Calendari Global Club

SECCIO ESPORTIVA SANTA EULALIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/07/2019
19:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/07/2019
19:30
BÀSQUET GIRONA U18 SESE A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/07/2019
20:45
TRANSVISA - CB IGUALADA A SESE A C.C. CADET MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
13/07/2019
12:45
C.N. SABADELL A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
13/07/2019
17:00
SESE A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/07/2019
19:00
SESE A EGINER C.B. L'HOSPITALET A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/07/2019
10:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 SESE A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
14/07/2019
19:00
SESE A MEGA SO - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/09/2019
12:00
MCNTEAM SESE A MARISTES ADEMAR A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/09/2019
13:00
JAC SANTS BARCELONA A MCNTEAM SESE A LIGA EBA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
21/09/2019
10:30
SESE A BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/09/2019
10:00
AE LES CORTS-UBAE SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/09/2019
12:30
CN TARREGA SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
28/09/2019
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA 05 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
28/09/2019
16:00
BC SANT JOAN DESPÍ SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
28/09/2019
18:00
TGN BÀSQUET 06A SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/09/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
28/09/2019
20:00
SESE CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/09/2019
10:30
SESE A MARESME 3V 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/09/2019
12:15
SESE B BQ MANYANET MOLINS VITALDENT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/09/2019
16:00
SESE B SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/09/2019
17:45
SESE A JOVENTUT LES CORTS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/09/2019
17:45
BANYOLES BENCRIADA EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
29/09/2019
19:30
SESE B CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
09:00
SESE GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
10:30
SESE A SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
12:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS SESE A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
05/10/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- SESE B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/10/2019
12:15
SESE B C.E. SANT NICOLAU 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
16:00
SESE B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
16:00
EPSA A SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
05/10/2019
16:00
SESE B JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
05/10/2019
17:45
SESE B U.E. CLARET A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/10/2019
19:15
SD ESPANYOL SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
05/10/2019
19:30
EBAE SESE A JOVENTUT LES CORTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
09:00
ESCOLA CBS-M SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/10/2019
09:30
C.B. L'HOSPITALET SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/10/2019
10:30
SESE A C.B. L'HOSPITALET 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
10:45
INVERNANDEZ ALMEDA GROC SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
12:15
SESE A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
16:00
SESE A SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
17:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
06/10/2019
17:45
SESE A JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/10/2019
19:30
SESE B CAMPING BIANYA ROSER C C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
09:00
SESE C BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
10:30
SESE B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
12:15
SESE A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
12:15
SESE A BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2019
16:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
12/10/2019
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
12/10/2019
19:00
TEVEX - CB. MATADEPERA TARONJA SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
12/10/2019
20:00
SESE C.B. SANTPEDOR A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
09:00
SESE B TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
10:30
SESE A JOVENTUT LES CORTS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
10:45
BARÇA CBS BLAU SESE A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/10/2019
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
13/10/2019
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
13/10/2019
12:30
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/10/2019
12:45
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
13/10/2019
16:00
SESE A C.B. PARETS NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
16:00
SESE B UB SANT ADRIA 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
16:45
CLOTET SUZUKI SANT BOI SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
13/10/2019
17:45
SESE A ESCOLAPIS SARRIA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
19:30
SESE B LA SALLE BONANOVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/10/2019
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/10/2019
09:00
SESE C.B. SANTA COLOMA FEMENÍ C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
09:00
C.B. SANTA PERPETUA VERD SESE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/10/2019
09:30
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
19/10/2019
09:30
BÀSQUET PÀLCAM A SESE C C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
19/10/2019
10:30
SESE A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
10:30
C.B. L'HOSPITALET 2009 SESE A C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
19/10/2019
10:30
SESE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
19/10/2019
12:15
SESE A CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
16:00
SESE B TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
19/10/2019
16:00
SESE B TGN BÀSQUET 07A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
17:45
SESE A ESCOLA IPSI 04 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/10/2019
19:00
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/10/2019
19:30
BASKET ALMEDA 2 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/10/2019
19:30
EBAE SESE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/10/2019
