Calendari Global Club

CLUB BASQUET VALLS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/09/2022
20:00
IBERSOL C.B. TARRAGONA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
10/09/2022
16:45
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.B. NAVÀS - VISCOLA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/09/2022
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/09/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/09/2022
09:30
TGN BÀSQUET 09B CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
24/09/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU CB VILADECANS VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/09/2022
16:00
CB VALLS BNA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/09/2022
16:00
CB VILA-SECA CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
24/09/2022
17:45
NOU BÀSQUET OLESA A CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
24/09/2022
18:00
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET AES-STOCKPLUS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/09/2022
19:30
CB MORELL B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
25/09/2022
10:45
CB VALLS FUSTERIA GASQUE ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/09/2022
12:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ BARÇA B C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
30/09/2022
18:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA LESTONNAC CBT 6 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
30/09/2022
18:30
BÀSQUET JOAN 23 CB VALLS TOMAS JOIERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N
01/10/2022
09:00
CB VALLS RECLAMS CB CALAFELL MAS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/10/2022
09:15
AB VENDRELL CB VALLS SOLIDITY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL
CARRETERA SANT VICENÇ 71
01/10/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE C.B.SANT ANDREU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/10/2022
10:45
CB VALLS IN OUT CB MORELL BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/10/2022
10:45
CB ÀGUILES CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. MINI FEM. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
01/10/2022
11:00
AB VENDRELL CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.T. MINI FEM. EL VENDRELL - PAVELLÓ COMPLEX ESPORTIU CLUB TENNIS VENDRELL
CARRETERA SANT VICENÇ 71
01/10/2022
11:30
BÀSQUET TERESIANES BLAU CB VALLS CITRIC C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/10/2022
12:00
CB MORELL CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
01/10/2022
12:00
CB SANT PERE I SANT PAU 10 CB VALLS TELEPIZZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
01/10/2022
12:15
CB VALLS AGBAR REUS PLOMS SALLE U16 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/10/2022
12:30
REUS PLOMS SALLE U16 CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/10/2022
16:00
CB VALLS SALA RED STAR REUS DEPORTIU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/10/2022
16:00
BC SANT JOAN DESPI B CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
01/10/2022
18:00
CB VALLS DIC MUSEU DEL CÒMIC BF CASTELLDEFELS 2025 C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/10/2022
19:00
CB MATADEPERA TARONJA CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
01/10/2022
19:30
CB VALLS SEICOR CB TARRAGONA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/10/2022
20:15
PLUS ULTRA SEGUROS ROSER CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/10/2022
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST ESCOLA PUIGCERVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2022
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.B.SANTPEDOR - AUTOESCOLA TRES TOMBS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2022
18:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS FEMENÍ CJ ULLDECONA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2022
19:30
CB VALLS INFORDISA CB LA SELVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
09:00
CB VALLS SOLIDITY CB ÀGUILES C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO CB VILA-SECA C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
08/10/2022
09:30
ESCOLA CBT 5 CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/10/2022
10:15
CBF CERDANYOLA JÚNIOR INTERTERRITORIAL CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
08/10/2022
10:45
CB VALLS CITRIC CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
10:45
CB ÀGUILES CB VALLS PROZOVALLS C.T. MINI MASC. STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
08/10/2022
11:00
CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
08/10/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU BÀSQUET SITGES A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
12:15
CB ÀGUILES CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
08/10/2022
12:15
AE CLARET BLAU CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
08/10/2022
12:15
CB MORELL CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
08/10/2022
12:45
CB TARRAGONA BLANC CB VALLS TOMAS JOIERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
08/10/2022
13:30
C.B AMPOSTA CM CB VALLS INFORDISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
08/10/2022
16:00
CB VALLS BNA COFRAN 95 - CB CAMBRILS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO ANAGAN-EL OLIVAR LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
18:00
WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
08/10/2022
18:15
C.B AMPOSTA SF CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
08/10/2022
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET CB CAMBRILS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/10/2022
19:30
TORREDEMBARRA B.C. CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
09/10/2022
09:00
CB VALLS TELEPIZZZA REUS DEPORTIU A C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/10/2022
10:30
CB VALLS EUROPASTRY TGN BÀSQUET 08C C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/10/2022
10:45
AE MINGUELLA-DRIVIM CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2022
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/10/2022
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.B. SANTA COLOMA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/10/2022
18:00
OPENLLAR VILABASQUET VILADECANS BF CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/10/2022
18:00
TENEA - C.B. ESPARREGUERA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
15/10/2022
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH CB TARRAGONA BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/10/2022
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA BÀSQUET JOAN 23 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/10/2022
09:00
CB VALLS RECLAMS REUS PLOMS SALLE U12 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/10/2022
09:00
CB VALLS PROZOVALLS AB VENDRELL 1 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/10/2022
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
15/10/2022
09:15
ESCOLA CBT FEMENI CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
15/10/2022
10:30
CB VALLS TELEPIZZZA CB CALAFELL FEM A C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/10/2022
10:45
CB VALLS IN OUT TGN BÀSQUET 09B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/10/2022
12:15
CB VALLS AGBAR BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/10/2022
12:30
EL CARME BÀSQUET CB VALLS CITRIC C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
15/10/2022
16:00
CB VALLS SALA RED STAR CB LA SELVA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/10/2022
17:30
REUS DEPORTIU CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
15/10/2022
18:00
CB VALLS DIC BARÇA CBS B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/10/2022
18:30
MINI BAR CB CANTAIRES TORTOSA CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
15/10/2022
19:45
CB VALLS SEICOR CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2022
09:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2022
09:00
CB VILA-SECA CB VALLS SOLIDITY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
16/10/2022
09:00
ELISABETH CF GROC CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
16/10/2022
10:30
CB IGUALADA JMB CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
16/10/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2022
10:45
BARÇA B CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
16/10/2022
12:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST AD TORREFORTA GROC C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2022
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CENG REFORMES ISMAEL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/10/2022
18:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS TGN BÀSQUET 06B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/10/2022
18:45
CB VALLS CITRIC TGN BÀSQUET 10B C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
22/10/2022
09:00
CB VALLS IN OUT AD TORREFORTA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
09:00
CB VALLS TELEPIZZZA CBT SALLE BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
22/10/2022
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO AD TORREFORTA 11-12 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
22/10/2022
09:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS COFRAN 95 - CB CAMBRILS - EBC BLAU C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
22/10/2022
09:15
AD TORREFORTA 11 CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
22/10/2022
09:30
FARLAWSPORTS U16 CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA CANONJA - POLIESPORTIU MUNICIPAL
ALCALDE M. FONTS CIURANA 1
22/10/2022
09:30
BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA CB VALLS PROZOVALLS C.T. MINI MASC. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
22/10/2022
10:45
CB VALLS FUSTERIA GASQUE SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
10:45
CB CAMBRILS B CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
22/10/2022
12:00
CB VALLS AGBAR PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
22/10/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU ELS MONJOS B.C. C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
12:15
CB.SALOU CB VALLS TOMAS JOIERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. SALOU - PAVELLO CAP SALOU
C/ FONOLL S/N
22/10/2022
16:00
CB VALLS BNA REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
16:00
CLUB NATACIÓ SABADELL CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
22/10/2022
16:00
CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB VALLS INFORDISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
22/10/2022
17:45
PETROPINTO ASFE A CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
22/10/2022
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO PAJARRACO CBS LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
19:30
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ JOVENTUT LES CORTS 07 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/10/2022
20:45
EL CARME BÀSQUET CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/10/2022
10:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CB ALCOVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/10/2022
10:30
ELISABETH CF BLAU CB VALLS SOLIDITY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
29/10/2022
19:15
AB SALLE CBT GROC CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
30/10/2022
13:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO PINTA B CB ES CASTELL LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
09:00
CB VALLS SEICOR CB CAMBRILS C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH ALUMINIS CENTRE - TBC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/11/2022
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA SAGRAT COR A C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/11/2022
09:00
CB VALLS RECLAMS AE CLARET C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/11/2022
09:00
CB VALLS PROZOVALLS CB VILA-SECA C.T. MINI MASC. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
05/11/2022
09:00
CNB VILANOVA - AKO VERD CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
05/11/2022
09:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS IN OUT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/11/2022
10:30
CB VALLS INFORDISA CB VILA-SECA BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
10:30
CBT 2011 CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
05/11/2022
12:00
SAGRAT COR 11B CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2022
12:15
CB VALLS AGBAR UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
12:30
CB CAMBRILS CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
05/11/2022
13:00
SAGRAT COR 12B CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
05/11/2022
16:00
CB VALLS SOLIDITY REUS PLOMS SALLE NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
16:00
CB CERDANYOLA AL DIA A CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/11/2022
18:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
05/11/2022
19:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB MORELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
20:30
CB TARRAGONA BLANC CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/11/2022
09:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB CAMBRILS TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/11/2022
09:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
06/11/2022
09:15
AB VENDRELL 1 CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
06/11/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/11/2022
12:15
CB VALLS TELEPIZZZA CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/11/2022
12:15
AD TORREFORTA B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/11/2022
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CB IGUALADA JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2022
18:45
CB VALLS EUROPASTRY CB VILA-SECA BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/11/2022
21:00
CB MORELL A CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
12/11/2022
09:00
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET EL CARME BÀSQUET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/11/2022
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO AB VENDRELL C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
12/11/2022
09:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB ÀGUILES C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
12/11/2022
09:00
CB VALLS TOMAS JOIERS BÀSQUET JOAN 23 C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
12/11/2022
09:15
ALUMINIS CENTRE - TBC CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
12/11/2022
10:30
CB MORELL BLAU CB VALLS IN OUT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
12/11/2022
10:30
CB CALAFELL MAS CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/11/2022
10:45
BARÇA CBS B CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
12/11/2022
11:00
CB LA SELVA CB VALLS INFORDISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
12/11/2022
11:00
ESCOLA PUIGCERVER CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
12/11/2022
12:00
LESTONNAC CBT 6 CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
12/11/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U18M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/11/2022
16:00
CB VALLS BNA AP DENTAL AB VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/11/2022
16:00
MANYANET REUS CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/11/2022
18:10
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO BARÇA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/11/2022
19:30
CB VALLS EUROPASTRY CB MORELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
09:00
CB VALLS TELEPIZZZA CB SANT PERE I SANT PAU 10 C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
10:30
CB VALLS SOLIDITY AB VENDRELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE AB VENDRELL 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
12:30
COFRAN 95 - CB CAMBRILS CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
13/11/2022
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ CB VILA-SECA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
17:45
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
13/11/2022
18:00
CB VALLS SEICOR MANYANET REUS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/11/2022
18:00
BASQUETPIASABADELL BLAU CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
19/11/2022
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2022
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA ESCOLA CBT 5 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/11/2022
09:00
CB VALLS RECLAMS CB MORELL C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/11/2022
09:00
CB VALLS PROZOVALLS CB ÀGUILES C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/11/2022
10:30
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/11/2022
10:45
CB VALLS TALLERS GUASCH AE CLARET BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2022
12:00
CB VILA-SECA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.T. MINI FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
19/11/2022
12:15
CB VALLS CITRIC BÀSQUET TERESIANES BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2022
12:15
CB ÀGUILES CB VALLS SOLIDITY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
19/11/2022
15:45
LIMA-HORTA BARCELONA CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
19/11/2022
17:30
CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
19/11/2022
17:30
REUS DEPORTIU A CB VALLS TELEPIZZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
19/11/2022
17:45
CB GRANOLLERS - PISOS.COM CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/11/2022
18:00
CB VALLS SALA RED STAR REUS PLOMS SALLE NEGRE C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2022
19:30
CB VALLS HOTEL CLASS AD TORREFORTA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/11/2022
19:30
DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
19/11/2022
19:45
SABADELL BQ VALLES CM U16 CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
20/11/2022
09:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB TARRAGONA BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/11/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/11/2022
12:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS AB SALLE CBT GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
20/11/2022
12:15
CB VALLS INFORDISA C.B AMPOSTA CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/11/2022
12:15
CB IPSI A CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
20/11/2022
12:45
TGN BÀSQUET 08C CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2022
16:30
CB VALLS AGBAR BARÇA CBS B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/11/2022
18:30
CB VALLS DIC REUS PLOMS SALLE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2022
18:30
CLUB BÀSQUET MONTBLANC CB VALLS CITRIC C.T. PRE-INFANTIL FEM. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
26/11/2022
09:00
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/11/2022
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO REUS PLOMS SALLE U12 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
26/11/2022
09:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS ESCOLA CBT FEMENI C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
26/11/2022
09:00
REUS PLOMS SALLE U12 CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/11/2022
09:15
AD TORREFORTA GROC CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/11/2022
10:00
CB LA SELVA CB VALLS TOMAS JOIERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA GIL CRISTIÀ
C/ del Pare Francesc Crusat 16
26/11/2022
10:30
AD TORREFORTA NEGRE CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/11/2022
10:30
CB CALAFELL FEM A CB VALLS TELEPIZZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
26/11/2022
10:45
CB VALLS CITRIC EL CARME BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/11/2022
10:45
AB VENDRELL 1 CB VALLS PROZOVALLS C.T. MINI MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
26/11/2022
11:00
BÀSQUET JOAN 23 CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N
26/11/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU AXA-PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/11/2022
12:15
CB.SALOU CB VALLS INFORDISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
26/11/2022
16:00
CB VALLS BNA CB LA SELVA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/11/2022
16:00
TGN BÀSQUET 09B CB VALLS IN OUT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
26/11/2022
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO CN HELIOS LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/11/2022
18:00
AD TORREFORTA CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/11/2022
18:00
FEMENÍ CJ ULLDECONA CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT
CAMI TERRERS S/N
26/11/2022
19:15
CB TARRAGONA BLAU CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
26/11/2022
19:30
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
09:00
CB VALLS EUROPASTRY ELISABETH CF GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
10:00
CB VALLS SOLIDITY CB VILA-SECA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
27/11/2022
10:45
CB VALLS MAPFRE CB IGUALADA IFA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
27/11/2022
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE SFERIC 05 BLANC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/11/2022
12:45
CB TARRAGONA BLAU CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
27/11/2022
18:00
C.E.MARISTES CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
30/11/2022
18:15
CB ALCOVER CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS
RODES S/N
03/12/2022
09:00
CB VALLS INFORDISA CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/12/2022
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA AD TORREFORTA 11 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
03/12/2022
09:00
CB VALLS PROZOVALLS BÀSQUET BAIX GAIÀ - CBA C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
03/12/2022
09:15
AD TORREFORTA 11-12 CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/12/2022
09:15
COFRAN 95 - CB CAMBRILS - EBC BLAU CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. MINI FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
03/12/2022
09:30
TGN BÀSQUET 10B CB VALLS CITRIC C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/12/2022
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB ÀGUILES C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/12/2022
12:15
CB VALLS AGBAR TGN BÀSQUET 08B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/12/2022
12:15
AD TORREFORTA NEGRE CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
03/12/2022
12:30
CB IGUALADA JMA CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
13:45
CBT SALLE BLAU CB VALLS TELEPIZZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
03/12/2022
16:00
CB VALLS SALA RED STAR LA CLAU BÀSQUET RIBES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/12/2022
18:00
CB VALLS DIC CB. CORNELLÀ A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/12/2022
18:30
MONBUS CB IGUALADA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
03/12/2022
19:00
CB RAPITENC CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
03/12/2022
20:00
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
04/12/2022
09:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB.SALOU C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/12/2022
10:30
CB VALLS HOTEL CLASS C.E. XAMBA NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/12/2022
12:15
CB VALLS SOLIDITY ELISABETH CF BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/12/2022
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
04/12/2022
16:15
CB VALLS SEICOR TORREDEMBARRA B.C. C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/12/2022
19:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
12/12/2022
18:45
AD TORREFORTA CB VALLS IN OUT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
14/12/2022
19:00
CB VILA-SECA BLAU CB VALLS EUROPASTRY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2022
09:00
CB VALLS IN OUT REUS PLOMS SALLE NEGRE C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/12/2022
09:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO SAGRAT COR 12B C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/12/2022
09:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS SAGRAT COR 11B C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/12/2022
09:00
CB VILA-SECA BLANC CB VALLS INFORDISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2022
09:00
CB VILA-SECA CB VALLS PROZOVALLS C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
17/12/2022
09:15
CB CAMBRILS TARONJA CB VALLS TOMAS JOIERS C.T. PRE-INFANTIL MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
17/12/2022
09:15
AE CLARET CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
17/12/2022
09:30
TGN BÀSQUET 06B CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/12/2022
09:30
SAGRAT COR A CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
17/12/2022
18:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
17/12/2022
19:00
VOLVO DISELAUTO CBT CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
17/12/2022
20:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO IBERSOL C.B. TARRAGONA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH AB VENDRELL 1 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/12/2022
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CBT 2011 C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
09:00
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS SOLIDITY C.T. CADET FEMENI PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/12/2022
09:15
CB CAMBRILS CB VALLS TELEPIZZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
18/12/2022
10:30
CB VALLS INFORDISA CB.SALOU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/12/2022
10:30
CB VALLS EUROPASTRY CB CAMBRILS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
11:00
CB VILA-SECA BLAU CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
18/12/2022
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/12/2022
12:30
AB SALLE - C.B. TARRAGONA 2 CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
18/12/2022
16:00
CB VALLS BNA CB SECÀ SANT PERE A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
16:00
CB TARRAGONA B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
18/12/2022
17:30
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ TGN BÀSQUET 07-08A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/12/2022
19:00
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET AD TORREFORTA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/01/2023
19:30
C.B. NAVÀS - VISCOLA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
14/01/2023
10:45
JOVENTUT BADALONA 1 CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
14/01/2023
16:00
CB VALLS BNA CEP VALLFOGONA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/01/2023
16:00
FERROLI BÀSQUET RIBES CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
14/01/2023
16:30
AB SALLE CBT CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
14/01/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO SESE A LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/01/2023
20:00
CB VILA-SECA BLAU CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
15/01/2023
10:45
CB VALLS MAPFRE TGN BÀSQUET 09B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB VILA-SECA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
12:30
GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET B CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
15/01/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS BARÇA CBS B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
18:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB CAMBRILS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
18:00
CB VALLS SEICOR FARLAWSPORTS U16 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/01/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET AB SALLE CBT GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/01/2023
12:15
CB VALLS AGBAR COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/01/2023
13:30
CB VILA-SECA BLAU CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
21/01/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR BÀSQUET L'ARBOÇ C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/01/2023
16:30
VILABASQUET VILADECANS BLANC CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
17:30
CB PEÑA FRAGATINA CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA
AV. DE LA CONSTITUCION, S/N
21/01/2023
18:00
CB VALLS DIC AEC COLLBLANC - ITACA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/01/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO PLUS ULTRA SEGUROS ROSER LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/01/2023
09:15
CB CAMBRILS CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
22/01/2023
12:00
C.B.SANT ANDREU CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
22/01/2023
12:00
CB MORELL CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
22/01/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/01/2023
17:45
CBSAPS-SD ESPANYOL A CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
22/01/2023
17:45
AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
28/01/2023
10:30
CB VALLS VULCO-MASDEU CB. CORNELLÀ 06 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/01/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/01/2023
16:00
AES-STOCKPLUS CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
28/01/2023
18:00
CB VALLS DIC NOU BÀSQUET OLESA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/01/2023
10:30
MANYANET REUS GROC CB VALLS SEICOR C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
29/01/2023
10:45
CB VALLS MAPFRE WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/01/2023
12:45
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
29/01/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CB VILA-SECA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/01/2023
17:30
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
29/01/2023
17:45
ESPORTS TRES CREUS - C.E SANT NICOLAU 1 CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
29/01/2023
18:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS MANYANET REUS C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/02/2023
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/02/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO TENEA - C.B. ESPARREGUERA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/02/2023
09:15
REUS PLOMS SALLE U16 CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
05/02/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB MATADEPERA TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/02/2023
12:15
C.B.SANTPEDOR - AUTOESCOLA TRES TOMBS CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
05/02/2023
12:30
CHIRINGUITO IGUANA- BBA 2006 CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/02/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/02/2023
18:00
CB VALLS SEICOR REUS PLOMS SALLE NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/02/2023
18:00
MUSEU DEL CÒMIC BF CASTELLDEFELS 2025 CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
05/02/2023
19:00
REUS DEPORTIU CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
11/02/2023
12:15
CB VALLS AGBAR AE MINGUELLA-DRIVIM C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/02/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR C.B AMPOSTA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/02/2023
18:00
CB VALLS DIC OPENLLAR VILABASQUET VILADECANS BF C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/02/2023
18:10
PAJARRACO CBS CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/02/2023
09:00
BARÇA B CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
12/02/2023
10:45
CB VALLS MAPFRE LIMA-HORTA BARCELONA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/02/2023
10:45
CB CAMBRILS CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
12/02/2023
11:00
CB VILADECANS VERMELL CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
12/02/2023
12:30
COFRAN 95 - CB CAMBRILS CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
12/02/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CBF CERDANYOLA JÚNIOR INTERTERRITORIAL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/02/2023
16:15
BASQUETPIASABADELL BLAU CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
24/02/2023
19:00
CENG REFORMES ISMAEL CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
25/02/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU BC SANT JOAN DESPI B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/02/2023
16:00
CB VALLS BNA REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/02/2023
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
25/02/2023
17:30
CB LA SELVA CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
25/02/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/02/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET MINI BAR CB CANTAIRES TORTOSA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/02/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE BARÇA B C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/02/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ REUS PLOMS SALLE U16 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/02/2023
19:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
26/02/2023
19:45
BARÇA CBS B CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
04/03/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR EL CARME BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/03/2023
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
04/03/2023
17:45
C.B. SANTA COLOMA A CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
04/03/2023
18:00
CB VALLS DIC PETROPINTO ASFE A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/03/2023
18:30
BARÇA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
04/03/2023
19:30
BÀSQUET SITGES A CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
05/03/2023
10:45
CB VALLS MAPFRE BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/03/2023
12:30
PETROPINTO ASFE VERD CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
05/03/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CLUB NATACIÓ SABADELL C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/03/2023
19:45
SAOIRSE INMOBILIARIA BBA CASTELLDEFELS 2005 CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
11/03/2023
11:45
BASQUETPIASABADELL BLAU CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/03/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU CB IGUALADA JMB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/03/2023
12:30
CB IGUALADA JFA CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
11/03/2023
16:00
CB VALLS BNA AD TORREFORTA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/03/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO CB GRANOLLERS - PISOS.COM LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/03/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET CB TARRAGONA BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/03/2023
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/03/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/03/2023
12:15
CB VALLS AGBAR BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/03/2023
12:30
AB VENDRELL 1 CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/03/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR COFRAN 95 - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/03/2023
18:00
CB VALLS DIC CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/03/2023
11:30
JOVENTUT LES CORTS 07 CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
19/03/2023
12:15
EL CARME BÀSQUET CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/03/2023
12:30
CB IGUALADA IFA CB VALLS MAPFRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
19/03/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/03/2023
16:00
ELS MONJOS B.C. CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
19/03/2023
18:30
AP DENTAL AB VENDRELL 1 CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
25/03/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU CNB VILANOVA - AKO VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/03/2023
16:00
CB VALLS BNA DAVIMA CB CANTAIRES TORTOSA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/03/2023
17:45
REUS PLOMS SALLE NEGRE CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
