Calendari Global Club

SECCIO ESPORTIVA SANTA EULALIA

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/09/2021
18:15
TEMPLE U.E. HORTA A PAJARRACO SESE A LIGA EBA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
11/09/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
12/09/2021
18:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 BARÇA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
12/09/2021
19:30
PAJARRACO SESE A F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/09/2021
12:30
CB TARRAGONA SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
18/09/2021
16:00
BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
19/09/2021
10:30
SESE A NAYOX CBF LLEIDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/09/2021
11:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
19/09/2021
12:30
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER PAJARRACO SESE A LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
23/09/2021
21:30
U.B SANT ADRIA 1 SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
25/09/2021
12:00
C.B.L'HOSPITALET A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
25/09/2021
12:15
SESE B UE SANT CUGAT 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/09/2021
12:30
BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/09/2021
17:15
SESE A MARISTES CE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/09/2021
17:30
BASQUET SANT PERE SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
25/09/2021
19:30
EBAE SESE A WECOLORS - AB PREMIA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/09/2021
10:30
SESE A MANRESA CBF U14 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/09/2021
11:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
26/09/2021
12:15
SESE A C.B GRUP BARNA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/09/2021
16:00
CB TARRAGONA 1 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/09/2021
16:00
NAYOX CBF LLEIDA SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
26/09/2021
17:30
ORLANDAI SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ESCOLA CEIP ORLANDAI
AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL
26/09/2021
17:45
SESE A GEIEG UNIGIRONA VERMELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/09/2021
19:30
SESE B EPSA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/10/2021
09:00
SESE B U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE B C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/10/2021
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO UBAE EL CARMEL
CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS
02/10/2021
10:30
SESE A CENG J. CARDENYES C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/10/2021
11:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/10/2021
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE B C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
02/10/2021
12:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
02/10/2021
14:00
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
02/10/2021
16:00
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/10/2021
17:00
ESPAI SALUT - C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
02/10/2021
17:45
SESE B FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/10/2021
17:45
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
03/10/2021
09:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
03/10/2021
10:30
SESE A CB BLANES A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/10/2021
12:15
SESE A JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/10/2021
16:00
SESE B GALO MATEO BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/10/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
03/10/2021
16:45
BASKET ALMEDA SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/10/2021
17:45
SESE A BASKET ALMEDA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/10/2021
19:30
SESE B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/10/2021
16:00
SESE A AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/10/2021
16:00
U.E. CLARET BLAU SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/10/2021
18:15
PAJARRACO SESE A F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/10/2021
19:15
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/10/2021
20:15
EBAE SESE A CEEB TORDERA COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/10/2021
10:45
U.E. CLARET B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/10/2021
11:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
10/10/2021
17:45
SESE A CB BLANES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/10/2021
17:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
10/10/2021
19:30
SESE B CB IMMA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/10/2021
19:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMB SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/10/2021
10:30
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/10/2021
16:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
16/10/2021
09:00
SESE C BASQUET NOU BARRIS A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
09:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - SESE A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/10/2021
09:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA A SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
16/10/2021
10:30
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
10:30
SESE A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
11:00
CB VILA-SECA GROC SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2021
12:15
SESE B CB IPSI 04 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
18:45
C.B. CIC SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
16/10/2021
19:30
SESE B JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
19:30
TEMPLE U.E. HORTA A PAJARRACO SESE A LIGA EBA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
17/10/2021
09:00
CB. CORNELLÀ B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/10/2021
10:30
SESE A EL CÍRCOL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2021
10:45
BARÇA CBS - B SESE B C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
17/10/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
17/10/2021
12:15
SESE A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2021
16:00
SESE B REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2021
17:00
CLUB NATACIO TERRASSA A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
17/10/2021
17:45
SESE A BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2021
17:45
SESE-SABADELLBQVALLES U14 COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/10/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/10/2021
19:30
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
09:00
SESE B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
09:00
SESE A C.E.B.SANT JORDI C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
09:00
CB GRANOLLERS 1 SESE B C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
23/10/2021
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER SESE B C.T. PRE-MINI MASC. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/10/2021
10:30
SESE A BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS SESE A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/10/2021
10:45
MANRESA CBF U14 SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
23/10/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET A SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/10/2021
12:15
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
12:15
S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC MIXTE SESE C C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
23/10/2021
12:30
BARÇA SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
23/10/2021
12:30
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.T. MINI MASC. EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
23/10/2021
16:00
SESE B AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
16:00
NAYOX CBF LLEIDA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
23/10/2021
18:15
PAJARRACO SESE A CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/10/2021
20:15
EBAE SESE A CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/10/2021
10:15
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/10/2021
10:15
C.B GRUP BARNA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
12:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/10/2021
12:15
SESE A NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/10/2021
17:45
SESE A CB SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/10/2021
19:00
UE BARBERA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
24/10/2021
19:15
BASQUETPIASABADELL BLAU SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
24/10/2021
19:30
SESE B QBASKET SANT CUGAT BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/10/2021
09:00
SESE B CB PRAT-MONTIBELLO B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/10/2021
09:00
SESE A CB PEDAGOGIUM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/10/2021
09:00
CN CALDES SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/10/2021
10:30
SESE A MANRESA CBF A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/10/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
30/10/2021
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM SESE B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
30/10/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA A SESE B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
30/10/2021
11:00
CB VILADECANS VERD SESE A C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
30/10/2021
16:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CB TARRAGONA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
30/10/2021
18:00
BARICENTRO BARBERA PAJARRACO SESE A LIGA EBA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
31/10/2021
10:30
SESE A VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
31/10/2021
12:15
SESE B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
31/10/2021
18:00
BASKET ALMEDA SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/11/2021
09:00
SESE A JAC SANTS BARCELONA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
09:00
SESE C UE SANT ANDREU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
09:00
UB MIR SESE A C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
06/11/2021
10:30
SESE B U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
10:30
SESE B U.E. HORTA C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE SESE B C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2021
12:15
SESE A CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
12:45
CB TARRAGONA 1 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/11/2021
16:30
PAJARRACO SESE A BBA CASTELLDEFELS LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/11/2021
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/11/2021
20:15
SESE B C.B. MANYANET LES CORTS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
09:00
SESE A C.B GRUP BARNA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
10:30
SESE A CB SANTA COLOMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
11:30
C.E.SANT NICOLAU 2 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
07/11/2021
12:15
SESE A U.B SANT ADRIA 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2021
16:00
SESE B BQ MANYANET MOLINS ISOCAT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
16:00
U.E. CLARET A SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
07/11/2021
17:45
SESE A U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/11/2021
19:30
SESE B EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
09:00
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
09:00
SESE C CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
10:30
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
10:30
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
11:00
NAYOX CBF LLEIDA SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
13/11/2021
11:00
U.E. CLARET B SESE B C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2021
12:00
CENG J. CARDENYES SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS
C/ PISCINES, S/N
13/11/2021
12:15
SESE B CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
12:15
BASKET CORAS SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT
RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40
13/11/2021
16:00
SESE B UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
17:00
CÀMPING BIANYA ROSER B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/11/2021
17:45
SESE A MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/11/2021
17:45
CEJ L'HOSPITALET A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
13/11/2021
19:00
BÀSQUET TERESIANES - CBS SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
13/11/2021
19:45
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER PAJARRACO SESE A LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
14/11/2021
09:00
SESE A DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/11/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA A SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
14/11/2021
12:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 BASKET ALMEDA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
14/11/2021
12:15
SESE B BC MORABANC ANDORRA BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/11/2021
19:15
BASQUETPIASABADELL SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
20/11/2021
09:00
SESE B BARÇA CBS - B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
09:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. MINI MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/11/2021
10:30
SESE A WINTYM FEMENI SANT ADRIA A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
10:30
SESE A A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/11/2021
12:15
SESE A BARÇA CBS - BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
14:00
SESE B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
16:00
EBAE SESE A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/11/2021
18:15
PAJARRACO SESE A BRISASOL - CBSALOU A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/11/2021
20:15
SESE B CB TARRAGONA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
09:00
SESE A LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2021
10:30
SESE B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
10:30
BASQUET NOU BARRIS A SESE C C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA TIBIDABO
C/ JOAQUIM VALLS, 10
21/11/2021
11:00
EGINER C.B. L'HOSPITALET B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
21/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
12:15
SESE A MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
16:00
SESE A BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
17:45
SESE B CENTRE CATÒLIC L'H C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
19:30
SESE B C.B GRUP BARNA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU SESE A C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
27/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
10:30
C.E.B.SANT JORDI SESE A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
27/11/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/11/2021
12:15
SESE A COALCI - CB SANT JOSEP A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
12:15
SESE A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
14:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/11/2021
16:00
SESE B DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
16:00
GALO MATEO BÀSQUET RIBES SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
27/11/2021
17:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
27/11/2021
18:15
PAJARRACO SESE A IBERSOL CB TARRAGONA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
20:15
SESE B F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
09:00
SESE B CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
09:00
U.E. CLARET B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
28/11/2021
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
12:15
SESE A UE MATARO - FM - JGF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
28/11/2021
16:00
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
17:30
UE BARBERA SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
28/11/2021
17:45
SESE A MATARÓ PARC MARESME BOET 2004 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/11/2021
17:45
MOTOR MUNICH CADÍ MANRESA CBF EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
30/11/2021
19:45
BÀSQUET GIRONA U16 SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
10/12/2021
19:30
C.B. MANYANET LES CORTS GROC SESE C C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
10/12/2021
22:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.B.L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
11/12/2021
09:00
SESE C C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
09:00
UE SANT CUGAT 2009 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/12/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM SESE A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/12/2021
10:30
SESE B NAYOX CBF LLEIDA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
10:30
SESE B AE MINGUELLA A-DRIVIM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
10:45
CB PRAT-MONTIBELLO B SESE B C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
11/12/2021
12:15
SESE A CB VILADECANS VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
12:15
SESE A CN CALDES C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
14:15
SESE A FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
11/12/2021
16:00
SESE B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
16:30
CBSAPS SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
11/12/2021
17:45
SESE B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
11/12/2021
19:30
SESE A MATARÓ PARC MARESME BOET 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/12/2021
19:45
SESE A JAC SANTS BARCELONA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
11/12/2021
20:00
SESE A C.E.SANT NICOLAU 1 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
12/12/2021
09:00
SESE B CB PRAT-AIGUES DEL PRAT B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/12/2021
13:00
SESE A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
12/12/2021
14:30
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/12/2021
16:00
SESE B BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMB C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/12/2021
17:45
SESE A PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/12/2021
18:00
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/12/2021
19:30
SESE B LA SALLE BONANOVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/12/2021
19:30
LIMA-HORTA BARCELONA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
12/12/2021
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/12/2021
09:00
UE SANT ANDREU SESE C C.T. PRE-MINI MASC. SALESIANES SANT ANDREU
SEGRE, 35
18/12/2021
09:30
JAC SANTS BARCELONA SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA GAYARRE
GAYARRE, 54
18/12/2021
10:30
SESE A UB MIR C.T. PRE-MINI FEM. ESCOLA TIMBALER DEL BRUC
C/ ARNAU D'OMS, 4 (entrada per c/Emili Roca)
