Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
22/09/2023
|
21:00
|
CLUB BÀSQUET L'ALDEA | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CONSTRUCCIONS VIÑAS CB MONTBLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
24/09/2023
|
20:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BÀSQUET MONTBLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
30/09/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
30/09/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | REUS DEPORTIU VIORCAM B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
MANYANET REUS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | BASQUET TERESIANES 2 - U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
AB VENDRELL | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
08/10/2023
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
08/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
08/10/2023
|
13:00
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
08/10/2023
|
18:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
21/10/2023
|
09:15
|
CB MORELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
LESTONNAC CBT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
21/10/2023
|
12:15
|
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
21/10/2023
|
18:30
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CJ ULLDECONA IM | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
C.B. CAMBRILS | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM U21 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB MORELL B | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
27/10/2023
|
21:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
28/10/2023
|
09:15
|
AD TORREFORTA | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
AE CLARET | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REUS PLOMS SALLE U17 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
29/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | TORREDEMBARRA B.C. A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
29/10/2023
|
13:30
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CB ÀGUILES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB RAPITENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB.SALOU GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CB LA SELVA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/11/2023
|
10:15
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/11/2023
|
20:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AB SALLE TGN VET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/11/2023
|
21:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/11/2023
|
21:00
|
CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
11/11/2023
|
11:15
|
COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
11/11/2023
|
15:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C.B.SALOU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB ÀGUILES U25 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC 1 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
11/11/2023
|
18:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB SALLE CBT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
12/11/2023
|
10:00
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
12/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C.B.BELLVEI B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
17/11/2023
|
21:15
|
C.B.BELLVEI | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CB.CALAFELL MAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VALLS AGBAR | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BASQUET TERESIANES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | SALLE REUS PLOMS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CBT SALLE GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
EL CARME BÀSQUET | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
22/11/2023
|
21:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
24/11/2023
|
18:00
|
U12 FEMALE TEAM | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB CALAFELL MAS | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
17:00
|
BASQUET TERESIANES | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C.B ALCOVER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
19:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
26/11/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
26/11/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | AB VENDRELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
11:15
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | U12 FEMALE TEAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - FARLAWSPORTS GARDEN Crta. Reus-Cambrils. Rotonda Tenis Monterols |
|
02/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CONSTRUCCIONS VIÑAS CB MONTBLANC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AE CLARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/12/2023
|
10:00
|
CB.SALOU GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
03/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | TGN BÀSQUET 09C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CLUB BÀSQUET L'ALDEA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
12/12/2023
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
11:30
|
CB RAPITENC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CJ ULLDECONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
EL CARME BÀSQUET A | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM B | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ DE LES ESCOLES CAMÍ DEL MOLÍ, S/N |
|
17/12/2023
|
17:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
22/12/2023
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES 2 - U25 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
12/01/2024
|
21:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB.CALAFELL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
09:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AE CLARET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
20/01/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
SAGRAT COR 13B | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CB LA SELVA 09 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | REUS DEPORTIU VIORCAM U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B. CAMBRILS | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/01/2024
|
18:00
|
EL CARME BÀSQUET A | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
AB SALLE TGN VET | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB MORELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
27/01/2024
|
10:00
|
CB ÀGUILES | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/01/2024
|
17:00
|
CB LA SELVA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/01/2024
|
12:15
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
28/01/2024
|
17:45
|
TORREDEMBARRA B.C. A | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
ESCOLA PUIGCERVER 5È | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | COOL HAUS HABITAT CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/02/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | MANYANET REUS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
03/02/2024
|
18:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
03/02/2024
|
20:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CB ÀGUILES U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB.CALAFELL MAS | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
17/02/2024
|
09:15
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB RAPITENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
AB SALLE CBT GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
17/02/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
12:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
17/02/2024
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET PLAÇA DEL MERCAT S/N |
|
18/02/2024
|
16:15
|
C.B.SALOU | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
19/02/2024
|
20:15
|
C.B.BELLVEI B | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB SALLE CBT GROC 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
15:45
|
AD TORREFORTA GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
24/02/2024
|
17:15
|
AD TORREFORTA B | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
24/02/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB MORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/02/2024
|
19:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B ALCOVER | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
02/03/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/03/2024
|
12:45
|
U12 FEMALE TEAM | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - FARLAWSPORTS GARDEN Crta. Reus-Cambrils. Rotonda Tenis Monterols |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U14 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BASQUET TERESIANES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB VALLS AGBAR | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AE CLARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | CLUB BASQUET AMPOSTA PM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/03/2024
|
09:45
|
REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
10/03/2024
|
09:45
|
OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
12/03/2024
|
18:45
|
TGN BÀSQUET 09C | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
14/03/2024
|
21:15
|
CLUB BÀSQUET MONTBLANC | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
15/03/2024
|
21:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | SAGRAT COR 13B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
23/03/2024
|
18:00
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
05/04/2024
|
18:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA 13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
AD TORREFORTA 13 | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
12:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB SALLE CBT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
SALLE REUS PLOMS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
06/04/2024
|
17:00
|
CLUB BASQUET MORA D'EBRE | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL URB LA VERDEGUERA S/N |
|
06/04/2024
|
19:00
|
BÀSQUET ROCABRUNA U21 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
10/04/2024
|
18:45
|
CBT SALLE GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
12/04/2024
|
21:15
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 09C | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | ESCOLA PUIGCERVER 5È | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
TORREDEMBARRA B.C. | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
13/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
AE CLARET | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA PM | BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/04/2024
|
11:30
|
CB RAPITENC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | BÀSQUET ROCABRUNA U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.B ALCOVER | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
20/04/2024
|
18:30
|
AB CUNIT | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
20/04/2024
|
18:45
|
AE CLARET | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
AUTOKOLECCIÓ CB SANT PERE I SANT PAU | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
21/04/2024
|
19:30
|
BASQUET TERESIANES | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
26/04/2024
|
21:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | C.B.BELLVEI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ LILA | AD TORREFORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
AE CLARET | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | REAISLA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | BÀSQUET ROCABRUNA U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CLUB BASQUET MORA D'EBRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
20:15
|
AD TORREFORTA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | CENTRE DE FISIOTERAPIA TORREDEMBARRA - TORREDEMBARRA B.C. | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | U12 FEMALE TEAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB SANT PERE I SANT PAU 10-11 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
11:45
|
BASQUET TERESIANES BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | TGN BÀSQUET 09C | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | BÀSQUET L'ARBOÇ U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
05/05/2024
|
19:00
|
CB.CALAFELL A | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AE CLARET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |