFORTA C CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/04/2020
10:30
AD TORREFORTA C.N. SABADELL A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
19/04/2020
18:15
AE CLARET AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
25/04/2020
19:00
AD TORREFORTA B HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/04/2020
10:30
AD TORREFORTA TRANSVISA - CB IGUALADA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/04/2020
19:00
CB CANTAIRES TORTOSA COOL HAUS HABITAT AD TORREFORTA C C.T. SENIOR A MASCULI. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
26/04/2020
19:00
C.B. SANT ANDREU A ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
09/05/2020
16:00
MARISTES ADEMAR AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/05/2020
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
09/05/2020
19:30
CB LA SELVA A AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
09/05/2020
20:30
AD TORREFORTA C TBC - PNEUMÀTICS COMA-RUGA C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N