10:30
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/10/2019
10:45
U.E. CLARET SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/10/2019
12:15
SESE A CBSAPS A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/10/2019
16:00
SESE B LA SALLE BONANOVA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/10/2019
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
20/10/2019
17:45
EL CÍRCOL A SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/10/2019
17:45
SESE A C.B. CASTELLBISBAL LILA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/10/2019
19:30
SESE B C.B. CIUTAT VELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2019
18:30
LA SALLE BONANOVA SESE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
26/10/2019
09:00
SESE C C.E.B. PALLEJÀ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/10/2019
09:00
SESE CANOVELLES BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/10/2019
09:30
BM VILADECANS A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
26/10/2019
10:30
SESE A ADVISORIA BOET MATARÓ A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/10/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARO 1 SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/10/2019
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' SESE A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/10/2019
12:00
CE XAMBA VILAFRANCA A SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
26/10/2019
12:15
UE BARBERA A SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
26/10/2019
12:30
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA NEGRE SESE B C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
26/10/2019
16:00
SESE B CBT - ABSALLE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/10/2019
19:30
EPSA A SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
26/10/2019
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
26/10/2019
20:00
SESE REUS DEPORTIU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
10:30
SESE A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
10:30
C.E.B. SANT JORDI SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
27/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
27/10/2019
12:15
SESE B S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
16:00
SESE B BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
16:00
CB GRANOLLERS 3-LAPAFIL SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
27/10/2019
17:30
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
27/10/2019
17:45
SESE A BC MORABANC ANDORRA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/10/2019
19:30
SESE B CAMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/10/2019
19:15
BÀSQUET SAFA CLAROR SESE C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
01/11/2019
10:30
SESE A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/11/2019
12:30
RECAMBIOS GAUDI C.B. MOLLET MCNTEAM SESE A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/11/2019
17:30
CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
02/11/2019
11:00
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/11/2019
16:00
SESE B CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/11/2019
17:30
LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/11/2019
17:45
SESE B BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/11/2019
20:15
SABADELL SUD CB A SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/11/2019
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
03/11/2019
12:15
SESE A TEMPLE - U.E. HORTA 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/11/2019
16:00
SESE A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/11/2019
17:45
EBAE SESE A A.E.S.E. A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/11/2019
19:30
SESE B BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
09:00
CB GAVÁ SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
09/11/2019
09:00
SESE A SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
10:30
SESE B S.E. SANT JOAN DE MATA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
09/11/2019
10:30
BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
09/11/2019
12:15
SESE A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
09/11/2019
16:00
SESE B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/11/2019
16:00
MARESME 3V 2007 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
09/11/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE SESE A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
09/11/2019
16:15
BÀSQUET LLOR SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
09/11/2019
16:30
BÀSQUET SAFA CLAROR A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/11/2019
20:00
SESE B CB NOU ESPLUGUES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
10:30
SESE B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
10/11/2019
12:15
SESE A LIMA-HORTA BÀSQUET C C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
10/11/2019
16:00
SESE A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
16:00
BÀSQUET GIRONA U14 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
10/11/2019
16:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
10/11/2019
17:00
C.B. SANT ANDREU SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
10/11/2019
17:45
SESE A CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/11/2019
19:30
SESE NOU BÀSQUET OLESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/11/2019
18:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B SESE B C.T. MINI MASC. JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
16/11/2019
09:00
SESE B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
09:00
SESE C ESCOLA CBS-M C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
10:15
GRAMENET BC SESE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/11/2019
10:30
SESE B A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN -A- C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
10:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
10:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/11/2019
11:00
SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/11/2019
12:15
A.B. EL VENDRELL 1 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/11/2019
12:15
SESE B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
16:00
SESE A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
16:00
C.B. L'HOSPITALET 2007 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
16/11/2019
16:30
CN TARREGA SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
16/11/2019
17:45
SESE B CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/11/2019
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
16/11/2019
19:30
EBAE SESE A CEEB TORDERA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/11/2019
09:15
CAMPING BIANYA ROSER 03 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
17/11/2019
10:30
SESE A TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/11/2019
16:00
SESE A LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/11/2019
17:45
SESE A F.C. MARTINENC BÀSQUET 2002 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/11/2019
19:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
17/11/2019
19:30
SESE B C.B. GAVÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
09:00
SESE BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
09:00
SANT GERVASI 1 SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/11/2019
10:30
SESE A BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
10:45
C.B. PARETS NEGRE SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
23/11/2019
11:00
U.E. CLARET A SESE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/11/2019
12:15
SESE B MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
12:15
BASKET ALMEDA SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/11/2019
13:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC SESE C C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
23/11/2019
16:00
SESE B FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLAU SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/11/2019
20:00
SESE B SANT IGNASI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/11/2019
20:00
BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
24/11/2019
09:00
SESE B BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
10:30
SESE A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS NEGRE SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
24/11/2019
12:00
BASQUET DRAFT GRAMENET GROC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
24/11/2019
12:15
SESE A JAC SANTS BARCELONA 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
16:00
SESE B SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
16:00
C.E. MARISTES RUBÍ SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
24/11/2019
17:45
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/11/2019
18:00
RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
24/11/2019
19:30
SESE C.E. SANT NICOLAU C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
09:00
SESE B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
09:00
C.B. SANTA COLOMA FEMENÍ SESE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
30/11/2019
09:00
SESE C BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
30/11/2019
10:30
SESE A BQ MANYANET MOLINS VITALDENT A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
10:30
SESE A C.B. L'HOSPITALET 2009 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
11:00
CBTARRAGONA A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/11/2019
12:00
ESCOLA IPSI 04 SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/11/2019
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A SESE A C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
30/11/2019
12:00
SANT IGNASI SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
30/11/2019
12:15
SESE A AUTOCARES SALVIA-MARISTES LLEIDA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
16:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
30/11/2019
17:45
SESE B A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/11/2019
18:00
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 2 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
30/11/2019
19:15
CB IPSI B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/11/2019
19:30
EBAE SESE A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/12/2019
10:30
SESE A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/12/2019
10:45
JOVENTUT LES CORTS SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
01/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
12:15
SESE B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/12/2019
17:45
SESE B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/12/2019
19:30
SESE B BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/12/2019
21:30
BASQUETPIASABADELLL SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
12/12/2019
21:15
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
09:00
SESE B CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
09:00
SESE B LA SALLE BONANOVA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
14/12/2019
10:30
SESE A BM VILADECANS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ A SESE A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
14/12/2019
10:30
SESE A BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
12:15
SESE B SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
12:30
CANOVELLES BC SESE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
14/12/2019
16:00
SESE A BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
16:00
BF VILADECANS B SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/12/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
14/12/2019
17:45
SESE A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/12/2019
19:30
EBAE SESE A PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
09:00
SESE B EPSA A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
10:30
SESE B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
12:15
SESE A BC MORABANC ANDORRA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
12:30
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
15/12/2019
16:00
SESE A C.E.B. SANT JORDI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
17:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
15/12/2019
17:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
15/12/2019
17:45
SESE A C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/12/2019
17:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/12/2019
17:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ B SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/12/2019
19:30
SESE B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
09:00
SESE C CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
09:15
LIMA-HORTA BÀSQUET SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/12/2019
10:30
SESE A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
21/12/2019
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SESE A C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/12/2019
10:45
SERVEIS MEDICS PENEDES S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
21/12/2019
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/12/2019
12:15
SESE B TEMPLE - U.E. HORTA 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
16:00
SESE B OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/12/2019
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
