Calendari Global Club

CLUB BASQUET VILA-SECA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/09/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
25/09/2021
19:00
ROCABRUNA SOTS-25 CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
25/09/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC CB TARRAGONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/09/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/09/2021
16:00
VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
26/09/2021
17:00
C.B.CALAFELL MAS B CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
02/10/2021
09:00
C.B. AMPOSTA MINI MIXTE CB VILA-SECA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
02/10/2021
09:30
TGN BÀSQUET 08B CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
12:30
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
02/10/2021
12:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CB VILA-SECA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/10/2021
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 AES-STOCKPLUS C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/10/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC REUS DEPORTIU C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC CB MORELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/10/2021
11:00
ELISABETH CM CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
03/10/2021
12:30
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/10/2021
13:00
CB VILA-SECA BLAU A.B.CUNIT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/10/2021
16:00
ENDINSA'T·A LA MARCA - CASTELLVÍ DE LA MARCA SFA CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
03/10/2021
18:45
CB MORELL B CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
08/10/2021
18:00
CB VILA-SECA GROC CB CAMBRILS-EBC BLAU C.T. MINI FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC CB CAMBRILS-EBC BLANC C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
09:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB VILA-SECA GROC C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/10/2021
11:00
CB VILA-SECA BLAU CB CAMBRILS TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
18:00
CB VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/10/2021
19:30
TORREDEMBARRA B.C. CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
10/10/2021
10:45
CB VALLS INTEGRAL GRUP CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/10/2021
15:45
BASQUETPIASABADELL BLAU CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
10/10/2021
17:00
CB L'AMETLLA DE MAR CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET
PLAÇA DEL MERCAT S/N
16/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC AB SALLE TARRAGONA AM5 C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
09:30
FARLAWSPORTS CLUB DE BÀSQUET CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA CANONJA - POLIESPORTIU MUNICIPAL
ALCALDE M. FONTS CIURANA 1
16/10/2021
10:30
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
16/10/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
13:00
CB VILA-SECA BLAU CLUB BASQUET MONTBLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC U.B.SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 CB LA SELVA B C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
18:00
CB CAMBRILS CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
16/10/2021
19:45
CB VALLS SALA RED STAR CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/10/2021
10:00
CB VALLS SEICOR CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/10/2021
10:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
23/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC CB ALCOVER C.T. MINI FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/10/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
23/10/2021
16:00
PNEUMÀTICS COMA-RUGA - TBC CB VILA-SECA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS
EDELWEISS S/N
23/10/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/10/2021
18:15
C.B. AMPOSTA PNEUMÀTICS ARMANDO PUEYO CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
23/10/2021
20:00
CB VILA-SECA BLAU A.E POBLA DE MAFUMET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
24/10/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC AB SALLE TARRAGONA IM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/10/2021
10:30
RESTAURANT LA VEGUERIA CB CANTAIRES TORTOSA CB VILA-SECA GROC C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
24/10/2021
11:00
CB VILA-SECA BLAU REUS PLOMS SALLE VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/10/2021
13:00
CB VILA-SECA BLAU CB LA SELVA B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/10/2021
17:30
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/10/2021
19:00
C.B. CALAFELL MAS A CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
06/11/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC AE CLARET 6È C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/11/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/11/2021
12:00
EL CARME BÀSQUET CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
06/11/2021
12:00
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA GROC C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/11/2021
17:00
CB VILA-SECA GROC C.B.BELLVEI C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/11/2021
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
06/11/2021
19:45
B TERESIANES B CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
07/11/2021
09:00
CB VILA-SECA BLAU AB SALLE TARRAGONA CMB C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC MANYANET REUS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2021
13:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 MANYANET REUS B C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2021
18:00
CB VILA-SECA GROC CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2021
20:00
CB VILA-SECA BLAU CB LA SELVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/11/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC C.B. AMPOSTA MINI MIXTE C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/11/2021
09:00
A.B. EL VENDRELL 3 CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
13/11/2021
10:45
CB CAMBRILS-EBC BLAU CB VILA-SECA GROC C.T. MINI FEM. CAMBRILS - AVG. DE L'ESPORT S/N
Avinguda de l'esport s/n
13/11/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC CB TARRAGONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/11/2021
16:00
MANYANET REUS GROC CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
13/11/2021
17:30
CB MORELL CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ LA CANONJA - POLIESPORTIU MUNICIPAL
ALCALDE M. FONTS CIURANA 1
13/11/2021
17:45
AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
13/11/2021
19:30
CB ALCOVER CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
13/11/2021
20:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
14/11/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC TGN BÀSQUET 08B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
