Calendari Global Club

CLUB NATACIO REUS PLOMS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2021
11:00
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/09/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/09/2021
10:45
CATALANA OCCIDENT MANRESA B ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
25/09/2021
13:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
25/09/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE AB VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/09/2021
17:30
BÀSQUET L'ARBOÇ REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
25/09/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE CB TARRAGONA B COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/09/2021
19:00
DRAFT GRAMENET REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
25/09/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/09/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
26/09/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE FEMENI MARESME- UEM A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/09/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE BARÇA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
26/09/2021
17:45
AE BADALONES A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
02/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE TGN BÀSQUET 08A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/10/2021
10:45
CB VALLS FUSTERIA GASQUE REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE AE BADALONES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/10/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER BQ MANYANET MOLINS B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
02/10/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/10/2021
17:45
TGN BÀSQUET 06A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/10/2021
18:15
BASKET ALMEDA REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
02/10/2021
18:30
BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
02/10/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE TGN BÀSQUET COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/10/2021
20:45
EL CARME BÀSQUET REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/10/2021
10:45
U.E. CLARET B REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
09/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
10:45
CB TARRAGONA 2 REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
09/10/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE VETERANS CB SALLE REUS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
09/10/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE CLUB NATACIÓ SABADELL A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
09/10/2021
18:00
B TERESIANES A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
09/10/2021
18:45
AE CLARET REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
10/10/2021
09:30
C.B.L'HOSPITALET 2009 ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
10/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC EGINER C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
10/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE SINORCELL CLUB BÀSQUET IGUALADA CFA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE CB GRANOLLERS 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
12:00
C.B.SANTFELIUENC - B REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
16/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER SABADELL BQ VALLÈS U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
16/10/2021
16:00
SESE B REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
16/10/2021
16:30
C.B GRUP BARNA VERMELL REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/10/2021
18:15
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
16/10/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/10/2021
20:00
TERRA ENDINS CB VILATORRADA REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
16/10/2021
20:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
23/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CBF CERDANYOLA C C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/10/2021
10:45
BARÇA B REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
23/10/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER CB TARRAGONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
23/10/2021
17:00
FEMENI MARESME- UEM A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
23/10/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE C.B.CALAFELL FEM C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/10/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE CB. CORNELLÀ COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
23/10/2021
19:30
C.B.CASTELLBISBAL A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
23/10/2021
19:30
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
23/10/2021
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
24/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
24/10/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
24/10/2021
20:00
CB. SALOU - BASQUET TERESIANES REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
31/10/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE TGN BÀSQUET 06A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BQ MANYANET MOLINS A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/11/2021
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/11/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILADECANS VERD C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/11/2021
12:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA GRANA ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
06/11/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/11/2021
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
06/11/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE CB CERDANYOLA AL DIA A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/11/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD AB VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/11/2021
12:00
SINORCELL CLUB BÀSQUET IGUALADA CFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/11/2021
16:00
CB TARRAGONA B REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
07/11/2021
17:30
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
07/11/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB GAVÀ 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/11/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER BASKET ALMEDA GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
13/11/2021
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE ENDINSA'T·A LA MARCA - CASTELLVÍ DE LA MARCA SFA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/11/2021
17:45
CB CANTAIRES TORTOSA REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
13/11/2021
18:00
REUS DEPORTIU REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
13/11/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
14/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC U.E. GAUDI-HOLMES PLACE 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
14/11/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE MARISTES ADEMAR A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
14/11/2021
19:00
C.B. RIPOLLET A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
14/11/2021
19:30
SABADELL BQ VALLÈS 08 REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/11/2021
11:00
TGN BÀSQUET 09A ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE SALESIANS BADALONA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/11/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CREU ROJA VILADECANS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/11/2021
17:30
CLUB BÀSQUET IGUALADA A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/11/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE CLUB NATACIO TERRASSA A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
20/11/2021
19:00
C.B. ROQUETES REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
20/11/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD ASISA SANT PERE I SANT PAU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
21/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC CB TARRAGONA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
21/11/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB GAVÀ 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
21/11/2021
17:30
CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CLUB BÀSQUET IGUALADA JFB REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
27/11/2021
09:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/11/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/11/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER C.B.SANTFELIUENC - B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
27/11/2021
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
27/11/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/11/2021
19:00
CB RAPITENC BEAR QUIMICA REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
27/11/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE CÀMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
27/11/2021
19:45
CB VALLS BNA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/11/2021
10:30
JAC SANTS BARCELONA B REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 06 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
18:00
CLOTET SUZUKI SANT BOI A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU LA PARELLADA
MOSSEN PERE TARRES, S/N
11/12/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE C.B GRUP BARNA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
12:30
BARÇA B REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
11/12/2021
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
16:00
ESCOLA PUIGCERVER CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
11/12/2021
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
11/12/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE AD TORREFORTA COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
19:30
REUS PLOMS SALLE DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
11/12/2021
20:00
CB VILA-SECA GROC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
12/12/2021
10:30
UE SANT CUGAT 2007 REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/12/2021
12:30
BQ MANYANET MOLINS B ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
18/12/2021
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/12/2021
19:30
CB LA SELVA A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
18/12/2021
19:30