21/12/2019
20:00
SESE B.C. TECLA SALA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2019
10:30
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2019
12:15
SESE B U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2019
16:15
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 1 SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
22/12/2019
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
22/12/2019
16:45
BASQUET SITGES SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
22/12/2019
17:45
JOVENTUT LES CORTS A SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
22/12/2019
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
28/12/2019
11:45
U.E. MATARÓ-MBM SESE B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/12/2019
12:15
SESE B C.B. SANTFELIUENC B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
30/12/2019
11:45
SESE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/01/2020
18:00
LIMA-HORTA BÀSQUET A SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
11/01/2020
12:45
TGN BÀSQUET 07A SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
12:45
TGN BÀSQUET 07A SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
11/01/2020
16:00
SESE B C.B. PRAT-MONTIBELLO B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/01/2020
20:15
EBAE SESE A CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
10:30
SESE A ESCOLA IPSI 04 A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
10:30
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
12/01/2020
12:15
SESE A CB CANTAIRES TORTOSA FERRYMAS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
16:00
SESE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
16:00
BQ MANYANET MOLINS VITALDENT SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
12/01/2020
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/01/2020
17:30
C.B. ESPARREGUERA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
12/01/2020
17:45
SESE A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
19:30
SESE B C.B. BEGUES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/01/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU 4 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/01/2020
19:30
S.E. SANT MEDIR A SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
18/01/2020
09:00
SESE A.E. MINGUELLA DRIVIM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
09:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
18/01/2020
09:30
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA BLANC SESE C C.T. PRE-MINI MASC. GRUP BARNA
PLAÇA CANONGE RODO, S/N
18/01/2020
10:30
MARESME 3V 2010 SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
18/01/2020
10:30
SESE A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
11:00
LIMA-HORTA BÀSQUET C SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/01/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
18/01/2020
12:15
SESE B CB CERDANYOLA AL DIA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
12:30
ESCOLAPIS SARRIA SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
18/01/2020
13:00
TEMPLE - U.E. HORTA 08 SESE A C.T. MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
18/01/2020
16:00
SESE B ADVISORIA BOET MATARO 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
17:45
SESE B BC SANT JOAN DESPÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/01/2020
19:30
EBAE SESE A BANYOLES BENCRIADA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
10:15
UB SANT ADRIA 3 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/01/2020
12:15
SESE A CN TARREGA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA 2007 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
19/01/2020
16:15
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/01/2020
17:45
SESE A AE LES CORTS-UBAE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
19:30
SESE B C.B. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/01/2020
19:45
C.B. GAVÀ 2 SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/01/2020
19:45
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/01/2020
18:45
C.B. SANTA PERPETUA VERD SESE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
25/01/2020
09:00
EL CÍRCOL SESE A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
25/01/2020
09:00
SESE C JOVENTUT BADALONA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR SESE C.T. PRE-MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
25/01/2020
10:30
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
12:15
SESE A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
12:15
SESE A BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/01/2020
12:45
CBTARRAGONA A SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/01/2020
16:00
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/01/2020
19:00
U.E. CLARET A SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
25/01/2020
19:00
CAMPING BIANYA ROSER C SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
25/01/2020
20:00
SESE C.B. L'HOSPITALET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
10:30
SESE B INVERNANDEZ ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
12:15
SESE A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
16:00
SESE B BASKET ALMEDA 2 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
17:45
SESE A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/01/2020
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
26/01/2020
19:30
JOVENTUT LES CORTS EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
26/01/2020
19:30
SESE B SD ESPANYOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
09:00
SESE GRAMENET BC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
10:30
UB MIR A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
01/02/2020
10:30
SESE A FEMENI MARESME C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
10:30
CB GRANOLLERS -ESM PROJECTES ENG. SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
01/02/2020
12:15
SESE B CB GRANOLLERS 3-LAPAFIL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
12:45
AE BADALONÈS A SESE A C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
01/02/2020
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
01/02/2020
16:00
C.B. PREMIA DE DALT SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
01/02/2020
16:00
SESE B BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
16:00
SESE B BASQUET DRAFT GRAMENET NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
16:00
BC MORABANC ANDORRA A SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
01/02/2020
17:45
SESE B CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/02/2020
19:30
SESE A TEVEX - CB. MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
10:30
SESE A UNIÓ GIRONA BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
12:15
SESE A U. E. GAUDI-HOLMES PLACE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
16:00
SESE A C.B. PARETS NEGRE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
16:00
C.B. SANTPEDOR A SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
02/02/2020
17:30
TGN BÀSQUET 07A SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/02/2020
17:45
EBAE SESE A F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
19:30
SESE B CLOTET SUZUKI SANT BOI C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/02/2020
19:30
LA SALLE BONANOVA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
08/02/2020
09:00
SESE C EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
09:00
CBSAPS SESE C.T. PRE-MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
08/02/2020
10:30
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
10:30
SESE B A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
08/02/2020
12:15
SESE A U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
12:15
SESE A CENG ROS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
16:00
SESE B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
16:00
SESE B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/02/2020
16:15
CBSAPS A SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
08/02/2020
18:00
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/02/2020
09:00
C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA SESE A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/02/2020
10:30
SESE B CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/02/2020
12:00
C.B. CASTELLBISBAL LILA SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
09/02/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/02/2020
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
09/02/2020
12:15
SESE B CB TORELLÓ CF C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/02/2020
16:00
SESE A C.B. L'HOSPITALET 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/02/2020
16:00
CAMPING BIANYA ROSER VERMELL SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/02/2020
17:45
SESE B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/02/2020
17:45
LA SALLE BONANOVA SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
09/02/2020
18:15
C.B. CIUTAT VELLA SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
09/02/2020
19:30
SESE EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/02/2020
09:00
JAC SANTS BARCELONA B SESE C C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
15/02/2020
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SESE A C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
15/02/2020
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
15/02/2020
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/02/2020
09:00
TEMPLE - U.E. HORTA 10 SESE B C.T. PRE-MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
16/02/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP C SESE B C.T. MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
16/02/2020
12:15
SESE A QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/02/2020
12:30
A.E.S.E. 1 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
16/02/2020
18:45
JOVENTUT LES CORTS B SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
19/02/2020
18:45
SANT GABRIEL RIPOLLET A SESE B C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
21/02/2020
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
22/02/2020
09:00
SESE A CBF CERDANYOLA B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/02/2020
10:30
SESE A CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/02/2020
10:30
CBT - ABSALLE SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/02/2020
10:45
FEMENÍ OSONA BLANC-CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
22/02/2020
12:15
SESE B TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/02/2020
17:45
SESE B CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/02/2020
19:30
EBAE SESE A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/02/2020
12:30
CAMPING BIANYA ROSER B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/02/2020
16:15
CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA A SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/02/2020
17:45
SESE A UE BARBERA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/02/2020
19:30
SESE B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
09:00
SESE B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
09:00
SESE B C.B. LA GARRIGA 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
29/02/2020
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
12:15
SESE A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/02/2020
12:30
BARÇA CBS B SESE A C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
29/02/2020
13:00
GRAMENET BC BLAU SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
29/02/2020
16:00
TEMPLE - U.E. HORTA 04 SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
29/02/2020
17:15
ORLANDAI SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
29/02/2020
18:00
A.E.S.E. A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/02/2020
19:30
BÀSQUET LLOR SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
29/02/2020
20:15
SESE B LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/03/2020
10:45
C.B. CORNELLÀ A SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/03/2020
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
01/03/2020
12:15
BBA 2003 FEM. - MUSEU DEL CÒMIC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
01/03/2020
12:45
SESE B SANT IGNASI A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/03/2020
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/03/2020
16:00
SESE B CAMPING BIANYA ROSER 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/03/2020
17:45
SESE A CN TARREGA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/03/2020
19:30
SESE SABADELL SUD CB A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
09:00
SESE C C.B. CIUTAT VELLA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
09:00
C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/03/2020
09:00
SESE MANYANET SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
10:30
C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO SESE B C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
07/03/2020
10:30
SESE A FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
11:00
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
07/03/2020
11:00
CN TARREGA SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
07/03/2020
12:15
SESE A BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
12:15
FEMENI MARESME C SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
07/03/2020
16:00
SESE B CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
17:45
SESE B BÀSQUET LLOR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
19:30
SESE A A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/03/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
08/03/2020
09:30
BM VILADECANS B SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
08/03/2020
10:30
SESE A C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/03/2020
11:00
ROCA BORRÀS-CAPPONT GRIS SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
08/03/2020
12:15
SESE A TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/03/2020
16:00
CB NOU ESPLUGUES SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
08/03/2020
16:00
SESE A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/03/2020
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
08/03/2020
17:45
SESE B C.B. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/03/2020
19:30
EBAE SESE A BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/03/2020
20:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV NEGRE SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
14/03/2020
09:00
SESE C CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM SESE C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
14/03/2020
09:15
BASKET ALMEDA GROC SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
14/03/2020
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET 2002 SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
14/03/2020
10:30
SESE B C.B. SANTA PERPETUA VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
10:30
SESE B VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
12:15
SESE A TEMPLE - U.E. HORTA 08 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
12:15
SESE A MARESME 3V 2010 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
16:00
SESE B A.B. EL VENDRELL 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/03/2020
19:00
CEEB TORDERA EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
14/03/2020
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLAU SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
14/03/2020
20:00
SESE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/03/2020
09:30
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
15/03/2020
10:30
SESE B CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 2 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/03/2020
11:00
CANOVELLES BC SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
15/03/2020
12:15
SESE B C.B. GAVÀ 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/03/2020
12:30
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA - AKO SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/03/2020
17:45
SESE A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/03/2020
18:00
AUTOCARES SALVIA-MARISTES LLEIDA SESE A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
15/03/2020
18:00
C.B. GAVÀ SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
15/03/2020
19:00
JOVIAT 1 SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
15/03/2020
19:30
SESE B BÀSQUET SAFA CLAROR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/03/2020
09:00
JOVENTUT BADALONA MIXTE SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/03/2020
09:00
SESE BÀSQUET SAFA CLAROR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/03/2020
09:00
SESE A EL CÍRCOL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/03/2020
10:30
SESE A MARESME 3V 2007 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/03/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SESE B C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/03/2020
10:45
BASKET ALMEDA GROC SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/03/2020
12:00
IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
21/03/2020
12:00
C.E. PALAMOS SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
21/03/2020
12:15
SESE B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/03/2020
16:00
SANT IGNASI SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
21/03/2020
16:00
JAC SANTS BARCELONA 04 SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
21/03/2020
17:45
SEDIS QUIOSC BAR EL PASSEIG SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
21/03/2020
19:30
C.E. SANT NICOLAU SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
22/03/2020
09:00
SESE A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2020
10:15
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
22/03/2020
10:30
SESE A FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2020
12:15
EBAE SESE A RIPOTRANS ALUMIPRES LLIÇÀ D'AMUNT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2020
16:00
SESE B BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2020
17:30
REUS DEPORTIU SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
17:45
SESE A C.E. MARISTES RUBÍ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2020
19:30
SESE B BASQUET FEMENI CORNELLA - COLCHONERIA MONTSERRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/03/2020
09:00
SESE B UB MIR A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/03/2020
09:00
GRAMENET BC SESE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
28/03/2020
09:00
FEMENI MARESME SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
28/03/2020
10:30
SESE A AE BADALONÈS A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/03/2020
10:30
SESE B SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/03/2020
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
28/03/2020
12:15
SESE B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/03/2020
17:45
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
28/03/2020
20:00
SESE B C.N. SABADELL C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
09:00
SESE B C.B. PREMIA DE DALT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
29/03/2020
10:30
SESE A CB GRANOLLERS -ESM PROJECTES ENG. C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
12:15
SESE A SANT IGNASI C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
12:30
A.E.S.E. 1 SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
29/03/2020
16:00
SESE A LIMA-HORTA BÀSQUET C C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
17:45
SESE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/03/2020
19:15
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
29/03/2020
19:30
SESE B CB IPSI B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/04/2020
10:00
C.B. L'HOSPITALET 2007 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
04/04/2020
10:30
SESE B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/04/2020
16:00
CB PARETS SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/04/2020
10:30
SESE A C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/04/2020
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/04/2020
09:00
CBF CERDANYOLA B SESE A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/04/2020
09:00
SESE CBSAPS C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/04/2020
09:00
CB TORELLÓ CF SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
18/04/2020
10:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A - ZIGA ZAGA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/04/2020
10:45
A.E.S.E. 1 SESE B C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
18/04/2020
11:00
CN TARREGA SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
18/04/2020
12:00
CENG ROS SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
18/04/2020
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM SESE A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
18/04/2020
13:15
EL CÍRCOL B SESE C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
18/04/2020
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
18/04/2020
16:00
C.B. PARETS NEGRE SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
18/04/2020
17:30
BC MORABANC ANDORRA A SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/04/2020
17:45
SESE B BF VILADECANS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/04/2020
19:30
PETROPINTO ASFE ST. FRUITÓS EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
18/04/2020
20:00
SESE BASQUETPIASABADELLL C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/04/2020
10:30
SESE A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/04/2020
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
19/04/2020
12:30
C.E.B. PALLEJÀ SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/04/2020
19:30
SESE B U. E. GAUDI-HOLMES PLACE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/04/2020
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
25/04/2020
09:00
SESE C JAC SANTS BARCELONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
10:30
SESE B COALCI - CB SANT JOSEP C C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
10:30
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
25/04/2020
10:30
SESE B TEMPLE - U.E. HORTA 10 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
12:15
SESE A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
12:15
SESE A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
12:30
OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA 1 SESE A C.T. MINI FEM. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
25/04/2020
12:45
TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA CE SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
25/04/2020
16:00
SESE B JOVIAT 1 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
17:45
SESE B BASQUET SITGES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/04/2020
19:30
EBAE SESE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
10:30
SESE A C.B. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
11:15
B.C. TECLA SALA SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
26/04/2020
12:15
SESE B C.B. MANYANET LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
12:15
SESE A CORIAL SPORT - CB GRUP BARNA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
16:00
SESE A CAMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
16:15
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
26/04/2020
17:45
SESE A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/04/2020
19:30
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/05/2020
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
02/05/2020
16:00
SESE B IVECO-ZFAS FEMENI MARESME C C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/05/2020
10:30
SESE A CN TARREGA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/05/2020
16:00
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/05/2020
09:00
SESE C GRAMENET BC BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/05/2020
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE SESE B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
09/05/2020
09:00
SESE JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/05/2020
10:30
SESE A BARÇA CBS B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/05/2020
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
10:45
C.B. LA GARRIGA 1 SESE B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
09/05/2020
12:00
SANT IGNASI A SESE B C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
09/05/2020
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
09/05/2020
16:00
SESE B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/05/2020
17:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
09/05/2020
17:45
CB GRANOLLERS 1-ESTABANELL ENERGIA EBAE SESE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
09/05/2020
20:00
SESE C.B. ESPARREGUERA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/05/2020
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SESE A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/05/2020
09:15
C.B. PRAT-MONTIBELLO B SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
10/05/2020
09:30
C.N. SABADELL C SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
10/05/2020
10:30
ESCOLA IPSI 04 A SESE A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
10/05/2020
12:30
C.B. BEGUES SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
10/05/2020
16:00
SESE A ORLANDAI C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/05/2020
19:30
SESE B S.E. SANT MEDIR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU SESE C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/05/2020
09:00
FIT4LIFE CBF CERDANYOLA A SESE A C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
16/05/2020
09:30
C.B. CIUTAT VELLA SESE C C.T. PRE-MINI MASC. CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
16/05/2020
10:30
SESE B C.B. CORNELLÀ B - PALACIOS ESCOLANO C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
10:30
SESE B BM VILADECANS B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
12:15
SESE A C.B. CORNELLÀ A - CLUB DELFOS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
12:15
SESE A ROCA BORRÀS-CAPPONT GRIS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
16:00
SESE B CB PARETS C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/05/2020
17:30
A. BÀSQUET BUFALÀ TARONJA SESE A C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/05/2020
17:45
MARESME 3V 2007 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
17/05/2020
10:30
SESE A C.E. PALAMOS C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/05/2020
12:15
SESE B FEMENI MARESME C C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/05/2020
16:00
SESE A CANOVELLES BC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6