14/11/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
14/11/2021
11:00
MANYANET REUS B CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/11/2021
12:00
BARÇA CBS - BLAU CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
14/11/2021
12:45
REUS PLOMS SALLE BLANC CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/11/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. MINI FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/11/2021
09:15
AD TORREFORTA CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
20/11/2021
09:15
CB CAMBRILS-EBC BLANC CB VILA-SECA GROC C.T. MINI MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/11/2021
11:00
CB VILA-SECA BLAU CLUB BASQUET MONTBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/11/2021
13:30
CB VILA-SECA GROC CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/11/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/11/2021
18:00
CB VILA-SECA GROC EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/11/2021
09:00
CB VILA-SECA BLAU EL BOTAVARA SANT PERE I SANT PAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/11/2021
11:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 CB. MÓRA D'EBRE C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/11/2021
12:45
CB TARRAGONA 3 CB VILA-SECA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
21/11/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
27/11/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
27/11/2021
11:45
AB SALLE TARRAGONA AM5 CB VILA-SECA GROC C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
27/11/2021
12:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/11/2021
16:30
C.B. AMPOSTA CM CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
27/11/2021
17:00
B TERESIANES A CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
27/11/2021
17:45
TORREDEMBARRA B.C. CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS
EDELWEISS S/N
27/11/2021
18:45
B TERESIANES CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/11/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/11/2021
12:30
A.B. EL VENDRELL 2 CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
28/11/2021
13:00
CB VILA-SECA GROC CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/11/2021
17:00
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
28/11/2021
19:30
PETROPINTO ASFE VERD CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
04/12/2021
11:00
CB VALLS MARIMON I BARRABEUG CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/12/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC RESTAURANT LA VEGUERIA CB CANTAIRES TORTOSA C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC CB VALLS INTEGRAL GRUP C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
09:00
CB ALCOVER CB VILA-SECA GROC C.T. MINI FEM. ALCOVER - PAVELLÓ DE LES ESCOLES
CAMÍ DEL MOLÍ, S/N
11/12/2021
11:00
CB VILA-SECA BLAU ENINTER CBALCANAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
13:30
CB VILA-SECA GROC PNEUMÀTICS COMA-RUGA - TBC C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
14:15
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
11/12/2021
16:00
CB VILA-SECA GROC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 ROCABRUNA SOTS-25 C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
11/12/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC C.B.CALAFELL MAS B C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/12/2021
09:00
CB VILA-SECA BLAU BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/12/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC MANRESA CBF 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/12/2021
13:00
CB VILA-SECA BLAU AB SALLE TARRAGONA SF CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/12/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2021
18:00
CB VILA-SECA GROC EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
18/12/2021
09:00
CB VILA-SECA GROC REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
18/12/2021
09:15
AB SALLE TARRAGONA IM CB VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/12/2021
09:15
AE CLARET 6È CB VILA-SECA GROC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
18/12/2021
10:45
CB VILA-SECA GROC EL CÍRCOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
18/12/2021
12:15
MANYANET REUS VERD CB VILA-SECA GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
18/12/2021
16:00
AES-STOCKPLUS CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
18/12/2021
18:00
C.B.CALAFELL FEM CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
18/12/2021
20:00
C.B. AMPOSTA SF CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
19/12/2021
12:30
CB MORELL CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/12/2021
16:30
MARISTES CE CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
19/12/2021
17:30
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/12/2021
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
15/01/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
15/01/2022
10:30
CBF CERDANYOLA JUNIOR INTER VERD CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/01/2022
16:00
CB VILA-SECA BLAU CB ALCOVER CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/01/2022
18:00
CB VILA-SECA GROC C.B. ROQUETES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/01/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 CB L'AMETLLA DE MAR C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/01/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC TORREDEMBARRA B.C. C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/01/2022
09:00
CB VILA-SECA BLAU CB LA SELVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/01/2022
13:00
CB VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/01/2022
16:00
CB TARRAGONA B CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
16/01/2022
16:00
GRAMENET BC TARONJA CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
22/01/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC AB VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/01/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/01/2022
17:30
CB LA SELVA B CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
22/01/2022
18:00
A.B.CUNIT CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
22/01/2022
19:15
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
22/01/2022
19:30
PINTURAS CLARÀ CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
22/01/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC ENDINSA'T·A LA MARCA - CASTELLVÍ DE LA MARCA SFA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/01/2022
09:00
CB VILA-SECA BLAU ELISABETH CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/01/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
29/01/2022
12:15
CB CAMBRILS TARONJA CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
29/01/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC VIAJES VELERO BÁSQUET TERESIANES CBS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
29/01/2022
17:15
C.B. ROQUETES CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
29/01/2022
17:30
CB LA SELVA B CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
29/01/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.B. AMPOSTA PNEUMÀTICS ARMANDO PUEYO C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
29/01/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC C.B. CALAFELL MAS A C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
30/01/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
30/01/2022
19:45
CB GAVÀ 1 CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/02/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL - C.B. IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/02/2022
16:00
SESE A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/02/2022
16:30
CLUB BASQUET MONTBLANC CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
05/02/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU CB MORELL B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/02/2022
19:30
MANYANET REUS B CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
05/02/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/02/2022
09:00
CB VILA-SECA BLAU FARLAWSPORTS CLUB DE BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/02/2022
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/02/2022
19:30
C.B.BELLVEI CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAVELLO
12/02/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/02/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/02/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 REUS PLOMS SALLE BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/02/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC CB ALCOVER C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/02/2022
09:00
REUS PLOMS SALLE VERD CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
13/02/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/02/2022
13:00
CB VILA-SECA BLAU CB VALLS MARIMON I BARRABEUG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/02/2022
17:30
REUS DEPORTIU CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/02/2022
11:00
AB SALLE TARRAGONA CMB CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/02/2022
12:30
CB LA SELVA CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
19/02/2022
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/02/2022
17:00
CB. MÓRA D'EBRE CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 C.T. SENIOR A MASCULI. MORA D'EBRE - PAVELLÓ MUNICIPAL
URB LA VERDEGUERA S/N
19/02/2022
17:45
U.B.SANT ADRIA 2 CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/02/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU CB CAMBRILS CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/02/2022
19:30
CB LA SELVA A CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
20/02/2022
10:30
JAC SANTS BARCELONA A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
20/02/2022
12:30
BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA CB VILA-SECA GROC C.T. SENIOR A MASCULI. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
05/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC AB SALLE TARRAGONA - CBT JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/03/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU SOTS-21 CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ GREEN C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/03/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/03/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC B TERESIANES C.T. SENIOR A MASCULI. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/03/2022
20:30
A.E POBLA DE MAFUMET CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
06/03/2022
09:00
CB VILA-SECA BLAU A.B. EL VENDRELL 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
06/03/2022
09:00
UE MATARO - GERMANS HOMS - J1M CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/03/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC BARÇA CBS - BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/03/2022
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
12/03/2022
12:30
CLUB BASQUET MONTBLANC CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
12/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/03/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU B TERESIANES B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/03/2022
20:45
EL CARME BÀSQUET CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
13/03/2022
10:30
EL BOTAVARA SANT PERE I SANT PAU CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
13/03/2022
17:45
AE BADALONES A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
19/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/03/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU MANYANET REUS B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/03/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC B TERESIANES A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/03/2022
09:00
CB VILA-SECA BLAU C.B. AMPOSTA CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/03/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/03/2022
13:00
CB VILA-SECA BLAU TORREDEMBARRA B.C. C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/03/2022
11:00
ENINTER CBALCANAR CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N
26/03/2022
13:00
CB VILA-SECA BLAU REALE SANT PERE I SANT PAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/03/2022
16:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
26/03/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/03/2022
17:45
MANRESA CBF 1 CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
27/03/2022
10:40
REALE SANT PERE I SANT PAU CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
27/03/2022
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
02/04/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/04/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU A.B. EL VENDRELL 2 CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/04/2022
20:00
CB VILA-SECA GROC C.B.CALAFELL FEM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/04/2022
13:00
CB VILA-SECA GROC MARISTES CE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/04/2022
13:00
CB VILA-SECA BLAU CB MORELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
03/04/2022
18:00
CB GAVÀ 1 CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
09/04/2022
11:00
CB LA SELVA CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
23/04/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/04/2022
12:00
AB SALLE TARRAGONA SF CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/04/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU C.B. AMPOSTA SF CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
01/05/2022
12:30
EL CÍRCOL A CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
07/05/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
08/05/2022
12:00
CB ALCOVER CB VILA-SECA BLAU CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
14/05/2022
17:45
AB VENDRELL 1 CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
14/05/2022
18:00
CB VILA-SECA BLAU PINTURAS CLARÀ CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27