Calendari Global Club

CLUB BASQUET VALLS

logo del club
Sel·lecciona el mes:
Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
11/09/2019
19:00
IBERSOL CBT CB VALLS NUTRION LIGA EBA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
14/09/2019
19:00
CB VALLS NUTRION 70&80 AMERICAN DINNER - CB SALOU A LIGA EBA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
09:00
ESCOLA PUIGCERVER CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
28/09/2019
09:00
CB VALLS CESPA SALLE PLOMS REUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB SANT PERE I SANT PAU CM C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES AB SALLE TARRAGONA CM1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS BASQUET TERESIANES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/09/2019
17:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
28/09/2019
18:00
TGN BÀSQUET 06A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/09/2019
18:00
JOVIAT CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
29/09/2019
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB.ÀGUILES C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/09/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU PIF CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
29/09/2019
10:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
29/09/2019
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB.CALAFELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/09/2019
12:00
CB VALLS SEICOR AB SALLE TARRAGONA IFA C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/09/2019
16:00
CE XAMBA VILAFRANCA A CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
29/09/2019
17:30
CB VALLS SALA RED STAR CB SALOU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/10/2019
18:45
CB VALLS TELEPIZZA MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH EL CARME BÀSQUET 6È C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ REUS DEPORTIU C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:00
CB VALLS IN OUT EL CARME BÀSQUET 5È C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
05/10/2019
09:15
AE CLARET CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
05/10/2019
09:30
SALLE CBT B CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
05/10/2019
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/10/2019
11:00
BÀSQUET TERESIANES 2005 CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
05/10/2019
12:00
VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
05/10/2019
12:15
A.B. EL VENDRELL CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
05/10/2019
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS BF VILADECANS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/10/2019
16:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
05/10/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS CENTRE CATÒLIC L'H C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/10/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/10/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB CALAFELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/10/2019
19:00
AD TORREFORTA B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
06/10/2019
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST TGN BASQUET 07B C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/10/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA CBTARRAGONA 2 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/10/2019
12:30
CB VALLS LEAR UNILEVER VILADECANS BF COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
06/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
06/10/2019
17:30
AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
06/10/2019
19:00
C.B. SANT ANDREU A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
09/10/2019
21:30
CB VALLS BNA MANYANET REUS A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/10/2019
18:30
MANYANET REUS VERD CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/10/2019
09:00
CB VALLS TELEPIZZA SALLE PLOMS REUS VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/10/2019
10:00
CB.CALAFELL CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
12/10/2019
10:15
EL CARME BÀSQUET 6È CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
12/10/2019
10:15
ENINTER CBALCANAR CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N
12/10/2019
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS A.B. EL VENDRELL 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/10/2019
11:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
12/10/2019
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES A.B. EL VENDRELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/10/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
12/10/2019
12:30
MANYANET REUS GROC CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
12/10/2019
12:30
COL·LEGI MARE NOSTRUM CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - COL. MARE NOSTRUM
CAMI DE LA BUDALLERA S/N
12/10/2019
16:00
REUS DEPORTIU CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
12/10/2019
16:00
CB VALLS BNA ELS MONJOS BC - PANSALUD C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/10/2019
18:00
CB MONTBLANC CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL
AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N
12/10/2019
19:45
CB VALLS TOMAS JOIERS ELS MONJOS BC - 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/10/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/10/2019
10:45
AD TORREFORTA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
10:45
AD TORREFORTA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
13/10/2019
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG BÀSQUET TERESIANES B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
13/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ INT. CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/10/2019
18:00
OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/10/2019
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH BÀSQUET L'ARBOÇ MINI MIXT C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/10/2019
09:00
CB VALLS INIU CB.CALAFELL C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/10/2019
09:00
CB VALLS IN OUT BÀSQUET L'ARBOÇ MINI MASCULÍ C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/10/2019
09:00
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
09:00
CBTARRAGONA 2 CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/10/2019
09:00
BBG - ARTIS VIATGES CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
19/10/2019
09:30
SAGRAT COR 08 CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
19/10/2019
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS ASSOCIACIO BASQUET CUNIT C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
10:30
MANYANET REUS CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/10/2019
10:30
CB VALLS RECLAMS C.B. RAPITENC MASCOTES C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
19/10/2019
10:45
BBG - AUTO CASASÚS CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
19/10/2019
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS CENTRE CATÒLIC L'H A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
16:00
REUS PLOMS SALLE C CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
19/10/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.B. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/10/2019
18:15
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
19/10/2019
19:30
CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
20/10/2019
10:30
CB VALLS SEICOR BÀSQUET BAIX GAIÀ A C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/10/2019
12:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB MORELL C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
20/10/2019
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/10/2019
16:30
AE CLARET CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
20/10/2019
18:00
CB VALLS LEAR EKKE CB LLEIDA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/10/2019
17:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST SALLE CBT C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
26/10/2019
09:00
CB VALLS CESPA TGN BÀSQUET-TERESIANES 06B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
26/10/2019
09:00
CB VALLS TELEPIZZA SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/10/2019
09:15
AD TORREFORTA NEGRE CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
26/10/2019
09:30
BÀSQUET L'ARBOÇ MINI MIXT CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
26/10/2019
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
26/10/2019
10:30
CARMELITES CBT BLANC CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
26/10/2019
10:30
CB VALLS INEDIT VIATGES BBG - CONSTRUCCIONS I REFORMES JOPI C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/10/2019
11:45
CLUB JOVENTUT ULLDECONA CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT
CAMI TERRERS S/N
26/10/2019
12:00
MANYANET REUS VERD CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
26/10/2019
12:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS A.B. EL VENDRELL 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/10/2019
13:00
A.B. EL VENDRELL CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
26/10/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS ASFALT - CB IGUALADA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/10/2019
17:45
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
26/10/2019
18:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
26/10/2019
19:45
CB VALLS BNA REUS PLOMS SALLE B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/10/2019
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/10/2019
10:30
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG AES LA SÉNIA-STOCKPLUS C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
27/10/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA JAC SANTS BARCELONA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
27/10/2019
17:30
CB VALLS SALA RED STAR TORREDEMBARRA B.C. C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
30/10/2019
19:00
ESCOLA PUIGCERVER CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/11/2019
09:00
CB VALLS IN OUT A.B. EL VENDRELL 1 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
02/11/2019
10:00
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG CB LA SELVA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
10:30
CB VALLS RECLAMS CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
02/11/2019
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS REUS DEPORTIU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
18:00
CB VALLS LEAR CAMPING BIANYA ROSER A COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/11/2019
19:15
REUS DEPORTIU CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
03/11/2019
09:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
03/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/11/2019
18:30
SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
07/11/2019
19:15
CLUB BÀSQUET VILA-SECA CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
07/11/2019
21:30
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/11/2019
21:30
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST ESCOLA PUIGCERVER C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/11/2019
09:00
CB VALLS SEICOR CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
09:00
CB VALLS IN OUT ESCOLA PUIGCERVER C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/11/2019
09:15
AE CLARET CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
09/11/2019
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT ELISABETH PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
10:45
CB.ÀGUILES CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
09/11/2019
11:00
CB RAPITENC ÒPTICA PUIG CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
09/11/2019
11:00
TGN BÀSQUET 07-NEGRE CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
09/11/2019
12:00
CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.B. SANTFELIUENC A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
12:30
CB RAPITENC LA VELA AL VENT CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
09/11/2019
12:30
BÀSQUET L'ARBOÇ CADET TARONJA CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
09/11/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/11/2019
17:00
REUS DEPORTIU CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
09/11/2019
18:30
CB.CALAFELL CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
09/11/2019
19:30
A.E.S.E. A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
09/11/2019
19:30
BASKET ALMEDA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
09/11/2019
19:45
CB VALLS BNA INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/11/2019
11:30
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG BBG - TORRE CLIMA SLU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/11/2019
17:30
CB VALLS SALA RED STAR AE CLARET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/11/2019
19:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/11/2019
19:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB MORELL B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/11/2019
17:45
CB VALLS TALLERS GUASCH CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
16/11/2019
09:00
CB VALLS INEDIT VIATGES CB MONTBLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS BLANC CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
09:15
CB CAMBRILS CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
16/11/2019
09:30
CB LA SELVA CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
16/11/2019
09:30
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ MANYANET REUS VERD C.T. MINI FEM. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
16/11/2019
10:15
SALLE CBT A CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/11/2019
10:30
CB VALLS CESPA CBTARRAGONA 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
10:45
BASQUET LESTONNAC CBT 5 CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA
ARC DE SANT LLORENÇ 2
16/11/2019
10:45
A.B. EL VENDRELL 2 CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
16/11/2019
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
16/11/2019
12:45
TGN BASQUET 07B CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/11/2019
13:15
SALLE PLOMS REUS BLANC CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
16/11/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
18:05
CB VALLS LEAR WECOLORS - AB PREMIA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/11/2019
20:00
CB VALLS SALA RED STAR HYUNDAI - CB CAMBRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA TGN BÀSQUET 06A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
11:00
A.E.S.E. B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
17/11/2019
11:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS BÀSQUET L'ARBOÇ CADET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/11/2019
12:00
CB VALLS TELEPIZZA BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/11/2019
18:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AD TORREFORTA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/11/2019
21:15
AB SALLE TARRAGONA SF CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
22/11/2019
21:15
AB SALLE TARRAGONA SF CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
09:00
CB VALLS RECLAMS SALLE CBT B C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
23/11/2019
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA COL·LEGI MARE NOSTRUM C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2019
09:00
CB VALLS IN OUT SAGRAT COR 08-09 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
23/11/2019
09:00
MANYANET REUS CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
23/11/2019
10:30
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG REUS DEPORTIU B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2019
10:30
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ SAGRAT COR 08 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
23/11/2019
10:30
CB VALLS TALLERS GUASCH ESCOLA BÀSQUET CB VILA-SECA C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
23/11/2019
11:00
TGN BASQUET 07-LILA CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/11/2019
11:00
AB SALLE TARRAGONA CM1 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
23/11/2019
12:00
CB VALLS SEICOR ELISABETH IF C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS ASFE SANT FRUITOS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2019
17:45
C.E. SANT NICOLAU 2 CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
23/11/2019
17:45
CEJ L'HOSPITALET A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
23/11/2019
18:00
CB VALLS BNA CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/11/2019
18:30
SALLE CBT CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARRAGONA - COL. LA SALLE PAVELLÓ PETIT
AVGDA. PAISOS CATALANS, S/N
23/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
23/11/2019
19:30
CBTARRAGONA 2 CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
23/11/2019
20:45
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
24/11/2019
09:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
24/11/2019
10:30
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ SAGRAT COR 09A C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
24/11/2019
10:30
CB VALLS TALLERS GUASCH A.B. EL VENDRELL 2 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
24/11/2019
17:30
CB CALAFELL CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
24/11/2019
17:30
CB CALAFELL CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
24/11/2019
17:30
CB VALLS SALA RED STAR CB LA SELVA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/11/2019
18:40
SALLE PLOMS REUS CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. LA SALLE
JOSEP MARIA PROUS I VILA S/N
27/11/2019
18:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
30/11/2019
09:00
CB VALLS RECLAMS MANYANET REUS GROC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
30/11/2019
09:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
30/11/2019
09:00
CB VALLS IN OUT BÀSQUET BAIX GAIÀ GROC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
30/11/2019
09:00
CB VALLS INIU ESCOLA BÀSQUET CB VILA-SECA C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
30/11/2019
09:15
CB MORELL CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
30/11/2019
11:30
EL CARME BÀSQUET CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
30/11/2019
16:00
ASSOCIACIO BASQUET CUNIT CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
30/11/2019
17:30
SARSA LA SALLE MANRESA A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
30/11/2019
19:00
ADT #ADTTODOSENAZUL CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
30/11/2019
20:00
CB VALLS LEAR BASQUET DRAFT GRAMENET COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST BBG - ARTIS VIATGES C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
10:30
CB VALLS INEDIT VIATGES VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
12:00
CB VALLS TELEPIZZA A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS BASQUET FEMENI CORNELLA A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
16:00
REUS DEPORTIU C CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/12/2019
17:30
CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/12/2019
19:00
A.B. EL VENDRELL 2 CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
04/12/2019
18:30
CB VALLS CESPA AE CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/12/2019
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
14/12/2019
09:00
ESCOLA BÀSQUET CB VILA-SECA CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
14/12/2019
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS A.B. EL VENDRELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/12/2019
10:30
CB VALLS RECLAMS BASQUET LESTONNAC CBT 5 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
14/12/2019
10:45
A.B. EL VENDRELL 1 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
14/12/2019
11:00
BÀSQUET BAIX GAIÀ GROC CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
14/12/2019
11:15
MANYANET REUS CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
14/12/2019
12:00
SAGRAT COR 09A CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
14/12/2019
12:30
AB SALLE TARRAGONA IFA CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
14/12/2019
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS C.B. CORBERA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/12/2019
17:45
REUS DEPORTIU B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/12/2019
18:05
U.E. MATARÓ CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
14/12/2019
19:45
CB VALLS BNA A.B. EL VENDRELL 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2019
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU CM CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
15/12/2019
09:00
