Calendari Global Club

REUS DEPORTIU

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
28/09/2019
12:45
MANYANET REUS REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
28/09/2019
16:00
REUS DEPORTIU ELISABETH PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/09/2019
17:30
REUS DEPORTIU EL CARME BÀSQUET VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/09/2019
19:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/09/2019
19:30
A.E.S.E. B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/09/2019
09:30
REUS DEPORTIU B TGN BÀSQUET 05B C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
11:00
REUS DEPORTIU C CB LA SELVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
12:30
REUS DEPORTIU B BBG - TORRE CLIMA SLU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
16:00
REUS DEPORTIU B SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
17:30
REUS DEPORTIU A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
19:15
REUS DEPORTIU HALCÓN VIAJES VILADECANS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/09/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/09/2019
19:45
AE CLARET REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:15
CB CAMBRILS REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/10/2019
12:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
05/10/2019
12:00
CB.SALOU GROC ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
05/10/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/10/2019
13:15
SALLE PLOMS REUS BLANC REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
17:15
EL CARME BÀSQUET BLANC REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
05/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
17:45
BBG - TORRE CLIMA SLU REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
05/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
05/10/2019
19:45
SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/10/2019
20:45
REUS DEPORTIU B LA POBLA DE MAFUMET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
10:45
CB CAMBRILS - BLAU REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
06/10/2019
12:30
REUS DEPORTIU A CB.ÀGUILES C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB CAMBRILS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
09:15
SALLE PLOMS REUS BLANC 04 REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/10/2019
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ A REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
12/10/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
12/10/2019
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CB CAMBRILS - TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
12/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
17:00
CB RAPITENC LO XICAGO REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
12/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU C EL CARME BÀSQUET C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
12/10/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
13/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU B REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU C SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/10/2019
19:15
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU AB SALLE TARRAGONA CFB C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
16/10/2019
19:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
19/10/2019
09:30
ESCOLA JOAN 23 A REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N (ACCÉS PER CAMI DE LA PARTIÓ, 7-9)
19/10/2019
09:30
CB LA SELVA REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
19/10/2019
09:30
SAGRAT COR 09A REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
11:00
CB MORELL REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/10/2019
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
19/10/2019
16:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
19/10/2019
17:00
REUS DEPORTIU EL CARME BÀSQUET C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/10/2019
19:00
REUS DEPORTIU A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/10/2019
20:45
REUS DEPORTIU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
09:30
REUS DEPORTIU AD TORREFORTA NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU CB CANTAIRES TORTOSA MARBRES PERIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
11:15
UE SANT CUGAT NEGRE REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB.CALAFELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
20/10/2019
18:00
CB SALOU B REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
20/10/2019
19:00
REUS DEPORTIU B REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
09:15
CBTARRAGONA A REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/10/2019
09:30
CB MORELL REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
26/10/2019
10:45
EL CARME BÀSQUET REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
26/10/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET 04-05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
26/10/2019
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
26/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB SANT PERE I SANT PAU PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
26/10/2019
17:00
REUS DEPORTIU SAGRAT COR 08 C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
18:30
CB.SALOU GROC REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
26/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU B HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/10/2019
19:30
CB MORELL A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
26/10/2019
20:00
SESE REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/10/2019
11:00
REUS DEPORTIU B MANYANET REUS C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
27/10/2019
17:30
REUS DEPORTIU BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
27/10/2019
19:15
REUS DEPORTIU CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/11/2019
18:30
MANYANET REUS VERD REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
01/11/2019
19:00
REUS DEPORTIU B AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/11/2019
11:00
REUS DEPORTIU C CB LA SELVA C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/11/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
02/11/2019
19:00
AD TORREFORTA B REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
02/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/11/2019
20:45
REUS DEPORTIU B.C. TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU C EL CARME BÀSQUET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB SANT PERE I SANT PAU JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/11/2019
19:00
REUS DEPORTIU B BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
04/11/2019
19:00
CB.SALOU ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
09/11/2019
11:00
CB LA SELVA REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
09/11/2019
12:15
CB.ÀGUILES REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
09/11/2019
12:45
MANYANET REUS VERD ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
09/11/2019
13:00
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CB.SALOU C.T. CADET FEM. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
09/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU A.B. EL VENDRELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
16:00
TURO-MONTROIG CF REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CONSTANTI - COL. TURO
CARRETERA DE REUS S/N
09/11/2019
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
09/11/2019
17:00
REUS DEPORTIU CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
18:00
BÀSQUET TERESIANES A REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/11/2019
19:00
