Calendari Global Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA CLARET

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/10/2020
18:45
AE CLARET REUS PLOMS SALLE C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
24/10/2020
16:30
AE CLARET MANYANET REUS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
24/10/2020
18:00
CLUB BASQUET MONTBLANC VGL AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
24/10/2020
18:15
AE CLARET CB SANT PERE I SANT PAU JF C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
24/10/2020
19:45
AE CLARET CB VILA-SECA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
31/10/2020
10:45
AE CLARET AB SALLE TARRAGONA AF5 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
31/10/2020
12:00
A. B CUNIT AE CLARET C.T. CADET MASC. PROMOCIO CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
31/10/2020
12:15
AE CLARET LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
31/10/2020
12:30
CLUB BASQUET MONTBLANC - CLAUDI LLADÓ AE CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
31/10/2020
16:30
AE CLARET SALLE PLOMS REUS VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
31/10/2020
18:15
AE CLARET CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
31/10/2020
19:45
AE CLARET CB.SALOU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
01/11/2020
10:45
REUS DEPORTIU B AE CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/11/2020
18:45
AE CLARET CB.SALOU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/11/2020
09:15
AE CLARET CLUB BASQUET MONTBLANC - CLAUDI LLADÓ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/11/2020
10:30
LESTONNAC CBT 6 AE CLARET C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
07/11/2020
10:45
AE CLARET A. B CUNIT C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/11/2020
11:30
AB SALLE TARRAGONA AF5 AE CLARET C.T. MINI FEM. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
07/11/2020
16:30
AE CLARET REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/11/2020
16:30
CB.SALOU BLAU AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
08/11/2020
16:15
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/11/2020
18:00
CB VALLS SALA RED STAR AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/11/2020
19:45
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
14/11/2020
16:30
AE CLARET BÀSQUET TERESIANES 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/11/2020
18:15
AE CLARET CB TARRAGONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/11/2020
19:45
AE CLARET ROCABRUNA BAR POLUS - REUS DEPORTIU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
15/11/2020
18:45
AE CLARET REUS DEPORTIU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/11/2020
09:15
AE CLARET CB LA SELVA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/11/2020
09:30
SAGRAT COR 09A AE CLARET C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/11/2020
10:45
AE CLARET BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/11/2020
16:30
AE CLARET CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
21/11/2020
18:00
CB CALAFELL AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
22/11/2020
09:30
EL CARME BÀSQUET AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/11/2020
18:00
CB.CALAFELL A AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
22/11/2020
18:45
AE CLARET CB RAPITENC BEAR QUÍMICA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
28/11/2020
11:00
CB LA SELVA AE CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
28/11/2020
12:15
AE CLARET SAGRAT COR 09A C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
28/11/2020
12:30
BÀSQUET L'ARBOÇ AE CLARET C.T. CADET MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
28/11/2020
12:30
CB VALLS TOLDOS ZURITA AE CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/11/2020
16:30
AE CLARET CB VILA-SECA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
28/11/2020
18:15
AE CLARET BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
28/11/2020
19:45
AE CLARET PROJECTE EMMA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA JF C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
29/11/2020
18:45
AE CLARET EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
02/12/2020
19:30
BÀSQUET TERESIANES 1 AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
02/12/2020
21:00
BÀSQUET TERESIANES A AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
12/12/2020
09:15
A.B. EL VENDRELL AE CLARET C.T. MINI FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
12/12/2020
09:15
AE CLARET CLUB BÀSQUET LLORENÇ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/12/2020
10:45
BBG - ARTIS VIATGES AE CLARET C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
12/12/2020
12:15
AE CLARET CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/12/2020
12:30
CB LA SELVA NEGRE AE CLARET C.T. CADET FEM. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
12/12/2020
16:00
REUS PLOMS SALLE C AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/12/2020
18:15
AE CLARET BÀSQUET TERESIANES A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/12/2020
19:45
AE CLARET BÀSQUET TERESIANES 1 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/12/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS AE CLARET C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/12/2020
09:30
CLUB BÀSQUET LLORENÇ AE CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
19/12/2020
10:45
AE CLARET A.B. EL VENDRELL C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/12/2020
10:45
AE CLARET BBG - ARTIS VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/12/2020
16:30
AE CLARET CB LA SELVA NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
19/12/2020
17:45
MANYANET REUS GROC AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/12/2020
19:30
CB VILA-SECA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/12/2020
09:10
CB SANT PERE I SANT PAU JF AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
20/12/2020
18:45
AE CLARET CLUB BASQUET MONTBLANC VGL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
16/01/2021
09:15
SALLE PLOMS REUS VERD AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
16/01/2021
12:15
CB.SALOU AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
16/01/2021
17:30
CB LA SELVA A AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
17/01/2021
19:45
CB.SALOU B AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
23/01/2021
16:30
AE CLARET CB.SALOU BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
23/01/2021
18:15
AE CLARET CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
23/01/2021
19:45
AE CLARET CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
24/01/2021
18:45
AE CLARET CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
30/01/2021
11:45
ROCABRUNA BAR POLUS - REUS DEPORTIU AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
30/01/2021
18:00
BÀSQUET TERESIANES 2 AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
30/01/2021
20:30
REUS DEPORTIU AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
31/01/2021
16:00
CB TARRAGONA B AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/02/2021
16:30
AE CLARET EL CARME BÀSQUET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
06/02/2021
18:15
AE CLARET CB.CALAFELL A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
06/02/2021
19:00
CB RAPITENC BEAR QUÍMICA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
06/02/2021
19:45
AE CLARET CB CALAFELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
20/02/2021
16:00
CB VILA-SECA BLAU AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/02/2021
17:45
BÀSQUET L'ARBOÇ AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
20/02/2021
19:00
PROJECTE EMMA FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA JF AE CLARET C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
21/02/2021
19:30
EL CARME BÀSQUET AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N