25/03/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO MONBUS CB IGUALADA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/03/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET CLUB BÀSQUET MONTBLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/03/2023
19:30
REUS PLOMS SALLE CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/03/2023
10:30
AD TORREFORTA NEGRE CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/03/2023
10:45
CB VALLS MAPFRE COALCI - CB SANT JOSEP C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/03/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB IPSI A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/03/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/03/2023
16:00
BARÇA CBS B CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
01/04/2023
19:00
IBERSOL C.B. TARRAGONA CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
02/04/2023
13:30
CB VILA-SECA CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/04/2023
19:45
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U18M CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/04/2023
12:15
CB VALLS AGBAR AD TORREFORTA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/04/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/04/2023
18:00
CB VALLS DIC LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/04/2023
18:00
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C.B. NAVÀS - VISCOLA LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/04/2023
19:30
CB LA SELVA CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
16/04/2023
12:30
SFERIC 05 BLANC CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
16/04/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ SABADELL BQ VALLES CM U16 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/04/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.E.MARISTES C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/04/2023
19:00
REUS DEPORTIU B CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/04/2023
12:45
TGN BÀSQUET 08B CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/04/2023
16:00
CB VALLS BNA TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/04/2023
17:45
CB. CORNELLÀ A CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
22/04/2023
19:00
SESE A CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
22/04/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET CB RAPITENC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/04/2023
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/04/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CB IGUALADA JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/04/2023
16:00
AXA-PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
23/04/2023
17:45
C.E. XAMBA NEGRE CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
23/04/2023
18:00
LA CLAU BÀSQUET RIBES CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
29/04/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
30/04/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ AD TORREFORTA NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/05/2023
12:15
CB VALLS AGBAR AB SALLE - C.B. TARRAGONA 2 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/05/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR CB TARRAGONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/05/2023
16:00
CN CALDES CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
06/05/2023
16:00
TGN BÀSQUET 07-08A CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/05/2023
18:00
CB VALLS DIC VOLVO DISELAUTO CBT C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/05/2023
09:00
AD TORREFORTA CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
07/05/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/05/2023
16:00
CB SECÀ SANT PERE A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA
C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N
07/05/2023
16:00
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
13/05/2023
12:15
CB VALLS AGBAR JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/05/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU FERROLI BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/05/2023
16:00
CB VALLS SALA RED STAR CB VILA-SECA BLAU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/05/2023
16:00
CB VILA-SECA CB VALLS FUSTERIA GASQUE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
13/05/2023
17:30
CEP VALLFOGONA CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
13/05/2023
18:00
CB VALLS DIC GRÀFIQUES VILANOVA CEJ L'HOSPITALET B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/05/2023
19:45
AB SALLE CBT GROC CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
14/05/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ AB SALLE CBT C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/05/2023
19:15
BARÇA CBS B CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/05/2023
12:00
FERROLI BÀSQUET RIBES CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
20/05/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU AUTOESCOLA BARDÉS - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/05/2023
16:00
CB VALLS BNA CB PEÑA FRAGATINA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/05/2023
17:45
AEC COLLBLANC - ITACA CB VALLS DIC C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
20/05/2023
18:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA FEM L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
20/05/2023
19:30
CB VALLS HOTEL RESTAURANT CAL MAGINET CB VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/05/2023
12:15
CB VALLS FUSTERIA GASQUE CBSAPS-SD ESPANYOL A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/05/2023
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS VILABASQUET VILADECANS BLANC C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/05/2023
17:45
COALCI - CB SANT JOSEP A CB VALLS AGBAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
28/05/2023
16:00
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/05/2023
16:00
CB. CORNELLÀ 06 CB VALLS VULCO-MASDEU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
03/06/2023
12:15
CB VALLS VULCO-MASDEU CHIRINGUITO IGUANA- BBA 2006 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N