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CB SANT PERE I SANT PAU PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2019
10:30
CB VALLS INIU SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/12/2019
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2019
12:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CLUB JOVENTUT ULLDECONA C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/12/2019
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG EL CARME BÀSQUET C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/12/2019
12:30
BF VILADECANS A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
15/12/2019
17:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
15/12/2019
17:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
21/12/2019
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS CE XAMBA VILAFRANCA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/12/2019
16:00
CB VALLS SALA RED STAR BASQUET TERESIANES C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/12/2019
17:30
JAC SANTS BARCELONA A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
21/12/2019
18:00
BARÇA CBS BLAU CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
21/12/2019
19:00
CB VALLS LEAR PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/12/2019
19:45
BASQUET TERESIANES CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
22/12/2019
19:15
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/12/2019
19:15
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA AB SALLE TARRAGONA SF C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/01/2020
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
11/01/2020
10:45
A.B. EL VENDRELL 1 CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
11/01/2020
12:00
CB VALLS TOMAS JOIERS AUTOESCOLA BARDES - C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/01/2020
12:00
CB.SALOU CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
11/01/2020
12:45
CBT 2009 CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
11/01/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS TGN BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/01/2020
19:45
AE CLARET CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
11/01/2020
19:45
CB VALLS BNA ODENA CLUB BASQUET A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
11/01/2020
19:45
AE CLARET CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
12/01/2020
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/01/2020
11:00
EL CARME BÀSQUET BLANC CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TARRAGONA - REFUGI MOLL DE COSTA
MOLL DE COSTA REFUGI NÚM. 2
12/01/2020
11:00
BF VILADECANS A CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
12/01/2020
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG TURO-MONTROIG CF C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
12/01/2020
16:30
LA POBLA DE MAFUMET CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA POBLA DE MAFUMET - COMPLEX ESPORTIU
BASSAL 1
12/01/2020
19:00
ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
15/01/2020
21:00
CB MORELL A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
17/01/2020
17:45
CB VALLS INIU SAGRAT COR 09 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
17/01/2020
18:00
CB.SALOU GROC CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
18/01/2020
09:00
CB VALLS CESPA CB MORELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/01/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/01/2020
09:00
CB VALLS IN OUT AE CLARET C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/01/2020
09:15
AD TORREFORTA CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
18/01/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA OVERSOUND CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
18/01/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT SALLE PLOMS REUS VERD C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/01/2020
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-CFA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/01/2020
12:30
BÀSQUET TERESIANES 2004 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/01/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/01/2020
18:00
CB VALLS LEAR JOVIAT COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/01/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST BBG - LA PIAZZETTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/01/2020
10:30
CB VALLS TELEPIZZA ELISABETH PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/01/2020
12:15
CB MORELL B CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/01/2020
12:15
CB MORELL B CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
19/01/2020
12:30
C.B. SANTFELIUENC A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
19/01/2020
16:00
ELS MONJOS BC - 2 CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
19/01/2020
16:30
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/01/2020
17:45
MANYANET REUS A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
19/01/2020
19:45
CB SALOU B CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL
CARRER MILA S/N
24/01/2020
18:45
CB VALLS TOLDOS ZURITA AB SALLE TARRAGONA IF1 C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
24/01/2020
20:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
25/01/2020
09:15
AD TORREFORTA CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/01/2020
09:30
CB LA SELVA CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
25/01/2020
09:30
CB LA SELVA CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
25/01/2020
10:00
CB.CALAFELL CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
25/01/2020
10:30
CB VALLS TALLERS GUASCH CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
25/01/2020
10:30
CB VALLS CESPA CB CANTAIRES TORTOSA MARBRES PERIS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/01/2020
11:00
CB LA SELVA CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
25/01/2020
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES CB RAPITENC LA VELA AL VENT C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/01/2020
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS CLUB BÀSQUET VILA-SECA GROC C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/01/2020
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H A CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/01/2020
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
25/01/2020
19:45
CB VALLS BNA C.B. SANT ANDREU A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/01/2020
09:30
REUS DEPORTIU CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
26/01/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB.SALOU C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/01/2020
12:00
CB VALLS SEICOR REUS DEPORTIU C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/01/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR AD TORREFORTA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
30/01/2020
17:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS BBG - AUTO CASASÚS C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/02/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA TGN BÀSQUET 07-NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
09:00
CB VALLS INIU SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/02/2020
09:15
EL CARME BÀSQUET CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
01/02/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT BÀSQUET TERESIANES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
01/02/2020
10:30
CB VALLS GASQUE FUSTERIA MEGA SO - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
12:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
16:00
CB VALLS JOIERIA PIÑAS CLUB BÀSQUET VILA-SECA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
16:30
BÀSQUET TERESIANES B CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
01/02/2020
17:30
REUS DEPORTIU CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/02/2020
18:00
CB VALLS SALA RED STAR CB MONTBLANC C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/02/2020
18:05
UNILEVER VILADECANS BF CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
02/02/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST A.B. EL VENDRELL 2 C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/02/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
02/02/2020
10:45
CB CAMBRILS CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
02/02/2020
11:30
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/02/2020
17:30
ASFALT - CB IGUALADA A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/02/2020
17:45
BBG - CONSTRUCCIONS I REFORMES JOPI CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
02/02/2020
17:45
ELS MONJOS BC - PANSALUD CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
08/02/2020
09:00
ESCOLA BÀSQUET CB VILA-SECA CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
08/02/2020
09:00
ALUMINIS CENTRE - TBC CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
08/02/2020
09:00
CB VALLS CESPA MANYANET REUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/02/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
08/02/2020
09:15
CB CAMBRILS CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
08/02/2020
09:15
A.B. EL VENDRELL CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
08/02/2020
09:15
CB CAMBRILS CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
08/02/2020
10:30
CB VALLS INEDIT VIATGES CB AMPOSTA EL REBOST D'ISA C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/02/2020
11:00
TGN BASQUET 07-LILA CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
08/02/2020
12:15
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
08/02/2020
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/02/2020
18:00
CB VALLS LEAR OUTLETMOTO.COM - CB GRUP BARNA A COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/02/2020
19:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
08/02/2020
19:45
CB VALLS BNA LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/02/2020
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA TGN BASQUET 06B C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/02/2020
10:30
CB VALLS RECLAMS AE CLARET C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/02/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS ESCOLA JOAN 23 A C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/02/2020
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
09/02/2020
12:00
CB VALLS SEICOR BÀSQUET BAIX GAIÀ A C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/02/2020
12:30
C.B. CORNELLÀ B CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
09/02/2020
16:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS BÀSQUET L'ARBOÇ CADET NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/02/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR REUS PLOMS SALLE C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/02/2020
18:00
SALLE CBT A CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
12/02/2020
21:00
EKKE CB LLEIDA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
15/02/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ SAGRAT COR 09B C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/02/2020
09:00
CB VALLS CESPA EL CARME BÀSQUET BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/02/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH CB.CALAFELL C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/02/2020
09:00
CB VALLS IN OUT CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/02/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/02/2020
10:30
A.B. EL VENDRELL CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
15/02/2020
12:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST AE CLARET C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/02/2020
19:15
A.B. EL VENDRELL 1 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
15/02/2020
19:45
CN TARREGA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
16/02/2020
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB.ÀGUILES C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/02/2020
10:30
CB VALLS IN OUT ALUMINIS CENTRE - TBC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/02/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB CAMBRILS - BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/02/2020
10:30
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ CB MORELL C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/02/2020
12:00
CB VALLS SEICOR CBTARRAGONA A C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/02/2020
18:00
SALLE CBT A CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
19/02/2020
18:45
ESCOLA PUIGCERVER CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC
MALLORCA S/N
22/02/2020
10:45
CB CANTAIRES TORTOSA DAVIMA CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
22/02/2020
12:00
AES LA SÉNIA-STOCKPLUS CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SENIA - PAVELLÓ MUNICIPAL
ZONA ESPORTIVA
22/02/2020
13:15
REUS PLOMS SALLE B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
22/02/2020
18:05
CB VALLS LEAR SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/02/2020
11:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS ENINTER CBALCANAR C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/02/2020
11:00
ELISABETH IF CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
23/02/2020
19:30
TORREDEMBARRA B.C. CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
26/02/2020
17:45
CARMELITES CBT BLANC CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. CARMELITES
ESTANISLAU FIGUERAS 31
29/02/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA SALLE PLOMS REUS NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/02/2020
09:15
CB MORELL CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
29/02/2020
09:30
CB LA SELVA CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
29/02/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA M CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
29/02/2020
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB MORELL 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/02/2020
10:30
CBTARRAGONA 2 CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
29/02/2020
10:45
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ AE CLARET 5È C.T. MINI FEM. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
29/02/2020
10:45
CB VALLS IN OUT CB.CALAFELL C.T. MINI MASC. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
29/02/2020
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES AB SALLE TARRAGONA CM1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/02/2020
12:15
CB VALLS INIU ESCOLA PUIGCERVER C.T. MINI MASC. VALLS - CEIP ENXANETA
PLAÇA DEL CARME
29/02/2020
12:15
AE CLARET CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
29/02/2020
12:15
CUNIT- CALAFELL CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS
LES SORRES S/N
29/02/2020
12:30
CB LA SELVA CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
29/02/2020
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JMA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/02/2020
16:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
29/02/2020
18:30
CAMPING BIANYA ROSER A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
29/02/2020
19:45
CB VALLS BNA REUS DEPORTIU C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/03/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST ELISABETH PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/03/2020
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA CESET C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/03/2020
10:45
SALLE PLOMS REUS VERD CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
01/03/2020
12:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
01/03/2020
16:45
REUS DEPORTIU CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
01/03/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR SEGURINCAT VET. CB SALLE REUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH ALUMINIS CENTRE - TBC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
07/03/2020
09:00
MANYANET REUS CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
07/03/2020
10:15
ENINTER CBALCANAR CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N
07/03/2020
10:15
SALLE CBT A CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. TARRAGONA - EXTERIOR COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
07/03/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA MARBRES PERIS CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/03/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA M CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE
POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA
07/03/2020
10:45
AE CLARET 6È CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
07/03/2020
11:30
ROCABRUNA-REUS DEPORTIU CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT
CARRETERA MASPUJOLS S/N
07/03/2020
12:00
VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
07/03/2020
12:15
CB VALLS JOIERIA PIÑAS CB NOU ESPLUGUES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
13:00
SEDIS GDOS CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
07/03/2020
16:00
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
07/03/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS A.E.S.E. A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
17:45
BBG - TORRE CLIMA SLU CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
07/03/2020
18:00
CB VALLS LEAR BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
07/03/2020
19:00
CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF
C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N
08/03/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
08/03/2020
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB MORELL C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/03/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB.CALAFELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/03/2020
10:45
ASFE SANT FRUITOS A CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
08/03/2020
12:00
CB VALLS SEICOR MANYANET REUS C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
08/03/2020
17:00
AE CLARET CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/03/2020
09:00
CB VALLS INIU MANYANET REUS VERD C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
14/03/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
14/03/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ SAGRAT COR 08B C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
14/03/2020
09:00
CB VALLS CESPA CB CAMBRILS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/03/2020
10:30
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/03/2020
11:30
AB SALLE TARRAGONA IF1 CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - COL. LA SALLE PAVELLÓ PETIT
AVGDA. PAISOS CATALANS, S/N
14/03/2020
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES BÀSQUET TERESIANES 2004 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/03/2020
12:15
AE CLARET CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
14/03/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFA CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/03/2020
16:00
CB VALLS TOMAS JOIERS SARSA LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
14/03/2020
16:00
WECOLORS - AB PREMIA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
14/03/2020
17:30
ELISABETH PIF CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
14/03/2020
19:45
CB VALLS BNA A.E.S.E. B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/03/2020
09:00
CB SANT PERE I SANT PAU PIF CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA
15/03/2020
09:00
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS AD TORREFORTA C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/03/2020
10:30
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB CANTAIRES TORTOSA OVERSOUND C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/03/2020
12:00
CB VALLS GASQUE FUSTERIA UER PINEDA DE MAR C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
15/03/2020
12:00
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG SALLE PLOMS REUS BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
15/03/2020
12:15
HYUNDAI - CB CAMBRILS CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
15/03/2020
16:00
C.B. CORNELLÀ A - THE CORNER CB VALLS JOIERIA PIÑAS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
15/03/2020
17:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB BALAGUER B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/03/2020
09:00
CB VALLS INIU A.B. EL VENDRELL 1 C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
21/03/2020
09:00
CB VALLS IN OUT SALLE CBT A C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
21/03/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA REUS DEPORTIU C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/03/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS CB.CALAFELL C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
21/03/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ CBT 2009 C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
21/03/2020
09:00
MANYANET REUS CB VALLS CESPA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/03/2020
10:30
CB CANTAIRES TORTOSA M CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. TORTOSA - PAVELLÓ FIRAL I ESPORTIU REMOLINS
AVINGUDA DE REMOLINS
21/03/2020
10:45
BÀSQUET SAFA CLAROR CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
21/03/2020
12:00
CB.SALOU CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT
c/ Maria Castillo
21/03/2020
12:30
CB RAPITENC LA VELA AL VENT CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL
AVINGUDA DELS ESPORTS S/N
21/03/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS C.E. SANT NICOLAU 2 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/03/2020
17:00
ENINTER CBALCANAR CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N
21/03/2020
17:30
C.B. CORBERA NEGRE CB VALLS TOMAS JOIERS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/03/2020
18:00
CB VALLS LEAR CEJ L'HOSPITALET A COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
21/03/2020
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H B CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
21/03/2020
19:30
CB LA SELVA A CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL
CAMI DE L'HORTA 39
22/03/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CB.SALOU C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/03/2020
09:30
REUS DEPORTIU CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT BÀSQUET BAIX GAIÀ C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
22/03/2020
19:00
REUS DEPORTIU B CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
22/03/2020
19:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA
AV. TORTOSA, 74
28/03/2020
09:00
ALUMINIS CENTRE - TBC CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
28/03/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH SALLE CBT A C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
28/03/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS VERD CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
28/03/2020
09:00
CB VALLS SEICOR EL CARME BÀSQUET C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/03/2020
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB.SALOU GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/03/2020
10:45
BBG - LA PIAZZETTA CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
28/03/2020
11:00
SAGRAT COR 09 CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/03/2020
11:00
TGN BÀSQUET 07-NEGRE CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
28/03/2020
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES BBG - CONSTRUCCIONS I REFORMES JOPI C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
28/03/2020
12:15
AE CLARET CB VALLS RECLAMS C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
28/03/2020
17:00
BASQUET FEMENI CORNELLA A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
28/03/2020
20:00
BASQUET DRAFT GRAMENET CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
29/03/2020
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA ELISABETH IF C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/03/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS CB CANTAIRES TORTOSA CUINA GESTIÓ C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/03/2020
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG REUS DEPORTIU C C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/03/2020
12:30
MEGA SO - CB IGUALADA A CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
29/03/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR A.B. EL VENDRELL 2 C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
29/03/2020
19:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/04/2020
09:00
CB VALLS INIU CARMELITES CBT BLANC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
04/04/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ AD TORREFORTA C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
04/04/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/04/2020
10:45
BBG - AUTO CASASÚS CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
04/04/2020
12:00
CB VALLS GASQUE FUSTERIA CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/04/2020
17:00
CB VALLS BNA ADT #ADTTODOSENAZUL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/04/2020
18:30
CB VALLS HOTEL CLASS SALLE PLOMS REUS NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
04/04/2020
20:00
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CN TARREGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/04/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CB LA SELVA C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
09:00
EL CARME BÀSQUET CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C TARRAGONA - EL CARME CARRER DEL MAR
CARRER DEL MAR 16
18/04/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS BLANC CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
18/04/2020
09:00
CB VALLS IN OUT CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/04/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS ALUMINIS CENTRE - TBC C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
18/04/2020
09:15
A.B. EL VENDRELL 2 CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/04/2020
09:15
BÀSQUET BAIX GAIÀ A CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL
CARRER DEL ROQUISSAR 6
18/04/2020
09:30
ESCOLA JOAN 23 A CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO TARRAGONA - ESCOLA JOAN XXIII BONAVISTA
CATORZE, S/N
18/04/2020
09:30
CB MORELL CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
18/04/2020
09:30
BÀSQUET TERESIANES CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
18/04/2020
12:45
TGN BASQUET 06B CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
18/04/2020
16:00
CB VALLS HOTEL CLASS BF VILADECANS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
17:45
A.B. EL VENDRELL 1 CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR
ARENAL S/N
18/04/2020
18:00
CB VALLS LEAR U.E. MATARÓ COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
18/04/2020
19:00
CB AMPOSTA EL REBOST D'ISA CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO AMPOSTA - PAVELLÓ MUNICIPAL
JOAN SEBASTIA ARBO S/N
19/04/2020
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/04/2020
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA ESCOLA PUIGCERVER C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
19/04/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR REUS DEPORTIU B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
09:00
CB VALLS INIU ESCOLA BÀSQUET CB VILA-SECA C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
25/04/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA A.B. EL VENDRELL C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ A.B. EL VENDRELL C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
25/04/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
25/04/2020
09:15
CB.ÀGUILES CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL
FRANCESC MACIA S/N
25/04/2020
10:00
CB.CALAFELL CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
25/04/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT TGN BASQUET 07-LILA C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
11:00
CBTARRAGONA A CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
25/04/2020
11:00
BÀSQUET L'ARBOÇ CADET NEGRE CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA CATALUNYA S/N
25/04/2020
12:00
CB VALLS HOTEL CLASS BARÇA CBS BLAU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
12:00
CESET CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA
PASSEIG D'OLOT, 41
25/04/2020
16:00
CB VALLS INEDIT VIATGES A.B. EL VENDRELL 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
25/04/2020
17:30
ELECTRODINÀMIC CEP VALLFOGONA CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER
C/ ESCOLES, 5
25/04/2020
19:30
PROMOVIATGES - CBF CERDANYOLA CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
25/04/2020
19:45
CB VALLS BNA CB MORELL A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/04/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST CB CAMBRILS C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/04/2020
10:45
CB CAMBRILS - BLAU CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
26/04/2020
12:15
CB VALLS MARIMON I BARRABEIG BÀSQUET L'ARBOÇ C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
26/04/2020
19:30
BASQUET TERESIANES CB VALLS SALA RED STAR C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/05/2020
09:00
CB VALLS TALLERS GUASCH AE CLARET C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
02/05/2020
09:00
SALLE PLOMS REUS NEGRE CB VALLS TELEPIZZA C.T. PRE-INFANTIL FEM. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
02/05/2020
09:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
02/05/2020
10:00
CB.CALAFELL CB VALLS IN OUT C.T. MINI MASC. CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
02/05/2020
10:30
CB VALLS RECLAMS CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
02/05/2020
10:45
AE CLARET CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
02/05/2020
12:30
SAGRAT COR 09B CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/05/2020
16:00
CB VALLS FERRETERIA VALLS CB LA SELVA C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/05/2020
18:05
CB VALLS LEAR ANYTIME FITNESS - CB IGUALADA A COPA CATALUNYA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
02/05/2020
19:45
CB VALLS AUTOS VILA-RODONA CB CALAF KE DIVÍ FUNCAT-MONKEYS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
03/05/2020
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA SEDIS GDOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/05/2020
09:00
CB VALLS IN OUT CB CANTAIRES TORTOSA M C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/05/2020
09:00
CB VALLS RECLAMS SALLE CBT A C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
09/05/2020
09:00
ALUMINIS CENTRE - TBC CB VALLS TALLERS GUASCH C.T. MINI MASC. TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI
ROSELLA S/N
09/05/2020
09:00
CB VALLS TELEPIZZA MANYANET REUS C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/05/2020
09:15
AE CLARET 5È CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET
PLAÇA DELS PINS S/N
09/05/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CBTARRAGONA 2 C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
09/05/2020
11:00
ESCOLA PUIGCERVER CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. REUS - COL. PUIGCERVER
ASTORGA 13
09/05/2020
11:45
AB SALLE TARRAGONA CM1 CB VALLS INEDIT VIATGES C.T. CADET MASC. PROMOCIO TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
09/05/2020
12:15
TURO-MONTROIG CF CB VALLS MARIMON I BARRABEIG C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL
ONZE DE SETEMBRE S/N
09/05/2020
17:45
UER PINEDA DE MAR CB VALLS GASQUE FUSTERIA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
09/05/2020
18:00
ODENA CLUB BASQUET A CB VALLS BNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
09/05/2020
20:00
CB BALAGUER B CB VALLS AUTOS VILA-RODONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
10/05/2020
09:00
CB VALLS TOLDOS ZURITA CB LA SELVA C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/05/2020
09:15
CB MORELL 05 CB VALLS FERRETERIA VALLS C.T. CADET MASC. PROMOCIO EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
10/05/2020
09:30
ELISABETH PIM CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. SALOU - COL. ELISABETH
MARIA CASTILLO S/N
10/05/2020
10:30
CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS SALLE PLOMS REUS VERD C.T. CADET FEM. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/05/2020
12:00
CB VALLS SEICOR CUNIT- CALAFELL C.T. INFANTIL FEMENI VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
10/05/2020
16:15
TGN BÀSQUET A CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
10/05/2020
17:30
CB VALLS SALA RED STAR LA POBLA DE MAFUMET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/05/2020
09:00
CB VALLS INIU ENINTER CBALCANAR C.T. MINI MASC. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/05/2020
09:00
CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ AE CLARET 6È C.T. MINI FEM. VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
16/05/2020
10:00
AEE COL·LEGI SANT PAU APOSTOL CB VALLS TOT JOC INTERSPORT C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARRAGONA - COL. SANT PAU
PASSEIG TORROJA S/N
16/05/2020
10:30
MANYANET REUS CB VALLS SEICOR C.T. INFANTIL FEMENI REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
16/05/2020
11:00
CB MORELL CB VALLS TOLDOS ZURITA C.T. INFANTIL FEMENI EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL
PAISOS CATALANS 6
16/05/2020
12:00
CB VALLS INEDIT VIATGES VIAJES VELERO - CB.SALOU BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
16/05/2020
18:30
CB.CALAFELL CB VALLS ALT CAMP ALUMINIS C.T. CADET FEM. PROMOCIO CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ
PLAÇA ESPANYA S/N
17/05/2020
09:00
CB VALLS SEVEN SEAS INVEST SALLE PLOMS REUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/05/2020
10:30
CB VALLS FERRETERIA VALLS ROCABRUNA-REUS DEPORTIU C.T. CADET MASC. PROMOCIO VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
17/05/2020
10:45
CB VALLS GASQUE FUSTERIA BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/05/2020
09:00
CLUB BÀSQUET VILA-SECA BLAU CB VALLS SEVEN SEAS INVEST C.T. PRE-INFANTIL MASC. LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
23/05/2020
09:30
SAGRAT COR 08B CB VALLS ÒPTIQUES TEIXIDÓ C.T. MINI FEM. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
23/05/2020
10:30
CB VALLS TOT JOC INTERSPORT CB SANT PERE I SANT PAU PIF C.T. PRE-INFANTIL FEM. VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
23/05/2020
12:00
MANYANET REUS VERD CB VALLS INIU C.T. MINI MASC. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25