C.B. ESPARREGUERA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
09/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU B CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
20:15
BÀSQUET L'ARBOÇ REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
10/11/2019
09:30
REUS DEPORTIU CB LA SELVA C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
10/11/2019
12:30
REUS DEPORTIU A TGN BÀSQUET 05B C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
10/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
10/11/2019
17:45
MANYANET REUS A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
10/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU TGN BÀSQUET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/11/2019
09:30
AB SALLE TARRAGONA CFB ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
11:00
TGN BASQUET 07-LILA REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU SALLE PLOMS REUS BLANC 04 C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
16/11/2019
12:00
CLUB BÀSQUET AMPOSTA REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO AMPOSTA - PAVELLÓ MUNICIPAL
JOAN SEBASTIA ARBO S/N
16/11/2019
12:45
MANYANET REUS VERD REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/11/2019
16:15
TGN BÀSQUET 04B REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU C AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/11/2019
17:45
MANYANET REUS REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/11/2019
18:00
CB MONTBLANC REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
16/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
16/11/2019
20:45
REUS DEPORTIU CB GRUP BARNA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/11/2019
10:45
CB CAMBRILS - BLAU REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
17/11/2019
11:00
ELISABETH IF REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
17/11/2019
12:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
17/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU C TURO-MONTROIG CF C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU A CB CANTAIRES TORTOSA IMPULS SPORT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
17/11/2019
19:00
REUS DEPORTIU B CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/11/2019
09:00
EL CARME BÀSQUET REUS DEPORTIU C C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
23/11/2019
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
23/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/11/2019
16:00
EL CARME BÀSQUET VERMELL REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
23/11/2019
16:15
TGN BÀSQUET 04B REUS DEPORTIU A C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/11/2019
17:00
REUS DEPORTIU SAGRAT COR 09A C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU B A.B. EL VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/11/2019
20:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/11/2019
09:15
CB CAMBRILS - TARONJA ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
24/11/2019
09:30
REUS DEPORTIU EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/11/2019
09:30
C.B. L'HOSPITALET REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
24/11/2019
12:15
A.B. EL VENDRELL REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
24/11/2019
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/11/2019
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
24/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
09:30
SAGRAT COR 08 REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
30/11/2019
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
30/11/2019
11:00
AB SALLE TARRAGONA IFA REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/11/2019
12:30
BBG - PINTURAS CLARÀ REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
30/11/2019
16:00
REUS DEPORTIU EL CARME BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
16:00
REUS PLOMS SALLE C REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/11/2019
16:00
EL CARME BÀSQUET ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
30/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU C ESCOLA JOAN 23 A C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
17:30
REUS DEPORTIU AD TORREFORTA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
30/11/2019
20:45
REUS DEPORTIU C.B. SANTPEDOR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
10:45
SALLE PLOMS REUS VERD REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/12/2019
12:30
REUS DEPORTIU A CB MORELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
16:00
REUS DEPORTIU C CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
16:15
C.B. GAVÀ INT. REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
01/12/2019
19:00
REUS DEPORTIU B BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
19:15
CLUB NATACIO TERRASSA A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
14/12/2019
16:15
TGN BÀSQUET 05B REUS DEPORTIU B C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/12/2019
16:30
BÀSQUET TERESIANES B REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
14/12/2019
17:00
REUS DEPORTIU MANYANET REUS VERD C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/12/2019
17:30
REUS DEPORTIU CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/12/2019
19:15
REUS DEPORTIU B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/12/2019
19:45
REUS PLOMS SALLE B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/12/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS BLANC ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/12/2019
09:00
AD TORREFORTA B ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
15/12/2019
09:30
ELISABETH PIF REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
15/12/2019
12:30
REUS DEPORTIU A MANYANET REUS C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/12/2019
16:00
EL CÍRCOL A REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/12/2019
16:00
CB.SALOU REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
15/12/2019
17:30
REUS DEPORTIU C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/12/2019
17:30
REUS DEPORTIU A AB SALLE TARRAGONA JM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/12/2019
19:15
REUS DEPORTIU C.B. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/12/2019
17:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/12/2019
18:00
ODENA CLUB BASQUET A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
21/12/2019
19:15
REUS DEPORTIU B TORREDEMBARRA B.C. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/12/2019
19:30
REUS PLOMS SALLE A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/12/2019
16:00
REUS DEPORTIU C CB.SALOU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/12/2019
16:15
BASQUETPIASABADELLL REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
22/12/2019
17:30
REUS DEPORTIU A AE CLARET C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/12/2019
19:00
REUS DEPORTIU B AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
11/01/2020
12:00
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
11/01/2020
17:30
CB LA SELVA REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
11/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
11/01/2020
20:45
REUS DEPORTIU SABADELL SUD CB A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/01/2020
10:45
CB CAMBRILS REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
12/01/2020
17:30
REUS DEPORTIU BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU C.N. SABADELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/01/2020
19:30
BASQUET TERESIANES REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/01/2020
12:30
CB LA SELVA REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
18/01/2020
16:00
A.E.S.E. A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
18/01/2020
17:45