CB MORELL B REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/12/2021
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC U.E. CLARET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
19/12/2021
11:00
CB SANT JUST BLAU REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
19/12/2021
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
19/12/2021
16:00
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
19/12/2021
17:45
C.E.B. PALLEJÀ A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/12/2021
17:45
TGN BÀSQUET REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/01/2022
10:30
MEGA-SO CLUB BÀSQUET IGUALADA IMA REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE AE BADALONES A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/01/2022
16:00
ESCOLA PUIGCERVER C.B.L'HOSPITALET 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
15/01/2022
16:00
CB TARRAGONA B REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/01/2022
16:00
TGN BÀSQUET 06A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/01/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/01/2022
19:00
AB VENDRELL 1 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
15/01/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CLUB BASQUET MONTBLANC VGL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/01/2022
10:45
AB SALLE TARRAGONA JMA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/01/2022
11:00
EGINER C.B. L'HOSPITALET B REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
22/01/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/01/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/01/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/01/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/01/2022
19:45
LIMA-HORTA BARCELONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
22/01/2022
20:45
EL CARME BÀSQUET REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/01/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
23/01/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE C.B.SANTFELIUENC - B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
23/01/2022
15:00
SABADELL BQ VALLÈS U13 ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/01/2022
16:15
CB.SALOU REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
23/01/2022
18:00
C.B GRUP BARNA A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
29/01/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
29/01/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE B TERESIANES A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
29/01/2022
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
29/01/2022
17:45
CB. CORNELLÀ REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
29/01/2022
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
30/01/2022
10:45
CB TARRAGONA 2 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/01/2022
10:45
CB TARRAGONA ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/01/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
30/01/2022
18:30
VETERANS CB SALLE REUS REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
30/01/2022
19:45
CLUB BASQUETBOL CONSTANTÍ BLACK REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
05/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2022
12:00
AE BADALONES A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
05/02/2022
12:30
TGN BÀSQUET 08A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/02/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2022
16:00
ESCOLA PUIGCERVER SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA GRANA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
05/02/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE TERRA ENDINS CB VILATORRADA COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
06/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC C.B GRUP BARNA VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
06/02/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
12/02/2022
10:30
CBF CERDANYOLA C REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE CB TARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/02/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/02/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB. SALOU - BASQUET TERESIANES C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/02/2022
16:00
MARISTES ADEMAR A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/02/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE C.B.CASTELLBISBAL A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/02/2022
18:00
CB VALLS LEAR REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/02/2022
18:00
C.B.CALAFELL FEM REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
13/02/2022
09:30
U.E. GAUDI-HOLMES PLACE 2007 REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY HOLMES PLACE SARDENYA
SARDENYA, 549-553
13/02/2022
10:30
BASKET ALMEDA GROC ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/02/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/02/2022
12:15
CB GRANOLLERS 2 REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/02/2022
12:45
CB TARRAGONA 1 REUS PLOMS SALLE BLANC C.C. CADET MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/02/2022
16:00
ESCOLA PUIGCERVER TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
19/02/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB TARRAGONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/02/2022
18:00
CNB VILANOVA - CERVESERIA LA PARRÒQUIA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/02/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE CLUB BÀSQUET IGUALADA A COPA CATALUNYA FEMENINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/02/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/02/2022
12:15
HYUNDAI - CB CAMBRILS REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
20/02/2022
12:15
CB IPSI A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/02/2022
16:15
CB GAVÀ 1 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/03/2022
10:00
C.B.SANTFELIUENC - B ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
05/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BARÇA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/03/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/03/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/03/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE C.B. RIPOLLET A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/03/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD REUS DEPORTIU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/03/2022
19:30
CÀMPING BIANYA ROSER A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
06/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BLANC JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
06/03/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
06/03/2022
16:00
ENDINSA'T·A LA MARCA - CASTELLVÍ DE LA MARCA SFA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
06/03/2022
19:45
CB GAVÀ 1 REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CAMPUS UNIVERSITARI IGUALADA-UDL CLUB BÀSQUET IGUALADA JFB C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/03/2022
16:00
BQ MANYANET MOLINS A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
12/03/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE C.B. ROQUETES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/03/2022
18:00
CREU ROJA VILADECANS REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/03/2022
19:30
AB VENDRELL 2 REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
13/03/2022
12:30
CB VILADECANS VERD REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
13/03/2022
19:00
CLUB NATACIO TERRASSA A REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
19/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE SABADELL BQ VALLÈS 08 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
16:00
CB VILA-SECA GROC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/03/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE CLOTET SUZUKI SANT BOI A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CB CANTAIRES TORTOSA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/03/2022
19:45
CB VALLS SALA RED STAR REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/03/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/03/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VILA-SECA GROC C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/03/2022
17:45
MANYANET REUS A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
26/03/2022
19:00
AD TORREFORTA REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
27/03/2022
09:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/03/2022
12:15
ASISA SANT PERE I SANT PAU REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
27/03/2022
19:30
SALESIANS BADALONA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
02/04/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/04/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/04/2022
16:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB LA SELVA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/04/2022
17:45
REUS PLOMS SALLE C.E.B. PALLEJÀ A COPA CATALUNYA MASCULINA REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/04/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CB RAPITENC BEAR QUIMICA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/04/2022
19:30
CB LA SELVA A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
23/04/2022
12:30
C.B GRUP BARNA A REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
23/04/2022
16:15
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/04/2022
20:30
AD TORREFORTA B REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/04/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE CB SANT JUST BLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/04/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
30/04/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/05/2022
10:45
REUS PLOMS SALLE MEGA-SO CLUB BÀSQUET IGUALADA IMA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/05/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE AB SALLE TARRAGONA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
07/05/2022
18:00
CLUB BASQUET MONTBLANC VGL REUS PLOMS SALLE VERD C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
14/05/2022
19:30
REUS PLOMS SALLE VERD CB.SALOU C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
14/05/2022
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 REUS PLOMS SALLE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
15/05/2022
19:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3