18/12/2021
11:45
U.E. HORTA SESE B C.T. PRE-MINI MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
18/12/2021
12:00
CE SANT IGNASI NEGRE SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
18/12/2021
17:30
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
18/12/2021
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
19/12/2021
11:00
U.E. CLARET A SESE B C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
19/12/2021
12:30
CLUB NATACIO TERRASSA A SESE A C.T. MINI MASC. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
19/12/2021
18:45
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
21/12/2021
19:00
MANRESA CBF A SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
22/12/2021
18:00
SESE B C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2021
18:00
SESE C S.E. SANT JOAN DE MATA - BLANC MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/12/2021
19:30
SESE B CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/12/2021
18:30
CB. CORNELLÀ A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LA SAGI
ROGER 52
09/01/2022
12:30
EBAE SESE A PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/01/2022
16:00
SESE A C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/01/2022
18:45
PAJARRACO SESE A UE SANT CUGAT NEGRE LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/01/2022
10:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/01/2022
12:15
SESE A ENVASADOS DISERPACK - C.B.L'HOSPITALET A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/01/2022
16:00
SESE B U.E. CLARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/01/2022
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
15/01/2022
18:00
EPSA A SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 41
15/01/2022
19:00
CEEB TORDERA EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL TORDERA
AV. PAISOS CATALANS, S/N
16/01/2022
10:00
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/01/2022
11:00
BC MORABANC ANDORRA BLAU SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
16/01/2022
12:00
GEIEG UNIGIRONA VERMELL SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
16/01/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/01/2022
19:30
SESE B BASQUET SANT PERE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/01/2022
19:30
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/01/2022
10:45
MATARÓ PARC MARESME BOET 2006 SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
22/01/2022
17:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET PAJARRACO SESE A LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/01/2022
10:30
SESE A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/01/2022
12:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
23/01/2022
17:45
SESE A BÀSQUET GIRONA U18 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/01/2022
19:30
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/01/2022
19:30
BQ MANYANET MOLINS ISOCAT SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU LA SINIA
PASSEIG DEL TERRAPLE 94
29/01/2022
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
11:00
NAYOX CBF LLEIDA SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
29/01/2022
12:00
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
29/01/2022
16:00
SESE B ORLANDAI C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/01/2022
17:45
CB GRANOLLERS 1 EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
29/01/2022
17:45
CB BLANES A SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
29/01/2022
18:15
PAJARRACO SESE A TEMPLE U.E. HORTA A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/01/2022
20:15
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/01/2022
10:30
SESE B BÀSQUET TERESIANES - CBS C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/01/2022
12:15
SESE A BÀSQUET GIRONA U14 VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/01/2022
12:30
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/01/2022
16:00
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/01/2022
17:45
SESE A JAC SANTS BARCELONA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/01/2022
19:30
SESE B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/02/2022
09:00
CB BLANES A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/02/2022
09:30
BARÇA SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
05/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
12:15
SESE B C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/02/2022
17:45
SESE B CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/02/2022
19:30
EBAE SESE A BÀSQUET SAFA CLAROR A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/02/2022
11:00
UE MATARO - GERMANS HOMS JAM SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/02/2022
16:00
SESE A CB VILA-SECA GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/02/2022
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B - VERDI SUBMINISTRAMENTS SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
06/02/2022
17:45
SESE A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/02/2022
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO PAJARRACO SESE A LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/02/2022
19:30
SESE B C.B. CIC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
09:00
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C SESE B C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
12/02/2022
09:45
BC TECLA SALA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
12/02/2022
10:30
SESE A TECNOCASA SANT ADRIA FSA B C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
10:30
SESE A CB GAVÀ C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
12:15
SESE B NAYOX CBF LLEIDA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
13:00
C.E.SANT NICOLAU B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/02/2022
16:00
SESE A BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
16:00
BQ MANYANET MOLINS A SESE B C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
12/02/2022
18:15
PAJARRACO SESE A BARICENTRO BARBERA LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
20:15
EBAE SESE A CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/02/2022
20:15
C.B.L'HOSPITALET A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/02/2022
08:45
BASQUET NOU BARRIS B SESE C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/02/2022
10:30
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/02/2022
10:30
52MOMENTS CBS B SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/02/2022
12:15
SESE A BARÇA C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/02/2022
12:30
SABADELL BQ VALLÈS U12 SESE A C.T. MINI MASC. INSTITUT FERRAN CASABLANCAS
C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1)
13/02/2022
16:00
SESE B ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2007 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
16:30
CB SANT CELONI SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
13/02/2022
17:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
17:45
SESE A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/02/2022
19:30
SESE B U.E. CLARET BLAU C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
18/02/2022
21:00
PAJARRACO SESE A PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
09:00
SESE C BASQUET NOU BARRIS B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE B C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/02/2022
10:30
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
10:30
CB GAVÀ SESE A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/02/2022
11:15
TECNOCASA SANT ADRIA FSA B SESE A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
19/02/2022
12:15
SESE A SABADELL BQ VALLÈS U12 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
12:15
SESE A BC TECLA SALA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
16:30
EUROPA INTERNATIONAL SCHOOL OF BARCELONA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
19/02/2022
17:45
SESE B BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/02/2022
19:45
C.B GRUP BARNA A SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/02/2022
10:30
SESE B EGINER C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/02/2022
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/02/2022
12:15
SESE A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/02/2022
16:00
ESCOLA IPSI 07 SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2022
18:15
BBA CASTELLDEFELS PAJARRACO SESE A LIGA EBA COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
20/02/2022
19:30
SESE B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/02/2022
21:15
WECOLORS - AB PREMIA EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/02/2022
10:30
SESE B BQ MANYANET MOLINS A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
26/02/2022
12:30
EL CÍRCOL A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
26/02/2022
16:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
26/02/2022
17:00
BARÇA SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
26/02/2022
17:45
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/02/2022
19:30
LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
27/02/2022
10:45
MANRESA CBF 1 SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
27/02/2022
12:15
SESE B UE SANT CUGAT 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/02/2022
16:00
SESE B CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/02/2022
16:00
UE MATARO - GERMANS HOMS IAM SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/02/2022
17:45
SESE A BARÇA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/02/2022
19:30
SESE B UE BARBERA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/03/2022
20:00
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
05/03/2022
09:00
SESE B VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
09:00
SESE B BÀSQUET PÀLCAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
09:00
C.B. SANT ANDREU SESE A C.T. PRE-MINI FEM. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
05/03/2022
09:00
CB SANT JUST GROC SESE C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
05/03/2022
10:30
SESE A MANRESA CBF A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
10:30
SESE A CB GRANOLLERS 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
10:30
SANT GERVASI 1 SESE B C.T. MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
05/03/2022
10:45
SANT GABRIEL RIPOLLET A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
05/03/2022
12:15
SESE B U.E. CLARET B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
16:00
SESE A JAC SANTS BARCELONA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
16:00
ENVASADOS DISERPACK - C.B.L'HOSPITALET A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
05/03/2022
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/03/2022
18:15
PAJARRACO SESE A PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
05/03/2022
20:15
EBAE SESE A MOTOR MUNICH CADÍ MANRESA CBF COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
10:30
SESE A NAYOX CBF LLEIDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
12:00
MARISTES CE SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
06/03/2022
12:00
AEC COLLBLANC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
06/03/2022
12:15
SESE A NAYOX CBF LLEIDA C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
14:00
SESE B 52MOMENTS CBS B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
16:00
SESE B BASQUETPIASABADELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
17:30
MILAR MARTINEZ - C.B. IGUALADA JFA SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
06/03/2022
17:45
SESE A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
06/03/2022
18:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
06/03/2022
19:30
SESE B CÀMPING BIANYA ROSER B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
10/03/2022
21:00
CB IMMA SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA
CARTAGENA, 231
10/03/2022
21:30
EBAE SESE A CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
09:00
SESE C CB SANT JUST GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
09:00
MANRESA CBF A SESE A C.T. MINI FEM. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
12/03/2022
09:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC SESE B C.T. MINI FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/03/2022
09:00
CB GRANOLLERS 1 SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
12/03/2022
10:30
SESE A C.B. SANT ANDREU C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
10:30
SESE B SANT GERVASI 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
10:45
CB SANTA COLOMA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
12/03/2022
11:00
BÀSQUET PÀLCAM SESE B C.T. PRE-MINI MASC. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
12/03/2022
12:15
SESE A SANT GABRIEL RIPOLLET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
16:00
SESE A ESPAI SALUT - C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/03/2022
16:00
C.B. MANYANET LES CORTS SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
12/03/2022
16:00
BÀSQUET GIRONA U18 SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/03/2022
18:00
BÀSQUET GIRONA U17 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
13/03/2022
10:30
SESE A VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/03/2022
10:30
CB GRANOLLERS 1 SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/03/2022
12:15
SESE A MATARÓ PARC MARESME BOET 2006 C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/03/2022
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
13/03/2022
16:00
C.B GRUP BARNA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
13/03/2022
18:00
BARÇA CBS - BLAU SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
13/03/2022
18:15
BRISASOL - CBSALOU A PAJARRACO SESE A LIGA EBA SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
13/03/2022
18:30
CB MONTPEDROS A SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
19/03/2022
12:15
SESE A C.E.SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/03/2022
16:00
SESE A CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/03/2022
16:00
JAC SANTS BARCELONA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
19/03/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
19/03/2022
16:00
CB PARETS 1 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/03/2022
17:45
EBAE SESE A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/03/2022
19:00
IBERSOL CB TARRAGONA PAJARRACO SESE A LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/03/2022
19:30
SESE A NOU BÀSQUET OLESA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
19/03/2022
20:15
U.E. HORTA B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/03/2022
09:00
UE MATARO - FM - JGF SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/03/2022
10:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/03/2022
12:00
UE SANT CUGAT 2005 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/03/2022
12:15
SESE B CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/03/2022
14:15
SESE-SABADELLBQVALLES U14 UE MATARO - GERMANS HOMS IAM C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/03/2022
16:00
SESE A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/03/2022
17:45
SESE B UE BARBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
20/03/2022
18:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/03/2022
19:30
SESE B U.E. HORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/03/2022
20:30
BARÇA SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
26/03/2022
09:00
SESE B C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/03/2022
09:00
SESE B LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/03/2022
09:00
LA SALLE MANRESA A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
26/03/2022
10:15
C.E.SANT NICOLAU GRANA SESE A C.T. MINI MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
26/03/2022
10:30
SESE A UE MATARO - ALL FM - MBF C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/03/2022
10:30
BASKET ALMEDA SESE A C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
26/03/2022
11:00
C.B GRUP BARNA A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
26/03/2022
11:00
TGN BÀSQUET 09A SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/03/2022
12:00
JAC SANTS BARCELONA A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
26/03/2022
12:15
SESE A UE MATARO - GERMANS HOMS JAM C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/03/2022
16:00
SESE A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
26/03/2022
16:00
NAYOX CBF LLEIDA A SESE B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
26/03/2022
17:30
ESCOLA QBASKET SANT CUGAT SESE C C.T. PRE-MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/03/2022
19:00
PAJARRACO SESE A ANAGAN OLIVAR LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
09:00
SESE B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
10:30
SESE B CB CERDANYOLA AL DIA C C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
12:30
SESE B C.B. L'HOSPITALET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
12:30
PETROPINTO ASFE VERD SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
27/03/2022
13:15
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/03/2022
16:00
SESE B LIMA-HORTA BARCELONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
17:45
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/03/2022
17:45
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
27/03/2022
17:45
LA SALLE BONANOVA SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESP. LA SALLE BONANOVA
SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36
27/03/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
27/03/2022
19:30
SESE A CBSAPS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
09:00
SESE C ESCOLA QBASKET SANT CUGAT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
09:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE B C.T. PRE-MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/04/2022
10:30
SESE B NAYOX CBF LLEIDA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
12:00
CATALANA OCCIDENT MANRESA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO NOU CONGOST
CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT
02/04/2022
12:15
SESE A BASKET ALMEDA C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
12:15
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
12:30
UE MATARO - ALL FM - MBF SESE A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
02/04/2022
16:00
SESE A MANRESA CBF 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
17:45
SESE B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
02/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE PAJARRACO SESE A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
19:30
EBAE SESE A CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/04/2022
10:30
SESE A BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/04/2022
10:30
BASKET ALMEDA NEGRE SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/04/2022
10:30
BÀSQUET GIRONA U15 BLANC SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
03/04/2022
12:15
SESE B LA SALLE MANRESA 1 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/04/2022
12:30
C.B. L'HOSPITALET B SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
03/04/2022
16:00
SESE B C.E.SANT NICOLAU B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/04/2022
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP A SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
03/04/2022
16:00
JET JAMON & ART SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
03/04/2022
17:45
SESE A CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/04/2022
19:30
SESE B F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/04/2022
09:30
SESE B BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
09/04/2022
10:30
JAC SANTS BARCELONA B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/04/2022
16:00
SESE B CB TARRAGONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
09/04/2022
19:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
09/04/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/04/2022
16:45
CB VILADECANS VERD SESE B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
11/04/2022
10:45
SESE B U.B SANT ADRIA VERMELL C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
22/04/2022
22:10
SESE-SABADELLBQVALLES U14 BARÇA C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/04/2022
09:00
SESE A BASKET ALMEDA GROC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
09:00
SESE C CB MONTPEDROS PREMINI MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
10:30
SESE B BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
10:30
SESE B EL CÍRCOL A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
10:30
A.B. EL VENDRELL SESE A C.T. PRE-MINI FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
23/04/2022
10:30
BASKET ALMEDA SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/04/2022
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 SESE B C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
23/04/2022
16:00
SESE B BASKET ALMEDA GROC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
17:45
SESE B C.B. VILATORRADA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
19:30
EBAE SESE A CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
23/04/2022
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
23/04/2022
20:00
MATARÓ PARC MARESME BOET 1 SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
24/04/2022
10:30
SESE A JET JAMON & ART C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/04/2022
10:30
CB OLOT LAVA SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
24/04/2022
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
24/04/2022
12:15
SESE A CATALANA OCCIDENT MANRESA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/04/2022
16:00
SESE B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/04/2022
17:45
SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.B.L'HOSPITALET A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
24/04/2022
17:45
SESE A BC MORABANC ANDORRA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
24/04/2022
18:30
MATARÓ PARC MARESME BOET 2005 SESE B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
24/04/2022
19:30
SESE B U.E. CLARET B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/04/2022
10:30
CB IPSI 04 SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/04/2022
12:15
SESE A CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/04/2022
12:15
CB VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
30/04/2022
16:00
SESE A UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
30/04/2022
20:00
CÀMPING BIANYA ROSER A EBAE SESE A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
01/05/2022
09:00
EL CIRCOL SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
01/05/2022
10:30
SESE B CE SANT IGNASI NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/05/2022
12:15
SESE B CB MONTPEDROS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/05/2022
12:30
C.B. MOLLET A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/05/2022
16:00
SESE B MATARÓ PARC MARESME BOET 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
01/05/2022
18:00
TENEA*TALENT - C.B. ESPARREGUERA SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
01/05/2022
18:00
RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
04/05/2022
19:55
CATALANA OCCIDENT MANRESA A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/05/2022
19:45
JET BLAU SESE A C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/05/2022
09:00
SESE B BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2022
10:30
SESE A JET BLAU C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2022
10:30
SESE A A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2022
10:30
BASKET ALMEDA GROC SESE B C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/05/2022
10:30
BASKET ALMEDA GROC SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
07/05/2022
10:45
EL CÍRCOL A SESE B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/05/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA C SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/05/2022
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/05/2022
12:00
AD TORREFORTA SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
07/05/2022
12:15
SESE B TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2022
17:45
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
07/05/2022
19:45
SESE A PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/05/2022
10:30
C.B. VILATORRADA SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
08/05/2022
11:00
FREDERIC MISTRAL SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
08/05/2022
12:15
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/05/2022
16:00
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
08/05/2022
16:30
CB. SALOU - BASQUET TERESIANES SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
08/05/2022
17:45
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
08/05/2022
19:30
SESE B AE LES CORTS-UBAE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
09:00
SESE B BASQUETPIASABADELL C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
09:00
SESE A BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
09:00
C.B.SANTFELIUENC - A SESE A C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/05/2022
09:30
C.B GRUP BARNA BLANC SESE B C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
14/05/2022
10:30
SESE A CN CALDES A C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
10:30
SESE A CÀMPING BIANYA ROSER C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
10:30
CE LA MARINA MIXTE SESE C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
14/05/2022
12:15
SESE B BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
12:15
C.B.SANTFELIUENC - A SESE B C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
14/05/2022
16:00
SESE B BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
16:00
NOU BÀSQUET OLESA SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
14/05/2022
16:00
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A SESE A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
14/05/2022
17:30
SESE B BASKET ALMEDA GROC C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
14/05/2022
17:45
SESE A CB OLOT LAVA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
14/05/2022
19:30
SESE B BÀSQUET GIRONA U15 BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
15/05/2022
11:15
C.B GRUP BARNA VERMELL SESE B C.T. MINI FEM. ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
15/05/2022
12:30
LA SALLE MANRESA 1 SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
15/05/2022
14:15
SESE-SABADELLBQVALLES U14 JAC SANTS BARCELONA A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
15/05/2022
15:30
BC MORABANC ANDORRA SESE A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
15/05/2022
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
15/05/2022
19:00
SESE B U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
15/05/2022
19:30
U.E. CLARET B SESE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
20/05/2022
19:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
21/05/2022
09:00
SESE C CE LA MARINA MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
10:30
SESE B C.B.SANTFELIUENC - A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
10:30
SESE B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
10:45
BASQUETPIASABADELL SESE B C.T. MINI FEM. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
21/05/2022
12:00
CN CALDES A SESE A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/05/2022
12:15
SESE A C.B.SANTFELIUENC - A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
12:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
21/05/2022
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER SESE A C.T. PRE-MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
21/05/2022
12:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SESE A C.T. MINI MASC. COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
21/05/2022
16:00
SESE A PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
17:00
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA SIOUX SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER
CARRETERA ESCOLES S/N
21/05/2022
17:45
SESE B RACC REPRIS - C.B. IGUALADA SFC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/05/2022
19:30
SESE B TENEA*TALENT - C.B. ESPARREGUERA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/05/2022
09:00
SESE B JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/05/2022
11:00
CB MONTPEDROS PREMINI MIXTE SESE C C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
22/05/2022
12:30
CB TARRAGONA SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
22/05/2022
14:15
SESE-SABADELLBQVALLES U14 CB. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
22/05/2022
16:00
SESE A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/05/2022
17:45
SESE A EL CIRCOL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/05/2022
19:30
SESE B BASKET CORAS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/05/2022
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A SESE A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/05/2022
12:15
SESE B COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/05/2022
12:15
CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT SESE A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/05/2022
12:30
BASKET ALMEDA GROC SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
28/05/2022
16:00
SESE A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/05/2022
17:45
SESE A AD TORREFORTA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/05/2022
19:30
SESE B CB. SALOU - BASQUET TERESIANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
28/05/2022
20:00
AE LES CORTS-UBAE SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
29/05/2022
10:45
CB. CORNELLÀ A SESE-SABADELLBQVALLES U14 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/05/2022
11:00
SESE B CB PARETS 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
29/05/2022
12:15
SESE A C.B. MOLLET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
29/05/2022
16:00
CB PARETS NEGRE SESE B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
04/06/2022
10:00
SESE A C.E.SANT NICOLAU GRANA C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
04/06/2022
10:00
SESE A U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
04/06/2022
11:15
SESE B UE SANT CUGAT NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/06/2022
12:30
AB SALLE TARRAGONA - CBT CF2A SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
04/06/2022
13:00
SESE A CBF CERDANYOLA INFANTIL PREFERENT C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
04/06/2022
17:00
SESE A BARÇA C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
04/06/2022
17:00
SESE A MERCAT SANT ILDEFONS - CB. CORNELLÀ A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
05/06/2022
12:00
SESE A C.B GRUP BARNA A C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
05/06/2022
12:00
BASKET ALMEDA SESE A C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/06/2022
12:30
SESE A UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
11/06/2022
10:00
BÀSQUET GIRONA U12 VERMELL SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/06/2022
11:00
SESE B C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
11/06/2022
12:30
SESE B CB. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
11/06/2022
16:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A SESE A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
11/06/2022
19:00
SESE B U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
12/06/2022
10:00
SESE A ADEPAF U12 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
12/06/2022
10:30
CATALANA OCCIDENT MANRESA B SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
12/06/2022
12:45
CB. CORNELLÀ B SESE B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
12/06/2022
19:00
DRAFT GRAMENET SESE B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N