BBG - TORRE CLIMA SLU REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
18/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/01/2020
20:45
REUS DEPORTIU NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/01/2020
17:30
REUS DEPORTIU A CB RAPITENC LO XICAGO C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/01/2020
18:00
HALCÓN VIAJES VILADECANS REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
19/01/2020
18:30
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
25/01/2020
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/01/2020
19:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
25/01/2020
20:45
LA POBLA DE MAFUMET REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
26/01/2020
16:00
REUS DEPORTIU C BBG - TORRE CLIMA SLU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/01/2020
17:30
REUS DEPORTIU BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/01/2020
17:30
CB.CALAFELL REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
26/01/2020
19:00
REUS DEPORTIU B SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/01/2020
19:15
REUS DEPORTIU SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/02/2020
13:15
SALLE PLOMS REUS BLANC REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/02/2020
16:00
C.E. SANT NICOLAU 2 REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
01/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/02/2020
20:45
REUS DEPORTIU C.E. SANT NICOLAU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/02/2020
17:30
REUS DEPORTIU A CB MORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
02/02/2020
18:00
C.E. SANT NICOLAU A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
02/02/2020
18:15
AE CLARET REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
08/02/2020
17:45
A.B. EL VENDRELL 1 REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
08/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU B CB SALOU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/02/2020
10:30
CB SANT PERE I SANT PAU JM REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
09/02/2020
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/02/2020
16:00
REUS DEPORTIU C REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/02/2020
17:30
REUS DEPORTIU BASQUET FEMENI CORNELLA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/02/2020
20:45
REUS DEPORTIU SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/02/2020
12:15
HYUNDAI - CB CAMBRILS REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
23/02/2020
12:30
BF VILADECANS A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
23/02/2020
17:30
REUS DEPORTIU A BÀSQUET TERESIANES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/02/2020
17:45
CB MORELL A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
23/02/2020
19:00
REUS DEPORTIU B EL CARME BÀSQUET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/02/2020
09:00
EL CARME BÀSQUET REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
29/02/2020
19:00
CB CANTAIRES TORTOSA IMPULS SPORT REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
29/02/2020
19:15
REUS DEPORTIU B AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/02/2020
19:45
CB VALLS BNA REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/02/2020
20:00
BÀSQUET L'ARBOÇ REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
01/03/2020
11:15
B.C. TECLA SALA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
01/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
07/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
07/03/2020
19:30
CB LA SELVA A REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
07/03/2020
20:45
REUS DEPORTIU C.B. ESPARREGUERA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/03/2020
16:00
REUS DEPORTIU C BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/03/2020
16:15
TGN BÀSQUET A REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU A A.B. EL VENDRELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
08/03/2020
18:00
TGN BÀSQUET REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/03/2020
19:00
REUS DEPORTIU B TURO-MONTROIG CF C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/03/2020
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
14/03/2020
16:00
TURO-MONTROIG CF REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CONSTANTI - COL. TURO
CARRETERA DE REUS S/N
14/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU B CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/03/2020
16:15
CB GRUP BARNA REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
15/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU A BBG - PINTURAS CLARÀ C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/03/2020
19:00
C.B. SANT ANDREU A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
15/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU MANYANET REUS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/03/2020
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
21/03/2020
18:00
AB SALLE TARRAGONA JM REUS DEPORTIU A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
21/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
21/03/2020
19:30
A.B. EL VENDRELL 2 REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
21/03/2020
20:45
REUS DEPORTIU C.B. L'HOSPITALET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
12:15
VEDRUNA CARME SABADELL MAS AVICOLA A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/03/2020
16:00
REUS DEPORTIU C CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
19:00
REUS DEPORTIU B CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
28/03/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
28/03/2020
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
28/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU B REUS PLOMS SALLE C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/03/2020
12:15
C.B. SANTPEDOR A REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
29/03/2020
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
29/03/2020
19:15
REUS DEPORTIU CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/04/2020
17:45
C.B. CORNELLÀ A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
18/04/2020
19:15
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
18/04/2020
20:45
REUS DEPORTIU EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/04/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
19/04/2020
16:00
REUS DEPORTIU C BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/04/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/04/2020
19:00
REUS DEPORTIU B CB.SALOU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
25/04/2020
12:00
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
25/04/2020
19:15
REUS DEPORTIU ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
25/04/2020
19:30
TORREDEMBARRA B.C. REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
25/04/2020
20:45
REUS DEPORTIU BASQUETPIASABADELLL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/04/2020
16:00
CB.SALOU REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
26/04/2020
17:30
REUS DEPORTIU SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/04/2020
19:15
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/05/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
09/05/2020
17:45
C.N. SABADELL A REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
09/05/2020
19:15
REUS DEPORTIU B BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/05/2020
20:15
SABADELL SUD CB A REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/05/2020
21:15
BARÇA CBS BLAU REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
10/05/2020
16:00
REUS DEPORTIU C AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
10/05/2020
19:00
REUS DEPORTIU B CB LA SELVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD